ATERIMA MED

Opinie o ATERIMA MED

Halina

Dostałam bardzo fajne zlecenie, lekkie i przyjemne, babcia bardzo kontaktowa. Jestem zadowolona ze wspolpracy

Dziękujemy za opinię. Wszelkie sugestie przyjmujemy do wiadomości i wnikliwie analizujemy. Wiele pozytywnych opinii, które otrzymujemy od naszych Opiekunów potwierdzają, że jesteśmy rzetelną firmą, wywiązującą się z wszelkich zobowiązań. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu wyjaśnienia sytuacji +48 12 341 16 16. Zespół ATERIMA MED

Po prostu normalna firma. Wypłacalna. Stara się utrzymać na rynku więc dbają o opiekunów. Ja do tej pory nie miałam żadnych problemów, wszystko da sie załatwić.

Krystyna

Bardzo pomocne panie pielęgniarki i super webinary wiedzowe. Bardzo sympatyczne! Super sie słucha pań i dużo można się nauczyć. Korzystałam wiele razy z telefonu do biura medycznego i zawsze bardzo mi panie pomogły.

Ludmiłka
@Krystyna

Ja też lubię oglądać te webinary, bo da się wszystko fajnie zrozumieć. Dobrze, że jest też do nich dostęp później jak ktoś nie może obejrzeć od razu na żywo.. zawsze można wrócić i obejrze w wolnej chiwli :) :) :)

Opiekunka Osób Starszych

Rekrutacja w porządku, wszystko telefonicznie. Sprawdzali czy umiem niemiecki i zaproponowali mi niezłe warunki.

Pytali o niemiecki i o rekomendacje z innych firm

Tereska

Nie zamienie na żadną inną firemke!! Sprawdzone zlecenie mam od lat.. panie i panowie w firmie bardzo uprzejmi.. podróż zawsze sprawna bezpieczna dobrze zorganizowana.. panie pielęgniarki cały czas pomagają, robią nagrania.. angażują się.. super!!

Henryka

Wybija mi juz 8 rok z aterimą.. wiele przez ten czas się wydarzyło.. wiele miałam podopiecznych i koordynatorów.. zawsze wszyscy byli ciepli i dbali o to, żeby zlecenie przebiegało pomyślnie.. nie martwiłam się ani o wyjazd ani o zjazd ani o zmienniczkę, w umowie nie ma żadnych dziwnych zapisów.. kary umowne za picie? ktoś kto się o to oburza nie powinien być opiekunem... poznałam dużo innych dziewczyn, wszystkie korzystamy z pomocy pielęgniarek.. mimo taiego stażu... zdarzają się sytuacje wciąż nieoczekiwane.. super że jet ktoś kto czuwa i podpowiada... a nie ma cudowniejszej osoby niz pani Iwonka... polecam wszystkim tórzy chcą być opiekunami z serca.. bo w tej firmie dużo serca...

Renata

Super, bardzo szybka rekrutacja, zlecenie zaproponowane od razu z uwzględnieniem wszystkich preferencji. Widać że mają duży wybór i potrafią słuchac człowieka. Jestem zadowolona

Urszula

Szybki proces rekrutacji, niedużo formalności, zlecenia dostępne od ręki. Super, bo dostałam to, czego potrzebowałam. Trafiłam na sprawdzone zlecenie, gdzie wszystko się zgadzało. Polecam.

Maria

Nie zwykłam wystawiać opinii firmom, ale zdecydowałam się napisać i potwierdzić, że otrzymałam podwyżkę, a każde moje zlecenie jest zgodne z opisem. Kontakt nigdy nie jest utrudniony, a jak mój koordynator nie może odebrać, to oddzwania. Słowem: sprawdzona i normalna firma.

Elżbieta76

Zaskakująco szybki proces rekrutacji i czekania na zlecenie. Wszystko zostało potwierdzone i załatwione błyskawicznie. Kontakt z rekrutacją i koordynatorem super. Dostałam na start też materiały edukacyjne - super!

Ilona

bardzo cenię sobie kontakt z koordynatorami i pielęgniarkami - to zdecydowanie na plus w porównaniu z innymi miejscami, bo sztele jak to sztele - wszędzie podobnie

Krysia 70

Najlepsza z firm w jakich pracowałam. Wysokie premie, rzetelne oferty.

Zosia
@Krysia 70

Jakie premie bo ja pracuje od 2 lat i nie dostalam żadnej premii oprócz świątecznych.

Maria
@Krysia 70

Zgadza się. Pracowałam z kilkoma, ale ci faktycznie mają jasne warunki współpracy i dobre premie.

Betki 20

Nie wierzę już co piszą

@Zosia

Cały czas jakieś premie dają. @Zosia może przed kolejnym wyjazdem zapytaj po prostu. Pewnie czasami trzeba upomnieć się o swoje.

