Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

aga

sep ty nie zyjesz dzisiejszymi kryteriami nie wie odnosze wrazenie ze moze poslem jestes albo wlascicielem duzego zakladu skoro ty wmieniasz sumy 10000 7000 albo tak jak pisze pani niczym wyzywajacy sie na ludziach ciezko pracujacy dla wiadomosci moj maz pracuje w polsce ja wyjezdzam za granice dzieci mam dorosle i im pomagamy takze zastanow sie co piszesz ublizasz kazdemu kto nie zyje chwila dzisiaj a jutro jakos bedzie msje ze ty zazdroscisz takim ktorzy pracuja

dorka!!

sep - 2013-08-07 00:09:26 patrzuylem teraz pup ciechanow poszukuja ksiegowej do pultuska place oferuja 5000 do 7000zl a ty piszesz ze 4000tys za granica patrz jaka kase tu w kraju oferuja SEP!! Przestań liczyć cudzą kasę i patrzeć kto ile zarabia- po kiego licha informujesz ,że potrzebna księgowa i dają jej 5000- 7000 - mój mąż jest po technikum przetwórstwa mięsnego a nie po rachunkowości - więc w [usunięte przez moderatora] sobie wsadź swoje informacje i się [usunięte przez moderatora] od ludzi którzy tam pracują i przestań ich poniżać tylko dlatego ,że tam robią za 4000 zdala od rodziny a nie stoją (JAK PISZE AGA)pod budką z piwem. A może w ogóle podziel się informacją gdzie ty pracujesz i ile zarabiasz?????bo myślę że to ty jesteś jednym z tych nieudaczników którego wykopali z tunissa za lenistwo , pijaństwo i łajdactwo i teraz się po prostu odgrywasz za swoje niepowodzenie -na tych którzy tam robią , bo chcą utrzymać swoje rodziny .i przestań wypisywać te bzdury ,że muszą wrócić do kraju i tu robić bo dobrze płacą . może tobie i dobrze płacą - to się ciesz!!!!

sep

aga ty myslisz tylko dzis a [usunięte przez moderatora] opieke do czego ci ona potrzebna kierowniki gopsu to maja 1000tys miesiecznie inzynierki na kierowniczych stanowiskach we firmach to zaczynaja od 7000tys a robol 1200 1600 zl i tu jest niesprawiedliwosc pilnujmy wyborow to jest nasz los i to klike rozegnac oni niech nam dadza zarobic uruchomia zaklady pracy a ty sie cieszysz ze maz 4000ty za granica zarobi pytam sie kosztem czego a niech tam zostanie i ciebie sciagnie z dziecmi to za malo byscie mieli przelczajac na euro niecale 1000e nedzaze natomiast wydajac w polsce bogacze zobaczysz ze jak zjedzie bedziecie po lekarzach szpitalach jezdzili stwy reumatyzm powodzenia na dzis

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

aga

wiitam ty za..... inspektor a co myslisz ze mam siedziec i patrzec na opieke spoleczna az mi da 100 zl mysle ze jak chce sie zyc nie w biedzie to nawet jak piszesz 4000zl jest dobre co moze w polsce wiecej zarobisz no moze ty tak skoro wedlug ciebie kazdy kto pracuje fizycznie jest niewolnikiem lepiej w polsce stac pod sklepem i piwko pic

gosciu

to fajnie ze rozumiecie sie ja pracowale w gmbh fleisch berlin kasa ogromna byla hotel na hanslochstrasse 345 2 piony 11pieter balangi od poniedzialku do czwartku bo w piatek jechalismy do domu natomiast jak sie zostalo na sobote niedziele to trudne powrotu do pracy hulaj dusza wiecejsie stracilo czy chcial czy niechcial lepieej w pociag i jazda dziewczyny kobiety same sie pchaly do chlopow pytam masz meza maz w domu a to sie nie wymydli nastepnie gorzycz w domu jak sie cos wydalo nie kozystalem z tych uslug bo co tydzien jechalem ba towar do kraju trzeba bylo przywiesc tu karki poste polki czekolady miski orzeszki salami itd co sie przytargalo to na pniu schodzilo spowrotem koszulki bluzki z nadrukiem spodnie lee kurti dzinsowe to byla kasa plus w ppesja tak jak ja to 2000dm plus zonderki to prawie pesja tak ok 360dm to byl 1990rok zjednoczenie niemiec teraz tych zakladow juz nie ma znajomy mi mowil ze stadion olimpijski i bloki postawili

