Tofama S.A.

Opinie o Tofama S.A.

obserwator

Sam piszesz bzdury i nieprawdę!!! Firma na skraju upadłości oraz mentalnej i technologicznej "dziury" 100 lat za wysoko rozwiniętą technika i technologią. Poziom inteligencji wśród pracowników - 100... Prostactwo i siermiężne myślenie. NIE POLECAM RAZ JESZCZE!!! Z DALEKA OD "TEGO" TRZECIEGO ŚWIATA!!!!

portier

Oczywiście że są przyjmowane nowe osoby w młodym wieku, nawet w ostatnich dniach przyjęto dwóch młodych spawaczy, a do tego dział sprzedaży, marketingu, zaopatrzenie i inne. Jeśli ktoś jest niezorientowany to proszę nie pisać bzdur. Wszystkie osoby zainteresowane pracą najlepiej zrobią jak się przekonają same. Firma jest ok.

portier

W firmie jest sporo starszych osób, ponad połowa, ale są i ludzie młodzi. Młode osobą też są przyjmowane.

@portier

Proszę o przykład, kiedy firma zatrudniła młoda osobę? Proszę nie wprowadza c ludzi w błąd. To nieprawda!!!!

jarek

Na innym forum wyczytałem, że w Tofama pracuja ludzie po pięćdziesiątce, zweryfikuje to ktoś, młodych w ogóle nie przyjmują?

@jarek

Myślę, że średnia wieku w firmie to 55+, najstarszy pracownik ma chyba 74 lata...

Czy rekrutacja na stanowisko TOKARZ KARUZELOWY w firmie Tofama S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
jogi

na prosby o podwyzke zawsze przychodzi to samo pismo ze zmieniona data " firme nie stac na podwyzki"graza ze doprowadzi to do upadku zakladu.szkoda ze na innych zeczach nie oszczedzaja tylko na pracownikach a jaka praca taka praca zaloga napewno pracowala by wydajniej i dokladniej gdy by uczciwie zarabiali

zbychurychu

brak slow ludzi coraz mniej a robic za nich trzeba za minimalna krajowa!sami sobie pozwalamy fachowcy po 30 latach w firmie ze stawkami o ktorych wstyd sie przyznac chyba firma dązy do upadku niema juz w tofamie perspektyw na lepsze zycie kierownictwo w ostatnim czasie wymaga zbyt dozo za te pieniadze robic robic i jeszcze raz robic NIKT NIE DOCENI FACHOWCA ALE GDY COS (usunięte przez administratora)TO WTEDY TO TYLKO WIDZA

porsche_fan

No tak, już mierzą tereny,likwidują laboratorium, żadnych ruchów nowego zarządu, żadnych konkretnych posunięć. Jak było bez perspektyw tak jest, tylko sprzedaż spadłą do praktycznie zerowej. Długo nie pociągniemy, oj nie...

golfista

Ciężko powiedzieć czy jest szansa na poprawę sytuacji. Sprzedaż żadna, cudów w dziale handlowym nie spodziewam się, nagle nie stanieje nasza roboczogodzina a co z tym idzie i cena wyrobów. Właściciel Nas samych ma w nosie, wiadomo liczą się tylko zyski, a te to i ze sprzedaży majątku można mieć. Jedyna szansą dla tej firmy (moim zdaniem) to zmiana personelu na kierowniczych stanowiskach i dalsza redukcja administracji. pozdrawiam

PigPok

no, no trochę się dzieje,kierownik marketingu i kierownik sprzedaży wypadli z gry

tomek

a czy ktos wie co z akcjami?

robol

co myslicie o aktoalnych planach redukcji pracownikow fizycznych?

