Opinie o ZPH STAPAR w Żnin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ZPH STAPAR. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZPH STAPAR o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPH STAPAR w Żnin

osobnik

zero szacunku dla innych nie polecam bardzo mało płaci

Ada
@osobnik

Akurat w tym zakładzie szefostwo ma ogromny szacunek dla każdego , nieważne czy jest kierownikiem zmiany czy pracuje na lini

Paulina

@informator co masz na myśli mówiąc, że prawa pracownika nie są przestrzegane? Możesz podać konkretny tego przykład? Piszesz też o tym, że według Ciebie pracownicy nie są doceniani. Czego obecnie brakuje? Czy pracodawca zapewnia pakiet socjalny, czy też dodatkowe kursy i możliwości rozwoju?

informator

omijać szerokim łukiem ! wyzysk.. prawa pracownika w ogóle nie przestrzegane ! w tej firmie w ogole nie docenia się dobrych pracowników. a gdy stanie sie jakis nieszczęśliwy wypadek to winien jest zawsze pracownik !!!!

Tomek Kuczma

Nie zgadzam się z twoja opinia. Kupuje płyny firmy stapar od paru lat są świetne. To jedyne płyny w dobrej cenie które się nie maza na szybie i maja przyjemny zapach a nie te śmierdziele które można kupić w biedronce . Nigdy mi nie zamarzł a nawet teraz jak w Białymstoku było -20. Gorąco wszystkim polecam!! 6 gwiazdek dla firmy.

OSZUKANY

W związku z moim wpisem dotyczącym jakości płynu i po wyjaśnieniach firmy STAPAR informuję, że prawdopodobnie płyn został wyprodukowany przez inną firmę a naklejona została naklejka z danymi zainteresowanego . Płyn został zakupiony w jednym z francuskich supermarketów z którym firma STAPAR nie prowadzi współpracy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ZPH STAPAR? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
OSZUKANY

Jeżeli pan może proszę podać jakiego koloru kupował pan te doskonałe płyny.

Karol

Czy ktoś może napisać jak jest? słyszałem ze Stapar rekrutuje nowe osoby do pracy?

jajo

Nie wiem skad takie rzbieżnosci w stawkach każdy pisze inaczej, jak jest obecnie? troche zrozumiale jest to, ze wczesniej znaczy kilka lat temu było faktycznie mniej, ale co roku stawki się zmieniają i są wyższe wiec podjerzewam, że stawka 6 zł czy 9 zł za godzinę jest przesadzona

ktosi8k

NO kolego z tym 12 zl to przesadziłeś nie realna stawka w tej firmie

Zdenek

Po czterech latach można zarobić 12 zł,

Najwyższa to 9 zł jesli pracujesz 4lata

misiek

Nie wszyscy pracują za 6 zł jak jesteś tak dobrze poinformowany dlaczego nie napiszesz jaka jest największa stawka?

misiek

Tam za 5 zł już od dawna nie pracują, lepiej dowiedz się prawdy, a nie wypisujesz brednie.

zzz
@misiek

Pracują za 6 złotych na godzinę.Typowy wyzysk,praca za takie pieniądze ujmuje w godność człowieka.Właściciel powinien się wstydzić.Na każdej produkcji płacą minimum 8 złotych na start.Dziwie się że ludzie godzą sie na takiego cwaniaka pracować za grosze na zleceniu.Pózniej jeden z drugim będzie płakał bo na emeryturę nie zarobił.

Jaroslaw

Chłopie a byłeś tam że wiesz że dają umowę o dzieło??? Moja znajoma poszła tam w kwietniu pytać o pracę to zaoferowali jej 5zł/h i zlecenie, przecież to chore

Jarosław

Czyli nie ma sensu ubiegać się tam o pracę skoro normalnej umowy nie dają. Dziękować za wiadomość, mnie umowa zlecenie nie interesuje. A we wtorek 5 kwietnia wstawili ogłoszenie, przynajmniej wiem by nie składać tam cv, zlecenie to śmieciówka nic nie warta................

kierowca

Z tego co wiem to nawet ci którzy,pracują tam latami mają umowy zlecenia. To jest podłość.Kilka instytucji powinno się tym zainteresować.

