Opinie o Integer.Pl S.A. w Kraków Malborska 130

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Integer.Pl S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Integer.Pl S.A. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integer.Pl S.A. w Kraków Malborska 130

Ivonne (z pol. Iwona)

Dla myślących o podjęciu pracy w Integer polecam sprawdzić tę definicję: Prestiż (z fr. urok, czary, z łac. præstigiare – sztuczki magiczne, por. prestidigitator) – autorytet, poważanie, szacunek innych osób do danej osoby. W socjologii prestiż jest subiektywnym kryterium stratyfikacji, opartym na wartościujących podstawach emocjonalnych i obiektywnych czynnikach stratyfikacji - wykształceniu, wykonywanym zawodzie, stylu życia, dochodach. Jest również jedną ze składowych statusu społecznego.

@Superzadwowolony, cóż, ja nie mam wglądu w pracę kurierów, jak również i w to, czy opinie pisane na forum są w pełni prawdziwe. Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Integer.Pl? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

@Anna

Rekrutacji jest sporo, czy są ciekawe to już kwestia indywidualna. Na pewno na plus pracy nie zaliczyłbym formy zatrudnienia - umowa o pracę na najniższą krajową i reszta z umowy zlecenia z firmą Polski HR. Tak jest w przypadku pracy na etat oczywiście, nie wiem jak z kurierami, ale jeśli Cię to bardzo interesuję to mogę się dowiedzieć o konkrety. Osoby przyjęte po znajomości pewnie sobie będą chwaliły "wynegocjowane" warunki, jeśli nie jesteś takową to poszukałbym innego pracodawcy.

BRMS
@Superzadwowolony

W międzyczasie Polski HR zdążył się "przekształcić" w PHR sp. z o.o., oczywiście z cesją zobowiązań i wierzytelności ???? myślący chyba nie będą mieli trudności z wyciągnięciem wniosków.

Nick Sloter

Integer w Opolu to lipa. Ródy i jego kompan ze wsi to konfitury !!! Takich buraków to ze świecą szukać. Jeden drugiego by sprzedał za uśmiech kierowniczki. Jedynie Magda jest spoko w tej firmie. Nie polecam szukać tam pracy.

Superzadowolony
@Nick Sloter

I to jest prawdziwa opinia.

@dominika, opinie przecież nie muszą być pisane tylko i wyłącznie z komputera. Zawsze można również na szybko "wystukać" coś z telefonu. Może warto samemu przekonać się, jak pracuje się w Integer.Pl w Krakowie? Czy ktoś z Was pracuje w Integer.Pl i mógłby napisać jeszcze coś o pracy w tym miejscu? Wszystkie rzetelne opinie są mile widziane na forum GoWork.pl

@Anna

Zakrawa na ironię, że integer znaczy rzetelny... Dziewczyno zastanów się czy kurier, który zasuwa w pocie czoła ma czas żeby wchodzić na ten portal i na szybko pisać opinie o pracodawcy. Jestem w stanie w to uwierzyć jedynie w przypadku skarajnie negatywnych opinii, ale nie przy takich peanach. Nie w tym kraju. Myślenie nie boli.

Aplikowałeś do firmy Integer.Pl S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

@Bułeczka, a możesz napisać, o jakich dokładnie warunkach mówisz? Czy firma zapewnia swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity? Jak z socjalem w Integer.pl S.A.? @robotnik, co uważasz za największy plus pracy w tym miejscu? Poleciłbyś tę firmę osobom młodym, bez doświadczenia? @Ullon, dobrze, że po praktykach można zostać w firmie na dłużej. Czy Ty skorzystałeś z takiej szansy? :)

Bułeczka

Na kuriera człowiek musi być wytrzymały. Ja pracuję już przez pewien czas i faktycznie klienci potrafią zaleźć za skórę, ale ogólnie nie jest to specjalnie skomplikowana robota, a czas w niej szybko leci. Zimą wolniej niż latem ;) Stawki są takie jak w każdej kurierskiej, ale warunki pod Integerem wydają mi się najlepsze i nie mam co narzekać.

robotnik

jak to mówią - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma?... paru krytykantów się znajdzie, ale ogólnie to dobra praca.

