Opinie o Medicover w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Medicover. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medicover o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Kielce

Praca jak w każdym CC: podstawowa stawka, umowa zlecenie. Z grafikiem zawsze można się dogadać albo zamienić. Praca dla osób bez doświadczenia aby pogodzić ją z innymi obowiązkami. Na początek dla każdego.

Kiwak

Są tutaj może osoby, które dostały prace w medicover bo wysłały cv mimo że nie było ogłoszeń na dane stanowisko? Poluję na ogłoszenie od dłuższego czasu, ale nic sie nie pojawia, a nie ukrywam, że mam już dosyć aktualnego pracodawcy

@Kiwak

Ja nie, ale tak sobie myślę, że wysłać chyba nie zaszkodzi? Najwyżej nie odpowiedzą

Miły
@Kiwak

Mnie sie tak udało załapać do medicover, ale to już jakis czas temu. Długo polowałem na prace tutaj, bo poprzedniej zreszta jak Ty miałem juz po dziurki w nosie. wysłałem i jakoś po 3 miesiącach zadzwonili że szukają i czy nadal ja szukam. Także nigdy nie wiadomo. Moim zdaniem zawsze warto wysłać

Czarodziej

Czy w medicover działa jakaś infolinia albo coś co się nazywa w innych miejscach call center? Szukam szybkiego zatrudnienia

Teri
@Czarodziej

Call center działa w Kielcach i chyba Radom też ma coś takiego. Co znaczy 'szybkie zatrudnienie'? Wiem że szukaja co chwilę, bo tam jest co robić, bo to jest też z tego co kojarzę praca zmianowa, więc jeśli jesteś w potrzebie, wyślij CV i czekaj na kontakt

@Czarodziej

Nie polecam pracy tam,bo zostaniesz zwolniony bez żadnej przyczyny i jak masz jakiś problem do załatwienia przez Lidera to żaden ci nie pomoże ,bo jak mówią" z tym do mnie nie podchodź bo ci nie pomogę ", Liderzy oprócz tego jak wyjść na papierosa nic nie potrafią w tej firmie.Grafiki też układają nie odpowiednio tego co podasz w prośbach,nie liczą się z tym że człowiek to nie robót, odnośnie przerw przydatnych to powiem tak że jak tylko odpalisz prywatną tuż dostajesz wiadomość na czacie że proszę włączyć się,nawet jak w kolejce jedna osoba .

Hmmm
@Pracownik cc

Pracowniku cc, a może już były pracowniku:) bardzo chaotyczny jest ten Twój wpis. Nie oceniaj wszystkich jedną skalą, patrzyłeś/-aś na swoją pracę? Może czegoś nie zrozumiałeś/-aś, albo masz inne oczekiwania? Jeśli bylbyś/ byłabyś fair w stosunku do Liderów, to napewno to samo byś otrzymał/-a. Ja polecam, wszystkim, świetna praca na początek aby nabrać doświadczenia.:))

@Pracownik cc

Liderzy nie odprowiadają za grafik, z tego co wiem jest od tego zupełnie osobny dział. A czaty pisze zespół który prowadzi zmianę czyli tez nie liderzy. Oni odpowiadają za prace konsultantów i zawsze jak coś potrzebuje to pomoc od nich otrzymuje :)

@Hmmm

Nie musiało państwo z biura firmy odpisywać tylko odpisałam na pytanie wyżej zadane :)

Pracownik cc

Również nie musiało Państwo z biura firmy odpisywać , skoro się nie podoba prawda ;) Tylko winny się tłumaczy ;)

Pikuś
@Pracownik cc

Wymiana zdań moim zdaniem na poziomie szkolnym, więc nie będę się do tego odnosić. Niezaleznie od tego kto odpisuje, pisze prawdę, bo i układanie grafików i tematy związane z czatem to robota innych działów. A tak dodam tylko od siebie, że jak Ci Lider nie pasował, to przecież bez problemu mogłeś się przenieść... Pozdro :)

Czerwiec

Są może tutaj koledzy lekarze? Długo jesteście w medicover? Jak warunki? Umowa czy zlecenie?

