sklep żabka

Radom

Opinie o sklep żabka

Kolejne osobny zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie sklep żabka? Napisz czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

świadoma
@admin 22.07.2016, 06:20
Kolejne osobny zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie sklep żabka? Napisz czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawc...

Unikać szerokim łukiem. Na rozmowie oczywiście powiedzą, że będzie umowa będzie 2000 zł do ręki. Fakt może i tyle uzbierasz za pracę 29 dni w miesiącu. Każą przyjść wcześniej do pracy przynajmniej 5: 40 bo i tu uwaga trzeba się do systemu zalogować przed 6, jeśli nie wyrobisz się to płacisz 500 zł kary oczywiście o tym Ci nie powiedzą na rozmowie o pracę. Kolejne punkty coś się uszkodzi coś straci termin bądź stłucze płacisz ze swojej kieszeni . W końcu okazuje się, że pracujesz tam po to żeby utrzymywać ten sklep. Jak są minusy w kasie oczywiście dokładasz niby logiczne, ale jak są plusy nie zabierasz tego o nie nie oddajesz ajentowi z czego oczywiście pokrywa straty w towarze które i tak ty pokrywać masz jak uszkodzisz. O przerwie można pomarzyć jesz przy klientach obsługując ich. Kiedy korzystasz z toalety ? na drugiej zmianie do godz 18 jesteś sama więc teoretycznie możesz zapomnieć po 18 przychodzi ci ktoś pomagać dokładać towar i wtedy przynajmniej ja tak robię stawiam tą osobę koło kasy i karze pilnować a ludzią czekać wyjścia nie ma w majtki sikać nie będę. W teorii możesz zamknąć sklep na 3 minuty na skorzystanie z toalety ale jak klienci ci wchodzą nie możesz wyprosić i kazać czekać. Oczywiście po 23 też zostajesz mniej więcej schodzi do 24 z dołożeniem towaru posprzątaniem itp co już nie jest płatne ale jak tego nie zrobisz to kara. Totalny syf

Zostaw opinię o sklep żabka - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep żabka