Renata
@Krysia 70

Są teraz jakieś premie? Ktoś może wie? Mogłabym się skusić, ale na jakiś krótki wyjazd i dość blisko granicy.

Marq
@Zosia

Takie premie normalnie nie dają. Chyba że za wyjazd szybki 50€ no i ewentualnie jak się przedłuży po byt o 6 tygodni. Za to podstawa wynagrodzenia może być niska

R.
@Krysia 70

Czy najlepsza to nie wiem, ale ja też póki co ich się trzymam, bo trzeba przyznać, że oferty faktycznie rzetelne. Widać, że je sprawdzają i nie wpuszczają na minę.

Marysia
@Krysia 70

Pełna zgoda. Też pracowałam w kilku i w tej w końcu jest tak jak sobie wyobrażałam że być powinno.

Pracusia
@Krysia 70

Jakie premie? Kiedy i kto otrzymał moze sie wypowie? Jest rok 2023-wynagrodzenie za mc pracy (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@Pracusia

Ja przy ostatniej ofercie dostałam 150E dodatku.. Teraz widziałam sms że mają nawet 300 eur.

W celu omówienia warunków płacowych zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem pod numerem +48 12 341 16 16. Pozdrawiamy, ATERIMA MED

Jolanta

Duży wybór ofert. Jeżdżę już trochę i mam sprecyzowane preferencje, a tutaj znaleźli mi fajne zlecenie. Wyjazd szybko, wszystkie formalności załatwione sprawnie. Jestem zadowolona.

Zawiedziona

Kiepskie czyli niskie skladki emerytalne a co do bonusów to jedna wielka żenada.

@Zawiedziona

Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro z powodu Pani negatywnego doświadczenia. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby nasi Opiekunowie byli zadowoleni z warunków współpracy. Niedawno wprowadziliśmy nowy program - "Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej", który gwarantuje podwyżkę podstawy wynagrodzenia już po 1. wyjeździe. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami programu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Kacper
@ATERIMA MED

"Gwarantuje" podwyżkę podstawy wynagrodzenia juz po 1 wyjezdzie? Czyżby? Jestem właśnie na 2 moim wyjezdzie z wami. "Gwarantowanej" podwyżki mi odmówiono. Tyle w temacie. Powstrzymam się od dalszego komentarza

@Kacper

Dziękujemy za informację. Podwyżka przysługuje każdemu Opiekunowi ATERIMA MED, który spełnił warunki programu. Uprzejmie prosimy o kontakt z Koordynatorem w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED

Kazimiera

To już moje kolejne udane zlecenie z aterima. Mam sprawdzoną rodzinę, kontakt z agencją jest dobry. Poleciłam koleżankę i dostałam bonus. Jestem zadowolona

xyz

Choć nieduże, to pieniądze zawsze w terminie, a pracownicy uprzejmi i pomocni.

Lilianna
@xyz

Zgadzam się, inni obiecują gruszki na wierzbie, a ostatecznie wychodzi jak wychodzi. Wyjeżdżam z aterimą od roku, już trzecie zlecenie za mną.. chwalę sobie

Odeszłam z aterimy bo byłam zła na stawki i myślałam, że gdzie indziej dostanę więcej. Niestety, w innej firmie nie dość że nie wypłacono mi pełnego obiecanego wynagrodzenia to jeszcze zlecenie nie było zgodne z opisem. Po czasie planuję wrócić i uczciwie zapracować na podwyżkę w programie podwyżkowym.. nie ma nic za darmo..

Lidia

Zaczęłam pracę jako opiekunka z aterimą. Jestem zadowolona bo dostałam dużo różnych informacji na start, rozmawiałam też z panią pielęgniarką która mi dała dużo ważnych rad. Na wyjeździe dałam sobie radę i jestem zadowolona.

Leszek

Zlecenia jak wszędzie, ale koordynatorzy super. Miałem kontakt już z 3 różnymi osobami i wszyscy bardzo uprzejmi i pomocni. Atmsfera jest bardzo dobra

Stanisława

Niedawno wróciłam z drugiego zlecenia z aterimą. wszystko przebiegło pomyślne. Bezpieczna podróż tam i z powrotem. Na zleceniu kontaktowałam się z zsympatycznymi paniami pielęgniarkami które bardzo chciały pomóc i były miłe, dzieliły się iwedzą. Za drugi wyjazd dostałam podwyżkę. Teraz czas trochę odpocząć i wrócić niedługo to babci w Niemczech

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA MED?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA MED tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 328.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA MED?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 298, z czego 229 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA MED?

Kandydaci do pracy w ATERIMA MED napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA MED