Opinie o "SOLD"S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie "SOLD"S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie "SOLD"S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SOLD"S.A. w Kraków

Duch .

Jeżeli nie płacą wynagrodzenia w całości tylko w transzach jak to napisano w jednej z opinii to zgłosić to do PIP a co do tego że to firma rodzinna to się to zgadza sami swoi szwagier obcy . A tak w ogóle to ludzie dziwie się wam że pracujecie w takiej branży ? Pamiętajcie że te agencje ochrony to do wora a wór do jeziora !!! A czy tam w tym Soldzie to szefuje lub kierowniczy taki starszy gość on był w Feniksie jakimś szefem czy wodzem zwany był OBERLEUTNANT von NOGAY ? Bardzo wesoły gość reżyser Bareja mógłby się wiele od gościa nauczyć !!!

@Duch .

Ty duch obeznany jesteś widzę, ze prezesem chyba jesteś samym dyrektorem na pewno z taką wiedzą

@Jan

Ty Jan, ty chyba jesteś po znajomości w tej pracy

@michał

Nie Michał, to moja kolejna firma. Tylko wkurza mnie to że firma zatrudnia ok 1000 pracownikòw a pisze tylko kilku niezadowolonych baranòw. Zawsze tak jest tacy są ludzie. Ja nie odmierzam miarą zeby mnue kiedyś nie odmierzyli.

@Jan

Piszesz jacy to są ludzie źli, a linijkę wyżej ich wyzywasz. Jestem przekonany, że za pozytywne komentarze odpowiada jedna, może 2 osoby.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w "SOLD"S.A.?

Jak

Niezła a nawet Dobra

marcin

Nie mają stylu zarządzania kadrą :)

Jan

W 99% co jest dobre dla praciwnika jest niedobre doa firmy i odwrotnie ci jest dobre dla firmy zazwyczaj niedobre dla pracownika. Cała sztuka to wypośrodkować a SOLD nawet dobrze to robi. Fakt , ze coraz wiecej techniki i monitoringu wizyjnego mają ale radzą sobie w tych trudnych czasach.

michał

Część krytyki jest merytoryczna. Co wy się czepiacie chłopka/dziewczyny . Co to za argument "załóż własną firmę i płać podwójną stawkę"? Nie stać Cie, to nie zakładaj firmy i nie (usunięte przez administratora).

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "SOLD"S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Jarek

Sold spoko jest ,ludzie tez .....tylko zwalniają bo w techniczną idą ale firma spoko a goscie z techniki super...

Zbyszek

Większosc takich jest co im Się wszystko nalezy chyba mlodzi jacyś ..ciezko om bedzie w zyciu bo zamiast zq jaką robotę się brać to nar narzekają i wszyscy zli tylko oni dobrzy. Eeeee szkoda gadać..

Xbyszek masz rację jak taki madry niech zaloży firmę i zatrudnia i placi super. Ale takie cebuliony jak on tylko plakać i krytykować umieją....już się nie da tych narzekaczy sluchać...

Smutna bajka!: najmądrzejszy zdzisław pracował za 3 zł/h. Ja pracowałem za 50 zł, tyle że za cały dzień. Obiecali mi, że jak się sprawdzę to będzie stawka 40 zł za cały dzień. M.K pisał że to super rodzinna firma. Bulwersował się, że charytatywnie nie odprowadzają składek od całości pracy, tylko od minimalnej. Ten sam klepał po plecach, że wykorzystali furtkę prawną (rządu, który chce zniszczyć wszystkich przedsiębiorców wg. innych januszy co nie pracują jako nauka jazdy bo prawko za alko zabrali), że jacy to sprytni i przedsiębiorczy bo wykorzystują innych od 30 at. A na końcu wszyscy się obudzili kiedy osiągnęli wiek emerytalny. Teraz plują jadem na rząd że ich (usunięte przez administratora) bo dostają emeryturę wg odprowadzanych minimalnych składek.

