Hebe
0 0 3 5 1
Oszukana Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Katastrofa. Nie polecam nikomu. Atmosfera niby super niby zgrany zespół A za plecami każdy sobie jak najgorzej. Sprawdzanie na kamerach pracowników - toż to (usunięte przez administratora) Brak ochrony, ogrom obowiązków. Odwalanie roboty za kierownictwo - zwroty,przerzuty,inwentaryzację, faktury,rozliczenia,tłumaczenie się rejonowemu itp. Od pewnego czasu zamykanie otwieranie sklepu za ta sama kase!!! Dzwigasz, sprzątasz, sprzedajesz,konsultujesz,dokladasz towar, fejsujesz, odwalasz robotę papierową, ceny . Robisz po prostu wszystko za niecałe 2 tysiące. Zal po prostu. Z miesiąca na miesiąc coraz większe obowiązki i zawsze niezadowoleni. (usunięte przez administratora)

elo320 Nowy wpis

Może akurat nie na Zborowskiego ale w galerii słonecznej przy chrobrego Mobbing... Nie pracowałam długo, natomiast to jak kierownictwo nas traktowało... zero przeszkolenia, a jak czegoś nie wiedziałaś to wielkie oburzenie? Dajesz z siebie wszystko, jesteś niedoceniona.. Nie polecam współpracy z ta kadra kopanie dołków, mobbing..

TakNie

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne informacje, ponieważ wątek o pracy w firmie Hebe w mieście Radom nie ma żadnej opinii.

Zostaw opinię o Hebe - Radom

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie