VAPE RIDE

Opinie o VAPE RIDE

Dzień dobry, z zeszłego roku oferty już wiem, że przedstawiciel handlowy mógł pracować na umowie o pracę lub b2b. zastanawiam się co w przypadku zatrudnienia na kontrakcie dzieje się z kwestia jakichś dni wolnych. czy byłyby one płatne?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Od czego uzależniona jest premia w firmie VAPE RIDE? Jakie są progi premiowe? Dodali 15 listopada na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Laborant.

Kundelek

Z sentymentu wracam zobaczyć czy coś się zmieniło w Lipro/Vape Ride. Współczuję osobom tam pracującym, widzę że się nic nie zmieniło., wręcz pogorszyło. Kiedyś na przełożonych można było liczyć i to oni stawali w obronie ludzi przed Panią Prezes. Doświadczenia zdobyte w tej firmie, zaprocentują (nie będziesz narzekać na nową firmę, szkolenie z robienia tabelek w exelu do tej pory wykorzystuje ????). Tak na marginesie czy ciągle wszyscy robią źle tabelki? Pani Prezes tylko dobrze tabelki robi, robiła i robić będzie.

Maltańczyk
@Kundelek

Pani Prezes to tylko tabelki dobrze robi w wyobraźni a jest noga z obsługi programów. Według niej wszystko jest proste i dla idiotów tylko, że jakoś sama nie potrafi zrobić tego i wydzwania o 22ej jak coś w systemie zrobić lub najlepiej żeby ktoś to jej zrobił.

Nowy wpis

@Kundelek

Znajomość programu Excel jest coraz częściej wymagana do pracy biurowej, administracyjnej, czy menadżerskiej. Ze względu na jego zaawansowaną funkcjonalność może on usprawnić, a nawet zautomatyzować wiele wykonywanych zadań. Jest on podstawowym programem wykorzystywanym jako narzędzie pracy biurowej.

Niko

Chciałbym wyslac cv do tej firmy, mam pytanie ile można zarobić tak średnio jakieś realne cyfry

0li
@Niko

Realnie to możesz zarobić załamanie nerwowe i depresję.

Cdb
@Niko

Podstawa to najniższa krajowa i premia której nie zobaczysz.

Ojojoj
@Niko

Podstawa oraz licha koperta pod stołem.

@Ojojoj

I tak się właśnie przejawia szacunek dla ludzi i ich pracy. Nie pozwalajcie sobie na takie traktowanie za te kopertki to powinien być kryminał już się skończyły te czasy!

Ojojoj
@Bloc.

I dlatego ja już tam nie pracuję, nie warto.

@Ojojoj

I bardzo dobrze! Słuszna decyzja! Najpiękniejsza chwila związana z tą firmą to dzień kiedy się ją opuszcza! Niestety nie ma innych dobrych chwil, pozostają tylko złe wspomnienia i poczucie, że już gorzej niż tam to być nie może.

Nowy wpis

@Niko

W naszych ostatnich ogłoszeniach o pracę na portalu pracuj.pl są informacje o zarobkach w VAPE RIDE.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. administracji w firmie VAPE RIDE? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Luks

Na święta żadnej premii dla pracowników. Nie ma w tym zakładzie żadnej motywacji do pracy. Kolejne osoby odchodzą i po nowym roku z tego co się orientuję odejdą kolejne 3 osoby.

Gt
@Luks

Wszyscy powinni odejść, zdrowie psychiczne najważniejsze.

@Gt

O tej firmie już wszystko powiedziano, czytam te posty i w większości zgadzają się z prawdą. Radość jaką odczuwa się po opuszczeniu tej firmy jest bezcenna. Pani Prezes chwali się, że przeczytała wszystkie książki o zarządzaniu, może i to prawda tylko, że zapomina dodać, że nic z nich nie zrozumiała. Czas płynie i na szczęście ludzie nawet w takim Żninie nabierają świadomości i nie pozwalają sobą pomiatać. Z jednej strony cieszy mnie jak na spotkaniach ludzie wypowiadają o tej firmie (właścicielach) negatywne opinie, ale z drugiej strony smuci, że takie sytuacje się spotyka i trwają w najlepsze cały czas.

@Kuba

Kiedy niby ona te książki przeczytała? Pani Prezes nigdy nie ma czasu i wkurza się gdy adresuje się do niej pytanie, kiedy to niby powinno być ono zadane komuś innemu :D Może ktoś za nią przeczytał i opowiedział? :)

Rwt
@maman

Pani prezes wkurza się o wszystko, jak pracownik dzwoni czy pisze o problemie to nawet nie wysłucha do końca jak przystało na kulturalną osobę, tylko od razu atak!!!

Haha

A jak zazdrości innym kobietom wszystkiego a w szczególności rodziny i przyjaciół, aż żal jej (usunięte przez administratora) ściska, że jej nikt nie chce.

@Haha

Dokładnie, sam byłem świadkiem jak upokarzała kobietę bezpodstawnie doprowadzając ją do łez i załamania nerwowego. Jak tylko poczuje, że może na kimś się wyżywać to nie odpuści będzie gnębić i wyładowywać swoje zakompleksienie. To najgorszy typ człowieka jednego dnia udaje zatroskaną, potrafi powiedzieć nawet coś miłego a na drugi dzień ćwiartuje cie piłą elektryczną żeby było weselej bo wbicie noża w plecy to zbyt subtelne jak na nią.

@Luks

JG pewnie powie, że nie potrafili pracować i byli beznadziejni. Lizusek z marketingu w Poznaniu też odszedł bo to taka wspaniała firma i tyle szczęścia daje tam praca. Wszystko to śmiechu warte.

@Daro

Dokładnie, ja też byłem świadkiem płaczu i to nie jednej, a nawet kilku dziewczyn. Zero poszanowania, nawet dla pracowników świeżo po macierzyńskim gdzie wypadałoby mieć trochę empatii.

@Piłkarz

JG powie, że byli to lewusy, darmozjady, lenie, ściemniacze i wogóle słabi zawodnicy i trzeba było się ich pozbyć.

@Luks

Premia uznaniowa jest fakultatywnym elementem wynagrodzenia i wg przepisów to rodzaj nagrody pieniężnej przyznawanej pracownikom zgodnie z wolą pracodawcy.

Kato

Wiecie coś w temacie pracy na stanowisku przedstawiciela/koordynatora sprzedaży ? Jakie warunki , samochód , itp?

załmany
@Kato

Nowy pomysł to opłata miesięczna za użytkowanie samochodu co przy podpisywaniu umowy nie było mowy .

Free
@załmany

Jeżeli komuś nie odpowiada taką prostą sprawą zawsze może iść paść kozy.W każdej firmie powracają za użytkowanie auta do celów prywatnych a to że nigdy nie miałeś auta to nie moja wina że nie wiesz o tym

Jack
@załmany

To nie pomysł Pani Prezes tylko mój.Jak Cię coś boli zapraszam do mnie.Poza tym wozić (usunięte przez administratora) za darmo to super ale oddac pare zloty to juz boli.jak się nie podoba to zawsze są inne firmy które przyjmą takiego handlowca.

Jacek Placek
@Free

W dobrych firmach są limity na prywatne użytkowanie, @Free jak tylko miałeś szefów, którzy ledwo kozy paść przestali to tego nie wiesz :-)

Jack
@Jacek Placek

@Jacek Placek,powiem tak.Zeby paść krowy to trzeba mieć doświadczenia.A z twoim to nawet tam się nie nadajesz. Poza tym skoro taki odważny w pisaniu jesteś zapraszam do mnie na rozmowę (usunięte przez administratora)

Jacek Placek
@Jack

gdzież bym śmiał przychodzić, to za wysokie progi jak dla mnie, no i przecie ja wogóle doświadczenia nie mam

Jack Daniels
@Jack

To widać nie nadajesz się na szefa i nie masz pojęcia o nowoczesnym zarządzaniu. Więcej tutaj papierkowej roboty,sprawozdzań i kontrolingu zamiast szukania klientów i zajęcia się sprzedażą.

