E-TEC Power Management Sp. z o.o.

Opinie o E-TEC Power Management Sp. z o.o.

kandydat 2014-03-25 13:54:20
Witam, ogólnie nie jestem osobą złośliwą czy coś, ale ponieważ kompletnie zakpiono sobie ze mnie na rozmowie w sprawie pracy to opiszę to. Dostałem zaproszenie na rozmowę, wydawało mi się, że firma szuka inżyniera, doradce technicznego i z taką myślą pojechałem na rozmowę z innego miasta. Na miejscu okazało się, że ładne biuro, miła Pani wskazała pokój i zaczęła się rozmowa. Okazało się że prezes nie potrzebuje nowych ludzi do pracy w biurze tylko kogoś kto będzie sprzedawał ich produkty (nawet po całej Polsce), pomyśleć można sobie okej, czyli stanowisko inżyniera sprzedaży. Błąd, w dalszej rozmowie usłyszałem że w zasadzie potrzebują kogoś kto będzie pukał od drzwi do drzwi, pytali czy mam własny samochód, i powiedzieli że szukają kogoś kto będzie szukał klientów i umawiał na spotkania, no i sprzedawał ( a radą techniczną miał służyć (usunięte przez administratora) Szczytem wszystkiego była propozycja, że firma zatrudni mnie dopiero jak zdobędę klientów. Powiedziano mi że przez miesiąc będę pracował za darmo i jak uda mi się coś zdziałać to rozważą współpracę (kpina !!!). Szanowny panie prezesie, mam golarki elektryczne z Chin, chciałbym zająć się dystrybucją. Proponuję panu etat u mnie ale dopiero jak Pan coś sprzeda, przez pierwszy miesiąc musi pan umawiać spotkania i coś sprzedać (zysk oczywiście jest dla mnie).
kandydat 2014-03-25 15:57:51
albo mam też inny pomysł, importuję skarpetki też z Chin, proponuję panu ich sprzedaż na bazarze, płacę 1 zł od pary
kandydat 2014-03-25 16:30:04
widzi pan, ktoś do pana wyciągnął rękę, proponuje panu zarobek jakikolwiek, nie jest hieną, a tak w nawiasie zastanawiam się ilu osobom zaproponowano pracę za darmo, i czy tak nie dzieje się co miesiąc, czy w ten sposób nie macie pracowników - za darmo, osobiście uważam tej rodzaj prowadzenia działalności jak poniżej krytyki, to nawet jest gorsze od akwizytorstwa bo akwizytor sprzeda i ma na chleb, a u was przez miesiąc głodówka, ocena firmy niedostateczna !!!
kandydat 2014-03-25 16:33:15
życzę szybkiego znalezienia się na bezrobociu i żeby pan miał samie takie oferty jak pan proponuje
kandydat 2016-01-14 14:21:20
....więcej pracować za darmo :D ...dodam tylko, że znalazłem zatrudnienie w innej firmie z tej samej branży na godziwych warunkach, i po 2 miesiącach przyniosłem do firmy kontrakt na ponad milion złotych netto z 200 tysiącami na czysto zysku ... hahahahaha :D ...śmiać mi się z Wad chce ...naprawdę żenada
kandydat 2016-01-14 14:41:32
PS ... moja propozycja ciągle aktualna, gdyby ktoś z Państwa firmy chciał u mnie pracować i sprzedawać skarpetki na bazarze to zapraszam do rozmów, myślę że około 1 zł za parę skarpet mógłbym rozważyć :D sami Państwo chyba przyznają, że to lepsza propozycja niż mi Państwo zaproponowali :)
ja 2016-06-18 07:19:29
Ten prezes z 2014r. Już tam nie pracuje jego kadencja dobiegła końca.
Zostaw swoją opinię o E-TEC Power Management Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-TEC Power Management Sp. z o.o.