Opinie o Nabino Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Nabino Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nabino Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nabino Sp. z o.o. w Łódź

woojciech

może za CakeCMS, tak czy siak, taka aplikacja to nie cms, to kawał php + java do obsługi baz danych

Aras Nowy wpis
@woojciech

"PHP + java do obsługi baz danych ":D Dobre ! Nie no, mógłbyś się tam zatrudnić :D

Emilia Nowy wpis

W 2016 zarobki podobno były do 3500. Jak teraz wygląda kwestia wynagrodzenia?

Aras Nowy wpis
@Emilia

Zarząd wiem, że miał kłopoty natomiast spółka już dośc dawno miała złożony wniosek do KRS o ogoszenie upadłości.

Wiktor Nowy wpis

Słyszałem, że firma przestała działać, czy to jest możliwe, może ktoś ma aktualne informacje?

tg

O rany zarobki do 3500zł są rzeczywiście bardzo obiecujące.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Nabino Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Parówiaskos

Widzę, że Szanowna Pani właścicielka się odezwała.

Doświadczony

Lamerstwo

repol

Z potwierdzonego źródełka wody wiem, że firma NABINO w butelkę nie poniosła żadnych konsekwencji swojego wyczynu z wyborami. Sprawa została zamieciona pod dywan, przelew poszedł i już ot koniec historii. Miło.

ass

(usunięte przez administratora) ta strona kosztowała Państwo 485 000 zł, to istne złodziejstwo? PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH za ? Za Joomlę? Nie no trzymajcie mnie, ta strona jest warta może max 10 000 zł.

Pityuo

A więc kiedyś ta firma robiła coś dla mnie i niestety nie działało to poprawnie, nawet proste wyszukiwanie, więc nie zarobili wiele. A, że Polskie znaczy niczyje to każdy miał to w (usunięte przez administratora) i nawet jak zrobili kit dla Ministerstwa, przelew poszedł i już. Chęcią zysku na pewno jest to iż właściciel miał (nie wiem czy nadal ma - w tym kraju pewnie tak) dom na kredyt ostatnio postawiony za niezłą kasę powiem Wam powyżej 500 000, oraz nowe Audi za ok 300 000 zł, to jak miał nie chapnąć kasy od frajerów. Aha w spółce jest Żona i Mąż, a na etacie nie było przynajmniej kiedyś, ani jednego informatyka. Ale się przeliczyli, przekozaczyli, że ludzie ich zjedli domorośli informatycy.

Janusz
@Pityuo

Mąż i Żona są po ślubie haha :D, a oni nie byli po ślubie w 2014 roku ;)

jaro

To nie do końca wina tej firmy. Po pierwsze, ktoś rozpoczyna przetarg i daje 3 miesiące na realizację systemu dla PKW? Po drugie - dlaczego kryterium wyboru oferty jest cena? Ta firma zgłosiła się jako jedyna bo: (albo nie wiedzieli co muszą zrobić, albo chcieli 500 koła zarobić w kwartał) nikt inny nie podjąłby się takiego zadania, ponieważ same ustalenie szczegółów zbudowanie R-spaca, F-speca - powoduje, że projekt powinien być realizowany 1 rok, może 1,5 roku. Ja buduję serwisy internetowe, tworzę aplikacje dedykowane i doskonale wiem, że czasami projekt potrafi się wydłużyć z 1 miesiąca do 4 miesięcy. Winę ponosi system - czyli ludzie i pieniądze. Gdyby kwota na realizację systemu wynosiła 3 mln i termin 1,5 roku, to system byłby w 99.9% dobry i firm, które by stanęły do przetargu byłoby 15. Nie byłby w 100% - bo takich na świecie nie ma i margines błędu jest zawszy, zważywszy, że każdy taki system to tysiące linijek kodu.

utykf
@jaro

To wina banków, wiesz ile wynoszą odsetki od kredytu 800 000 zł na DOM i samochód z prawdziwego zdarzenia? No właśnie, to jak właściciele mieli nie chapnąć projektu? Ostatnio udało się to i czemu nie mieć 400 000 zł na czysto do kolekcji na nowe AUDI A8 ? No i tym razem nie wyszło, ale zapewne konsekwencji nie będzie.

byl_tam_kiedys

Wysokie mniemanie o sobie, podczas rozmowy z os. decyzyjną, zaproponował psie pieniądze twierdząc, że po prawie 10 latach doświadczenia nic nie umiem, a u nich trzeba uczyć się od nowa, bo są specyficzni :D No to obecnie pokazali na co ich stać, dali d... na całej linii frontu, wyszło na wierzch to co miało wyjść.

obserwator

Firma krzak bez doświadczenia, odpowiedniego personelu i umiejętności zaczyna niewiadomo jak wygrywać przetargi państwowe na kwoty 500 tysięcy złotych. SKANDAL, SKANDAL i PRZEKRĘT !.

programista

Dlaczego daje się w ręce programistów stron internetowych, nowicjuszy, bez większego doświadczenia tak ważny projekt wymagający nadzwyczajnego bezpieczeństwa ?

olaboga

Mam nadzieję, że chociaż właściciel zwróci pieniadze podatników...wstyd i rozczarowanie...studenci z funduszami unijnymi

miki

ale dali dupy przy wyborach tak jak firma taki system ....

mi

Świetna firma, polecam

pasby

nic nie umieja i szkoda czasu i pieniedzy

Zostaw merytoryczną opinię o Nabino Sp. z o.o. - Łódź

Nabino Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Wróblewskiego 18
    93-578 Łódź