Opinie o Integer.Pl S.A. w Kraków Malborska 130

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Integer.Pl S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Integer.Pl S.A. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integer.Pl S.A. w Kraków Malborska 130

Oceniam

Kurier. Ponad rok pracy w Integer. Pracę oceniam pozytywnie. Plusy: elastyczny grafik, spoko zarobki, współpracownikami są głównie młodzi ludzie. Minusy: przed świętami kupa roboty, ale tak to nie ma jakichś specjalnych minusów.

no logo

wporzo firma. młode towarzycho, przyjemnie sie pracuje, można sobie pogadać w przerwach ;) a do tego całkiem fajna umowa!

MNIE

MNIE SIE DOBRZE PRACUJE.

Ciemny Lager

trochę pracowałem w tego typu pracach, więc mam z czym porównywać. a w porówananiu z innymi firmami, to w Integerze jest mega. dobre warunki, dodatki jak multisport i super ludzie.

Aplikowałeś do firmy Integer.Pl S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pankracy

Robiłem jakiś czas w Integerze. Pracy jest naprawdę dużo, ale ekipa jest fajna, więc wszystko się jakoś robi. Luźna atmosfera, umowa, pensje standardowe jak na tę robotę. Propsy!

loboropo

ja nie wiem o co wszystkim chodzi, że taki hejt, że pozytywne opinie. integer jest normalną firmą. swoje można tam zarobić, warunki są w porządku, więc nie ma się o co rzucać. dobre komentarze w ogóle mnie nie dziwią, bo się należą.

Bella

praca w integerze była moją pierwszą i byłam zadowolona, że tyle ludzi młodych w moim wieku pracuje. dobrze się nam dogadywało, dzięki temu praca była przyjemna. roboty sporo, ale do wytrzymania, a dają benefity różne do umowy, więc polecam.

Habazie

na początku było mi strasznie ciężko dostosować się do rytmu pracy, ale z czasem dałem radę. atmosfera była bardzo w porządku, to dużo dało. faktycznie, trzeba się sporo napracować i być bardzo uważnym przy tym co sie robi, więc to nie praca dla każdego. jak ktoś uważa się za dokładnego, to niech spróbuje, na pewno w Integerze nie będzie na nic narzekać.

alf

ja nie moge nic złego o tej firmie powiedzieć. dobrze sie czułem, kasa była znośna. ludzie różni, jak to w życiu, ale też znośni.

Czad

racja, inni kurierzy mają się dużo gorzej. integer odrobił sie teraz z jakiśtam przejściowych problemoów i jest naprawde goooood. bardzo lubie rozwozić paczki i nie wybralbym innej firmy

Fakty

niezła firma. może nie idealna, ale daje rade. znajomi pracują w innych firmach kurierskich i strasznie narzekają, a ja w sumie za bardzo nie mam na co.

Tarzan

integer daje dobre warunki i ludzie są bardzo spoko. wiadomo, że jak sie jest kurierem, to są momenty ciężkie, jak przed świętami, wtedy to już w ogóle masakra, ale jak sie dobrze zorganizuje wszystko to jest ok. także w sumie nie narzekam szczególnie że integer sie rozwija i z roku na rok jest coraz sprawniej.

Normalna praca

pracowałem dla Integer i firma spoko. nie było może perfekcyjnie, ale to przecież nie o to chodzi. miałem niezłą pensje i benefity. pracowałem solidnie i żadnych problemów nie doświadczyłem. po prostu normalna praca.

kurierrro

nieźle sie pracuje. kurierem jestem, teraz bylo troche zmian i jest bardzo dobrze. i kaska niezła do tego.

Nayolo

Byłem dyspozytorem i z kurierami to różnie bo to zależy od człowieka, ale większość była w porządku. Dobra praca, chociaż dużo roboty. Trzeba umieć dobrze planować i umieś sie organizować pod presją czasu. Jak ktoś to lubi to warto w Integerze.

reCAPTCHA

w IT całkiem spoko. Atmosfera przyjemna, porządne warunki, spokojnie sie pracuje. Pensja może nie wybitna, ale adekwatna do doświadczenia i tego co się robi. Firma się rozwija, więc jest coraz lepiej. No i benefity super!

WanFFFF

Pracowałam w centrali i nie narzekałam. Nie zgadzam się z tymi opiniami, które tu się pojawiają. Było ciężko, ale firma teraz chyba wychodzi na prostą. Pensje może nie były takie wysokie, ale to taka praca. Były dodatki, naprawdę warto.

Szomber

Przesadzacie. Faktycznie spółka przechodzi trudny okres, ale środki zawsze są wypłacane w tym samym miesiącu, ludzi jest mało, to prawda, ale jest to związane z rozwojem spółki. Dodatkowo każdy pracownik może liczyć na kartę benefit oraz pakiet medyczny. Godziny pracy są bardzo elastyczne, tak jak urlopy oraz dni wolne od pracy. Dla chętnych zawsze znajdzie się miejsce na odprężające wyjazdy weekendowe. Spółka jak wiele innych na rynku, przechodzi przez dobre i złe dni.

hac

To i tak sporo uważam, bo na początek raczej nie dadzą Ci tyle ile chcesz, może wczesniej w innej firmie zarabiałeś wiecej ale to już po jakimś czasie wiec stawka tez jest inna ,nie wiem może można negocjować stawkę?

Pinokio

Nie pracuje. Teraz konstruuje turbiny w Borg-Warner. Miej ich Panie w opiece. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Integer.Pl S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Integer.Pl S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Integer.Pl S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integer.Pl S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Integer.Pl S.A.
1.4/5 Na podstawie 267 ocen.

Integer.Pl S.A.