Opinie o InPost S.A w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A w Szczecin

Pytanie Nowy wpis

Czy w InPost S.A występują paczki/bony świąteczne?

Michu Nowy wpis
@Pytanie

Witam Tak można otrzymać premię świąteczną przy dobrych wynikach oddziału. :)

Zdziwiony Nowy wpis
Kandydat

Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjna, przy aplikacji zaznaczyłem oczekiwania finansowe a później zdziwienie przy rozmowie. Kompletna strata czasu. Nie polecam

tisaja Nowy wpis
Klient

Jestem wściekła!!! ta firma to totalna porażka,paczki wiecznie uszkodzone,załatwienie czegoś to czekanie w nieskończoność........

ochroniarz

niestety bez zmian nie mozna nic dobrego powiedziedz o tym oddzale poraz kolejny od rana wiaza paczke raczej juz nie dowiaza (usunięte przez administratora) trwa w najlepsze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ochroniarz

jak zwykle nie poraz pierwszy moja paczka krazy juz 10 godzin po szczecinie i nie moze dojechac kpiny sobie robia (usunięte przez administratora)

heh
Klient

Na odpowiedź na maila czekam już 5 dzień roboczy Numer podany w zwrotce odpowiada.. pocztą głosową 0/10 Nie polecan

Klient

kolejne jaja inpost byl dzisiaj na mojej ulicy a paczki dalej nie otrzymalem to juz istny kabaret a nie firma omijajcie ja szerokim lukiem

Klient

kompletne (usunięte przez administratora) 3 dzien paczka krazy po szczecinie i nie moze dojechac kpiny jakies

Klient

kurier ma do mnie 8 km odebral paczke o gdodzine 9 rano nie dotarla do tej pory a miala byc do 17 pieknie pracuja (usunięte przez administratora)

Czy często w firmie InPost S.A zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

B
Klient

Kurier odmawia mi doręczenia przesyłek wyzywając mnie przy tym infolinia nie umie rozwiązać problemu jak również oddział w Szczecinie najzwyczajniej po prostu w in post pracują (usunięte przez administratora) którzy przywłaszczają cudze paczki

Ewa
@B

To przewoźnik kradnie proszę zobaczyć jak głośno ze otwierają paczki od dołu. Szczecin to najgorsza administracja InPostu działają razem z przewoźnikami.

Wquwiony
Klient

Możecie coś zrobić z kurierem ze Szczecina z numeru telefonu 798155171 kurier nie odbiera wogole telefonu nie ma z nim kontaktu i kturas juz paczka z kolei nie dociera do mnie A kurier mówi że nikogo nie zastał. (usunięte przez administratora) klamczuch. Skarga już była pisana oficjalnie 2 razy i dalej kurier robi sobie co chce z paczkami

Julia

Hej, jaka umowa proponowana jest kandydatom na pracowników firmy? Czy można liczyć na umowę o pracę? Zastanawiam się czy poszukują kogoś obecnie bez doświadczenia czy może jednak trzeba spełniać jakieś określone wymagania. Napiszcie proszę.

mgr
Klient

Po zamówieniu dostawy do paczkomatu w Szczecine paczka została umieszczona w Ustowie .Po wiadomości o umieszczeniu paczki w paczkomacie w Ustowie zgłosiłem problem z odbiorem na infolinii podczas rozmowy pani mi przekazała , że paczka zostanie umieszczona w paczkomacie docelowym w Szczecinie .Po czterech dniach dowiaduje się , że paczka wraca do nadawcy . NIE BYŁO ŻADNEJ PRÓBY KONTAKTU POSTAWA LEKCEWAŻĄCA KLIENTÓW

Sonia
@mgr

Witaj w klubie . Ja nadalam paczkę 9 stycznia i do dnia dzisiejszego paczki brak u odbiorcy. Po kilku telefonach na infolinię i złożenia skargi na opieszałość firmy nagle wiadomość zwrotna ze mogę złożyć reklamację bo oni nie mają pojęcia gdzie jest paczka . Serio ? Odbiera kurier paczke z paczkonati i nagle paczka staje się paczką WIDMO. Mam nadzieję ze kurier zadowolony z łupu. Nie polecam ten firmy i każdemu będę odradzac ich uslugi

Co wchodzi w socjal InPost S.A?

@Pytanie

Nic. Nie ma czegoś takiego jak socjal w in post.

Czy w firmie InPost S.A są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma żadnych szkoleń!

Kronawirusowo
Klient

mobing tak jak wszędzie i ogólnie nie fajna atmosfera

Pani

Kurier zablokował mój numer po jednej rozmowie dowiedzenia się kiedy będzie. Nie stety ta rozmowa też nie była z kurierem a z kolegą kuriera. A paczki pewnie nie dostanę.

B

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) ci kurierzy walą w ch.... Klamia że sam klient zgłasza chęć odebrania paczki w punkcie. Żenada, nie skorzystam z ich usług nigdy więcej

Julia
@B

Bardzo negatywnie wypowiadasz się o InPost. Ale nie napisałeś nic o tym, co takiego się stało. Nie dostałeś paczki? Co poszło nie tak?

Byłem tam

Pracowałem tam przez chwilę parę lat temu. Typowy januszowy biznes, (usunięte przez administratora) na kółkach, zero porządku, szkoleń, picie piwa na nocnej zmianie, (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że wyrzucili już tą blond kierowniczkę która przy każdej kontroli robiła sceny: płacz, lament. Jak kontrola się oddalała, to wyżywała się na pracownikach (a raczej zleceniobiorcach) oskarżając ich o brednie. Pomijam już fakt że nie miała prawa o nic nikogo oskarżać z racji zawartych umów cywilno prawnych. Zasadniczo, januszowy biznes oparty o umowy migające się od płacenia składek.

Byłem tam
@Byłem tam

Tak Weronika K to jedna jedyna nie powtarzalna osobowość , nie ma jej już tam ehhh na szczęście

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

InPost S.A