Opinie o Integer.Pl S.A. w Kraków Malborska 130

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Integer.Pl S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Integer.Pl S.A. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integer.Pl S.A. w Kraków Malborska 130

randd

Szczerze nie polecam działu "R&D" w Zabierzowie. O jakości tego działu oraz atmosferze i podejściu do pracownika świadczy budynek ... stara betoniarnia (To nie żart). Jeżeli chodzi o płacę to ogłoszenia zawierają wydawać by się mogło informację o konkurencyjnych zarobkach względem na przykład sąsiadującego business parku, a na rozmowie przy takiej kwocie słychać że takie pieniądze jak na ogłoszeniu to tak naprawdę na inną pozycję a ty aplikujesz akurat na stanowisko o ponad połowe mniejszych wymaganiach ... Szydera. Jak oni przy tak ogromnej konkurencyjności znajdują ludzi za takie pieniądze i takie podejście to ja nie wiem.

AIJF
@randd

Ciekawe, czy dalej pracuje tam słynny konstruktor, zarabiający 1800 zł...

Cześć, czy ktoś pracował w tej firmie (w Krakowie) na stanowisku pracownik infolinii? Jeżeli taka osoba się znajdzie to może coś tu skrobnie? Pozdrawiam

marek

@sitek masz rację, wydaje mi się, że nasze społęczeństwo albo staje się coraz bardziej leniwe albo coraz mniej ambitne. Poza tym nie wydaje mi się, żeby na roznoszeniu gazet jakoś sporo się zarobiło, to chyba bardziej jest dorywcza praca dla jakiś dzieciaków z liceum, a nie praca dla studentów jednak.

Sghsgdgsd

W dziale IT (INITTEC) jest OK, płacowo nie jest to najwyższa półka, ale jest też dużo lepiej niż w popularnych ostatnio mikrofiremkach, w których programista odpowiada dodatkowo za testy, sieci, analizę itd... Atmosfera jest OK, gdyby nie pewna pani z sekretariatu, która czasami chyba zapomina wziąć leki. Ale na szczęście nie wychyla się za często poza swoje piętro :) Kierownicy, których poznałem, również w porządku, jednak nie potrafią opanować chaosu, jaki tam panuje (jak to IT ;) ). Minusy - na pewno słaby socjal, bo jest tylko multisport i prywatna opieka w standardowym pakiecie. Brak game-roomu da się przeżyć, zwłaszcza że ten dział broni się przed korporacyjnością, największym rakiem ostatnich czasów. Zero kontaktu z klientami ani z "ważnymi osobami z JuKej" też stanowi plus. Umowa - domyślnie o pracę, jednak bez problemów zgadzają się na zlecenia lub b2b.

Aplikowałeś do firmy Integer.Pl S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

emil

na rozmowie najpierw info że może się zdarzyć praca po godzinach a dalej pytanie o stan cywilny i dzieci

taka jedna

a jaka jest sytuacja w Krakowie???

frajer

witam gdzie jest zakład produkcyjny w Krakowie czy w Zabierzowie ? pozdrawiam

gosc

nie polecam tej firmy, jakkolwiek by to brzmialo ale to ciezka sprawa

dziwna firma

gosc

Podbijam pytanie mojego przedmówcy. Jak wyglądają sprawy w dziale IT?

gosc

Witam, Czy może ktoś miał styczność z działami IT w tej firmie? Jakich można się spodziewać zarobków, jaka jest atmosfera w dziale i firmie? Pozdrawiam

fuchsgs
@gosc

wpierw musisz pokazać co potrafisz a potem pytać o zarobek,jak będziesz dobry to dobrze zarobisz taka jest zasada.

romano

(usunięte przez administratora)decydowanie nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) nigdy nie wiesz kiedy jest jakas praca o wszystko sie trzeba dopytywac i niejasne warunki placowe jezeli chodzi o info dla klientow sam widzialem jak wywoza tonami pozostale gazetki pozatym znajomi w pewnych miejscach potwierdzili to co widzialem dlatego to co zostalo kaza zwracac do magazyu ludziom w kierownitwie nie dalbym nawet zabawek w piaskownicy do zarzadzania inna sprawa jest traktowania pracownikow kolporterow (usunięte przez administratora) to cala prawda i integer.pl SA

savona

pracowałam w tym(usunięte przez administratora) nie polecam zdecydowanie .

ewaaa

Witam, Jaka sytuacja panuje w Krakowie? Interesuje mnie w szczególności praca na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów. Ile godzin pracuje się dziennie, na jakie pieniążki można liczyć, jaka atmosfera panuje w pracy? Z góry dziękuję za odpowiedz. ewaaa

były

no cóż , to wina tylko i wyłącznie samych ludzi na samym dole , że zgadzają się na taki wyzysk (od kierownika w górę to klika) , a jak się już zgodzili i podpisali papiery (weksle także , bo inaczej by nie pracowali) , to niech walczą o swoje prawa , bo wiem , że nie są respektowane . gdzieś widziałem i słyszałem o narzekaniach , to niech się wezmą do kupy RAZEM i powalczą z tym wyzyskiem . a tak tylko obiecują i narzekają :)

Była pracownica-Gdańsk

Zbijają kasę na giełdzie - owszem a ludzi traktują jak niewolników ... Za 50 zł trzeba tachać w mrozie ciężkie plecaki, nawet tak jak ktoś wcześniej napisał po 12 godzin , nie ma nawet głupiej przerwy na śniadanie - je się w "locie" między klatkami.

trinity

nareszcie ktoś napisał prawdę , bo jeśli tak wygląda organizacja i kultura pracy , to gratuluję prywatnemu (usunięte przez administratora).. miejsca na liście Forbes'a i tak pięknie zorganizowanego przedsięwzięcia giełdowego . dziwię się teraz , że akcje w ostatnim czasie tak wzrosły , ale może są nawalone jak jego kadra ? :)

Była pracownica-Gdańsk

Zrezygnowałam z tej pracy z kilku powodów (usunięte przez administratora)! Jest kilka grup które jeżdżą , jedna z nich to totalna porażka , miałam okazje raz jedyny z nimi jechać i miałam dość tego dnia.(usunięte przez administratora) na szczęście w grupie była jedna dziewczyna, pracowała wtedy bardzo krótko ,(usunięte przez administratora) i z nią spędziłam cały dzień pracy i nadganiałam(usunięte przez administratora) - zróbcie coś z ta patologią na firmie , nie chciałam bronic i (usunięte przez administratora)wolałam odejść i wziąć winę na siebie. Nie było tak jak wam się wydaje. Dobrze że chociaż dostałam wypłatę za przepracowane tych kilka dni.. Mam nadzieję że szefostwo spojrzy na oczy i zrobi coś z osuwającymi się ludźmi na skrzynkach .Z tego co sie w tym krótkim czasie dowiedziałam , juz były incydenty niemiłe dla szefostwa , czas chyba coś z tym zrobić , zmienić załogę i dać lepszą płacę normalnym ludziom. Pozdrawiam J

fajka2

Ludzie w tej firmie nic sie nie zmienia od lat,przepraszam ceny za kolportaz nspadaja,firmy odchodza,same kary za wszystko-koszmar nie firma.wyzysk czlowieka przez czlowieka

iwka99

wystarczy zerknąć na opinię o spółkach córkach : inforsys i inpost :)

Zostaw merytoryczną opinię o Integer.Pl S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Integer.Pl S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Integer.Pl S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integer.Pl S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Integer.Pl S.A.
1.4/5 Na podstawie 267 ocen.

Integer.Pl S.A.