dorka

GOSCIU - 2013-08-06 08:35:27 PRACA ZA RANICA MA PLUSY I MINUSY PO1 KASA A PO 2 ZNAJDZIE SIE 2 KOBIETA WCZESNIEJ CZY POZNIEJ ZADZIALA CHEMIA I TRUDNO MOJA DROGA ZNAM TAKIE PRZYPADKI KILKA KROTNIE MOI KOLESIE CO PRACOWALI ZA GRANICA NIESTETY POZEGNALI SIE Z RODZINA ROZESZLI SIE KASA SIE ZKONCZYLA BALANGIO W DOMU TEZ MIESZKANIE SPRZADANE DOM OCZYWISCIE OAN W HISZPANII ON W POLSCE CIEKAWIE PRACOWAL ZA GRANICA TAKZE ROZLAKA NIE LACZY TYLKO DZIELIA MÓJ MĄŻ pracuje właśnie na Tunissie i to dobrych kilka lat, rozłąka owszem - boli i zawsze razem przeżywamy to ,że ma wyjechać- i to jest ten minus!!ale przyjeżdża co dwa tygodnie, rozmawiamy każdego wieczoru, jak jest w domu to nie odczuwam braku zainteresowania moją osobą, nie nosi telefonu przy [usunięte przez moderatora](tak jak wcześniej któraś tam pisała)spędzamy fajnie czas z dzieciakami. Nie martwimy się o opłaty, o zapłacenie czesnego na studia córki. - i to są te plusy. Porównując pracę kierowcy tirów jest takie samo zagrożenie:- często go nie ma w domu ,wpada tylko na kilka dni, tirówki kuszą, a kasa wcale nie większa niż w wypadku mego męża. To ,że tam pracują również - oprócz porządnych kobiet i lafiryndy - to wiem. Ale nader wszystko góruje zaufanie,odpowiedzialność miłość i przywiązanie.

GOSCIU

lubię cytaty

PRZYTOCZĘ SŁOWA JEDNEJ Z ŻON - oni któregoś razu się ,,obudzili" i mąż zjechał do kraju by być z rodziną - pracował w angli,:,,Gdy poznałam się z moim przyszłym mężem pracował za marną kasę w pl.jednak zależało mu na czymś więcej niż mógł sobie pozwolić za ciężko zarobione (jałmużna)pieniądze w kraju.Trafiła się "okazja"żeby wyjechać i zarobić dużo więcej.W sumie to wcale mu nie zależało jednak po moich namowach wyjechał.Raz ,drugi ,trzeci i kolejny.Później podpisał wieloletni kontrakt i nie było odwrotu.Za każdym razem gdy wracał na miesiąc lub dwa ,zawsze gdzieś wyjeżdżaliśmy.Nienawidziłam tych wyjazdów,kraju do którego wyjeżdżał jak i tych zarobionych pieniędzy.Nienawidziłam rozstań.Przez długi czas po jego wyjeździe nie mogłam dojść do siebie.Przeżywałam to podobnie jak niektóre piszące tu osoby.Przez te wszystkie lata nie przyszło mi do głowy że mógłby mnie zostawić,zdradzić.Wiele razy o tym rozmawialiśmy i jego podejście było takie że on jedzie tam zarobić a nie szukać wrażeń.Nigdy nie zwątpiłam w niego i on nie zwątpił we mnie.Ufaliśmy sobie bezgranicznie i tak zostało do dziś.Przyszedł czas że kontrakt się skończył a nam urodziło się dziecko.Postawiłam warunek albo ja i rodzina albo wyjazdy na 3,4miesiące.Tak się zakończyło zarabianie za granicą.Zaczął pracować w pl.Było ok. gdy była praca.Robił po 12-15godz.Prawie się nie widywaliśmy, a już nie wspomnę żeby dziecko miało ojca.Nie mogliśmy sobie na nic pozwolić poza normy krajowe.Jedzenie,rachunki od czasu do czasu wypad do kina i tak od pierwszego do pierwszego.Przychodziły miesiące w które mój mąż nie miał pracy.A to była tragedia,depresja,awantury Nie mogłam na to patrzeć jak "umiera" człowiek na moich oczach i wiecie co? Po 8 latach wyjazdów,płaczu,tęsknoty,bólu i 4 latach bez tych uczuć załatwiłam mu pracę za granicą Jestem sama z córką i jestem silniejsza o doświadczenia z tamtych lat i bardzo wam współczuję.Ja już to przeszłam i wolałam te 8 lat rozłąki którą oboje przeżywaliśmy niż te 4 lata niepewności czy wystarczy nam na rachunek za gaz i prąd i czy opłacę dziecku przedszkole w tym miesiącu i czy za 2 miesiące będzie praca i czy mój mąż przetrzyma kolejne 3 miesiące w domu bez załamki."

sanio

widzicie posrednik kase trzepie ludzie traca kolana zdrowie grosze dostajecie ba bank godzin siedza [usunięte przez moderatora] i mysla jak tu jeszcze ograbic robol niewolnik wlasnego losu o mam rodzine na utrzymaniu dzieci na studiach i podaj pomysl na zycie w polsce przy braku zakladow pracy te rzady pogonmy do dzialania niech stworza nam sprzyjajace warunki nawet na wlasna dzialalnosc gospodarcza klasa srednie jest potrzebna szewc kowal slusarz itd nawet w garazach nie pozwola tworztc nasze dobro gospodarcze a nie robia wymogi sanepid straz a to odleglosc od budynkow mieszaknych toalety zaplecze socjalnestolowka biora nawet w kratek sciekowych i to do utylizacji i 500zl za garstke w woreczku foliowym strazak raz w miesiacu przyjdzie 300zl kominiasz 200zl zus 1100zl a zarobisz 2000zl na miesiac do tego prad 500zl a gdze narzedzie material jest sporo takich co by nie chcieli robic a pieniadze brac i to glowny problem inicjatywy w polsce nie robic a pienidz brac naprodukowali menadzerow uczonych po studial co kozie ogona nie potrfia zawiazac i sie wymadrzaja wszystko wedza i nic jak sie nie bedzie wytwarzalo produkowalo to cheba sie nie bedzie jadlo stara ruska zasada nie rabotajesz nie kuszajesz domagajmy sie od samorzadowcow zakladow pracy ilatwienia w dzialaniu gospodarczym a nie bzdurami sie zajmowac ostatnio smieci kase na reku musisz im zaniesc nowy podatek mysla jak cie ograbic ale slepi jestescie nie dbacie o swoje i kolana wam leca na EMIGRACJI PRZEBUDZCIE SIE I OCZY PRZETRZYJCIE

anita

A ten facet z rozbioru w okularach-któremu poszło też kolano - to co to za jeden? Starszy?

????

A przez jaka firme tam zatrudniaja ludzi

siwy

Tez pracowalem w tym [usunięte przez moderatora] zakladzie ale powiem tak praca ciezka ale atmosfera i traktowanie pracownika po chusteczce tak przynajmniej jest na rozbioze polak polaka zniszczy i zmiesza z blotem zeby miec lepiej.

ib

jak mial ubezpieczenie jak podstawowe to pewnie tylko chorobowe z najnizszego

00uto00

kalafior - 2013-07-16 09:45:13 feki - 2013-07-14 23:07:21 FRANEK - 2013-07-14 20:15:20 feki - 2013-07-14 08:25:26 Jakiś w okularach pakowacz to był jedna tam na dziale z nim robiła i mi mowilana rozbiorze też jednemu poszło kolano! może to ten sam?Nie to inny tamten był z vacum to kolejny też z niczym pojechał do chaty rozwiązali z nim umowę tego samego dnia?dal się porobić? Też tam byłem ale krótko porażka ogolnaTen z kolanem rozwalonym z rozbioru pracuje normalnie ,był tylko na urlopie bo sam chciał , coś mu w chacie wypadło- no i też nosi okularyChodzi o tego z vakum nie rozbioru wiem że taki tam byl w okularach. Ciekawe jakie ma doswiadczenia z tym zakladem po jego opuszczeniu jak go potraktowali czy coś zapłacili np jakieś odszkodowanie czy jak??? Ktoś jest tutaj z vakum i pamieta jak to kolano mu poszlo???

sep

alez ty dziwny jestes emigrujesz chcesz zarobic zeby rodzine utrzymac a tacy nas wszystkich w 4 literach maja mamy skutki naszych wyborow robal [usunięte przez moderatora] ma a administracja opiwa w kasie od i cale odkrycie

indiana

sep - 2013-07-29 08:18:07 tulacie sie po obczyznie a w kraju sa ludzie co kase maja jak kierownik gops po 10000tys zl i jeszcze przekrety robi wplacil 30000tys zl kaucji i nadal pracuje wojt 13tys zl ijest cacy aludzie 1200zl i zyj z tego albo emigracja I myślisz, że jak ja wrócę z tej obczyzny , to zarówno kierownik gopsu i wójt nakarmią mi żonę i dzieci?

Daniel

zabiorę 2 osoby na podkarpacie przeworsk wyjazd jutro o 16 015784702054

roman

anonim - 2010-12-03 21:18:47 n-bozenka0 - 2010-12-03 21:15:03 anonim - 2010-12-03 20:24:18 anonim - 2010-12-03 19:09:02 Czy ktoś będzie tak życzliwy i zechce mi napisać co robią mężczyżni po pracy w sobotę i przez cały dzień w niedzielę jak nie jadą do domów? nie ktorzy sie bawia a nie ktorzy rozmawiaja z zonami przez skepa a sa tacy co spia caly czas Dziękuję!Przepraszam za to powyżśze pytanie, ale ciągle się zastanawiam , co teraz robi mój mąż? Co z tego , że jesteśmy w ciągłym kontakcie, ale jak przeczytałam o tym , co tam wyprawiają mężowie - to jestem zdrowo zaniepokojona teraz to twoj maz napewno pracuje po pracy pogadacie i jutro tez i w niedziele badz spokojna nie kazdy jedzie tamsie bawic napewno nic zlego nie robichlejemy po robocie co dziennie więc norma

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG