Opinie o E-Tec Power Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie E-Tec Power Management Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w E-Tec Power Management Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Tec Power Management Sp. z o.o. w Warszawa

Renata Nowy wpis

Czytam i trochę śmiech na sali z tą pracą przez miesiąc za darmo. No ale widzę tu info że prezes się zmienił - sposób zatrudniania pracowników też się zmienił czy dalej tak samo działają? Jest dalej darmowy miesiąc próbny?

Grzegorz Nowy wpis
@Renata

Pracuję już ponad 10 lat w tej firmie i nigdy nie słyszałem o takich historiach jakie są tutaj wypisywane. Jedyne co przychodzi mi na myśl to chyba zlecenie tego typu wpisów tzw. trolom, opłacanym może przez konkurencję albo faktycznie wypowiedź sfrustrowanej osoby życiem, która zapewne nie wiele zaoferować firmie jako potencjalny pracownik ( np. umiejętności, wiedza i doświadczenie) a teraz wypisuje różne nieprawdziwe historie... Smutne a zarazem słabe, szkoda dalej to komentować...

Arek Nowy wpis

Czy można mieć rekrutacje przez wideorozmowę ?

kandydat

Witam, ogólnie nie jestem osobą złośliwą czy coś, ale ponieważ kompletnie zakpiono sobie ze mnie na rozmowie w sprawie pracy to opiszę to. Dostałem zaproszenie na rozmowę, wydawało mi się, że firma szuka inżyniera, doradce technicznego i z taką myślą pojechałem na rozmowę z innego miasta. Na miejscu okazało się, że ładne biuro, miła Pani wskazała pokój i zaczęła się rozmowa. Okazało się że prezes nie potrzebuje nowych ludzi do pracy w biurze tylko kogoś kto będzie sprzedawał ich produkty (nawet po całej Polsce), pomyśleć można sobie okej, czyli stanowisko inżyniera sprzedaży. Błąd, w dalszej rozmowie usłyszałem że w zasadzie potrzebują kogoś kto będzie pukał od drzwi do drzwi, pytali czy mam własny samochód, i powiedzieli że szukają kogoś kto będzie szukał klientów i umawiał na spotkania, no i sprzedawał ( a radą techniczną miał służyć (usunięte przez administratora) Szczytem wszystkiego była propozycja, że firma zatrudni mnie dopiero jak zdobędę klientów. Powiedziano mi że przez miesiąc będę pracował za darmo i jak uda mi się coś zdziałać to rozważą współpracę (kpina !!!). Szanowny panie prezesie, mam golarki elektryczne z Chin, chciałbym zająć się dystrybucją. Proponuję panu etat u mnie ale dopiero jak Pan coś sprzeda, przez pierwszy miesiąc musi pan umawiać spotkania i coś sprzedać (zysk oczywiście jest dla mnie).

brak Nowy wpis
@kandydat

Jeśli to prawda, a na dodatek w 2018 roku wciąż jest tak samo, to kpina totalna :)

Urszula

Witam, jak obecnie wygląda sytuacja związana z praca w firmie E - Tec Power Management? Skoro prezes odszedł w 2014 roku to czy zastąpiła go osoba, która jest dobrym pracodawcą? Wasze opinie będą drogowskazem dla tych, którzy zastanawiają się czy warto dołączyć do zespołu.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie E-Tec Power Management Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Ten prezes z 2014r. Już tam nie pracuje jego kadencja dobiegła końca.

kandydat

PS ... moja propozycja ciągle aktualna, gdyby ktoś z Państwa firmy chciał u mnie pracować i sprzedawać skarpetki na bazarze to zapraszam do rozmów, myślę że około 1 zł za parę skarpet mógłbym rozważyć :D sami Państwo chyba przyznają, że to lepsza propozycja niż mi Państwo zaproponowali :)

kandydat

....więcej pracować za darmo :D ...dodam tylko, że znalazłem zatrudnienie w innej firmie z tej samej branży na godziwych warunkach, i po 2 miesiącach przyniosłem do firmy kontrakt na ponad milion złotych netto z 200 tysiącami na czysto zysku ... hahahahaha :D ...śmiać mi się z Wad chce ...naprawdę żenada

kandydat

życzę szybkiego znalezienia się na bezrobociu i żeby pan miał samie takie oferty jak pan proponuje

kandydat

widzi pan, ktoś do pana wyciągnął rękę, proponuje panu zarobek jakikolwiek, nie jest hieną, a tak w nawiasie zastanawiam się ilu osobom zaproponowano pracę za darmo, i czy tak nie dzieje się co miesiąc, czy w ten sposób nie macie pracowników - za darmo, osobiście uważam tej rodzaj prowadzenia działalności jak poniżej krytyki, to nawet jest gorsze od akwizytorstwa bo akwizytor sprzeda i ma na chleb, a u was przez miesiąc głodówka, ocena firmy niedostateczna !!!

kandydat

albo mam też inny pomysł, importuję skarpetki też z Chin, proponuję panu ich sprzedaż na bazarze, płacę 1 zł od pary

Zostaw merytoryczną opinię o E-Tec Power Management Sp. z o.o. - Warszawa

E-Tec Power Management Sp. z o.o.
  • Rzymowskiego 34
    02-697 Warszawa

E-Tec Power Management Sp. z o.o.