Johny brawo
@Jack Daniels

to chyba chlopaku firmy pomyliłeś.Jakos nie widzę zeby były tutaj jakies papierki. Jak narazie jest sama sprzedaż

Och
@Kato

Nie mają znaczenia dodatki, gadżety. Warunki jakie firma oferuje sprawiają, że szybko będziesz szukał nowej pracy.

Blizniak
@Kato

Nie znam drugiej firmy w regionie z tak zła opinia. Polecam firmę wszystkim, którzy narzekają na swoją dotychczasową pracę. Po tygodniu tutaj odechce wam się narzekania i zaczniecie doceniać to co macie lub co gorsze mieliście i skusiliście się na pracę tutaj.

@Blizniak

@Blizniak jak się przychodzi do firmy zeby nic nie robić tylko liczyć na wypłatę i samochód to tez nie polecam.Takich lewusów szybko się pozbywam

Mimi
@Blizniak

Dobrze napisane. Szanuj szefa swego bo w Wape Ride będziesz miał gorszego.

@Mimi

@Mimi Dlaczego nikt tutaj nie ma odwagi sie przyznać tylko pisze pod pseudonimami.Takie gieroje w pisaniu ale pod innym pseudo

Ooo
@@JG

A Ty wcześniej ile miałeś pseudonimów? Wymienić? Przyganiał kocioł garnkowi.

@@JG

A widziałeś żeby gdzieś ludzie się podpisywali w tego typu postach? Skoro ludzie tak piszą to coś jest na rzeczy. Trochę pomyśl, wiem, że może to być nie lada wyzwanie dla Ciebie :-)

@Ooo

@Ooo dawaj

@No name

@no name jak bys myslal to dalej bys pracowal,ale widocznie ten problem jest u ciebie od dawna skoro już tu nie pracujesz.Ja nie trzymam darmozjadów.Najwyrazniej zostałeś pogoniony z uwagi na brak myślenia co napewno nie jest twoja mocna strona.Uczepiliscie się tej firmy bo zazdrosc w (usunięte przez administratora)wchodzi ze ktos cos potrafi i robi,a nie tylko gada i sie (usunięte przez administratora)

BLS
@@JG

Firma to nie produkt. Firma to ludzie. Bez pracowników żadna firma nie ma przyszłości.

@@JG

Ten post jest potwierdzeniem waszej arogancji i (usunięte przez administratora) Wyobraź sobie, że ludzie sami odchodzą, nie trzeba ich wyrzucać. Odchodzą właśnie dlatego, że myślą widzą jak działa ta firma. Nie mierz ludzi swoją miarką chciałoby się powiedzieć, tylko wszelkie uwagi w waszą stronę są traktowane jak oszczerstwa. To już nie jest żałosne, to jest zabawne.

@No name

Szkoda mi tracić czasu pisaniem tutaj to po pierwsze.Pani prezes nie zarzadza działem handlowym to po drugie.Po trzecie juz ostatnie nie trzymam słabych zawodników bo szkoda mojego czasu na doszkalanie takich osób i uczenia ich sprzedaży.Jak ktoś nie potrafi sprzedawać to juz nigdy się nie nauczy.Wiec żadna firma nie trzyma takich ludzi.p.Zauwazylem jego,czym bardziej zaufasz tym bardziej pracownik pozwala sobie na sciemnianie i wymyślanie takich bzdur jakie tu są pisane.Tu trzeba pracowac a nie sie obijać,tego wymagam i zdania nie zmienię.

Zuch
@@JG

JG powtarzasz się :-) jakoś ciągle masz czas na kontrolowanie wpisów i odpisywanie pod tym lub innymi nickami :-) i jeszcze jedno sprzedaży idzie się nauczyć jeśli ma się dobrego nauczyciela, ale niestety nie można nauczyć się szacunku oraz nie zdobędzie się zaufania do ludzi i nie zbuduje wartości firmy taką postawą jaką reprezentuje kierownictwo u was.

@Zuch

Nie zmieniam nicka bo nie mam ku temu powodu.Nie mam ochoty tłumaczyć komuś kto tego nie rozumie ze sprzedaży nie da się nauczyć lenia i sciemniacza.Na szacunek u mnie trzeba sobie zasłużyć.Nie szanuje ludzi którzy tak jak prędzej pisałem biorą kase jeżdżą firmowym autem i nic nie robią.Dla mnie tacy ludzie to nie napisze kim są bo szkoda mi slow na taki element.Ale widze ze tez kontrolujesz wpisy wiec jestes jednym z nich-bez odwagi i nie znający co się wogole w tej firmie dzieje.

