Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

PARANOJA

KAJ TE KARTKI I PREMIA TO JUZ NIE JEST SMIESZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sin
@PARANOJA

może jesteś na L4, bo kartki były dzisiaj

sinus,,,,,
@sin

nie mam nocki i dzisiaj dostłem kartki,ale dziekuje za troske,,,,,,

stefanoo

juz w dloniach grzeje moje ostatnie 2 zl do koszyka bo jutro bony! wloze buciki swe i do tesco udam sie :)

brukowiec
@stefanoo

widzę że humor ci dopisuje.Byłbym szczęśliwy gdybym mógł ta jak ty.

stef
@stefanoo

ciekawi mnie z kat ty masz na te dopalacz niezle,,,,,ps a masz złe wiadomosci bo w tesko koszyk jest za darmo,,,,,,

stefanoo
@stef

sie pracuje w kprg to sie na wszystko mo a u mnie je takie tesco co trza moneta wrzucic do koszyka !!!!

biedaczek

u mnie taka bieda ze jak szedlem rano do pracy kolo jeziora to mi kaczki chleb rzucaly !!!! gdzie sa kartki i premia ludzie zrobimy cos w tym temacie czy dalej kazdy bedzie robil swoje za psie grosze??? i nic nikt sie nie bedzie oddzywal udajac ze wszystko jest ok???

kkk

mam tyle długów ,,,co robic,,,,oni nas zniszcza nawet do dzieci na bilet nie mam,,,,,miesieczny

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
bolek

piszecie ze premi juz tyle nie ma kartek a czy w tej firmie sa jakies zwiazki zawodowe ktore od ludzi biora co miesiac skladke o o tu biega sciagaja wam co miesiac skladke w imie czego co macie w zamian ??? od czego te zwiazki w myslowicach macie???

oooooo

jest coraz gorzej ,,,,,

BEK
@oooooo

masz rację w 100%, ale czy lepsza jest upadłość i 0 zł. czy mieć to co jest, przetrzymać kryzys i doczekać lepszych czasów.

eh
@BEK

jakich lepszych czasów ludzie to juz ponad 2 lata trwa i jest gorzej przeciez teraz sie czeka na wypłate do ostatniego i kartki kiedys było do 15 tego,potem 20 ego teraz ostatniego a nawet w następnym miesiacu tak samo kartki coraz pozniej,,,,ludzie ,,,

ehh

za grudzien nie ma premii i nie bedzie ,za styczen tylko podstawa ,kartek nie ma a jest juz prawie koniec miesiaca ,,,,,tak sie nie da życ,,,,,

hajer nie emeryt

czy są przyjęcia do konsorcjum?

poirytowany

czy w tej smieszniej firmie sa jakies zwiazki zawodowe czy to tylko biuro podrozy????

XL

Brak premii za listopad i grudzień 2015. Premia za styczeń 2016 jeszcze niewypłacona. Co się dzieje?? Żadnej motywacji w pracy. Miała być reorganizacja, jest totalny bałagan. Czy ktoś zarządza firmą?

na bruku

bardzo proszę o inf. czy przyjmujecie do Konsorcjum. Jestem górnikiem z najwyższymi uprawnieniami jak kilku moich kolegów.Firma w której pracowaliśmy jest w upadłości. Z tego co słyszałem jesteście jedną z niewielu firm które jeszcze całkiem nieźle funkcjonują.W otoczeniu słyszy się o kolejnych upadłościach. Bardzo proszę jeszcze raz o informację zwrotną. Jesteśmy bez środków do życia

widly

nie pracujesz po kiego wala sie wtracasz a jak dobrze placa to sie przyjmij do konsorcjum i zajmuj praca na dole za najnizsza krajowa !!!!!!!!!!!

kosa
@widly

Więcej roboty a mniej słonecznika a będzie ok. Kapujesz.

kamien
@kosa

i trafi kosa na kamien !!! kapujesz

jork

prezes piepszy ludzi on reszta kasy zainwestuje w paszę

Przodowy

Mnie to już zwisa bo spier z stamtąd ale ja jako przodowy przodka z 4ema świętami dostałem 2150 na rękę to jest paranoja

Dromader

panowie "bedzie dobrze" prezes wrocil z Australi wiec zarzad zbierze sie w tym tygodniu i jesli prezesowi zostalo cos dolców to bedzie premia :) moze pod koniec miesiaca moze na poczatku marca (może wkoncu grudniowa wyplaca) 200 czy 300 ale bedzie ta firemka to ladny SHIT !

bezstronny
@Dromader

prezes wrocil z australi i da wam po worku z kangura a w worku bedziecie miec wielkiego *uja i tak za free bedziecie tam naginac !!!

Loczek

Masz racje gornik moze tak ale w kprg to nie gornik to niewolnik i on zarabia 1300 do 1700 zl

Prezes

to byly raporty o stanie gornictwa a nie kprg to 2 rozne rzeczy w kprg minimum to 1300 netto!!! owszem maja tam 2000 czy ponad ale brutto a to jest zajebista roznica

Górnik

no i się dziś dowiedziałem ile zarabiają ludzie ciężko pracujący na niskich stawkach w KPRGiBsz. sa to jest masakra górnik w przodku 1700 a ten co nosi banany 1300 bo stawki niema a wy ludzie że Górnicy mają życie sprzątaczki lepiej zarabiają . Ech pisze ostatni raz bo i tak nic tego nie zmieni że biedak całe życie jest biedakiem i zawsze mu pod górkę ...

nidowiary

Czy po restrukturyzacji firmy nastąpiły redukcje w księgowości i płacach. Z tego co wcześniej było podane pracowało tam 15 osób. Może skomputeryzować ten dział i zabrać liczydła.

Górnik

Czy wy umiecie czytać po odliczeniu dojazdu do pracy zostaje mi 1500 zł po zapłaceniu mieszkania zostaje 920 zł na utrzymanie 3 osób i te 920 zł jest na to byś człowieku miał jakąś telewizję jakiś telefon na jakieś cukierki dla dziecka . Czy to jest tak dużo . Nie wiem Albo ja jestem debilem albo ludzie którzy tu czasami coś zabazgrają są Emerytami którym takie firmy dają zarobić na picie bo ręcinkę baba im zabiera...

idioty
@Górnik

bo to pisza te deb....pawulony 4 000 emerytury wypłata ,kartki i jeszcze pazerne w weekend jada bo maja mało na !!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik