ATERIMA MED

Opinie o ATERIMA MED

Gośka

Byłam na wyjeździe póki co raz, ale myślę, żeby znowu jechać, bo człowiek się bał jadąc bo nie wiadomo jak będzie, a okazało się, że nie potrzebnie, bo wszystko było w porządku. Dziewczyny, jeśli myślicie żeby jechać, to się zdecydujcie, bo opieka nad staruszką w Niemczech niczym się praktycznie nie różniła od tego jak na co dzień zajmowałam się niedołężną ciocią. Tylko z językiem musiałam się przełamać żeby zacząć coś tam mówić.

Dorota
@Gośka

A długie są takie wyjazdy czy nie można tego jakoś dokładniej określic?

x
@Dorota

W zależności na ile się zgodzisz. Ja ostatnio jechałam na ponad 40 dni by zgarnąć dodatkową premię. Warto sprawdzać ich Facebooka, bo tam wszystko ogłaszają.

tttt
@Gośka

Mi zdarzyło się wyjehać zarówno na 3 tygodnie jak i 3 miesiące. więc wiele zależy od zlecenia i tego ile chcesz zarobić i ile czasu możesz być poza domem.

Grażyna

Niestety zależy im na podpisaniu umowy, a potem radź sobie sam. Nie mówią wszystkiego o podopiecznym, kryją wady w zleceniu. Stawki słabe. Wchodzą w 4 litery rodzinom, a opiekun ma być sługą. Nie polecam.

@Grażyna

Dziękujemy za opinię. Zlecenia dobierane są indywidualnie dla każdego kandydata, a wiele pozytywnych opinii, które otrzymujemy od naszych Opiekunów potwierdzają, że jesteśmy rzetelną firmą, wywiązującą się z wszelkich zobowiązań. Zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać każdą indywidualną sytuację, jakkolwiek nie byłaby ona skomplikowana. Każdy Opiekun ma swojego Koordynatora, który jest z nim w stałym kontakcie podczas zlecenia. Natomiast wysokość wynagrodzenia zależna jest od kilku czynników. Wyszczególnić można między innymi okres, w którym realizowany jest wyjazd, dodatki w postaci premii oraz znajomość języka konkretnego kandydata. Czynnikiem zwiększającym wynagrodzenie jest także doświadczenie w opiece, które posiada osoba zainteresowana ofertą.

Gosc
@Grażyna

Otóż to . Nie twierdzę że firma zła czy dobra ,ponieważ tego nie wiem . Ale rozmawiałam ostatniej zimy z nimi i odrazu wyczułam, że przebiera nogami abym się tylko zgodziła na wyjazd . Ja biorę pod uwagę zawsze kilka wariantów i nigdy przenigdy nie zgodzę się na pierwszy lepszy kontrakt . Ja potrzebuje czasu oraz naprawdę szczegółowych informacji nie tylko o podopiecznym ale także o jego rodzinie . Muszę wiedzieć gdzie jadę i co mnie tam czeka ,a wiec pani po drugiej stronie nie była zadowolona co też dala mi odczuć oziębłym pożegnaniem. Nie podpisuje kontraktów na dwa dni przed wyjazdem z wybiorczym opisem O której śniadanie i ile plastrów mortadeli babcia zjada na śniadanie;) To nie opis tylko plan dnia . Mi chodziło o jej usposobienie oraz styl życia, czy jest spokojna ,czy ma wahania nastrojów czy rodzina jest na miejscu i czy ma w zwyczaju wydawać polecenia opiekunowi czy będzie skóra do pomocy w razie potrzeby . Co najważniejsze, zapytałam panią jakie informacje ma przekazane rodzina co do moich obowiązków i czy są spójne z moim " ewentualnym " kontraktem . Ku mojemu zdziwieniu nie umiała mi na to odpowiedzieć;) Zaczęła się tylko jąkać i krążyć wymijająco z odpowiedzią... niestety. Ktoś kto szuka odpowiedniego miejsca nie jedzie na oślep ale poukłada sobie wszystko czy jest przygotowany na dane miejsce i z jakim ryzykiem rozczarowania może się to skończyć. Dlatego wykwalifikowana opiekunka jrst poważna i przedstawi ( jasno!!) Swoje oczekiwania finansowe oraz szczegółowy zakres obowiązków. Nie , że opiekun wstaje o 7 ;00 i kończy pracę o 21;00 lub co gorsza jeszcze później z ochłapem przerwy 2 h na ucieczkę do normalności. Ja jeśli słyszę, że podopieczny idzie spać później niż 20;00 to nawet takiego zlecenia nie biorę pod uwagę. Norma pracy to 8 h do 10 w każdym demokratycznym kraju i nie można przekraczać granic rozsądku. Za 2000 € co jest szczytem możliwości niewielkiej ilości agencji zasada musi być ta sama . Podopieczny jest człowiekiem- opiekunka także. Myśli, czuje ,cierpi tak samo jak senior . ;) ;) ;)

@Gosc

Dziękujemy za komentarz. Dokładamy starań, by Opiekunowie także czuli się zaopiekowani. Opieka koordynatora i weryfikacja zleceń jest dla nas kluczowa. W kontekście oczekiwań finansowych, wysokość wynagrodzenia zależna jest od kilku czynników. Wyszczególnić można między innymi okres, w którym realizowany jest wyjazd, dodatki w postaci premii oraz znajomość języka konkretnego kandydata. Czynnikiem zwiększającym wynagrodzenie jest także doświadczenie w opiece, które posiada osoba zainteresowana ofertą. Wszelkie sugestie przyjmujemy do wiadomości i wnikliwie analizujemy.