@JG

Nie musze przebywać z Panią prezes.Z tego co się orientuje to pani Prezes ma szacunek do ludzi.Natomiast ja nie mam szacunku do takich (usunięte przez administratora)ja Ty i inni tutaj piszacy głupoty,po to tylko żeby zaszkodzić tylko nie bardzo wiem komu i za co.Pewnie powod jest jeden-jestesvie lub byliście nierobami i dostaliście kopa w d.

UpS
@@JG

JG Twoje ostatnie wpisy to strzał w kolano. Nie pozdrawiam.

Kuba

Wreszcie ktoś prawdę napisał :-) CZN brawo, w pełni się z Tobą zgadzam!

@@JG

Lenia i ściemniacza oraz darmozjada można wyczuć po chwili rozmowy i takiej osoby nie zatrudnia się. Osoba inteligentna nie ma z tym problemu. I w związku z tym nasuwa mi się taka myśl, że wykształcenie można kupić np za tonę galaretek lub żelatyny. Inteligencję się ma lub nie. I tyle w temacie.

@@JG

Jeśli twierdzisz że zarządzasz działem handlowym to wytłumacz JG po co Pani Prezes wydzwania do PH z bzdurnymi poleceniami? Jest niestety normą wydzwanianie po 22.00, a jak handlowiec nie odbiera to dzwoni na prywatną komórkę.

@@JG

Najzabawniejsze jest to, że wy ludzi nie zwalniacie, sami odchodzą jak zobaczą za ile pracują, bo podstawa jest i koperta cieniutka pod stołem. Zupełnie gratis poniżanie i obelgi(a może to taki rodzaj dodatku motywacyjnego) Jak PH chce odejść to już z waszej strony oskarżenia o wszystko, no jazda bez trzymanki. Każdy PH po przygodzie życia w wape ride nie ma problemu ze znalezieniem nowej pracy.

@CZN

Dziwię się, że jeszcze ich do sądu nie podali bo to co robi się w tej firmie to kryminał.

Piłkarz

wiadomo, że to ciężka praca i duże wymagania ale ta oszałamiająca pensja rekompensuje wszystko :-) dlatego tylu chętnych no i jeszcze ten prestiż i zaszczy pracy w Vape. Sam bym składał CV ale nie mam na co liczyć. Mam za małe kompetencje, nie skończyłem Harvardu, ba nawet MBA nie mam.

Miś

To nie korporacja tylko hardcorowy obóz przetrwania :-)) Brakuje jeszcze przesłuchań pracowników rodem z pomysłów (usunięte przez administratora).

@załmany

Dział Kadr i Płac: Nazwana wyżej "opłata miesięczna" za prywatne użytkowanie samochodu służbowego jest zgodna z przepisami prawa i wręcz obowiązkowa dla osób pracujących w terenie jako przedstawiciel handlowy i użytkujących samochód także na cele prywatne.

xyz

Witam mam pytanie czy przyjmują obecnie pracowników produkcyjnych lub magazynowych?

Szymon
@xyz

Daj znać jeśli wybierzesz się już na rozmowę kwalifikacyjną. Jestem ciekaw jakich pytań można się spodziewać i czego wymaga pracodawca. Liczę na Twoją odpowiedź.

@xyz

Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na Magazyniera z doświadczeniem pracy w składzie podatkowym i znajomością prowadzenia gospodarki magazynowej w systemie ERP Comarch XL.

Czy pracodawca LIPRO e-Liquid Production Sp. z o.o. Sp. k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

załamany

Nowy pomysł pani prezes to zabranie premi ph wielka firma nawet bonów na święta nie dała .

Free
@załamany

Pierwszy raz słyszę że nie ma premi a pracuje tu już trochę.Gosciu co Ty za bzdury wypisujesz

UA

Motywuje do szukania innej pracy

@UA

O premiach nie ma mowy,pensja minimalna ale przyzwyczaj się, że musisz być na każde skinienie i dostępny 24h.