@Czerwiec

Jestem na kontrakcie. Tak mi jest wygodniej, wiadomo też z jakich względów. Co do warunków to każdy dogaduje indywidualnie. Wszystko zależy też od specjalizacji. Generalnie pracuje się dużo lepiej niż w przychodni publicznej głównie ze względu na porządek i brak chaosu na korytarzach przed drzwiami do gabinetu. Pacjenci przychodzą na konkretne godziny – ułatwia to prace. Z fajnych rzeczy to na pewno można powiedzieć o dofinansowaniu do udziału w konferencjach medycznych, jest tez pakiet sportowy i opieka medyczna dla lekarza i rodziny

Magda
@Romek

Pracuje jako lekarz internista i nie spotkałam się z bonusami o których Pan mówi. Może to dlatego że ja nie jestem na pełen etat?

@Magda

A w umowie żadnej wzmianki o czymś takim też nie było? Bo może faktycznie tak być, że niecały etat ale to mogliby informować, że takie coś występuje

@Magda

Witam, tak jest warunek, by móc korzystać z benefitów. Po pierwsze podpisany kontrakt i wyrabianie powyżej 40h miesięcznie

Rejestratorka Medyczna

Witam Wszystkich serdecznie. Chciałam się z Wami podzielić moimi wrażeniami po rozmowie o pracę w firmie Medicover w Kielcach. Muszę z przykrością stwierdzić, że było to najbardziej zmarnowane pół godziny mojego życia. Firma poszukiwała osoby na stanowisko rejestratorki medycznej. Ładnie brzmi, ale niestety nie jest to nic innego jak zwykłe call center. Kiedy weszłam do siedziby firmy od razu rzuciło mi się w oczy pełno boksów, w których siedzieli młodzi ludzie ze słuchawkami na uszach. Wiedziałam, że nie takiej pracy poszukuję, ale skoro już tam byłam postanowiłam posłuchać co nieco o pracy w tej firmie. To czego się dowiedziałam zwaliło mnie z nóg (dobrze, że siedziałam :P). Na początku „miła” Pani poinformowała mnie czym Medicover się zajmuje. Moja praca polegałaby na tym, że siedziałabym sobie przed komputerem, dzwoniliby do mnie ludzie i rejestrowałabym ich do lekarzy np. w Warszawie czy Krakowie, ale też nie tylko na tym. Ogólnie rzecz biorąc nic innego tylko siedzenie na słuchawce i odbieranie telefonów. Niby wszystko ładnie-fajnie, ale kiedy usłyszałam stawkę jaką proponują po prostu mnie zamurowało!!! W godzinach 7.00 – 12.00 i 16.00 – 21.00 stawka jest 10 zł brutto, a w godzinach 12.00 – 16.00 7,5 zł brutto!!! Patrząc na charakter tej pracy, rodzaj umowy jaką proponują (zlecenie) i ilość materiału jaki trzeba przyswoić, można powiedzieć, że jest to praca za darmo. Pani, z którą rozmawiałam powiedziała mi, że rozpoczynając pracę 8 lat temu też pracowała prawie za darmo i że przecież to są Kielce, więc czego ja się spodziewam. To, że ta Pani lubiła bawić się w wolontariat tak naprawdę mnie nie interesuje, ponieważ to jej sprawa, że dawała się wykorzystywać. Do mnie jakoś ten argument nie przemówił. Ja chciałabym zarobić chociaż najniższą krajową, a w tej firmie byłoby to możliwe chyba tylko wtedy, gdybym ciągle brała nadgodziny. O jakimkolwiek życiu rodzinnym mogłabym zapomnieć. To, że w Kielcach jest bardzo ciężko o pracę naprawdę nie oznacza, że można tak wykorzystywać młodych ludzi. Stawki, które mi zaproponowano, jak dla mnie są po prostu nie do przyjęcia. 5 i 7 zł na rękę dostawałam, kiedy dorabiałam sobie na studiach ok. 6 lat temu. Kiedy zauważyłam jaki rozmowa obrała kierunek, przestałam się po prostu starać. Wiem, że nie było to profesjonalne z mojej strony, ale wiedziałam już, że nie zwiążę przyszłości z tą firmą. Za to Pani, która ze mną rozmawiała, miałam wrażanie, że gdyby mogła to by ciskała we mnie piorunami. Nie wiedziałam, że kilka słów prawdy i pytań, może tak wyprowadzić z równowagi. Jak widać "odpowiednia" osoba na odpowiednim stanowisku :P Podsumowując, doszłam do wniosku, że praca w firmie Medicover jest nie dla mnie. Jeśli ktoś jest desperatem albo nudzi mu się w domu, niech się tam uda, może mu się spodoba. Na pewno nie jest to praca, którą można traktować jako stałe źródło utrzymania. Można to nazwać jako pracę bardzo dorywczą. Jestem pewna, że znajdą się osoby, które dobrze się odnajdują w call center i może ta praca by im przypadła do gustu, mnie niestety nie. Nie chcę nikogo zrazić, to są po prostu moje spostrzeżenia po rozmowie o pracę. Czas stracony, ale przynajmniej będzie się z czego pośmiać ze znajomymi :) Pozdrawiam Wszystkich poszukujących pracy i powodzenia.