Stefan

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Zobacz
@Stefan

ale na jakie stanowisko i jakie miasto? szukać to szukają, tylko wszystko zależy od miejsca. na stronie Integeru sporo ogłoszeń jest tam sobie zobacz

nati09

a czy ktoś z was był na praktykach w integerze? tych bezłatnych, nie wiem w ramach studnenckich praktyk czy czegoś w tym stylu? bardzo siee zapierdziela? oplaca sie w ogole??

Ullon
@nati09

Byłam na takichpraktykach kiedyś i było nieźle. Niie dadżą ci może nic specjalnego do roboty, ale nie robią problemów i fajne praktyki za to do wpisania do cv. Niektórym ppotem proponują pracę, także można skorzystać.

natka09
@Ullon

a grafik dało się dopasować do studiów bez problemów?? mam strasznie rozsypane zajęcia dlatego tak dopytuje??

Ullon
@natka09

Tak, tak, na pewno się da. Chyba, że masz ich megadużo i megarozrzucone, ale myślę, że jak się chce, to się da pogodzić jedno z drugim.

Topaz

Pracowało się tu, więc mogę napisać, że polecam. Integer oferuje całkiem korzystne warunki dla młodych osób szczególnie. Zdobywasz fajne doświadczenie i niezłą kaske.

inte inte

wiecie, to jest tak, że te robotę jednak ktoś musi robić. nie jest to kolorowa praca, klienci marudni, paczek sporo, a firma chce jak najwięcej i jak najlepiej. ale no jak się na spokojnie zastanowić, to w sumie ja wypłaty dostawałem jak trzeba, zasady są ok, pracuje się nie tak źle i osoby, których zatrudniają są w porząsiu tak też zanim się coś napisze trzeba pomyśleć że wiesz na co się piszesz pracując w takiej robocie. jest dużo pracy, ale to logiczne i trzeba być na to przygotowanym.

Ubergistan

Z tego co widzę, to narzeka tylko parę procent osób, w tym większość pewnie tylko dlatego, że ich zwolnili, więc chyba firma nie jest taka zła. Kasa nie jest wprawdzie szczytem marzeń, ale jest lepiej niż było kiedyś, więc raczej idą w kierunku wzrostowym.

king

nie zawsze było kolorowo, ale od jakiegoś czasu się nieźle układa integerowi. nie mam za bardzo na co marudzić. wypłaty niezłe, robota ok, tak samo ludzie.

tomsio

w porządku robota. ciężko w zależności ile jest paczek w dany dzień. ale jest elastyczny grafik tak też bardzo spoko

drzewko iglaste

przetrwałem świąteczną gorączkę, teraz wreszcie praca na lajcie będzie :) ale nawet nie było tak najgorzej, ludzie bardzo życzliwi

E.T.

Kurierzy kurierami, ale czy ktoś może pracował w Krakowie w IT i może powiedzieć jak jest? Czy są jakieś benefity?

Intu
@E.T.

Są, są. Multisport, lekarz i dopłacają do miejsca parkingowego jakbyś potrzebował. Bardzo fajna atmosfera. Jak nie masz ochoty pracować w takich dużych korposach, to tu jest świetnie.

Dżej P.

Ok, skoro nieprzychylne komentarze znikają od razu to tych wszystkich tak bardzo zadowolonych proszę o napisanie jaka jest forma zatrudnienia bez owijania w bawełnę. Czy kiedykolwiek dostali premię? Co 2 dni pozytywna opinia, ale konkretów brak.

Geriatri

Ogromne plusy dla tego pracodawcy za warunki i młodych fajnych w załodze!

@Geriatri

Naprawdę?? Co 2 dni?? Dajcie spokój bo to już zbyt nachalne.

koleżka

Sporo ogłoszeń mają teraz na stronie. Warto skorzystać. Koleżanka się zgłosiła ostatnio na centralę i jest bardzo zadowolona, a już parę miesięcy pracuje.

Truth

Szkoda, że niepochlebne opinie znikają... I tak ludzie wiedzą jaka jest prawda.

Ruler
@Truth

Niepochlebne jak niepochlebne. Opinie znikają, bo pewnie były niezgodne z regulaminem. Poczytaj sobie. Jak nie spełniają wymogów to usuwają - nieważne pozytywne czy negatywne.

Zostaw merytoryczną opinię o Integer.Pl S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Integer.Pl S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Integer.Pl S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integer.Pl S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Integer.Pl S.A.
1.4/5 Na podstawie 267 ocen.

Integer.Pl S.A.