Kofi

Oczywiście, że tak. Do szybkiego znalezienia nowej pracy.

Mikołaj
@UA

Idą święta premii nie będzie ale za to prezenty pełne maku :-) i do tego figa :-) tak się dziękuje pracownikom :-) Brawo Vape!

@załamany

Uprzejmie informujemy jako Dział Kadr i Płac, że w dokumentacji firmy jak i przelewach w 2019 roku widnieje zaksięgowana lista płac z premią świąteczną dla wszystkich pracowników firmy.

La

A co zwalniają ludzi w vape ride ?

Aneta

Więcej kobiet u Was pracuje czy mężczyzn ?

@Aneta

a jakie to ma znaczenie?

Ludzie co Wam daje taki hejt? Satysfakcję tylko po co ? Ciekawi mnie ile osób się nakręca. Nie lepiej spożytkować czasu na coś pożytecznego np.prace nad samym sobą . Pracujesz tam i Ci źle to ODEJDŹ MASZ DO TEGO PRAWO . To nie świat jest dziwny ......

A Justyna szanuje pracowników? I właśnie przez jej podłe zachowanie ludzie odchodzą, a jak już wiadomo, że odejdą, to jeszcze na maksa gnębi, byle się wyżyć. Kobiety najczęściej po zostawieniu wypowiedzenia idą na L4 aby nie znosić jej (usunięte przez administratora) I to jest przykre że takie coś się dzieje. Czasy się zmieniły, ludzie się nie boją. A na szacunek trzeba sobie zasłużyć.

Ty

Jaki hejt, toż to sama prawda. Niestety, właśnie tak Pani Prezes się zachowuje tak jak jest w postach napisane..

@Ania

Dokładnie, a to że ludzie piszą to bardzo dobrze, może innych to uchroni przed nabraniem się na Justynki obiecanki cacanki. A tak w ogóle to pisanie prawdy nie jest hejtem.

My

A to co Pani Prezes robi to nazywa się mobbing i jest na to paragraf. A ile spraw w sądzie pracy miała Justyna.

@My

Chcesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Aż ciekaw jestem co dalej było ze sprawami o których wspominasz.

@My

Jaki mobbing?Czy Ty wogole wiesz co to mobbing

Bramkarz
@My

Zapewniam Ciebie, że miała ale się nie przyzna do tego no i niestety ludzie też odpuszczają sobie bo nie chcą się tłuc po sądach i nie chcą mieć z tą firmą nic do czynienia. Ja dostałem ofertę pracy od ojca pani prezes, który jest wspólnikiem także w Vape. Nie przyjąłem jej bo dawał mi minimalną a resztę zaproponował w kopercie pod stołem. Mój kolega się skusił i później bił się w czoło jakim był idiotą. Kiedy była okazja nie mógł kupić mieszkania a nawet samochodu bo banki mu odmawiały bo przecież miał na papierku że zarabia minimalną. Jak będzie miał 67 lat będzie bił się w czoło dalej jak zobaczy emeryturę na podstawie minimalnej krajowej. Jeżeli oczywiście dożyje bo praca tam nie wpływa korzystnie na zdrowie, co paradoksalnie może być na plus bo z taką emeryturą to umrze z głogu.

@@JJ

Oczywiście, że to co wyprawia się tam podlega pod mobbing. Jacku nie pogrążaj się już!

@maman

W zeszłym roku miała dwie sprawy w sądzie pracy, o wcześniejszych sprawach to wiem o czterech.

ONA

Justyna to mobbing w najgorszej postaci. Wiele kobiet przez nią płakało i wiele kobiet przez nią szło na zwolnienie lekarskie od psychiatry. A szczególnie lubiła gnębić panie ze stacji lipro petrol.

@Piłkarz

Zastanawia mnie wasza głupota.Co wy chcecie tym osiągnąć.Zalicie się jak male dzieci.Az wstyd tego czytać.Nikt nie ma odwagi przyjsc i to powiedziec tylko ypisujecie tutaj

@@JJ

przyjść do Ciebie? Po co? Po odejściu z pracy nikt Ci nie będzie mówił tego co sam dobrze wiesz. Pewnie, że dla Ciebie byłoby lepiej żeby każdy zamknął mordę w kubeł. Otóż nie, ludzie mają prawo mówić prawdę a inni mają prawą się dowiedzieć co się tam dzieje!