Żadnych nadzwyczajnych. Normalna rozmowa.

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Zygi

Na jakich zasadach zatrudniani są lekarze w tej placówce? Jaki rodzaj umowy? Jest opcja na kontrakt czy tylko zlecenie?

@Zygi

Z tego co wiem to i tak i tak zatrudniają. Można się dogadać. Na pierwszej rozmowie jest na ten temat gadka. Z tego co wiem, to można też się ugadac na teleporady

Aleksandra
@Puchatek

Ale te teleporady gdzieś w placówce się odbywają czy można zdalnie?

@Aleksandra

Teleporady na miejscu z tego co kojarze. Ale jest jeszcze coś takiego jak Telecentrum dla wybranych specjalizacji. Znajomy internista właśnie na tej zasadzie pracował z domu

@Puchatek

A czemu już nie pracuje? Nie odpowiadała mu taka opcja? Generalnie jak to wyglądało?

@Alicja

Z tego co wiem zrezygnował z przyczyn osobistych. Po prostu chwilowo nie jest aktywny w zawodzie. Nie doszukuj się dziury w całym. Był zadowolony jak napisałem. Polecił nawet znajomą do medicover

Arek

Korzystał ktoś może z Funduszu Świadczeń Socjalnych?

Wiktor
@Arek

Sam nie korzystałem, ale pamiętam że przy zatrudnieniu wspominali mi o takiej możliwości. Pytanie co masz dokładnie na myśli. Chcesz wziąć pożyczkę na mieszkanie czy raczej myślisz o wsparciu socialnym z ZFŚS. Wiem że ta druga opcja jest możliwa na pewno tylko dla pracowników którzy mają umowę o pracę

Pytanie do osób z działu sprzedaży. Jak wam się pracuje w medicover? Tylko zależy mi na szczerych opiniach również mając na uwadze to co się dzieje na rynku pracy w tym zawodzie. Jakie warunki? I jak wygląda system premiowy?

Kudłaty
@Andrzej

Nie mam rozeznanie na bieżąco, bo dawno nie szperałem w ogłoszeniach o pracę. Trzymam się tego co mam w medicover. I nie planuję zmiany. Warunki są ok, masz standardowe wyposażenie i auto, system premiowy oparty na wyniku. Progi mozna spokojnie wyrobić. Wszystko jest kwestią zaangażowania. Jak chcesz to działasz i wyrabiasz i zarabiasz więcej niż norma

Renata
@Kudłaty

A może opowiesz jak prezentuje się ten system premiowy? Ile można tak mniej więcej dostać premii? Podasz widełki?

