Opinie o Noir w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Noir. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Noir na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noir w Chorzów

Ania Nowy wpis

Czy staż w firmie jest płatny ?

Tryptyk Nowy wpis

Z tego co ja wiem to poszukuje pracowników i generalnie nie ma dnia, aby kogoś nie potrzebowali, polecam

misio Nowy wpis

@tomek nie zawsze da sie porozmawiać z każdym prezesem to ja wiem doskonale z własnego doświadczenia, naprawde. Więc warto zapytać o to bezpośrednio pracowników, którzy obecnie tam pracuja,a a z tego co pisza, to widze, że kolorowo to niestety nie jest. Powiedzcie jeszcze tylko jak wygląda u nich umowa, czy można liczyć na uowe o prac?

tomek Nowy wpis

mi się wydaje, że można jednak iść normalnie do nich i pogadać z szefem już dokładnie jak z tymi godzinami jak to wygląda taki naprawde wszystko i dopiero potem już coś kombinować większego, inywiadalnie ustawić sobie te godziny, nie sądze, żeby jakiś większy problem z tym był tak naprawde, wszystko do dogadania.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Noir? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.
kolega123

Po pierwsze (usunięte przez administratora) - tak chwalisz współprace z NOIR to napisz mi ile podpisałeś umów skoro to napisze ci ile zarobiłeś?Co ci daje znajomość topografii?Skoro i tak nigdy nie wiesz gdzie kto bedzie? Druga Sprawa skoro tak zarąbiści ludzie jak (usunięte przez administratora) i reszta spółki nie są kurierami, ciekawe czemu? Możliwe że to przez to że się to nie opłaca? Możliwe że wiedzą że nie ma sensu wyrzucać pięniędzy?albo poprostu nigdy nie zarobiły na samochód i nie mogą tego robić? Każdemu kto przeczyta tą opinię życzę braku kontaktu i styczności z kurierstwem rozwożącym dokumenty za pieniądze.Można więcej stracić niż zyskać i takie firmy na tym żerują, niby wielkie pieniądze można zarobić?Można ale nie tam :) Pozdrawiam wszystkich kurierów, bedziecie przeklinać dzień w którym nie zasugerowaliście się tą wypowiedzią.Każda z wymienionych, dobrze zarabiających osób to właścicielka i kontrabanda.

qwerty

ak czytam te wypowiedzi ludzi zadowolonych z tej pracy to zastanawiam się czy to ta sama firma. Jeździsz cały dzień z umowami, przykładasz się ludzie podpisują a przy wypłacie okazuje się że 80% nagle umów odchodzi, zastanawiające prawda? Jeździć musisz za własne pieniądze a o zaliczkę musisz błagać jak biedak. Pierwsza wypłata dopiero po przepracowaniu 3 miesięcy, koszmar co okazało się dopiero po miesiącu pracy, nagle operatorzy zmienili warunki hahahah. i na dodatek okazuje się ze dostajesz 500zł, rodziny za to nie utrzymasz, nawet samego siebie bo koszty paliwa cie zjedzą. po za tym Pani (usunięte przez administratora) wydzwania wieczorami i spróbuj nie odebrać to (usunięte przez administratora) na całego, i twoja poczta głosowa zapełniona jest pięknymi wyzwiskami. Możecie w to nie wierzyć wasza sprawa, ja tylko ostrzegam, bo nie życzę nikomu współpracy z tą firmą i zawalenia sobie kilku miesięcy, lepiej poszukać dłużej i mieć normalną pracę niż zachwycić się jej warunkami pracy co jest wielkim kłamstwem.

W nawiązaniu do odpowiedzi kolegi ,modlić się nigdy nie modliłem, aby coś podpisać - wszystko zależy od znajomości topografii ,organizacji czasu i komunikatywności , Kolego nie pisz bzdur , jeśli nie potrafisz to idź skręcać długopisy za stawkę godzinową ....Życzę powodzenia ...

Jak nie umiecie kłamać i nie macie daru przekonywania to nie startujcie do tej pracy. Faktycznie, praca może i jest zarobkowa, ale trzeba się najeździć i modlić zeby nie dostać po głowie w momencie gdy się wyda że nie jesteście od TPSA. Lepiej poszukać innej pracy ze stawką godzinową.

Daria K

Witam dario tu Daria Nieładnie wypowiadać się za kogoś kim nie jesteś. Może jeszcze czytasz w moich myślach ? Proszę nie sugerować się komentarzem dodanym przez \\\"daria\\\".

daria

Musze sie przyznac ze tez tej pracy nie lubie,ciagle (usunięte przez administratora) brak perspektyw i mozliwosci wyjscia z dolka.Kurierem w tej firmie mozna byc tylko ze wzgledu na to ze sie ma samochod i pieniadze, jeszcze z tego co sie orientuje to nikomu sie nie udalo tu zarobic. Faktycznie , pienądze obrazuje sie dokumentacja z jaka jedzie sie do naiwniakow, bo ludzie madrzy nie zmienia operatora na dziadostwo ktore firma oferuje. Rada odemnie - chcecie zarobic to podpiszcie umowe bez jej pokazywania klientowi i potem niech na weryfikacji telefonicznej potwierdza:)

Wojciech B.

Pracowałem tam jakiś czas jako kurier, jednak sytuacja życiowa zmusiła mnie do podjęcia innego typu zarobkowania Co do pracy w tej firmie- ceniłem sobie jasne zasady, na których miałem pracować, tam każdy wie co należy do jego zadań i na jakie wynagrodzenie mógł za swoją pracę liczyć. Jeśli komuś się pracować nie chce lub też próbuje kombinować to nie ma zmiłuj się, nikt takiego pracownika trzymać nie będzie, co innego gdy nowy pracownik wykazuje się pracowitością i uczciwością to ta firma potrafi to wynagrodzić, mnie kilka razy wypłaty zaskoczyły na mocny plus Ja sam żałuje, że już tam pracować nie mogę bo w tej firmie pieniądze leżą na ziemi, wystarczy chcieć się po nie schylić

Zadowolony Kurier

W nawiązaniu do przeczytanych komentarzy , nie rozumiem piszących tu ludzi. Praca w tej firmie jest jak najbardziej w porządku . Na początku otrzymałem system wsparcia , wykonuje swoją pracę uczciwie i zarabiam uczciwe pieniądze , wypłaty są zawsze w terminie a rozliczenia są rzetelne z możliwością sprawdzenia, ba !, zaletą jest to że nie mam szefa nad sobą i sam zarządzam własny czasem . Jeśli ktoś jest naciągaczem i nie pracuje ,lub wykonuje swoją prace w sposób nierzetelny- zrozumiałe jest że tez nie osiąga wysokich zarobków .300 km nigdy nie zrobiłem, maksymalną trasą i to jest fakt miałem na 150 km . Faktem też jest to że jeśli myślisz że kasa sama do Ciebie przyjdzie , to jesteś w błędzie ha ha ha , a chyba z jakimś niedouczonym leserstwem mamy tu do czynienia .. i nieróbstwem . Ludzie skąd WY się BIERZECIE!!!! Jeśli nie potraficie pracować , powinniście o jakimś sponsoringu pomyśleć , albo iść żebrać - to też nie wymaga wysiłku . Gorąco Pozdrawiam niedoszłych i zakompleksionych kurierów - którzy rezygnują z pracy nawet jej nie zaczynając ,

ja1

Pracuję w tej firmie już kilka miesięcy i moje odczucia są jak najbardziej pozytywne, miła atmosfera, jak tylko pojawia się problem to zawsze jest ktoś kto pomoże go rozwiązać. Pieniądze zawsze na czas, a tak nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi... jeżeli ktoś chce zarobić więcej to musi się bardziej starać... pieniądze nie spadają z nieba.

Misha

Jak dla mnie ta firma to kompletna porażka. Na rozmowie kwalifikacyjnej praca zostala mi przedstawiona zupelnie inaczej niż wyglądało to w praktyce. W pierwszym, dniu pracy przejechalem ok 300km i podpisalem zaledwie kilka umow. Nie dosc, ze nic nie zarobilem to jeszcze starcilem.... ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!

KAZIMIERZ

Duży pozytyw współpracowałem z tą firmą 2,5 roku.Nigdy nie miałem problemu z wynagrodzeniem, lub zaliczką. Fakt praca nie nalezy do najłatwiejszych ale jeśli ktoś sie przykłada to na swoje wyjdzie napewno. Telemarketerzy mówia z kad dzwonią nie podają sie za tpsa, zawsze można odsłuchać rozmowę telemarketera i wtedy widzi się ze ludzie kłamią nam w twarz a co innego mówili przez telefon. W moim obecnym miejscu zamieszkania nie znalazłem juz takiej pracy. Szkoda ze wszystkie firmy nie dbają tak o pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Noir - Chorzów

Noir
2.9/5 Na podstawie 11 ocen.

Noir