Ala
@@JJ

Głupota tak, ale Twoja. Cynizm i dwulicowość też Twoje. Jeszcze wiele osób pamięta jak sam naśmiewałeś się z Pani Prezes, że ma braki i inne gorsze słowa też mówiłeś. A teraz JG no poprostu rycerz na białym koniu.

@Piłkarz

A co ma się dziać hahhaha,widze urażone ambicje pracownika który nie dał rady.Myslal ze sie poslizga a tu porazka.

@Ala

Odważni w pisaniu ale w realu kita podwinięta i najlepiej pod stół.Niedługo sie dowiem kto jest taki ura bura i wtedy się przekonamy o Twojej odwadze.

Zapraszam :-)

@@JJ

Możesz przyjść do mnie,zapraszam, tylko nie narób mi wstydu :-) Wiesz korpo to nie dla ciebie, nie wiem czy sie odnajdziesz.

Ala
@@JJ

I ponownie próba zastraszenia. Jeśli robisz to na forum publicznym to można się tylko domyślac jak bardzo gnębieni są pracownicy we firmie obecnie. Wyrazy współczucia dla tych którzy tam jeszcze są.

TomG
@No name

Wazeliniarz z Poznania, teraz rycerz z Bydgoszczy. Ciekawe w jaki sposób Pani Prezes przekonuje do takiego poświęcenia dla firmy. Myślę, że pieniędzmi bo cóż innym mogłaby przekonać.

@No name

Are you joking??? :-) Padłem ze śmiechu! Człowieku ty nie wiesz co to korporacja. Wy jesteście co najwyżej średniej wielkości firemką o przerośniętych ambicjach. Do korpo to bardzo długa droga, która w waszym przypadku nigdy się nie ziści. You make my day bro :-) (usunięte przez administratora)

Slawek
@Piłkarz

Ja nigdy nie powiem na panią prezes nic złego wiele mi pomogła nie potraficie rozmawiać ja bardzo bym chciał t AM wrócić bo to ja dałem ciała czego bardzo żałuję. Slawek

@Slawek

Wszyscy rozumiemy, że JG musi pisać posty, żeby nie spadali jeszcze bardziej w rankingu, broni tej łajby chociaż tonie i nie ma dla niej ratunku.

Jg
@Piłkarz

Nie musze nic pisac.Musicie zaciągnąć nowe info bo to co tu wypisujecie to niestety jest wyssane z palca.Zapraszam po raz kolejny udzielę wam świeżych informacji żebyście byli na bieżąco.Ale znając zycie to nikt z was nie przyjdzie bo odwage macie tylko w sieci.

@Jg

Tak pracuje rycerz na białym koniu w wielkiej korporacji :-) w godzinach pracy ma czas na siedzenie na forach i zapraszanie ludzi w odwiedziny :-) Justynka była lepsza swojego czasu miała do dej roboty specjalistę :-) Pewnie nawet procedurę musiał napisać :-) JG ty nigdy nie zrozumiesz, że tymi swoimi pojedynczymi wpisami nie zmienisz ratingu. Udzielę ci bezpłatnej lekcji - lepiej nic nie pisz, każdy twój wpis to kilka kolejnych negatywnych :-) sam strzelasz sobie samobója :-) Jakie to typowe dla Vape!

@Jg

Takimi wpisami tylko się pogrążasz.

@Jg

Wykorzystać Sławka który jest teraz na zakręcie to jest podłość, jak bardzo nisko trzeba upaść aby robić coś takiego. W stylu lipro/wape. Twoje wpisy JG no cóż nie ma czego gratulować.

@Ania

Ciekawe czy Sławek wie, że tutaj cokolwiek pisał.

Hela
@@JJ

Wstydzić się powinien zarząd, bo prowadzić firmę w której jest mobbing to dopiero jest powód do wstydu. A porównywać lipro /wape do korpo to jest śmiech, bardzo głośny śmiech. Lipro/wape można porównać mentalnie do dawnych PGR, chociaż nie PGR to dla was Mont Everest.

