novol

Opinie o novol

anonim 2011-02-13 18:00:10
Bardzo solidna firma
Mat 2011-04-14 15:16:44
Nie zdarza się, aby pracownicy sami odchodzili z tej Firmy. Warunki pracy, jej organizacja, atmosfera pracy zabezpieczenia socjalne - łącznie z firmowym obiektem Pałac Mierzęcin -gdzie można wypoczywać, bardzo dobre, na europejskim poziomie. Polecam.
obecny 2012-01-16 08:42:47
Super firma, jedna z niewielu w której jest dobra atmosfera, dobre zarobki, opieka socjalna itp., no i ludzie całkiem spoko
KOL 2012-02-28 11:09:35
Zawsze się znajdą tacy, którym coś nie pasuje i tacy, którzy wszystko \"wiedzą\" lepiej. Jednak generalnie można powiedzieć, że atmosfera pracy jest dobra, pracownicy mają dobre warunki pracy, pracodawcy dbają o bezpieczeństwo, dobre wynagrodzenia i zabezpieczenia socjalne - ostatnio: ubezpieczenia zdrowotne i karty benefit. Żaden dobry pracownik z firmy nie jest zwalniany.
Pozdrawiam wszystkich novolowców
rajfur 2012-10-17 16:20:27
jest spoko
dojrzały 2014-11-15 17:46:36
lakierniku - czy Ty jesteś idiotą !!!! - NOVOL to ZARAZA -Radzę Ci - szukaj gdzieś w ..... Europie, ale nie w Komornikch w .... Novolu
PRACOWNIK 2014-11-17 10:47:04
W NOVOL-u lakiernicy zarabiają dobrze i warunki pracy też są OK.
kasia 2015-01-08 13:46:05
@dariusz: nie ma zadnych premii, jest 13ta pensja, ktora ze wzgledu na sposob obliczania miesiecznego wynagrodzenia, tzn: stala podstawa w wysokosci pensji minimalnej + prowizja od sprzedazy firmy w danym miesiacu (nie wiadomo jak owa prowizja jest liczona, jest to tajemnica dla pracownikow)stanowi tak naprawde kompensate niskiego wynagrodzenia w miesiacau nie bedacycm w sezonie wysokiej sprzedazy (jest wyplacana w styczniu, choc niski sezon trwa dluzej).
PRACOWNIK 2015-01-08 15:17:34
Premie są uzależnione od wyników w danej grupie pracowniczej - jeśli zrealizujesz plan masz szanse na godziwe wynagrodzenie - w Wielkopolsce rzadko która firma tyle płaci.O kwotach to już raczej trzeba rozmawiać w czasie rekrutacji.
kolik 2015-03-30 02:10:27
ja ostatnio od jednego z pracowników Novola usłyszałem dość niepochlebną opinię o nich. Mianowicie uważa , że firma coraz mniej inwestuje w pracownika. Brak jest jasno określonej ścieżki kariery, perspektyw na rozwój, elastyczności w decyzjach kadry, a z kolei doszukiwanie się drugiego dna powodują odejścia pracowników.
PRACOWNIK 2015-03-30 07:47:55
Głuchy telefon nie jest wiarygodnym narzędziem informacyjnym - dlaczego nie piszesz o swojej firmie?
mucha 2015-04-24 12:48:13
To bardzo dobra firma - powiedziałbym - niezwykła. Jest tylko jedno ale - musisz "ożenić" się za tą firma. Musisz być jej oddany, wierny, posłuszny i jednoczesnie bierny - wtedy ścieżka twojej kariery - będzie taka - jaką obecnie mają najwyższe kadry kierownicze tej firmy
PM 2015-07-06 22:35:05
Powiadasz na partnerstwie? Hmm, firma to ludzie a tu już trudno o partnerstwo. W Novolu każdy kto jest na trochę wyższym stanowisku dowala robotę tym z niższych i później chwali się tym jak swoim w przeróżnych prezentacjach dla zarządu. A zarobki wcale nie są rewelacyjne i te chore współczynniki o których wiadomo tyle że są ale nikt nie wie jak działają, tzn. działają zawsze na niekorzyść - to pewne. Zwolnienia / (-się) też już ostatnio coraz częściej się zdarzają.
Pracuś 2015-07-30 22:03:05
Chyba bardzo krótko pracujesz, skoro piszesz takie brednie. Premie są w
zależne tylko i wyłącznie od wyników finansowych firmy, nakład pracy w danym miesiącu nie przekłada się na zarobki. Niemniej jednak to znakomita firma z mądrym zarządem i dobrymi zarobkami.
jan 2015-11-16 21:05:47
Słyszałem o złej kondycji finansowej firmy novol. Czy to prawda? I jakie są zarobki n stanowisku kierowniczym?
do Jana 2015-11-17 09:04:41
Mam przekonanie, że gowork prowokuje ostatnio ludzi do wypowiedzi na tematy, o których niewiele wiedzą. Widzę, że na temat Novolu wypowiadają się osoby, które nigdy w nim nie pracowały, bo tworzą jakieś nie mające nic wspólnego z rzeczywistością wizje. Pracownicy to ludzie z dużym doświadczeniem pracujący w firmie od wielu lat. Nie ma ogłoszeń, bo kadra jest stała i nie ma potrzeby przyjmowania nowych ludzi.
romek 2016-05-15 20:07:23
no to prawda, teraz widze po ofertach pracy, że bardzo stawiają własnie na te języki i to nie tylko już angieski, ale właśnie też na te azjatyckie coraz częściej.
Zostaw swoją opinię o novol - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie novol