Tofama S.A.

Opinie o Tofama S.A.

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

panie prezesie a moze tak jakies zebranie zorganizowac dla załogi i sobie wyjaśnic pare spraw przeciez ma pan takich wspanialych ludzi koło siebie ze niewpadli na taki pomysł już zaraz koniec roku tak że jakies podsumowania bo od pana przewodniczącego związków to zero informacji można się dowiedziec

Kris

Nie narzekajcie ja też pracuję dopiero rok i jest oki ,można zarobić lepiej ale w innych zakładach trzeba "ROBIĆ' a tu sami wiecie

i LOVE tofama

a ja uwazam, ze tofama to firma z klasa. pracuje tutaj dopiero od roku i juz moge powiedziec, ze czuje sie jak w rodzinie. fakt, 900 zl to nie za duzo ale moglo byc 800 albo 700 takze nie ma co narzekac. nie opluwalbym tak pan prezesa bo to przeciez tez czlowiek i ma uczucia i rodzine na karku i postawcie sie w jego sytuacji...a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mu w dupe!

To zakład ze starą strukturą pracuje sie tam jak w latach 80-tych. Prezes nie wie co się dzieje w zakładzie ludzie którzy powinni załatwiać zamówienia nie mają pojęcia co możemy zrobić. Prezes poustawiał sie tak ludźmi że każdy z kadry mówi mu to co chce usłyszeć i tylko mu donoszą na robotników. Pozostali kolesie to grupa udziałowców która sie trzyma razem i spotykają sie co jakis czas? Ciekawe po co jak nie ma na nic pieniędzy ale chyba dla nich musi być!!! To zakład kolesi i dopóki nie bedzie nowego Prezesa który zrobiłby czystke z układami to lepiej nie bedzie. Zachecam do podzielenia sie swoimi spostrzeżeniami na powyższy temat???

Czy rekrutacja na stanowisko TOKARZ KARUZELOWY w firmie Tofama S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Mac Giver

Po 40 latach pracy w firmie, prezes każe mi iść do MOPS'u skoro twierdze, że mało zarabiam, a zarabiam w rzeczywistości 900zł miesięcznie. Zarząd pozbawił ludzi "socjalu" i "wysługi", a z ludźmi obchodzi się jak z przedmiotami.

robin hood - 2010-10-02 18:50:46 Beznadziejny zakład,nieudolny zarząd,rozbudowana do oporu kadra kierownicza,trzech robotników a nad nimi dwóch mistrzów i kierownik.Zarobki nędzne 900zł na ręke.zabrane osłony socjalne i wysługaZato dyrekcja ma się super zgarnia całą kasę a zleceń nie załatwia .robotnikom wynajduje się byle jaki zajęcia jak chodzby kopanie rowów zamiast prac produkcyjnych.No bo produkcja leży i nikt tym się nie przejmuje a firma tonie w długach.no ale prezes tylko się chce prześlizgać do emerytury. Ale jaja

Zostaw merytoryczną opinię o Tofama S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Tofama S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tofama S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Tofama S.A.