Opinie o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

wfqqw

Nie widziałem gorszego miejsca pracy aniżeli Univeg (Greenyard), stosunek do pracowników bardzo źle które można tylko wymyślić, wozkow brakuje, palety padają. Zmieńcie kierownika i będzie tryb, należy zmieniać wszystko w całości, od pracowników do kierowników, ponieważ tam pracują jedni alkoholicy z Ukrainy które nie znają tabliczkę mnożenia a że mówić o ukladanie na palety!!! najbardziej Zła praca w Polsce!!! Firma współpracuje z agencją Eurokadra, która przyprowadza tam kogo znalazło się, a o opłacie w ogóle milczę. Wstrzymajcie współpracę z Eurokadra i będzie tryb, tam bezład trwa już 5 lat, odkąd zaczęły współpracować z Eurokadra , która przyprowadza tam niefachowy i umysłowo zacofany personel!!!

Pedro

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

roma
@Pedro

tak, na national key accounta

@roma

Możesz powiedzieć coś więcej o tym stanowisku? Czy według Ciebie jest warte polecenia? Czy pracodawca wymaga wcześniejszego doświadczenia zawodowego? Zachęcam również do opisania warunków zatrudnienia, może w ostatnim czasie pracownicy otrzymali podwyżki? Czy atmosfera jest przyjazna?

Zuzanna

@Sebastian, czy jesteś osobą zatrudnioną w Univeg Poland? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Czy oferuje dobre warunki? Można liczyć na umowę o pracę, jakieś dodatki? Informacje na ten temat będą ważne dla potencjalnych kandydatów. Zapraszam Was do pozostawienia komentarza.

DOSTAWY OD 1:00

Na warzywach/owocach pracuje taki chłopak chyba ponad rok od dłuższego czasu na nockach od 22/6 ze starszą Panią - jeśli ktoś ma jakieś dostawy owoców czy warzyw na jeronimo, i inne sklepy to on zawsze pomoże z rampą, poinformuje kiedy i co i o której przyjść, piszę dlatego, że jest spoko gość dla wszystkich kierowców, ogólnie atmosfera na warzywach jest w porządku, nie czeka się długo na papiery jest szybko, konkretnie i chociaż tutaj coś ktoś wie nie jak na nabiale np. wiadomo jak jest dużo to i jest obsuwa ale nie to co gdzie indziej Podziękowania od wszystkich nas kierowców dla tego Pana

Seweryn
@DOSTAWY OD 1:00

A skąd kierowca przyjeżdżający z dostawami biedronkowymi zna zasady panujące na nabiałe?

Dostawy od 1:00
@Seweryn

Pierwszy raz jak przywiozłem mięso na Biedrone, nie wiedziałem do kogo można z tym pójść stąd też odesłanie mnie z biura nabiałowego do ,,biura przy 60 rampie" i z powrotem do 1 biura bez sensu wystarczyło przeczytać czego pracownik nie uczynił w 1 biurze na początku. Dzięki Pani blondynce z warzyw udało się :)

Kierowcanabiałowy
@Dostawy od 1:00

Jako kierowca przywożący dostawy na nabiał mogę się wypowiedzieć, że i tam są miłe Panie, które zawsze służą pomocą. Nigdy nie spotkałem się tam z chaosem czy bezładem.

aaaa
@Seweryn

taka ładna i taka młoda a do tej pory nie oddała mi wz ze zwrotów - podobno jest gdzieś na górze p.s a nie wiecie czemu ta starsza Pani nie pracuje?

kierowca
@DOSTAWY OD 1:00

Jak ostatnio byłem z dostawą biedronki to ten Pan blondyn, tak się motał, że sam już nie wiedział co czyni. Wcale nie jest tak sprawny jak zostało to opisane. Za każdym razem kiedy tam jestem są wieczne kolejki do rozładunków.

Długo Pracujący
@kierowca

Widocznie ludzie, którzy tutaj pracują wiedzą co należy do ich obowiązków i wypełniają je tak jak najlepiej potrafią. Jeżeli któryś z kierowców jest taki poszkodowany niech bierze pod uwagę ile potrzeba osób oraz pracy żebyście mieli możliwość zarobku ,,na chleb" i w miarę normalnie odprawieni z dokumentami. Wszyscy dążymy do tego żeby było w miarę dobrze, to jest duża firma i nie potrzebna jest tutaj aluzja, nienawiść, zazdrość i dolewanie oliwy do ognia. Pozostawimy to do Waszej analizy ale zastanówcie się czy to polepszy czy pogorszy Wasze oczekiwanie w ,,kolejkach" na każdym z działów.

@aaaa

Gdzie są moje dokumenty wz ? Od października się od blondyny nie mogę doprosic

@DOSTAWY OD 1:00

Już podobno nie pracuje....

