Katastrofa. Nie polecam nikomu.
Atmosfera niby super niby zgrany zespół A za plecami każdy sobie jak najgorzej. Sprawdzanie na kamerach pracowników - toż to (usunięte przez administratora) Brak ochrony, ogrom obowiązków. Odwalanie roboty za kierownictwo - zwroty,przerzuty,inwentaryzację, faktury,rozliczenia,tłumaczenie się rejonowemu itp.
Od pewnego czasu zamykanie otwieranie sklepu za ta sama kase!!!
Dzwigasz, sprzątasz, sprzedajesz,konsultujesz,dokladasz towar, fejsujesz, odwalasz robotę papierową, ceny . Robisz po prostu wszystko za niecałe 2 tysiące. Zal po prostu. Z miesiąca na miesiąc coraz większe obowiązki i zawsze niezadowoleni.
(usunięte przez administratora)