Wróżka
@Renata

To chyba nie jest tak, że każdemu będzie przypisany taki sam system. To zależy od warunków zatrudnienia i od poziomu sprzedaży

Romek

Na rozmowie o pracę pamiętam że była mowa o jakiejś dodatkowej kasie za polecenie znajomego do pracy. To rzeczywiście działa? Do kogo z tym iść, żeby rozliczyć?

Iras
@Romek

Idź do HRu. Tam rozliczają takie tematy. Najlepiej idź od razu z tym znajomym

No jestem w szoku. Ocena 2,7 na 5? CC musiało naprawdę upaść w ostatnich latach. Jeszcze kilka lat temu jak pracowałem to chyba wszyscy daliby co najmniej 4 na 5. Co tam się u was porobiło? No nie wygląda to dobrze. Z kim się rozmawia to słychać same negatywne opinie. Góra musi wreszcie włączyć myślenie bo tak daleko nie zajdzie... Firmę i jej prestiż budują pracownicy a nie osoby zarządzające...

Patrikos

Poczytaj sobie niektóre opinie to się zorientujesz ile w nich prawdy a ile zwykłej ludzkiej zawiści. Zresztą tak to już jest, że łatwiej się pisze negatywy niż pozytywy :p Też byłem 'były', ale wróciłem po rocznej przerwie. Nie narzekam, a zmiany...zmiany są zawsze

Jaja

Ta firma jest śmieszna, a wszystkie riposty i pochlebne wpisy pisze szefostwo-uwierzcie

Hehe
@Jaja

A niepochlebne piszą ciągle te same osoby i wszyscy wiedzą, które.

Szefostwo:))
@Jaja

Tak, bo szefostwo nie ma co robić, tylko śledzi wpisy na goworku: ))) Zejdź na ziemię, jeśli masz jaja idź do przełożonego i wywal co Ci nie pasuje. Albo zrób wszystkim dzień i się zwolnij.

Jowisz
@Jaja

Riposty tez piszą na siebie? A to dobre. To chyba są rzeczywiście fenomenem. Dajcie już spokój z tym szukaniem dziury w całym. Jak się komuś nudzi to niech sobie lepiej idzie pobiegać

Jak jest z wynagrodzeniami w firmie? Są na czas? Pacę na słuchawce polecacie czy lepiej odpuścić? Chce sobie dorobić

Janka
@Adam

Jak chcesz sobie dorobić to jak najbardziej. Córka znajomej zatrudniła się własnie do cc i pracuje już dłuższy czas. Co do rozliczenia pensji nie ma z tym problemu w firmie. Jest płynność, zawsze wynagrodzenie jest na czas

CC
@Janka

Ja tak pracuję w medicover od kilku miesięcy. Na poczatku był okres próbny, szkolenia itp, ale teraz wyrabiam więcej godzin w tym tez chodze w weekendy, bo jak wiadomo kasa się teraz przydaje. I też potwierdzam że nie ma problemu z wypłacalnością na czas

Bartek

Jakie są benefity pracy w dziale sprzedaży? Czy samochód jest tylko do celów służbowych? Co jest na stałym wyposażeniu?

Kinga
@Bartek

Na wyposażenie na starcie dostajesz auto, telefon i kompa. Z samochodu bez problemu możesz korzystać do prywatnych celów. Do tego jak i w przypadku innych stanowisk przysługują Ci benefity niektóre są całkiem fajne jak chociazby platforma benefitowa z której sama często korzystam

Wali
@Bartek

To prawda platforma benefitowa jest spoko pomysłem. Można się poratowac promocjami do sieci handlowych, szczególnie w okresie świątecznym przydaje się. Poza tym od czasu do czasu można z pakietu wyjść do kina z rodziną. Plusem też jest karta multisport

Pracowałam tam kilka lat temu z konieczności, chyba jak każdy w call center. No cóz, wiadomo ze to nie praca marzen.. trzeba byc odpornym na ludzi po drugiej stronie słuchawki bo niestety twoim zadaniem jest głównie wysłuchiwanie krzyków, narzekan na firme i roszczen klientów, na które masz najmniejszy wpływ, a oni po prostu musza sie na kims wyżyc i mają tylko ciebie do dyspozycji. i tak lepsze chyba to niz dzwonienie do ludzi i wciskanie im garnków.. sama praca jak to w call center- (usunięte przez administratora) ale liderów/kierowników wspominam raczej dobrze :) poza tym ze zostalam kilkukrotnie zmuszona do obslugi lini anglojęzycznej (po prostu ktos musiał...) czego nie chciałam robic, przez to tez sie zwolniłam.

Marcik
@Kasia

Pracę w call center trzeba po prostu lubić ;p To specyficzne zajęcie chyba w każdej branży. Trzeba mieć odporną psychę jak piszesz, ale tak jest zawsze. W medicover plus jest taki, że rzeczywiście z liderami mozna się dogadać i w razie gdy jest coś pilnego, jakiś trudniejszy temat, to każdy pomaga i nie zostawiają takiej osoby zdanej na siebie. Ludzie tutaj są rzeczywiście na duży plus

Rita

Wiecie może czy aktualnie szukają może kogoś na recepcję albo do biura jakiejś asystentki? Po macierzyńskim okazało się, że nie mam do czego wracać. Szef w poprzedniej firmie dał mi wypowiedzenie i pożegnał z kwitkiem. Także szukam czegoś na cito, fajnie gdyby udało się w tej samej branży :)

Magda
@Rita

Musisz sobie na bieżąco śledzić ogłoszenia. Na stronie publikują chyba nawet. Ale cv możesz wysłać tak czy inaczej szczególnie w Twojej sytuacji. Btw współczuję...medicover pod tym względem jest fair. Byłam juz na macierzyńskim dwukrotnie. Za każdym razem wracałam na swoje stanowisko bez problemu

Joanna
@Rita

Tam pracujesz na słuchawce. Nie pracujesz jako osoba na recepcji czy przy komputerze i urządzeniach biurowych tylko ze słuchawkami, komputerem i specjalnymi programami do obsługi pacjentów.

Dominika
@Joanna

No to w sumie ułatwienie dla pracownika? :D Czy więcej roboty z tym?

Ktoś

Niestety z dnia na dzień straciłem pracę. Warto składać CV do medicover? Jak warunki? Płaca? Atmosfera w firmie? Prośba o obiektywne opinie, bo serio jestem w kropce :(

Lala
@Ktoś

Próbuj - pewnie! Praca to praca, coś w życiu robić trzeba. A opiniami nie zawsze warto się sugerować szczególnie tutaj na goworku bo wiadomo ze tutaj ludzie raczej będa pisac negatywnie. A w firmie ogólnie nie pracuje się źle. Warunki sa naprawde niezłe, są nawet benefity z których firmy w wiekszosci zrezygnowały przez pandemię. Spróbuj, nic nie tracisz

Władi
@Ktoś

Opinie tutaj nie zawsze są serio. Zobacz jednak że ludzie pracują w medicover a niektórzy po kilkanaście lat. Sam trzymam się firmy, bo u żony na podobnym stanowisku stawki sa gorsze, warunki oddziału dramat. Spróbowac możesz, po rozmowie będziesz wiedział więcej

Zzz
@Lala

Benefity są ale tylko dla umowy o pracy. Mało kto ma umowe, większość zlecenie a na zleceniu tylko najniższa godzinowa stawka.

Wincent
@Ktoś

Praca na zleceniu za najniższą stawkę dostępna na rynku, podwyżek raczej nie ma. Premie bardzo niskie, około 40 zł do ręki i to nie co miesiąc. Szkolenia słabe, wychodzisz i nic nie wiesz. Plus jest taki że wynagrodzenie zawsze na czas.

