Opinie o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radom

byly pracownik działu IT

Referent w Zespole Informatyków nie polecam - dają tylko minimalną krajową + 100zł brutto - i masz pracować! w biedronce na kasie więcej jest

byly
@byly pracownik działu IT

miesiącami nie mogą znaleźć 2-3 osób. Osoby przyjęte rezygnują - prawdopodobnie po usłyszeniu za ile mają pracować.

Danuta
@byly

Przecież w IT teraz są kolosalne zarobki. To jaki jest zakres obowiązków w tym zespole, skonfigurowanie myszki do komputera? Bo płaca na to własnie wskazuje. To taki informatyk a la budżetówka ;)

Wyklęty
@Danuta

Ja kiedyś nawet składałem CV :P Generalnie po 1 można pensje negocjować jak się coś umie Po 2 raz dawali co nieco powyżej minimalnej, ja wynegocjowałem za 3000 czy 3500 już nie pamiętam, ale to było dobrze, bo minimalna była z 1600 brutto około ja miałem co najmniej 2 tyle Nie doszło do współpracy z kilku powodów bo kilka razy składałem Opowiem jednak o jednym przypadku. Złożyłem CV, nikt poza mną nie składał prze kilka rekrutacji. Złożyłem kolejny raz. Babka powiedziała, ze jakiegoś podpisu nie było, a był tyle, że na tej samej kartce co jakaś inna deklaracja i oni zatrudnili kogoś innego, bo jednak nagle ktoś złożył gdy ja składałem, chociaż ja byłem lepszym kandydatem. babka z recepcji powiedziała mi, że mogę iść do sądu administracyjnego, bo to jej wina, że przeoczyła podpis :P Tak szukają, mają mocno gdzieś kogo zatrudnią Oczywiście w urzędach panuje taki klimat, że dyrektor nie pozwoli na to, by informatyk zarabiał więcej niż on :P. Podobnie w wojsku ;) Teraz potworzyli jakieś wojska cybeprzestrzeni bla bla bla. Polko świrował pawiana, że znajdzie informatyków od bezpieczeństwa w cenie żołnierza normalnego z odpowiednim zaszeregowaniem. Nie znalazł. Chyba pensje informatyków wojskowych w wojskach cyberbezpieczeństwa są 2 lub 3 razy większe. Ale teoretycznie tymczasowo :P No chyba nie trzeba mówić, że o pensjach informatyków w urzędach krążą legendy... ;) Inna sprawa, że poważne systemy się zamawia w przetargach, nie programuje się na miejscu, bo urzędnik się na tym nie zna. A w urzędzie potrzebny jest zasadzie tylko Pan Henio informatyk, który podłączy drukarkę i poprawi papier jak się zatnie. No czasem trzeba coś poważniejszego, ale to na prawdę rzadko

Danuta Nowy wpis
@Wyklęty

Urzędy polskie w jednym obrazku XD A co do informatyków w wojskach cyberprzestrzeni to polecam mural tej jednostki w Legionowie - ostatni obrazek blisko stacji PKP ;) Dodam do Twego wpisu że ten dyrektor sam zarabia niemenedżerskie stawki, umówmy się :)

Wyklęty Nowy wpis

Nie wybieram się do Legionowa, mogłabyś przy okazji kiedyś podrzucić zdjęcie ;) A co do pensji dyrcia i informatyka... albo dajmy sobie spokój

Marzena Nowy wpis
@Wyklęty

w urzędach zawsze tak jest że ci najwyżej zarabiają najwięcej ... nic dziwnego ;) choć ta opisana przez ciebie rekrutacja ciekawa sprawa że byłeś jedynym kandydatem ;)

Wyklęty Nowy wpis
@Marzena

z wiadomych względów :P

gość 1

Uważam tak samo jak moja poprzedniczka,ta pani będzie naszą radną i bardzo dobrze.

Sabina

Chciałabym bardzo podziękować P. [usunięte przez moderatora], pracującej radomskim MOP-sie za właściwą i kompetentną pomoc.To osoba jedna z niewielu która w należyty sposób wypełnia swoją pracę.Jeszcze raz dziękuje ,oraz życzę wielu sukcesów.

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Radom

• Jak się pracuje w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej?

Zobacz opinie na temat firmy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Bolesława Limanowskiego 134
    26-600 Radom