Opinie o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwo Pedagogiczne Operon o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon w Gdynia

Skipper

Po pierwsze jak byłaś młoda to nie było egz gizmnazjalnego. Po drugie nie wiem po co pisać takie posty. Po 3-Pracę kończycie o 16..

pixi

znowu kasują komentarze he he, inaczej by to forum wygladalo

Lar

A tyle kasy zainwestowali.

morit

Napiszcie coś więcej o tych zwolnieniach.

Proponuje sie przejsc do VI wydzialu sadu Gdansk-Polnoc za jakis czas

Karim

Zwolnienie połowy firmy to dopiero początek konca:( szkoda a taka fajna firma byla

edgar

Operon jest ohydna firma i tyle.Niektorzy tam od lat pracujacy sa pospolitymi chamami i ignorantami.Szkoda slow.Pfu!

Kefi

Możesz coś więcej powiedzieć?

karim

Znowu czystka w operonie...

surik

Operon ma proces o naruszenie praw autorskich, zobaczymy,jaki będzie finał, nie omieszkam o tym poinformować, bo to podobno wydawnictwo, które przestrzega najwyższych standardów. Trzymamy kciuki za naszą koleżankę!!!

Brud

Ich nie obowiązują żadne normy, jedyne co w tej firmie obowiązuje to Nasza Konstytucja, przyjęta w roku 2004 i do dnia dzisiejszego będąca najważniejszym aktem w Operonie, w oparciu o który podejmowane są bieżące działania i decyzje zarządzających.

kulka

a co monia wszechobecnych smieciowek i niespodziewanych zwolnien juz nie ma ??

Monia

Firma jest całkiem dobra.

Od roku czasu szukają managera projektów it. Cyklicznie wystawiają ogłoszenie - chyba już zbrakło chętnych, albo sami nie wiedzą kogo szukają?

Franek

Nie wypuszcza się aplikacji jeśli nie można się zarejestrować :(

GWE na 100%

Ludzie, zeszczałem się ze śmiechu! Siatki "byli pełne" jak siatka na zielonym tle... Kongresmeny dali czadu :-)

zdesperowany nastoletni frankowicz

W tej jakze merytorycznej dyskusji o zlych szefach, sprzedajnych pracownikach-frankowiczach i firmie horrorze brakuje winy Tuska, Kaczafiego oraz spisku smolenskiego ;) Swietny portal, rzeczowa dyskusja...

bebe szu szu

Wy tam pracujecie i wcale nie lubicie swojej pracy, lubicie wypłatę... którą i tak zamieniacie na franki :-) Więc Wy śmiejcie się z nas, że jesteśmy oburzeni, a my będziemy śmiać się z Was kiedy będziemy codziennie chodzić do miejsca które naprawdę lubimy ;-)

babe

No tak - to może teraz z innej strony komentarz, bo rozuemim, że jest sporo osób, w których operon budzi skrajnie negatywne emocje. Dwa lata temu zaczęłam tam pracę. I pracuję nadal. I lubię tam pracować. W międzyczasie pojawili się nowi pracownicy, kilkoro odeszło. Mimo takich opinii nowi ludzie dołączają do zespołu, to w sumie dobrze, że nektórzy zadają sobie trud sprawdzenia tych złych komentarzy (też tu zajrzałam przed rozmową rekrutacyjną, ale stwierdziłam, że nie bedę swojego zdania opeirała tylko na cudzych komentarzach, cchę mieć swoje). Potem każdy sam podejmuje decyzję, czy zaczyna pracę, czy chce czy też nie, ale w tym się operon nie rózni od innych firm. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. A zespół jest fajny i krzywdzące są te komentarze, że operon to dno i dramat. MY tu pracujemy i lubimy naszą pracę. Szkoda, ze nasi byli koledzy w swoich sądach zapędzają się. Chcąc, nie chcąc - piszecie też o nas. I jeszcze uprzedzę - nie chcę brac udziału w tych utarczkach, bo pewnie zaraz kilku kolegów/koleżanek zaraz na mnie naskoczy.

szatan

Ha! Dobre widze ze w koncu sie uaktywnili.Ron,Klara ludzie na smieciowkach nie maja okresu probnego,przeciez wiecie...glowna ksiegowa,szef logistyki, wszyscy z IT tez odeszli bo byli niekompetentni, czy raczej uciekali od krolestwa niekompetencji steva I wyzej wymienionych osób???

babe
@szatan

widzę, że jesteś bardzo dobrze poinformowany odnośnie szefów działow. Może warto zmienić informatora? Że wam sie tak chce :(

ddd
@babe

Ciekawa jestem jakbyś się poczuła jakby Ciebie zwolnili z dnia na dzień bez słowa dziękuję....

And Rey
@ddd

A co znowu zwolnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon - Gdynia

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
1.8/5 Na podstawie 875 ocen.

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon