Opinie o Folres-Bis sp.j. Czesław i Elżbieta Kalisztan w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Folres-Bis sp.j. Czesław i Elżbieta Kalisztan. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Folres-Bis sp.j. Czesław i Elżbieta Kalisztan o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folres-Bis sp.j. Czesław i Elżbieta Kalisztan w Rzeszów

Blondi Nowy wpis

hejka. ;) nie mogę znaleźć w internecie ofert pracy dla sprzedawców, a właśnie w swojej okolicy w Rzeszowie zatrudnienia szukam. możliwe ze ogłoszenia są dodawane pod jakaś inna nazwa, na przykład pod szyldem sklepu? Jaka jest jego nazwa?

Joanna

Patrząc na Wasze opinie, to chyba największym atutem tej pracy jest umowa o pracę na czas nieokreślony... Na minus relacje z kadra zarządzającą. Wspominacie o niestosowaniu się do obostrzeń związanych z pandemią - klienci chodzą po sklepie bez maseczek. Czy firma wprowadziła procedury związane z pandemią dla pracowników? Od razu otrzymuje się do podpisu umowę na czas nieokreślony, czy obowiązuje okres próbny?

Przeciwlotniczy Nowy wpis
@Joanna

Załóż sobie reklamówkę na głowę to z pewnością ci pomoże. Kovodianie i co?Wyszło jak jesteście głupi.Nagle się srandemia skończyła

Nie zgadzam się z opiniami tego sklepu cała ekipa z kolejowej daje z siebie 100 % kierownicy sklepu są ludzcy a przerwy każdemu się należą i każdy na nie wychodzi :)

Bożena Nowy wpis
@Anna

czyli nie zgadzasz się ze wcześniejszą opinią, że przyjmują na jeden dzień, a potem zwalniają? można tam liczyć na jakieś długotrwałe zatrudnienie?

Anna Nowy wpis
@Bożena

Ja napisałam że wszystko jest ok tak, jak być powinno i niema czegoś takiego że po 1 dniu zwalniają w dc ekipa jest świetna i kierownictwo również nic wcześniej nie pisałam to był mój 1 komentarz

Mariola

Nie stosują się do zaleceń wobec covid. Ma być 15 ludzi na sklepie jest 20-30. Nie radzą sobie wcale. Boją się że stracą klienta to nie Upominaj za maseczki.. Więcej tam nie pójdę.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Folres-Bis sp.j. Czesław i Elżbieta Kalisztan? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

FOLRES-BIS SP.JAWNA DELIKATESY CENTRUM ma teraz aktualne oferty pracy w Rzeszów. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

rzeszowianka

Dają umowę o pracę na czas nieokreślony i to chyba największy plus, pracowała tam moja koleżanka pół roku temu ale wyjechała za granicę. Mówi że było ok.

igor

Niski poziom kadry kierowniczej w umiejętności zarządzania dc. Zarządzanie dc przez kadrę kierowniczą i traktowanie przez nią pracowników sklepu wyjaśnia ciągłą rotację .

OH..
@igor

Niski poziom to za mało powiedziane!

Nie zgadzam się z przedmówcami, pracowałem tam kilka miesięcy, przerwy są normalne , trochę ciężko na początku było ale chyba w każdej pracy tak jest. Co do kierownictwa to nie mam zastrzeżeń robią swoje. Jedynie co mi nie pasowało to małe wynagrodzenie = minimalna krajowa ale chociaż umowa o pracę była.

pff

przyjmują na jeden dzień, zasuwasz cały czas bez przerwy a potem ci podziękują nie polecam tam pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Folres-Bis sp.j. Czesław i Elżbieta Kalisztan - Rzeszów

• Jak się pracuje w Folres-Bis sp.j. Czesław i Elżbieta Kalisztan?

Zobacz opinie na temat firmy Folres-Bis sp.j. Czesław i Elżbieta Kalisztan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Folres-Bis sp.j. Czesław i Elżbieta Kalisztan
2.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Łukasiewicza lok. 88
    35-604 Rzeszów