Dżordż
@Wincent

Jak dla mnie nie ma co narzekać na stawki. Przeszedłem do medicover z innej firmy i uwierzcie, że tam nawet premii nie dawali mimo wyrobienia progów. Obietnice były, a na koncie bez zmian, do tego pensja nie była na czas. Tutaj płatności są zgodnie z umową, a warunki przedstawili mi jasno na rozmowie i jest jak zapowiadali. Mam to na co się godziłem i za to szanuję

Praca tutaj stała się koniecznością. Większość osób pracuje bo musi mieć kasę żeby wyżyć, ale już nie poleca pracy tutaj. Bardzo niskie wynagrodzenie, niskie premie. A jak chce ktoś odejść to jeszcze stwarzają problemy, żeby nie dać szybko odejść. Nawet przy odejsciu nie chcą się pokazać jako dobry Pracodawca. I jak tu polecać pracę w CC Medicover?

xyz
@Monika

zgadzam sie z tym

@xyz

To jakie jest konkretnie wynagrodzenie? 3-4 tysiące się przebije czy bez szans?

Paulina
@Monika

Odejść zawsze można czy Cie wstrzymują czy nie. I każdy ma wybór. Nie wiem czy ludzie tutaj pracują z przymusu...nie wydaje mi się, bo jednak aktualnie pracy na rynku jest coraz więcej. Mnie w cc medicover pasuje elastyczność grafiku i spoko godziny pracy. Na pensje nie narzekam. Trzeba po prostu wyrabiać normy wtedy mozna liczyć i na premię

Pola
@Paulina

Popieram. U mnie premia od 2017 roku co miesiąc wpada. Trzeba być sumiennym pracownikiem i fakt, odpornym na różne zawirowania, a nie przychodzić do roboty na odwal.

Zzz
@Pola

Tak u mnie tez, 50 zł brutto co miesiąc premii. Jestem bardzo zadowolona! Starczy mi to na kostkę masła :)

Ula
@Jarosław

Pomnóż sobie najniższa stawkę jaką dostaniesz czyli 19,70 brutto razy liczne godzin która Cię interesuje i dowiesz się jakie są zarobki :)

@Ula

Poważnie dają minimalną?? Ale słabo... Żadne premie i dodatki tego nie ratują? O ile jakieś są...

Ada
@Jarosław

Premie są ale bardzo niskie,jak ktoś dostaje 100 zł brutto to jest to zazwyczaj jeden z lepszych wyników. Zazwyczaj premia wyniki około 40-60 zł brutto miesięcznie

Darek
@Ada

A myślicie że ile wynoszą premie w innych firmach? Liczy się je od wyniku. W poprzedniej robocie wcale nie miałem dodatków do stałej pensji mimo że obiecywane było duuużo

Yyyy
@Darek

Aha, czyli gdzie indziej było źle wiec nie narzekajcie że tu tez jest źle. Przerażający tok rozumowania. System premiowy powinien być taki, który motywuje do pracy. Pracownik powinien dążyć do osiągania jak najlepszych wyników motywowany systemem premiowym, 50 zł premii wzbudza zażenowanie a nie chęć do pracy.

Darek
@Yyyy

100% racji oczywiście. System premiowy z założenia ma motywować. I zazwyczaj takie rzeczy ustala się na rozmowie rekrutacyjnej. Warunki dogaduje się na początku, obydwie strony wiedzą z czym mają do czynienia i albo to robią albo odpuszczają. Moim zdaniem nie ma co się wdawać w szczegóły. Zawsze komuś coś nie będzie pasowało. Dlatego zawsze sobie zmienić ;p

Dobry informator
@Jarosław

Tak, dają minimalna albo troche ponad to. Nawet ludzie po kilku latach, którzy maja dlugi staz nie dostaja wiecej. Praca jest wymagajaca, a zarobki rozczarowujace. Polecam nie wierzyc tym wszystkim opiniom, które mówia że jak człowiek sie stara to dostanie .. Dostanie maksymalnie 100 moze troche wiecej zł brutto. Może jak ktos jest osoba do 25 r.z to dostanie wiecej, ale osoby nie studiujace zarabiaja tam naprawde małe pieniadze.