Jj
@Gosc

Pięknie napisane. Dobrze gdyby agencje w końcu zaczęły przyjmować do wiadomości, że opiekunka to też człowiek i musi sie wyspać nie tylko w swoim własnym domu. Zlecenia typu 6-22 i nocne wstawanie wgl nie powinny być oferowane opiekunom.

Prawda,stawki slabiutkie,chyba najgorsze

Baśka

Ludzie się po takich firmach spodziewajom niewiadomo czego. Ja jeżdżę z tymi póki płacą nieźle i w terminie.

Amanda

Firma może nie jakaś rewelacyjna, ale uczciwa, bo nic mnie złego do tej pory nie spotkało a jechałam już z nimi nie raz.

Opiekunka Osób Starszych

Rekrutacja w porządku, wszystko telefonicznie. Sprawdzali czy umiem niemiecki i zaproponowali mi niezłe warunki.

Pytali o niemiecki i o rekomendacje z innych firm

Gośka

Nie mogę powiedzieć, czy to najlepsza firma, bo tego nie wiem i od dawna nie porównywałam, ale jeżdżę z nimi już od dawna i na pewno mogę powiedzieć, że są uczciwi i nie (usunięte przez administratora) na zleceniach.

Ben

Witam chciałabym się zapytać o dodatek wakacyjny, wszędzie o nim piszą, a mi podczas rozmowy nic o nim nie wspomnieliście. Czy każdy dostaje ten dodatek?

@Ben

Dziękujemy za komentarz. Bonus sierpniowy przyznawany jest za wyjazdy na minimum 42 dni do Niemiec - wszystkich szczegółowych informacji udzieli Pani rekruterka pod numerem telefonu 12 341 15 15. Zachęcam do kontaktu.

Kamil

Dużo pań zostawia opinię, to wspomnę, że mężczyźni też jeżdżą na zlecenia. Pieniądze na czas, miejsca sprawdzone, więc jestem zawsze zadowolony.

Mareczek
@Kamil

Tak, tak, warto mówić, że to praca dobra też dla facetów. W końcu często jest też fizyczna. Ja czasem podnoszę podopiecznego i na pewno jest mi łatwiej, niż kobietom. Firma spoko. Kasa na czas, koordynatorki ogarnięte.

Olka
@Kamil

Jestem bardzo zadowolona. Będę z nimi jeździć bo wszystko ok

Ta

Te wszystkie dobre opinie pisze sama Aterima med a tak to krętacze manipulacja,kłamstwo uważajcie na tą pseudo agencja

@Ta

Dziękujemy za komentarz. Wiele pozytywnych opinii, które otrzymujemy od naszych Opiekunów potwierdza, że jesteśmy rzetelną firmą, wywiązującą się z wszelkich zobowiązań. Zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać każdą indywidualną sytuację, jakkolwiek nie byłaby ona skomplikowana. Warto podkreślić, że naszym celem jest niesienie pomocy potrzebującym seniorom z jednoczesną dbałością o Opiekunów. Zapewniamy sprawdzone zlecenia, opiekę koordynatorów, dojazd do miejsca realizacji zlecenia oraz powrót, materiały edukacyjne, a także bezpłatne konsultacje prawne.

woytek
@Ta

jakoś nie jestem pracxopwnikiem agencji, ale opinie pisze pozytywne.

@woytek

Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy starań, by Opiekunowie zadowoleni byli ze współpracy z ATERIMA MED.

Baśka

Mi wystarczy że płacą na czas i uczciwie podchodzą do ciężkiej pracy opiekunek. Do tej pory byłam na wyjeździe dwa razy i uważam że to w porządku agencja.

anna

ok

D.G. Warszawa

Rzetelna, zaangażowana, sprawna. Polecam

Kasix
@D.G. Warszawa

Dokładnie tak! Już jechałam cztery razy i za każdym razem wszystko OK

xx

firma ok. pieniędzy to zawsze więcej by się przygarnęło. ale nie jest najgorzej

Kamila

Jeżdżę już od trzech lat i nie można im nic zarzucić, bo zawsze wracam do kraju zadowolona, że wszystko było w porządku. Jak dla mnie super firma.

I. Z.

polecam. dobra firma

Mirek

Wszystko w porządku.

Gabryśka

Złego słowa nie powiem, bo widać, że jako jedni z nielicznych się naprawdę starają. Biorę udział w szkoleniach przez internet i korzystałam z lekcji na stronie. Gdyby inne firmy też starały się tyle robić, to ta branża wyglądałaby inaczej.

Magdalena

Jeżdżę już ładnych parę lat, gdybym nie była zadowolona to bym nie jeździła. Uczciwa firma.

Zadowolona

Spróbowałam raz i jest róznica w stosunku d poprzedniej firmy /9nie bede wymieniac). To co powiedzieli to tak było. Oferta fajna za dobre pieniądze. Bardzo miła pani i rodzina świetna, moż abyło się porozumieć w nimi o wszystko. Pani koordynator rewelacja - miód malina. interesowała się, dzwoniła, wszystko zorganizowała i dopięła na ostatni guzik. Za miesiąc mam kolejny wyjazd. CZekam już na niego.

Olha

jezdziłam kiedyś z inną firma. raz z nimi spróbowałam na zastępstwo i tak już zostałam . oferty zgodne z rzeczywistoscią. dobre stawki za dobre zlecenia.

Kristina

Фірма як багато інших. Платить на час, папери в порядку і то найважливіше.

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA MED?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA MED tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 333.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA MED?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 303, z czego 232 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA MED?

Kandydaci do pracy w ATERIMA MED napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA MED