Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

verlo

żebyś miał czas tą swoją tv oglądać hahahaha

Tv

Jaki dekoder dla polskiej tv. Co się opłaca? Co najlepiej odbiera w Verl-u.

TV

Jaki doradzicie kupic w Polsce dekoder zeby oglądać Polską tv? o sie oplaca i finansowo i pod względem programów itd. a może macie lepsze rozwiązania?

tunis

Kaput cisza spokuj i zero informacji negatywnej czyli ludzie wyjechali albo tak pociskaja za 5 euro calymi dniami i nocami???

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

?

Jak się dostać do tej pracy. Odpisz na maila figaskrokagata@gmail.com.Szukam pracy dla 2 osób

mercuś

Bus Rheda-Warszawa -Rheda, Bus Rheda-Bydgoszcz-Rheda w piątek wyjazd powrót niedziela wieczór,możliwość ustawień dla osób z drugich zmian.80euro w dwie strony.

@mercuś

daj jakies namiary

gosciu
@

niemcy zarabiaja od 12 e do 18e na godz i pracuja 138godz miesiecznie tj 38godz tyg polski posrednik inne wdaje jak czytam i pewnie 200godz norma

Rafałek

Planuje może ktoś wyjazd do tunisu na 07.10.2013 ? mam wolne miejsca....

adas

Jakim niemieckim posrednikiem? Jak tam tylko nasi posrednicy najnizsza krajowa najnizsze skladki itp nie licz na kokosy

nowy

Czym się różni umowa z polskim pośrednikiem od umowy z niemieckim pośrednikiem? czy jest różnica?

pakowacz nie wymieka

Ciezko jest 100% fizycznej pracy za myslenie tam nie placa umowa przez posrednika wiec w cuda ze kupa kasy i warunki las palmas tez nie wierz.ogolnie nie polecam

Monia1

Witam. Ja również chce wybrać się tam do pracy. Lecz jak widzę nie ma zbyt dobrych opini o tej firmie. Tym bardziej że jestem niepewna co do wyjazdu do niemiec, ponieważ przeraziła mnie firma w mötzow gdzie byłam na szparagach czy może mi ktoś powiedzieć czy w tunisie jest tak samo ciężko jak w mötzow? Może ktoś był tu i tu i mógł by mi powiedzieć?

?

Okolice konina. A Ty? Jedziesz swoim autem? Ja na poniedziałek musiała bym tam być.

łukasz23
@

jesteś z konina? jest tu ktoś wogole z konina kto robi w Tunis?

ano

mozesz napisac skąd dokładnie jezdziesz z tej wielkopolski?

ble

no ja jade w niedziele rano z bardzo dlugieigo wekendu z wielkopolski

Witam jedzie ktoś do Tunisu z wielkopolski na SB?

?

ktos inny pisze ile zarabia w tonnes reda panie r,z. tu sie glupot nie pisze

ja tam bylem na pakowaniu

5euro srednio wychodzi i praca 5-16 16-4 dwie zmiany zawsze komus cos nie w kolorki =) hotel syf 5 osob na 20 metrach umowa bez platnego L4 tak ogolnie moze i bym wytrzymal jak by bylo po 8 godzin poniedzialek piatek a nie 12 godzin ale mimo wszystko nie polecam szkoda zdrowia.

lulu

pisza bzdury i probuja zatuszowac wiele zagadnien praca jak widze to pewnie zlecenie i od najnizszej płacone to co w niemczech to sie nie liczy bo nie ma pelnej skladki zus emeryture na torach szukac i polaczkom sie nie przetlumaczy nie potrafia bronic swojego bezmyslnie sie pchaja aby dzi to nie romanse panie z rz takie zame bzdury i po robi ktos madrzejszy to go zniszcza za glupiego zrobia czy tak nie jest moi drodzy przebudzcie sie i walczcie o swoje lata leca a kasa dzis a zabezpieczenie na jutro pojutrze manna z nnieba nie leci mozesz i sto lat tak pracowac i nie masz nic z tego walute na miesiac i finisz

5euro

A jednak a ktos sciemnial ze ma wiecej.ale co z tego skoro i tak od najnizszej krajowej placa skladki w Polsce to ze tam 10 lat przepracujesz to bnoe znaczy nic bo zadnych pieniedzy z De nie dostaniesz musiala bys pracowac na niemieckich warunkach a tu zonk

lulu

ot polska rzeczywistosc

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG