Opinie o Compin Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Compin Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Compin Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compin Sp. z o.o. w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy pracownicy Compin Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Darek

Czy ktoś wie coś o spawalni,jaką praca imoze coś wiecej

Były spawacz
@Darek

POWIEM TAK: To jest spawanie akordowe bez wyciągu tzn wyciąg jest ale wewnętrzny który mieli wszystko i od nowa wdychasz co narobiłeś, wiec jeśli nie zabije cię smród i tempo akordu spawania to życzę powodzenia.Nie zastanawia cię dlaczego jest taka ofera i nie mogą znaleźć pracownika ? Bo normalny spawacz powie poprostu że jesteście (usunięte przez administratora)

Revo Nowy wpis
@Darek

Zobacz na OLX. Wiem że dają 6000 tyś brutto na trzy zmiany.

Revo Nowy wpis

Omijać z daleka. 4000 tyś brutto+300 zł premii. Wszędzie kamery. Firma na odludziu,dojazd koszmar. Fatalna organizacja pracy. Brak busa pracowniczego a był, z powodu wiecznych oszczędności, zlikwidowany. PKP nie dojedziesz taki dziwny rozkład.

Czy w Compin Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Nikita Nowy wpis

Podstawowe wynagrodzenie, które często się nie zgadza, a jak "dyrektor" będzie miał dobre serce to może i jakąś premię zobaczysz. Poza tym to ze świadczeń dodatkowych to ewentualnie dodatkowe wymagania i obowiązki, oczywiście za darmo i unikalna możliwość obserwowania braku jakiejkolwiek organizacji i praktyczny kurs języka ukraińskiego gratis, bo po polsku coraz ciężej się tam z kimś porozumieć

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Compin Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Ludzie dobrą radą wam posłużę! Omijajcie ten zakład z daleka. Dla swojej równowagi chociażby psychicznej. Będziecie (usunięte przez administratora) z serca, a i tak wam (usunięte przez administratora) premie bo ktoś tam z czymś się nie wyrobił.

Edyta

Może podasz jakieś konkretne przykłady dlaczego nie polecasz? O co chodzi z tymi premiami? Macie je co miesiąc do wypłaty? Jakie to kwoty? Rozumiem że nie są one stałe?

@Edyta
@Edyta

Konkretnych nie mogę rzecz jasna bo nie wiadomo kto czyta. Tak są co miesiąc niby do wypłaty, ale zawsze znajdą powód, by ci ją odebrać. I nie słuchają tłumaczeń że ty nie masz na to wpływu(bo w rzeczywistości tak jest) . Także będziesz pracowała bardzo dużo, za nic.

True

Zapraszam wszystkich którzy chcą się przekonać jak powinien wyglądać prawdziwy antyzaklad pracy.

Joanna

Myślisz, że poziom zadowolenia jest różny w zależności od stanowiska? Daj znać, kim tam jesteś, jeśli to żaden sekret. Na który dział najlepiej trafić pod względem ciężkości pracy i norm?

Jak jest z pakietem medycznym w Compin Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Parobek

W ramach medycznego pakietu trafisz na piankownie tam cie szybko wyleczą z jakichkolwiek dolegliwości.

@Parobek

odpowiedź jakaś niejednoznaczna wyszła... To oferują ten pakiet w końcu czy jednak nie bardzo? A co z innymi benefitami i dodatkami, jakieś do dziś nowe się pojawiły?

Reksio
@Gabriela

Można dołączyć rodzine do pakietu lux med są trzy warianty Pracownik Pracownik i partner Pracownik i rodzina Każdy odpowiednio wyceniony Jest ubezpieczenie multisport gruszka i bony na święta to tyle z ewentualnych plusów Wypłaty różne zależy na jakim stanowisku I fakt ze często masz potrącenia za przewinienia albo zabrana całe 100% premi za jeden dzień l4 Albo masz (usunięte przez administratora) wypłatę i się na to godzisz a jak ci sypną trochę więcej na zachętę to NIE LICZ na przychylność pracowników którzy pracują po pare lat maja wiedzę i doświadczenie a dostają mniej niż swiezaki To raczej nie jest motywujące i nikt cie szkolić z uśmiechem nie będzie

@Reksio

czyli atmosfera faktycznie jest tu jakoś mocno zaburzona jak to opisujesz? a co z wynikami podsumowującymi pracę, raczej każdy coś takiego ma? zastanawiam się po prostu czemu na ich podstawie stawek nie regulują. a te przewinienia jeszcze to jakie przykładowe mogą być?

Jarek

Na ile zmian jest praca na magazynie?

Lakiernik

Zastanawiam się nad aplikowaniem na lakiernika. Czy może ktoś napisać jak tam jest?

Ta
@Lakiernik

Weź ze sobą skrzynkę narzędziową

Rad
@Lakiernik

Linia (usunięte przez administratora) a ty musisz się wyrobic

Bożena
@Ta

Serio? :/ nie dostaje się podstawowych narzędzi do pracy? Chyba według kodeksu pracodawca ma je zapewnić.. a oprócz tego jak sama praca? Zarobki okej?

Bożydar
@Bożena

Dostaje się a i owszem. Aczkolwiek należy jest sobie naprawić :)

Eniu
@Bożena

Jakoś 20 na godzinę ale od stycznia ma być 22 czy 23 oczywiście brutto. Można robić nadgodziny

@Lakiernik

Jak jest na lakierni ? Aplikuj przekonasz się . Na rozmowie dostaniesz tyle ile chcesz po tygodniu zobaczysz co to znaczy praca na dodatek nie bedzie ci się zgadzać co miesiąc kasa. Lubisz skoki bez spadochronu ? Aplikuj powodzenia. aaaa właśnie Jak juz popracujesz pozdrów BEŁKOTA

Dawid
@Parobek

Jak to kasa się nie zgadza? Za co obcinają? Ty też tak miałeś?

@Dawid

NOTORYCZNIE wypłata się nie zgadza!!! Zawsze bylo i jest cos zabrane z premii. Pseudozakład pracy, pseudo dyrektor i cała kadra kierownicza. Lada dzień nastaną zimne dni to zobaczymy czy zacznie się od nowa zakręcanie ciepła a temperatura spadnie do 13 stopni.

Zofia
@Parobek

No ale to nie zgadza się z powodu jakiś pomyłek przy wyliczeniach i potem to wypłacają czy to jakieś celowe zagrania żeby ludziom mniej płacić? Bo dla mnie to ogromna różnica.

Stary

(usunięte przez administratora) Dyrektora (usunięte przez administratora) Dyrektora !!!!!!!!!!!!! Cwela (usunięte przez administratora) !

@Stary

Co to w ogóle za opinia ma być? :/ Jakoś bardziej merytorycznie skrytykować się nie da? w czym masz problem?

Compin to zło

Ci co mieli przyjemność pracować tam dłużej, to widzą jak bardzo ta firma się stoczyła. Przykre, ale prawda jest taka że mądrzejsi odchodzą, reszta zastraszonych zostaje. Notoryczne zabieranie premii za nic, proszenie sie o swoje własne pieniądze. Nikt nie potrafi udzielić sensownej odpowiedzi co się stało z twoja wypłatą. To jest absurd. Teraz tylu kierowników, żaden nie wie co tak naprawdę mają robic, a obrywa się zwykłym pracownikom produkcyjnym. Nie polecam chyba że ktoś lubi smarować pupke wazelinka dawać się w nią Ru...

Katarzyna
@Compin to zło

No proszę lata mijają....a w " cudownej firmie' nic się zmienia nadal awansuje się byłych nierobów na kierowników , nadal nikt nie wie co ma robić a szeregowy pracownik obrywa ???? No cóż skoro tyle negatywnych opinii nie odstrasza nowych pracowników....firma korzysta ????

nowy123

Witam , jak na dzień dzisiejszy kształtują się zarobki na produkcji , obsłudze maszyn czy można liczyć na minimum te 3100 na rękę ???

Rudy
@nowy123

No co ty 2300 twoja pensja to tylko Compin

Sebastian
@Rudy

Nie żartuj, za takie stawki nikt by nie pracował obecnie. Ile na serio dają?

@Sebastian

No 2300

Co wchodzi w socjal Compin Sp. z o.o.?

Xyz

Wczasy po grusza Bony na święta bożonarodzeniowe Dofinansowanie do multisport Luxmed I ubezpieczenia Warta

Andriu

Kamil

Nic

Czy w Compin Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Xyz

Jest coraz gorzej Ludzie odchodzą,podwyżek brak co rusz to nowe zakazy jeśli chcesz być (usunięte przez administratora) to aplikuj

Jaki jest wkład kierownictwa Compin Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Bardzo niewielki. Dyrektor i kadra zarządcza gonią za sprawami codziennymi żeby utrzymać produkcję na nogach. Jeśli oczekujesz dobrej atmosfery pracy, tam jej nie znajdziesz. Każdy zabiegany i zapatrzony w czubek własnego nosa, ludzie przeciążeni obowiązkami, duże napięcie i nerwowość. Nie polecam.

Żart

W budowanie? Wstaw tam słowo przeciwstawne.

ukaR

Widziałem ofer pracy na Operatora CnC, jakich zarobków można się spodziewać? Jakie materiały są tam obrabiane? Praca na jakich maszynach?

Joanna
@ukaR

Niestety nie potrafię odpowiedzieć Ci na pytanie o zarobki w Compin. A możesz napisać, jakiego wynagrodzenia oczekujesz na stanowisku Operatora CNC? Wysłałeś już CV?

ukaR
@Joanna

Mam 10 lat doświadczenia, programuje oraz ustawiam tokarki i frezarki, minimum jakie mnie interesuje to 5500 brutto na start.

Qbek
@ukaR

Dostaniesz tyle w 2 miesiące jak nie będziesz podskakiwał.

Klaun

Kto w compinie pracował ten się w cyrku nie śmieje

Kupię

Czy Compin jest na sprzedaż?

Komuch_Dowódca_ UK

Czy w firmie compin znowu potrzebują jeleni do pracy ?

A.

Pracowałam tutaj od marca 2018 było naprawdę spoko mimo przecietnych zarobków(2000 na rękę- magazyn) . Fajna atmosfera, mili ludzie.Mimo różnicy wieku dosyć zgrani. Dopóki dyrektorem był "Francuz" było dobrze. Każdy wiedział co na robić, był czas na pracę i na " Papieroska",wszystko było zrobione na czas. Odkąd zakładem rządzą Polaczki jest coraz gorzej.Ludzie odchodzą, są zastraszani, uciekają na L4.. Ja po urlopie macierzyńskim w 2020r chciałam wrócić do pracy- powiedziano mi,że nie mają stanowiska, więc wykorzystałam zaległy urlop,po czym zachorowałam i byłam na L4. W trakcie niego dzwonili do mnie z kadr, że po chorobie zapraszają,bo mają dla mnie poprzednie stanowisko w dogodnych dla mnie godz. Zrobiłam badania, stawiłam się do pracy, odebrałam buty ochronne po czym dostałam wypowiedzenie. Czuję się oszukana, ale tam już od dawna człowiek człowiekowi wilkiem.Szczerze odradzam. Wręcz przestrzegam.

Zostaw merytoryczną opinię o Compin Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Compin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Compin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Compin Sp. z o.o.