Zbyszek

To o starych czasach piszesz. A pamiętasz że wtedy wogole pracy nie było. Kazdy chciał robić za byle co ...tak było ...po 3 zł się robiło i się człowiek cieszył ze pracę ma. Ale takie czasy były teraz jest duzo lepiej wiecej pracy lepszy wybór. Kiedyś naprawdę bylo trudno. Ktoś napisal zeby taki ktoś jak Ty zalozył firme i placił po 30 za 1h albo pp 20 chociaz ro też nym u ciebie robił..jalbyś mnie przyjąl. Krytykować to jest naprawdę łatwo ale pokaż ze Ty możesz placić wiecej...to jest taak jak politycy obiecują przed wyborami a potem jakos cicho....takie zycie tak było...

Mają swój obiekt "perełkę" przy skrzyżowaniu na Tischnera. Pan C (skóra drzewa) nie dba o swoich pracowników. Obiecuje "gruszki na wierzbie", a finalnie godzi się na wszystko - byle utrzymać obiekt. Dużo mówi, ale na tym się kończy. Ludzie z patrolu w porządku, poza jednym Panem, który pracę na ochronie traktuje jako pracę marzeń i wierzy że jest to służba mundurowa na równi a nawet wyżej niż policja. Niestety, przyjęty ze względu na pokrewieństwo, i nic więcej. Nieudacznik w życiu, udaje Pana na patrolu (przynajmniej w to wierzy, i niech tak pozostanie – będzie chłopu łatwiej :). Zresztą firma rodzinna, większość osób na stanowiskach kierowniczych (w tym fikcyjnych/zbędnych) to rodzina, krewni, znajomi, koledzy, byłe żony itp. Często się mylą w wypłatami. Wypłaty rozbijają na 2 tury, dzięki czemu odprowadzają składki od minimalnego wynagrodzenia a nie od rzeczywistych zarobków. Praca jedynie dla studenta, który sobie dorabia.

Mk

Trochę przesadziłeś z byłymi żonami. Nikt tam nie ma byłej zony ..... a to ze rodzina firma to duzy plus ...znam włascicieli wydają się bardzi w porządku. Wiadomo, ze firma nie działa charytatywnie ale jakoś działa od 30 lat.Tak jak praca w ochronie dla dziadków i studentów. A fajnie by było jakbyś Ty załoźył firmę i super płacił wtedy bym się u Ciebie zatrudnił....a nie narzekasz jak wszyscy....a firma niezła robiłem w gorszych....

@Mk

Nepotyzm jest dobry do momentu, gdy zatrudnia się kompetentne osoby. I dotyczy to niszy w konkretnym zawodzie, gdy ktoś uczy się rzemiosła od najmłodszych lat. Ochrona do takich nie należy, tu nepotyzm jest wadą. Charytatywnie? Odprowadzanie składek od rzeczywistej pracy, liczby przepracowanych godzin należy sie pracownikowi. Nie płacą za nadgodziny. Dokładają obowiązków, a nie ma to odzwierciedlenia w wynagrodzeniu.

Mk

W ochronie nigdy sie nie zarabiało dużych pieniedzy i pewnie tak zostanie. Klienci nie zaplacą wiecej za emeryta czy rencisty Bedą co z resztą już robią rezygnować z ochrony. W tej chwili jak grzyby po deszczu powstają firmy , ktore zatrudniaja na czarno nawet nie majac koncesji. O stawce miimalnej mozna pomarzyć. Najgorsze jest to ze osoby ktore placą za ochronę wiedzą ze jest to praca na czarno ale mają to gdzieś. Wszelkie zasady moralne i etyka pracownicza nie sprawdza się jak brakuje pieniedzy. Ludzie są zdesperowani bo nie maja za co żyć i decyduja sie na kazdą pracę. W tej chwili Panstwo nie ma nawet srodkow i sil na skontrplowanie takich firm. Z reszta Panstwo samo się godzi na zatrudnianie na czarno bo na podkarpaciu urzedy skarbowe i zusy zatrudniaja w ochronie dużo ponizej minimalnej tzn firmy ochroniarskie w zasadzie pseudoo hroniarskie bo liczy sie tylko grupa inwalidzka to jest miarodajnoscią ochrony. Im jestes bardziej schorowany wieksza grupa tym jesteś lepszym ochroniarzem. Tal jest od wielu lat. Dlatego w ochronie firmy udają ze placą a ochraniarze udają że pracuja i to sie szybko nie zmieni.