Konrad

Ktoś zatrudniał sie w tym roku w medicover? Jak wygląda rozmowa? Oddzwaniają po wysłaniu cv?

Ala
@Konrad

Mam wrażenie ze biorą każdego kto chce bo są takie braki w ludziach wiec na pewno zadzwonią

@Ala

A co, tyle osób zwolnili wcześniej że teraz są braki? Wiesz też jak stawki wyglądają teraz?

Ada
@Jarosław

Raczej nie zwalniają bo wtedy by nie miał kto pracować, firma nie wyrabia pracy jest bardzo dużo. Ludzie są obłożeni robota za najniższa krajowa, żadnych perspektyw, żadnych poduszek, o premiach zapomnij

@Ada

Wszędzie jest potrzeba ludzi z tego co zauwazyłem a szczególnie w działach sprzedażowych czy call center. Więc to nie jest kwestia żadnych zwolnień, bo akurat w medicover nie było wręczania wypowiedzeń w pandemii jak w innych firmach. @Konrad znajomą przyjęli jakoś pod koniec stycznia. Procedura była standardowa, czyli wysłała cv, zadzwonili i była rozmowa. Teraz jest na próbnym

Troskliwy

Firma medyczna która zmusza pracowników do szczepień p covid a nie zapewnia bezpiecznych warunków pracy. Ludzie siedzą w kupach. Jeden obok drugiego. Szkolenia prowadzone non stop bo firma nie wyrabia. Szkolenia prowadzone w małych salach bez odstepow. Ludzie siedzą jeden na drugim!!!!!! brak odstepow, brak masek! Do 1 marca kazali szczepić się na covid bez możliwości odmowy ale zasad bezpieczeństwa nie przestrzegają. Pracownicy boją się przychodzić do pracy. Unikać jak ognia póki co bo ani pieniędzy tu sie nie zarobi ani zdrowia nie zachowa! !! Sanepid miałby co tu robić.

janek
@Troskliwy

no akurat nie ma obowiązku szczepień - nie pisz nieprawdy.

XYZ
@janek

A maile czytasz? Infolinia zostanie potraktowana jak służba medyczna i z maila jasno wynika że jest obowiązek szczepień do marca tego roku a medicover zamierza przestrzegać prawa ale tylko w kwestii szczepień bo do panujących obostrzeń dostosować się nie zamierzają. Pozostałe informacje z komentarza też niestety prawdziwe.

Kornik
@Troskliwy

Też nic mi o tym obowiązku póki co nic nie wiadomo...a poza tym sorry to placówka medyczna, wszyscy powinni być zaszczepieni dla własnego wspólnego dobra. O zagrożeniu zarażeniem na szkoleniach - nie pisz nieprawdy. Ludzie sami włażą jeden na drugiego i nie zachowują odstępów, że o marudzeniu na noszenie maseczek nie wspomnę

Pracownik CC
@Kornik

Call Center placówką medyczną? Osoby na infolinii nie mają styczności z Pacjentami. Teraz zmusza nas do szczepień a później do czego? To pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom bezpieczne warunki pracy a nie sami pracownicy. Pracodawca powinien tez czuwać nad przestrzeganiem tych zasad- co nie ma miejsca.

Trick
@Pracownik CC

Weź się doucz, nawet nie wiesz gdzie pracujesz. Call Center to żaden oddzielny twór tylko nadal Medicover. A Medicover w całości jest placówką medyczną. A jak widzisz, że ktoś nie przestrzega zasad to zwróć uwagę, powiedz do lidera. Przecież tu nie ma kamer żeby każdego podglądać jak się zachowuje.