Sebastian
@Kierowca

Dużo się zmieniło na plus . Nowa osoba jest uśmiechnięta . Aż się chce przyjechać z dostawą na stronę warzywną.

Pracownik Produkcji

rekrutacja przebiega etapowo przynajmiej tak wyglądało w tym przypadku wielkie zaskoczenie że odbyła sie z szefem całej firmy belgiem po angielsku pierwsze wrażenia super

wszystko o doświadczenia swoje gdzie pracowałeś język skaner

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Zuzanna

Czy możecie w rzetelny i prawdziwy sposób przedstawić aktualną sytuację w firmie? Co sądzicie o oferowanych warunkach? Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś ważne zmiany? Napiszcie, czy zatrudnione osoby otrzymują umowę o pracę, oraz czy mogą skorzystać z benefitów pozapłacowych i szkoleń.

Krysia1

Pozdrawiam Nowaka liż mi wory obłąkany (usunięte przez administratora)

Zuzanna

Jak przedstawia się aktualna sytuacja występujące wewnątrz firmy Univeg Poland? Czy wiecie coś o jakichś ważnych zmianach w strukturze tej firmy? Co możecie powiedzieć o atmosferze i warunkach zatrudnienia? Wszystkie merytoryczne i aktualne informacje będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem CV do tego pracodawcy.

@Zuzanna

Atmosfera jest wyjątkowa na każdym z działów ;) wynagrodzenie jest najwyższe z okolicy ;)

Kk
@Zuzanna

Zuzanna szkoda gadać, wszyscy omijają tą firmę szerokim łukiem, brak organizacji, zero współpracy z wyższymi stołkiem, firma opanowana przez zagranicę i trzęsienie gatkami przez managerów, którzy chcą się wykazać żeby nie wylecieć z ciepłego stołka. Najgorsza firma w którejkolwiek pracowałam, nie ma zgrania ze zmianami, każdy ma gdzieś pomoc albo porobiły się grupki tak jak w drugim biurze owoców jedna osoba robi za trzech a pozostali siedzą i patrzą się monitor albo w telefon, szkoda mi tych ludzi, którzy normalnie pracują ale to jest ich sprawa. Stado kierowców z dostawami, przepychanki, kłótnie, pretensje załadunkowych, setki problemów które muszą być rozwiązane na już....najlepszą moją decyzją w życiu było stamtąd uciekać, ale nie powiem szkoła życia jakich mało....... pozdrawiam

Madzia
@Marcin

Atmosfera ??? pensja hahaha ??? szkoda gadać ....jeszcze trochę to obok szpital psychiatryczny otworzą ..... no chyba, że ktoś przyjmuje już po godzinach pod stołem....

Sebke
@Madzia

Możesz jakoś rozwinąć swoją wypowiedz ?

Serfer
@Sebke

Problemy z numerem zamówienia... już 2 razy miałem ten sam przypadek. Przyjeżdżam daje nr zamówienia i dowiaduje się, że ktoś już został na tym nr przyjęty. Cisnie się pytanie dlaczego ktoś inny zostaje przyjęty jak ja jestem zapewniony że to tylko mój nr i nikt inny go nie ma.

Zuzanna

@FAZI157, nie jesteś zadowolony z organizacji w tym obszarze firmy, w którym wykonujesz swoje obowiązki. Masz obiekcje również względem atmosfery. Jak poza tym wyglądają Twoje warunki zatrudnienia w Univeg Poland? Jak długo już współpracujesz z tym pracodawcą?

FAZI157

Dostawy do tej firmy to totalna porażka. Kiedyś to był magazyn centralny "Carrefour" i oprócz zmiany szyldu nie zmieniło się nic . Żadnego systemu zarządzania kolejką , jest wolna amerykanka , jak kierowca nie dopilnuje kolejki to z niej wypada , w biurze przyjęć panienki nieprzyjemne , jakby były przed okresem . Niech dyrektorek tego przybytku zwolni się bo sobie nie radzi z tym bałaganem .

Ile razy przychodzę na wyjazd z papierami to albo na papierosie albo palety sprawdzają kto tam pracuje ???? za co oni biorą pieniądze...... żenada jakich mało......

Dziadek dziadka
@anonymous

Ps dziadek na szczęście pali tylko głupa i układa 30 raportów w czasie 4 godzin

Ludzie to jest jakiś koszmar, stałem z dostawą do 13:00 czekalem na telefon z magazynu chodziłem pytałem - będą dzwonić. Okazało się że nie ma miejsca.... na jutro.... najgorszy magazyn, rozładunkowi, walka między wszystkimi kłotnie pracowników między sobą nikt nad tym nie panuje tu trzeba chyba jakąś kontrolę nasłać żeby ktoś tutaj zrobił porządek.... !!! Nigdy w życiu UNIVEG czy jak to się nazywa ....

Kierowca

Szkoda gadać, (usunięte przez administratora) jakich mało na samo hasło zabia wola sięgam po nerwosol

@Kierowca

opowiesz co sie stalo?

Konrad
@anonymous

Jako kierowca jestem przerażony oraz pod ogromnym wrażeniem ludzi tu pracujących, przed świętami w życiu jeszcze tyle nie widziałem dostaw i załadunków jak jeżdżę 18 lat .... po prostu im współczuje ogromu pracy i modlę się żeby trafić jeszcze na te osoby, które tu pracują i mają zielone pojęcie niż w innych firmach. Nie wiem jak to długo będzie trwało, ale szefostwo powinno dobrze podziękować tym pracownikom co dobrze wykonują swoje obowiązki .

yaseq

To jeszcze to nie upadło ?! ???? nie moge sobie przypomniec jednego lidera co mlode dziewczyny były to na palarni az jezor mu wystawał taki hrabia wielki xp moze mi ktos tutaj pamięc odswiezy to bylo z 5 lat temu albo i lepiej xp pozdrawiam

Ja pracuś

Nie wiem jak jest teraz, ale jak odchodziłem w 2003 roku to już było słabo, a później podobno wcale nie było lepiej. Miałem szczęście pracować w fajnym zespole za w miarę godziwe pieniądze jak na tamte czasy, ale wszystko co dobre to szybko się kończy i trzeba było uciekać :)

Pracuś

Jak dla mnie po kilku latach pracy i przejściu wszystkich działów powiem jedno nie warto ile byś nie pracował mają cię za (usunięte przez administratora).Będą wam obiecywać złote góry żebyś tylko na dniu wolnym przyszedł myśląc że ci zapłacą na koniec miesiąca oddadzą ci wolne gdy wmawiali ci że nie firma ci zapłaci . Menadżerowie hm parodia może nie wszyscy ale większość , pan główny menager no cóż powie ci wszystko co chcesz usłyszeć a naprawdę ma cię w gdzieś , jesteś dobry tylko jak jesteś potrzebny a tak zapomnij . O wszystko musisz się prosić , chodzić za nimi , przypominać się co drugi dzień a i tak jak przyjedziesz do nich postawią oczy ale o co chodzi . Parodia nie pokazywać wcale że się coś potrafi bo bedziesz robił za free i nikt tego nie doceni . Ogólnie po kilku latach z ręką na sercu stracony czas nie wart tej pracy , tej firmy żałuję że już dawno nie odeszłem ale na sszczęście zmadrzałem i innym też radzę nim tam pójdą bo szkoda waszego czasu na ten pieprznik . A kierownictwu radzę żeby zdali sobie sprawę że na was zasrańcy ktorzy bierzecie po 10 tyś czy więcej pracuję podłoga i nie tylko ukraina a jak podłogi zabraknie to i was zabraknie

@Pracuś

A na którym dziale kolega pracował?

Pracuś
@Anonim

A jakie to ma znaczenie na którym dziale ? Żadne

@Pracuś

Czyli wszędzie jest tak samo?

Pestka
@Anonim

A w dodatku jeden z menagerow na nocy próbuje szczęścia. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto utrze nosa .

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Narzekających zawsze jest sporo , a może trzeba solidnie pracować i będzie dobrze?

Leszek Pękalski

No no po ogłoszeniu widzę że przyszły szef niedługo spotka wielu wyjątkowych ludzi w nietuzinkowych warunkach w Pruszkowie na ul. Partyzantów 2/4..........

BUAHAHAHAHAHHA!!!

"""Poszukuję wyjątkowych ludzi z pozytywnym życiorysem zawodowym do pracy w nietuzinkowym magazynie chłodni w Żabiej Woli w charakterze operatorów wszelakich wózków transportu pionowego i poziomego. Zapraszam każdego kto lubi się wyspać lub potrzebuje rano ogarnąć dzieci ponieważ pracujemy od późnego popołudnia. Zapraszam też wszystkich którzy chcą bez opóźnień otrzymywać pensję i ceniących fajne nietypowe warunki pracy Pozdrawiam i zapraszam Wasz przyszły szef"""" AHAHAHAHAHAHAHAHA HA HA AHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!! HAHAHA ha HAHA.. Jedyne co się zgadza to faktycznie pensja na czas.

KK

popieram, jest nieźleeee.... ;-)

ania

a ja polecam Niepruszewo! żadne zlecenie tylko umowa o pracę bezpośrednio przez nich!jest ok...

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. - Żabia Wola

• Jak się pracuje w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.