Opinie o Przedsiębiorstwo Techniki Pompowej Impeller Robert Laskowski w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Techniki Pompowej Impeller Robert Laskowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Techniki Pompowej Impeller Robert Laskowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Techniki Pompowej Impeller Robert Laskowski w Toruń

Administrator Nowy wpis

Pracował ktoś z Was jako Inżynier Sprzedaży w Przedsiębiorstwo Techniki Pompowej Impeller Robert Laskowski? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Kasia Nowy wpis

MATKO ! LUDZIE ! .... wyslalam tam przypadkowo cv, ten "szef" napisał do mnie wiadomość, przepraszam! Wiaosmosc to skromnie powiedziane, 4 elaboraty/eseje... nigdy w życiu nie czytałam takich rzeczy od firmy do której aplikowałam, łzy mi że smiechu lecą dosłownie. Ja się zastanawiam, przeszukując internet znalazłam 2 osoby które są tam zatrudnione 2 i 8 lat. Jestem w szoku że tam ktoś pracuje, śmiem uwierzyć że ten człowiek chodzi pijany bo do mnie pisał chyba po pół litra wódki. Mam taki dobry humor że od dzisbede szukać pracy całe życie jak mam mieć później taki ubaw.

kandydat Nowy wpis

Wysłałem CV. Wszystko ok, zainteresowani, przyjechałem na rozmowę. No niestety wymagań nie spełniałem, ok zrozumiałe. Miałem szykować się do wyjścia. "Pani wyrzuci to cv" - zwraca się właściciel do pracownika. Moje CV zostało podarte na kawałki i na moich oczach wyrzucone do (usunięte przez administratora) Zapamiętałem sobie to. Nigdy nie zrobiono czegoś takiego w czasie rozmowy o pracę.

Agnieszka

Z Waszych opinii wnioskuję, że szef nie szanuje pracowników. W jaki sposób się to przejawia, możecie podać przykłady, opisać warunki pracy? Nie wiem też, czy dobrze zrozumiałam, w firmie przyzwala się na picie alkoholu?

Szef
@Agnieszka

Szef to jest pseudo, chodzi pijany i mysli ze nikt tego nie widzi i nie czuje. Odzywał się do mnie jak do (usunięte przez administratora). normalnie idac tokiem jego myślenia powinien miec obitą(usunięte przez administratora)

Karolina Nowy wpis
@Szef

A samo zatrudnienie jak wygląda? Umowa, pensja?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Przedsiębiorstwo Techniki Pompowej Impeller Robert Laskowski.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Magazynier były

Nie polecam, szuka niewolnika a nie pracownika ! Ni pierwszy juz taki przyadek.

Byly juz pracownik

Wlasciciel arogancki, do tego pijany podczas pracy, nie szanuje pracowników, (usunięte przez administratora) - nie polecam.

Xyz

Nie polecam, co najmniej dziwna atmosfera w firmie. Lepiej omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Techniki Pompowej Impeller Robert Laskowski - Toruń

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Techniki Pompowej Impeller Robert Laskowski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Techniki Pompowej Impeller Robert Laskowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Techniki Pompowej Impeller Robert Laskowski?

Przedsiębiorstwo Techniki Pompowej Impeller Robert Laskowski
  • Jana Kochanowskiego 6 lok. 4