No w punkt!

@Slawek

Dałem ciała, JG Twoje słowa. Podszywać się pod inną osobę gratuluję wygranej przydomka Rycerza.

Szymon
@Hela

Mobbing? To bardzo poważne oskarżenie w stronę danego pracodawcy. Skoro poruszyłeś już to pojęcie to teraz wypadałoby coś więcej na ten temat napisać. Czy rzeczywiście w firmie tej dochodzi do sytuacji, które można śmiało pod to pojęcie sklasyfikować? Brzmi to niepokojąco. Czy w ogóle coś było z tym robione? Zgłaszane? Jak widzisz Twój wpis jest niekompletny, więc może dodasz coś więcej od siebie?

@Szymon

Przejrzyj pozostałe wątki to znajdziesz odpowiedź.

Hela
@Szymon

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

@Ania

Naprawde ogarnij sie i nabierz odwagi zeby się ujawnić skoro tak mocno ciśniesz w tę firmę.Nawet nie wiadomo czy tutaj pracowałaś/łeś bo pewnie też wykorzystujesz różne nicki.A upadłosc to widac tylko po tobie,nienawiść i pare innych rzeczy które teraz wychodzą bo ktos ma lepiej. Niestety niebawem sie spotkamy ale w sądzie,gdyż oczernianie drugiej osoby jest karalne,i wtedy zobaczymy jak-ki jestes odwazny/na.

@Miś

Nie musze się pod nikogo podszywać to po pierwsze.Po drugie ja się nie ukrywam pod pseudonimami tak jak ty,i wszyscy wiedza ze to ja.A po trzecie to zal mi takich ja ty i inni.Oprocz pisania tutaj i oczerniania wszystkich którzy tu pracuja to nic wam innego nie zostało.Jak kasa wpadala z tego zakładu do kieszonki to wszyscy byli cacy.I moja Dobra rada nie brnij dalej naprawde,bo tylko działasz na swoją niekorzyść.Potem bedzie placz i przeprosiny ze nie chciałem.To jest naruszanie dobr osobistych i pomówienia osób.Wiec Dobra rada,zakończmy to na tym poscie.

@Szymon

Chyba jest robione bo jest tutaj wpis dotyczący sprawy w sądzie. Przykładów można mnożyć dlatego najlepiej wszystko drukować, robić zdjęcia lub nagrywać. Niestety takie standardy obowiązują tutaj. Wyzwiska, wykrzykiwanie to mało, ale pani prezes traktuje tak nie tylko pracowników brak kultury wychodzi jak kłóci się z ojcem przy pracownikach. Małolata, która myśli, że ponad wszystkimi.

@@JG

Jacku kiedyś na studiach wykładowca mi powiedział - za mówienie prawdy jeszcze nikt nie poszedł siedzieć. Próbą zastraszania są twoje wpisy. Każdy ma prawo do wypowiedzi. Art. 54 Konstytucji RP - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Jeżeli chodzi o mnie nie widzę potrzeby spotykania się z Tobą, jako były pracownik wypowiadam się na temat tego co było za moich czasów nie kłamiąc. Spotkanie z Tobą byłoby dla mnie stratą czasu, wolę go spędzić z rodziną. Co do straszenia sądem to proszę bardzo ja chętnie się tam spotkam, nie jestem z tych co się dadzą zastraszać. I jeszcze jedno popatrz ile osób tutaj pisze, to nie jest odosobniony przypadek w przeciwieństwie do Twoich wpisów.

@Bloc.

Z wyrazaniem prawdy sie zgodze lecz z bezpodstawnym obrażaniem drugiej osoby nie.A większość wpisów jest wyssanych z palca.Poza tym widac ze pisza tutaj ciagle jedne osoby które niby zostały skrzywdzone,tylko nie bardzo wiem czym,tym ze nie pracowały a wymagały?Troche mi tu smierdzi mściwym podejściem do pracodawcy.Opanujcie się bo zachowujecie sie jak dzieci.

