Opinie o Glassolutions Polska w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Glassolutions Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Glassolutions Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glassolutions Polska w Pruszków

wariat

(usunięte przez administratora)mają na wysyłce po 200h ja 50 i on będzíe míał 8 oddane i ja8 to jest normalne ja to idę porusze tak nie może być !

Jozin z Bazin
@wariat

Ty sie weź opierdalaczu za robotę a nie badziaga pilnujesz, a nie łazisz po hali i dłubiesz w nosie i masz pretensje

zaspany

jak tam adecco, wyrzucili wszystkich, czyli nie przedłuzyli umów???

mirek
@zaspany

Miesiąc przedłużyli żywota nam

Szczęśliwego Nowego Roku w Glassolutions :-D dużo pracy dużo bonusa

mikołaj

WESOŁYCH ŚWIĄT

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Glassolutions Polska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Pruszków

kloss

dam chusteczkę na otarcie łez.wpadnij za szkło marudo :-) wesołych świąt galernicy

??????

Ko,ko,ko !!

??????

Noi poco to poco?

kniaź światowid

Czas rozliczeń przychodzi nieubłaganie jestem ciekaw ilu was zostanie po 12grudnia że tak ujadacie jak pieski jeden na drugiego pozdrawiam

Co cie to obchodzi nierobie z PLV
@kniaź światowid

Zeby doszła do was jaka kolwiek szyba to musi przejść co najmniej przez jeden dwa lub 3 działy tzn stół, obróbka, piec gdzie zapierdalaaa sie produkując ok 200 szt na zmiane a wy nieroby jebanee zrobicie 8 szt na zmiane i wymagacie chuuj wie czego, połowa od was to nawet nie wie czym sie zajmuje a wy po 5 zl bonusy bierzecie nieroby

wiki
@Co cie to obchodzi nierobie z PLV

I to jest miesiąc w miesiąc 5pln i nikt nic nie próbuje z tym robić żeby coś się poprawiło ja robię kilka lat i raz miałem 3,90 a150% pomarzyć:-*

@Co cie to obchodzi nierobie z PLV

Spotkanie z nową panią personalną było o 14 proponuję ją zainteresować tym tematem bonusów ma z każdym rozmawiać podobno dużo może ja się wypowiem w tej sprawie jedna osoba nic nie zdziała pozdrawiam ps dobre ciaso +cukierki

@wariat

każdy temat musibyć przemyślany...ale spróbować warto bo priva lite slizgają sie kiedy muszą to pracują a czasami dobrze ściemniają tak jak mówisz wiekszośc to nie wie po co tam jest hhha ha ....

xxxxx

Słyszeliście o bonusach. Mają być inaczej teraz liczone. Nowe dyrektywa.

@xxxxx

Jak? Na pewno nie lepiej dla nas?

ŁYSY

MOŻE ROLE SIĘ ODWRÓCA I ZACZNIESZ PRACOWAĆ NA INNEJ HALI TO TEZ BĘDZIESZ MÓGŁŁ ZAPIERDALAĆ......JAK INNI BĘDĄ LEŻEĆ JAK WY

SKN

Złotówka bonus. Jak by ktoś dał mi w mordę jak to usłyszałem.

Dziki

A CO DO Grażyny to spoko Zośka. Tylko za bardzo ją cisną.A gdzie samokątrola.:-)

@Dziki

spoko ZOŚKA .tylko czasami za głośno krzyczy haha pozdro

Dziki

Właśnie. Mały jest w komisji już parę lat. To niech ogarnia na pozytyw.

kurczak

Gdzie ustawka na Prusźkowie moźe będą placki taniej w Corrado ? Trzeba ustalić gdzie się spotkać odwalcie się od Grażyny z wszystkich dziewczyn najbardziej ogarnięta pozdrawiam ko ko ko

@kurczak

Chyba żartujesz

ludek
@janukowycz

masz racje pacany nie mają sie do kogo przyczepić to zawsze znajdą wymówkę.... a dziewczynie dajcie spokój .....może priva lite mają wieksze reklamacje cooo????w abu dabi takie szroty są ze ho ho

MAŁY

NAJBARDZIEJ TO CHYBA TY JESTEŚ OGARNIĘTY JAK KOPKA SIANA

broda
@janukowycz

znalazł się ogarnięty człowiek ..... może zajmij sie normowanym trybem pracy a nie nacąganiem godzin nieróbstwem, oszukujesz firmę.....i wytykaniem komuś błedów sam ideał się znalazł

@janukowycz

może zobać na siebie czy niepopełniasz błedów .....ale swoje to tuszujesz???? czy podpierdalasz innych

janukowycz

Jest przedstawíciel hali w komisji ? Zebrać się wybrać komísje dwie osoby z hali (mądre) jedna z biura tak powinno być !! Jest nas więcej?! To co się dzieje to nikt nie wie dawniej były bony po 600pln wycieczki a teraz????

@janukowycz

ty wiecznie o hajsie i tylko przeliczasz.......zajmnij się lepiej pracą

??
@000000

Spójrz waleniu na siebie w lustro

@??

.........patrzę i patrzę i dobrze że widzę swoją mordeczkę .... a nie twoją .....okropne by było ha ha

janukowycz

Zapomnij o paczkach dla dzieci nie było od kilkunastu lat nie te czasy biuro samo się gości i wydają pieniądze choinka śledzik-paluszki i dwa talerze ciasta dla biura ostatni rok i tego níe było .

broda

Kawa, herbata, mleczko i inne rzeczy w biurze mają a hala? Nic nie dostaje...izo złożyło szrotów na ponad 100tys. A hala dostaje po bonusie. Grażyna dziękujemy.

ludek
@broda

każdy widzi cudze błędy ale jak sam (usunięte przez administratora) babola to oki ......a grażyna jest spoko babka .... TAKI IDEAŁ Z CIEBIE????????

SKN

Właśnie kiedyś były wycieczki np. do Szczyrku.To niech chociaż dołożą do nagrody albo talonów świątecznych. Pozdrawiam.

ziom

Nic z tego nie kumam.To jak to jest że biuro se robi spotkania, popijawkę w corrado za socjalne i mogą a my hala nie?Nasz jest więcej to i składki większe!Proponuję szóstego się spotkać na piwku drodzy koledzy i koleżanki.To co babka?Oj by się działo ;-)

głaz

Mimo wszystko wolę ,żeby głupi człowiek zmądrzał niż żeby mądry zgłupiałB-)

MAŁY

CO TY POWIESZ SAM TY MOŻE MÓWISZ BZDURY

Zostaw merytoryczną opinię o Glassolutions Polska - Pruszków

• Jak się pracuje w Glassolutions Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Glassolutions Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glassolutions Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glassolutions Polska