Yogi Baby

Pensje są niskie, ale kształtują się zależnie od stażu pracy i działu. Np stary wyjadacz z "mechanicznego" może zarabiać dzięki nadgodzinom więcej niż np młody handlowiec który ma 1400 na rękę. Ogólnie nie pakuj się już do tej firmy bo został odsprzedany pakiet kontrolny akcji facetowi z Konwektora. Rozwiązano już umowę o prace z emerytami, widać oszczędności na każdym kroku. Nowy właściciel ma kilka spółek, niektóre są w upadłości. Obawiam się, że nasza też podzieli ich los, szczególnie przy tak niskiej sprzedaży. pozdrawiam zachęcam do pisania pracowników co myślą na temat obecnej sytuacji Naszej firmy, czy wiedzą coś o planach nowej rady nadzorczej

Jan Kowalki

Domyślcie się jaka teraz jest pensja pracowników produkcyjnych...chyba taka jak w całej Polsce wszędzie ta sama fachowcy zarabiają tyle samo ile sprzątaczki i mniej niż śmieciarze...minimum

Jan Kowalski

Pozytywnie:) Tylko słabe zarobki:( za to w pracy luz

Piotr Kupczak \"Góral\"

Kierując się złymi emocjami, ale równocześnie dbając o dobro firmy Tofama S.A. i swoje, paradoksalnie mogłem zaszkodzić (lub zaszkodziłem) mojemu zakładowi i jednemu ze współpracowników. Te złe emocje powstały na skutek źle ustalonego czasu pracy na pewien detal, który moim zdaniem mógł zaszkodzić zakładowi i mnie jako pracownikowi akordowemu. Teraz jestem świadomy tego, że wpis w dniu 9 listopada 2010 nie powinien się tu znaleźć. W dniu 9 listopada 2010 roku posługując się nickiem "brygida" zamiesciłem na forum wpis zawierający nieprawdziwe treści godzące w dobre imię TOFAMA S.A. i jednego ze współpracowników, za co przepraszam. Piotr Kupczak

A.N.O.N.I.M.

MASZ RACJĘ !!!ale myślę, że ona nie byłaby zdolna napisać czegoś takiego - nie potrafi.Najśmieszniejsze jest to, że oni nie maja romansu tylko od trzydziestu paru lat "bywają " w zakładzie zamiast pracować i tak do emerytury. Ci , którzy pracują około roku nie wiedzą nic i nie mają aspiracji na więcej ... widza tylko to, co chcą widzieć. Ogólnie poza wyjątkami została załoga nieudaczników i cichodupców, którzy boja się mieć własne zdanie. Ze złości niektórzy "wichrują" swoje nogi A złość piękności i żylakom szkodzi i nic Jej już nie odmłodzi:)

prawa ręka prezesa - 2010-11-16 17:01:47 No pięknie czytam i niewierzę myślałem że w takim zakładzie pracują ludzie z przynajmniej zawodowym wykształceniem a tu nic z tego .Może lepiej by było przed wpisem przejść szybki kurs z języka polskiego,a co do opinii tak już jest na tym świecie a tym bardziej w tym zakładzie że szare robole są od roboty co najwyżej mogą pomarzyć że dostaną za nią jakieś pieniądze a my kadra jesteśmy tylko od tego żeby brać,czy to się komuś podoba czy nie ,w tej materi nic się nie zmieni . I nie ważne czy coś robimy czy nie , więcej nie musimy nawet myśleć bierzemy i basta a wy patrzcie i płaczcie. A ty niby prawa ręko prezesa taka wykształcona jesteś? nie wiem od kiedy pisze się "materi" przez jedno i?? cofnij się lepiej do szkoły podstawowej, a kasę zostaw osobom, które naprawdę na nia zasługują. Bys się wstydził wypisywać takie rzeczy i krzywdzić osoby, które ciężko pracują.

Balbina

Nie wiem czy Wy zwykli robole wiecie , ale prezes ( i chyba nie tylko), myśli co by tu jeszcze sprzedać z zakładu, a może jego część-nie wiem, ale szuka pieniążków. Myśl taka chodzi po głowie-po co siedzą np. konstruktorzy jak nic nowego nie jest wdrażane. Tu sa oszczędności a nie w naszym majątku . Prezes gospodarzy jak eP7hK21G że Toruń jest na 1 miejscu w zadłużeniu w naszym kraju, he he he he.

Bolek Pindolek

24 lata przepracowane mam i jest slabo.

prawa ręka prezesa

Zostaw merytoryczną opinię o Tofama S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Tofama S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tofama S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Tofama S.A.