@Mk

w kwestiach zarobków mam inne zdanie. Można zarobić na ochronie. Stawka 15-16 zł/h (norma w Krk) razy ilość godzin i robi się całkiem fajna wypłata.

Mk

Tak ,jak masz taką robote to pilnuj bo coraz mniej dobrej pracy dla ochrony. Technika wypiera ludzi to samo z kasjerkami się dzieje. Na szczęście zyją jeszcze starsi ludzie którzy z tym kas samoobsługowych nie korzystają ale młode pokolenie woli kasy samoobslugowe. Nastepne pokolenie bedzie zupelnie inne. Roboty zastapią ludzi. Już zastępują a w przyszlych latach bedzie to na masową skalę.

Jarek

Duzo mają obiektów , ale rzeczywiscie idą w technike.

Jarek

Sold to dobra firma, docenia ten kto pracował w gorszych.

andrzej

Jeśli jesteś studentem lub rencistą/emerytem to jak najbardziej firma godna polecenia.

adam

Super firma! Nie płacą wynagrodzenia od całości przepracowanych godzin.

Włodek
@adam

Ciesz się , że robote masz bo zaraz nie bedziesz miał. Bedziesz za 5 zł znowu robił. Ja się wkurzam bo teraz nie pracuje i za 5 zł bym poszedł bo nie mam za co zyć...

@adam

To do sądu idż a nie płacz jal panienka.

adam

a znam ja takie typy jak ty. Sami najmądrzejsi, przyszli premierzy, prezydenci i milionerzy. Wszytko jest oprócz tych milionów na koncie. Janusze.

mirek

Za większość pozytywnych komentarzy odpowiadają jedne i te same osoby. Jakiś czas temu zmieniłem pracę i nie żałuje. Ciężki kontakt z panem łukaszem.

Nikt

W sumie chyba nie ma firm zeby wszyscy byli zadowoleni nawet w google narzekają...

PRACOWNIK

Uciekać!!!!

@PRACOWNIK

Uciekaj.....alrnie do ochrony zebyś z deszczu pod rynne nie wpadł .....o hronq się konczy. Wszyscy mówią aod nowego roku bedzie jeszcze gorzej...

do mk
@Mk

czytałem Twoje opinie. Brak Ci merytoryki.

K
@do mk

Zobaczysz niedlugo ochrony fizycznej bedzie jak na lekarstwo....

@Mk

Może, ale widzę co się dzieje. W innych firma a w zasadzie pseudofirmach jest napradę cięzko a szef Rosmana mowil ze konczy się czas pracownika. Ludzie zgadzaja się pracować ponizej minimalnej a takich firm jest pełno, gdzie jest Panstwo? Ale co tu duzo mowic jak w Zusach na ochronie na półczarno robią...

@PRACOWNIK

To uciekaj ....

Byly

A ja tam sobie chwalę pracę w Soldzie. Dobrze się robiło i chlopaki w patrolu w porządku. Kiedy nie kombinujesz i normalnie pracujesz nie masz sie czego bać. A jak patrzysz zeby wypic i ukrasć to nie ta firma. Szukaj firm co nie placą minimalnej wtedy zawsze masz wytlumaczenia ukradlem bo nie miałem bo nie placicie nawet minimalnej ... wypilem bo na nic wiecej nie starcza nawer mi imalnej nie ma... taki sposob. W Soldzie to nie przejedzie. Zlapia od razu Cię wyrzucą.

Pomimo wad jakie ma firma polecam Dobrze ze są tu jakieś pozytywy bo generalnie dużo jest oszołomów i piszą zawsze negatywy. Wielu jest hejterow i o byle co piszą niadekwatnie do sytuacji.

Zdzislaw

Słuchajcie na kazdą firmę mozna napisać byle co i byle kto. Prawda taka ze dzialaja juz 30 lat wiec muszą uczciwie działać. Znam parę osob z tej firmy nikt nie narzeka. Ale też znalem ludzi ktorych wyrzucali za picie to Ci narzekali.

Janek

Firma jedna z lepszych firm ochroniarskich na rynku. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o "SOLD"S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w "SOLD"S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy "SOLD"S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "SOLD"S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 24 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"SOLD"S.A.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Al. 29 Listopada 130
    31-406 Kraków