Kornik
@Pracownik CC

No ale jednak czegoś część jest nawet i call center. Zagrożenie roznoszenia wirusa jest nawet gdy sie pracuje w zespołach 3-osobowych...tutaj chodzi o myślenie globalne. I słusznie zauważyłeś, że to pracodawca ma zapewnić pracownikom bezpieczne warunki pracy - pytanie tylko jak ma to zrobić gdy ci nie chcą współpracować?

Pracownik Cc
@Kornik

A czyj to jest problem że pracownicy nie współpracują? Wyłącznie pracodawcy. Każdy kto chodzi do biura widzi co się dzieje. W salkach szkoleniowych są poupychani Konsultanci, salki małe a ludzi dużo. To konsultant ma się dopominać o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa? To wyłącznie rola pracodawcy. Zmień myślenie, to nie średniowiecze. Pracodawca ma prawa i obowiązki i to nie do roli pracownika leży upominanie się o to. Sanepid i PIP mieli by wyżerkę gdyby tu wpadli.

Michau
@Troskliwy

Mowa o tym szkoleniu co było jakoś na koniec stycznia? Z tego co pamiętam to kazali zabrac maseczki, bo były jako obowiązkowe bez dyskusji! Na sali nie było żadnych tłumów...kilka osób, a sala wietrzona kilka razy

XYZ
@Michau

Chodzi o szkolenia które maja miejsca cały czas a na sali wręcz huczy o coraz to nowych potwierdzonych przypadkach covid wśród pracowników!! Uważajcie na siebie, nikt poza Wami samymi o Was nie zadba.

Sonia
@XYZ

O nowych przypadkach to huczy w całej Polsce. Nie siej paniki. A czy Ty sam nosisz maseczkę? Nie kontaktujesz się blisko z nikim? Na sali na szkoleniach nie ma tłumów jak sugerujesz, sale są przestronne i duże. Zdjęcie Ci zrobić i wysłać, bo nie wiesz o czym piszesz.

Michau
@XYZ

Huczy i pewnie będzie huczeć jeszcze latami. Sorry, ale taki mamy klimat. Jak ktos się boi to niech nosi maseczkę...nie rozumiem tej sprzeczki. Ludzie sami nie noszą i mają pretensje do siebie, że jest zagrożenie. No halo - skoro jest to zadbajmy, by go nie było. Przeciez to od nas zalezy jak podchodzimy do obostrzeń

Krzysiek

Kumpel pracuje w IT i jest zadowolony, więc poleca. Mam więc pytanko o atmosferę pracy i ogólne warunki. Da się dogadać z szefami? Jak z godzinami pracy czy trzymają się sztywno 8 godzin czy są bardziej elastyczne?

Maciek
@Krzysiek

Warunki są całkiem ok, też wkreciłem swojego czasu kumpla do medicover. Płacą podobnie jak wszedzie. Ale właśnie duży plus to atmosfera bo jest całkiem luzacka i z przełozonym tez na spokojnie idzie się dogadać czy to jesli chodzi o godziny pracy czy zakres. A co do 8godzin pracy, to tutaj działa się elastycznie, nie ma sztywnych ram jak w typowej korpo

Witam

Witam. Czy może ktoś napisać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w firmie na stanowisko konsultanta w call center?

@Witam

W moim przypadku rozmowa trwała jakieś 30 minut. Kobitka była przygotowana, znała moje cv i co mnie zdziwiło nie skosiła mnie od razu, bo byłem ledwo po studiach. Powiedziała mi na starcie że wie że nie mam doświadczenia, ale w medicover mają system szkoleń i dają szansę młodym żeby zdobyli doświadczenie. Opowiedziała o tym, o warunkach i w sumie na koniec powiedziała że mam tę robotę. Zacząłem od nowego miesiąca

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Kielce

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 11 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medicover?

Kandydaci do pracy w Medicover napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medicover