Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

lotos

szukam pracy jako rzeznik w niemczech iteresuje mnie miejscowosc Frakfurt nad Odra moze moze ma ktos namiary

mk1990

mój email mk1990mk1990@wp.pl

mk1990

Ja dostałem tel ktoś jedzie samochodem ? jestem z wielkopolski

lotos

Szukam pracy jako rzeznik w Niemczech interesuje mnie miejscowosc Frankfurt moze ma ktos jakies namiary

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

Trybowacz wołowiny

800 EURO to jest podstawa czyli kwota ktora zarobisz przy słabych wiatrach.. jak beda godziny i praca to bedzie wiecej kasy proste.. pracowałem to wiem pozdrawiam Pana (usunięte przez administratora)brygadziste działu wołowiny hej!!!!!!!!!!!!

NIE NAIWNY

NIECH SOBIE ROBIĄ SAMI (usunięte przez administratora)

donia

mnie nie ja nawet sie nie starałam tam o prace ale moich znajomych.....

darek

a tak mialas odprawili cie do domu? pierwsze slysze

donia

słyszałam że odprawiają do domu na dwa tygodnie aby uzupełnic dokumenty,no ale przecież jak się podpisuje umowe to patrza na dokumenty a tam jedziesz i mowia zeby wracac i uzupełnić ,nie rozumiem tego

darek

donia nie a czemu mialby byc ktos odprawiony?hm

donia

mam pytanie czy zdarzyło sie że po przyjeżdzie do pracy został ktoś odprawiony ,nie wiadomo z jakiej przyczyny do pl?

michał

kto ci tak powiedzial ze 800 eur brutto hehe? skad jestes achilles

achilles1978

witajcie koledzy tez dostałem tel i mam byc w 24 lutego co sadze ze słyszłaem i czytałem ze jest 800euro brutto czy zastanawiacie ile mozna zarobic hmm mysle 500 lub 600euro nie wiem co myslec jechac czy nie czy wogole jest prawda ja tyle granicy jechałem ale tu hmm co wy na to sadzicie

lukasz

ok to wyslij bo nie bd gadac na forum nie wiadomo kto tu siedzi i czyta;) erisowsky@wp.pl nr albo jak masz fb to na fb nawet

szysiu88

podaj mejla wyśle ci numer do mnie a ja od stycznia bo wcześniej nie było naboru

lukasz

szysiu podaj jakis kontakt do siebie to pogadamy bo ja tez pierwszy raz jade :)

lukasz

no ja nie wiem ejszcze dokaldnie tez czekam na tel ile juz czekasz??

szysiu88

wykrawacz rozbieracz i pakowanie tzn mój brat jedzie a ja czekam na telefon bo ja na pakowanie a ty

lukasz

na jakim dziale bedziesz robil rozbior czy na pakowaniu itp??

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG