Opinie o Taxi 4 You w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Taxi 4 You. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Taxi 4 You na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxi 4 You w Szczecin

Taksówkarz

Taksówkarz jest w stanie zwykle w przeciagu godziny zrobic utarg w okolicy 100. Mowie tu o kwocie średniej bo czasem jest mniej a czasem wiecej. Tak wiec w przeciagu normalnego czasu pracy czyli 8h mamy utarg 200, z tych pieniedzy: - 50 zl to jest koszt paliwa - 56 zl zsumowany koszt zusu i bazy na dzien - 50 zl musisz odłożyć na auto Reszta czyli nie cale 50 zl takskowkarz ma na reke pod warunkiem ze nie zepsuje mu sie auto. Czyli wychodzi jakies 5,5 zl na godzine na reke. Kwota utargu 200zl jest uśredniona z wiekszosci raportów dobowych wychodzi mi średnia 13 zl a ze jestem w stanie wykonać okolo 2h na godzine w przeciagu 8h wychodzi 200zl taksowkarz dostaje jesCze napiwki ale w przeciagu tych 8h nie bedziesz mial wiecej jak 20zl. Mozesz tez oczywiscie zasuwać po 12h plus weekendy wtedy zarobisz wiecej jak 5,5 zl/h ale nie dojdziesz do minimalnej krajowej. Jednym słowem ze względu na finanse NIE POLECAM! Jesli nie wierzysz w te wyliczenia to sam sprawdz ale jak zwiążesz sie z ta praca to ciezko bedzie ci wyjsc. Ja odchodzę z tego zawodu tylko auto odrobię.

@Taksówkarz

Mialem na mysli 2kursy na godzine i 100zl na 4h. Kwota usredniona. Zebyscie sie nie podjarli ze kokosy sa :D

@Taksówkarz

Podsumowując taksowkarz ma: - pensje pielęgniarki - misje księdza - jest jak robot Niektórzy z pewnoscia sa zadowoleni z finansów. Odłoży kilka tysięcy kazdego miesiac na konto, ale to ile faktycznie zarobi ukaże mu sie po zakupie kolejnego auta, czyli nic.

Taksówkarz

Hmm No az szkoda ze nie moge wyslac zdjecia. U nas w programie rt3000 taxi wysyłają takie komunikaty. Teraz informacja dotyczyła obsługi subway. Maja podpisane umowy na dostawę jedzenia. Moje szczescie zenjeszcze tego nie dostalem bo słyszałem ze mocno charytatywnie soe to robi. Tzn ze taksowkarz jest jak dostawca pizzy i malo tego jeszcze wogole nienma z tego pieniedzy i dokłada. A co najciekawsze komunikat dotyczy tego ze jak ktos cos powie skomentuje ze mu nie pasuje to ze pracuje za darmo i cokolwiek powie a korporacja sie o tym dowie dostaje 500 zl kary!!! To nie fikcja, jak bedziesz chcial wejsc do korporacji to patrz na papiery ktore podpisujesz. Masz tylko jeden wybór podpisać i pracowac ze stulonym ryjem albo nie pracowac. Jak dla mnie to do inspekcji pracy to sie nadaje!!! I miej byc moze przyszły pracowniku ze taka karę dostaniesz :) tylko dlatego ze bedziesz chcial zarobic nie na obecnym kursie a w przyszlosci i takie zlecenia wychodza bo pan Dariusz C. Chce zdobyć klientów ponad wszystko. To teraz wyobraź sobie ze pani w biedronce podpisuje taki cyrograf ze jak zniszczy towar to musi za niego zaplacic i dla przykładu wypierdlaja jej sie te jogurty na sama mysl o tym ze moga sie jej wupoerdolic bo jej sie ręce trzęsą. Tak samo na kasie pomylisz sie placisz ze swojej kieszeni. Tak wyglada wyglada tez po czesci biznes pana C. Niech wszyscy o tym wiedza ze w taxi 4 you nie ma lekko a pan Dariusz mocno prowadzi swoj biznes i kazdego trzyma za jaja. Tylko panie Darku pamieta pan ze taksowkarz musi odnosić przychód bo inaczej nie kupi auta do pana floty. Jesli bedzie nas pan karał i nie dawał zarobic to co najmniej rowerem bedziemy jezdzic. Te stawki byly dobre 5-10 lat temu. Kebab nie kosztuje juz 7 zl tylko 12 zakupy w biedronce nie 50 tylko 100 a stawki te same. Ja nie wytrzymuje pana konkurencji cenowej i rzucam ta robote tylko w odpowiednim dla mnie momencie. Dla przyszłych taksowkarzy miejcie świadomość ze to jest ciezki chleb i wiecej jak 20tys rocznie ciezko bedzie Wam odłożyć, a jak zainwestujecie w auto to ciezko bedzie je wam sprzedać bo w dowodzie pieczątka taxi a conidlozycie to w kolejnych 4-5 latach wydacie na kolejne auto i to jest tak jak by wam ledwo starczało od 1 do 1. Ja odchodzę ale bede Wam dawał sporo kursow za 5zl ;)

Taksówkarz

Idąc do tej pracy powaznie sie zastanów sprawdz cennik. 2.99 start i 2.30 kilometr. Dystans mozna powiedziec ze jest jeszcze ok ale spowoduje ze nie bedziesz mial dalekich kursów, bo do goleniowa jest np 45 km co znaczy ze kto ci zaplaci 120 zl za taksowke! A tu jeszcze musisz na pusto wrocic! Przez kilka lat trafiło mi sie kilka razy. A stawka startowa wyglada tak ze jesli na kursie nienmasz dystansu to jie zarobisz! Stoisz pod galaxy i od 15 minut czekasz na klienta przesuwając swoj samochod co 4 metry a po tym czasie wejdzie Ci klient i powie ze chce na Piłsudskiego 4.14 jesli dobrze wyjdzie. Ja bym mu powiedzial zeby szedł na piechotę zeby wypie.... bo juz nie mam nerwów, No ale nie moge tego nawet zrobic bo zadzwoni na korporacje i wylecę! Nie polecam!! I chce Ci tylko nerwów oszczędzić. A sam pracuje jeszcze tylko dlatego ze zeby rzucic ta prace musze swoje wyciągnąć czyli przebić koszty zakupu auta. Pozniej adios Ciarras. Przelicz ile mozesz zarobic! Zastanow sie! Jest tyle rzeczy ktore mozna robic zamiast jazdy ponizejsz kosztow opłacalności. Nie inwestuj w auto na takse! Bo sie zwiążesz z Ciarka i bedziesz pracowal wiecej jak jestes w stanie!

Taksówkarz

Z wiekszosci kursów nawet kilkograma bananów sobie nie kupisz! Choćby w promocji! Za urlop Ci nikt nie zaplaci! Kilka lat pracuje i jestem wykończony!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Taxi 4 You się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Taksówkarz

Przedstawię Wam opłavalność tego zawodu od strony matematyki od strony pieniędzy :( fakt jest smutny i dziwi mnie czemu ludzi ciągnie do tej roboty bardziej chyba dlatego ze jest komfortowa. Same koszta stałe czyli te nie zmienne wynoszą obecnie ZUS + baza 1166 + 540 zl co daje 1706 zl. Przedstawię Wam jaki to jest koszt na jeden kurs!! Taksówkarz jest w stanie dziennie nie zajeżdżając sie wykonać z 20 kursów. Co w miesiącu przy kilku wolnych dniach da nam 500 kursów dajac nam po 1! dniu wolnym w ciągu tygodnia! Podzielmy ta kwote samych kosztów stałych przez ilosc kursów jakie w przeciągu miesiaca jestemy w stanie wykonać i da to kwote 3,41 z każdego kursu odchodzi. Uwaga w tej kwocie nie ma kosztów paliwa kosztów utrzymania auta spadków jego wartości, napraw ! serwisu! Teraz spójrz na cenę swojego wymarzonego auta z salonu lub uzywanego i spójrz jak długa przygoda z panem dariuszem Cie czeka!!! Dodam tylko że większość kursów jest do 10 zl np z galaxy dojedziesz za 11 zl na Warszewo. 1/4 kirsów jest za 5,29!!!!!!!! Czyli poniżej kosztów jakiej kolwiek opłacalności !!!!!! Ale pan Dariusz wymagałby najchętniej nowego auta z salonu. 5,29 - 3,41 xD i jeszcze zatankuj i ogarnij auto. Ja sie nie dziwie Dariuszu ze ludzie jezdza agresywni sa dla klienta jak mówią gdzie jada. Ty Dariuszu juz od lat nie jeździsz! Nie wiesz juz jak to jest! Ja tez niedlugo rzucam ta robote !!!!!! Dodaj do tego nawet koszt odpalenia fajki zeby jakos wytrzymać 70gr na kurs. Ja nie pale ale na butach oszczędzam, bo nie widac. Przez te kilka lat pracy człowiek jakis taki znerwicowany sie zrobil :/ zeby nadgonić ten marny pieniądz wiecej godzin robil i tak juz kręgosłup boli :/ bo przez kilka lat po kilkanaście godzin (usunięte przez administratora) + weekendy ;/ teraz juz mam (usunięte przez administratora) Z tej pracy z tego utargu nie da sie żyć! Jak komuś kto np w biedronce pracuje nie wystarcza od 1 do 1 to Ci tez nie wystarczy tylko ze od zakupu do zakupu auta da ci iluzoryczny przychód a i tak pózniej wszystko co odłożysz praca po nawet 80h w tygodniu wydasz na samochod! A zdrowie stracisz! Nie polecam!!!!

kierowca 4 you szczecin

szef okrada nas z kasy na maxa... co miesiąc cos, to terminale to nowe koguty to jakies gps-y !! masakra!! za wszystko musza płacic kierowcy . ale z czego ?? każe kupowac nowe auta z salonu które są warte 50 tys!! ja zarabiam 2,5 tys mam żone i dziecko, rata na samochód wynosi 1200zł, gdy powiedziałem szefowi ,ze nie dam rady kupic auta to powiedział mi ,ze mam spadac z grupy albo wiecej pracowac. Jezdze codziennie 10 godz ..[usunięte przez moderatora] ! co tu sie dzieje .. odwaliło Ci CIARA na maxa!!!!!!! [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Taxi 4 You - Szczecin

• Jak się pracuje w Taxi 4 You?

Zobacz opinie na temat firmy Taxi 4 You tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Taxi 4 You?

Taxi 4 You