Tob

Jak komuś się nie podoba nie musi tam pracować.Godzicie się na jakich warunkach robicie tak więc nie oczerniajcie innych ludzi że jest tam tak źle.Ci ktorzy chca pracowa to beda a tym którym się nie chce to będą wypisywać takie głupoty.Proszę niech każdy otworzy swoją firme i utrzymują ją i inwestuje.To wtedy podadamy.

Jarosław

Co taka cisza od kilku dni? Niestety z waszych opinii nie da się wyciągnąć opinii o firmie, jedni chwalą drudzy źle piszą. Jeśli zagląda tu ktoś kto pracuje tam to niech napisze jak jest w zakładzie, jaka atmosfera, jakie zarobki. Ostatnio były ich ogłoszenia ale widzę że już niekatualne

Majkel

Witam. Jednak był odzew kilka minut temu na temat Jarko. Reansumując, jeśli kogoś szukacie do pracy to może warto abyście też przejrzeli ogłoszenia osób które dają swoje publikacje w dziale praca na olx że szukają pracy, może tam znajdzie się ktoś rozsądny ktoś kto chce pracować. Wiem że ciężko znaleźć ludzi do pracy bo na początek nikt nie da zarobić bo trzeba sprawdzić człowieka a ludzie niestety nie chcą za najniższą krajową robić nawet przez okres próbny. Tam gdzie pracowałem tak było, przez 3 lata przewinęło się chyba z 50 osób, większości nie podobało się że zarabiają 1280zł bo nie opłaca się dojeżdżać, tylko po 3 miesiącach było już 1900zł a i to było im za mało. Jeśli odczytaliście mój wpis to jestem chętny by u was spróbować się zaklimatyzować w zakładzie. Mam 3,5 letnie doświadczenie w pracy na magazynie i kilkuletnie w pracy na produkcji, nie boję się żadnej pracy a że teraz nie mam zajęcia to nie z mojej winy, nie chciano mi dać wolnego na pogrzeb wuja więc poszedłem do lekarza a nastepnego dnia czekało na mnie świadectwo pracy bo nierobów nie chcieli

Majkel

Witam. Chyba macie rację, ogłoszenia są non stop dawane na olx, wysłałem 3 razy cv, za każdym razem widziałem że wiadomość odczytano jednak brak odzewu, coś chyba tu jest nie tak. Skoro szukają pracowników to trzeba też dać możliwość przyuczenia do zawodu jeśli nie można znaleźć wykwalifikowanego pracownika. Ten zakład to wielka ściema pewnie jak większość w tym regionie

Jarko

Dolores, tak pracują kobiety. Co do mojej opinii to ten zakłas to chyba trochę ściemę wali, ponieważ ogłoszenia o pracę pojawiają się regularnie szczególnie na stanowisko magazyniera i nikogo nie zatrudniają więc aż wierzyć się nie chce że nie można nikogo znaleźć na te stanowisko. Sam z ciekawości wysłałem cv ponieważ mam 3 letnie doświadczenie w pracy na magazynie. Wysłałem przez olx i zauważyłem tylko że wiadomość odczytano ale odzewu brak więc może za głupi jestem by u nich pracować????? Niech ktoś napisze jakie tam są warunki dokładnie oki???????

stapar
@Jarko

W serwisie Olx nie wszystkie dokumenty można odczytać i pobrać. Proszę o wysyłanie cv na maila zamowienia@stapar.pl. dziękuje.

Jarko
@stapar

A może lepiej by było jakbym osobiście przyjechał i zostawił cv? Albo przez Waszą stronę internetową wyślę poprzez formularz kontaktowy. Dziękować za odpowiedź w mojej sprawie.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPH STAPAR - Żnin

• Jak się pracuje w ZPH STAPAR?

Zobacz opinie na temat firmy ZPH STAPAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPH STAPAR?

ZPH STAPAR
  • al. Aleja Jana Pawła II 27