@@JG

Kasa wpadała???? jaka kasa!!!!! . Poprawniej nazwać to można jałmużną. Jakie oczernianie wszystkich????? tylko pisze się prawdę o mobbingu ze strony Pani Prezes. Czekam na pozew. Nie boję się.

Slawek
@Bloc.

Niech każdy pilnuje siebie ciekawe jak twoja opinia wyjdzie na jaw a od Sławka się odczep on już dawno wyszedł na prostą widzisz igłę w czyimś oku a belki w swoim nie widzisz

@Slawek

Naucz się czytać ze zrozumieniem o Sławku napisałem jedno zdanie - ciekawe czy wie, że tutaj pisał! Niczego innego na jego temat nie pisałem, więc to ty się odwal i jak chcesz coś komuś wytykać to przynajmniej rób to pod właściwym adresem! Widzę, że ktoś znowu zaczyna mącić, ciekawe kto, na myśl mi tylko pewien wspaniały duet przychodzi.

Bliźniak
@Slawek

Znowu jakaś ustawka. Piszesz o Sławku, oczerniasz innym i podpisujesz sie jako Sławek! Jeżeli ktokolwiek powinine się odczepić i spojrzeć na siebie to TY! Jesteś jedyną osobą, która zaczęła pisać tutaj z imienia o pracowniku w dodatku o jego osobistych sprawach. Wiele osób dzięki tobie dowiedziało się, że ktoś miał jakiekolwiek kłopoty. Gratulacje, większej szui nie widziałem.

RoyD
@@JG

Usuwanie wpisów nic nie da,nawet w regulaminie gowork to odradzają. Ale przecież zarząd lipro/wape jest ponad wszystkimi, coś jak nasze polskie "elity", byle na pokaz było cacy, a w środku to (usunięte przez administratora)

@RoyD

Coś jest na rzeczy z tym usuwaniem, jakiś czas temu też znikały wpisy a może zwyczajnie już wszystko zostało napisane o tej firmie :-) Nie mieszkam w Żninie ale zdążyłem zauważyć, że nawet pozory nic nie dają, firma ma jasną i ugruntowaną pozycję wśród społeczeństwa a jaką to się domyślcie sami. Nie będę pisał celowo bo jeszcze JG mnie posądzi o hejt :-) a ja się go tak bardzo boję, że spać po nocach nie mogę :-)

Smart

W podanym mailu wkradł się błąd, poprawny mail to office@smartenterprises.pl Dziękujemy za informację o błędzie i odzew na ogłoszenie. Jeżeli nie chcą Państwo wstępować na drogę sądową sprawy mobbingu można zgłaszać do Państwowej Inspekcji Pracy z zastrzeżeniem anonimowości.

@Smart

Jakiego mobbingu?Juz pisałem wcześniej,poczytaj co to mobbing a potem wypisuj posty.

Aaaa

Jak Batman chce ochronić coś co nie ma szans się rozwinąć przez nieudolne rządy Pani Prezes.

Elza z krainy Lodu
@Aaaa

Nie Batman tylko Jack i Rose z Titanica oczywiście dużo gorsza wersja,niskobudżetowa.

Jest ogrom opinii negatywnych od PH, co mnie nie dziwi. Zastanawiają mnie warunki pracy pracowników produkcyjnych. Raj czy niewola?

Mop
@Adam

Lepiej jeżeli można mówić, że w tej firmie cokolwiek jest dobrego.

Tom
@Adam

Jest nawet zarządca folwarku pańszczyźnianego,brakuje bata.

Mop
@Tom

Więcej ludzi do rządzenia niż do pracy a co za tym idzie wiecej darmozjadów, na których trzeba (usunięte przez administratora) Masz w Żninie więcej lepszych firm, po co się pakujesz w (usunięte przez administratora)

Szok
@Adam

Pani prezes ze stoperem na produkcji zmierza wydajność pracownika,wody nie można się napić, do ubikacji iść tylko w czasie przerwy. Terror. Umowa zlecenie. Były pracownik, nie da się tam normalnie pracować.

Messi
@Adam

Moja ciocia tam pracowała. Wytrzymała pół roku a później rok leczyła się u psychiatry, taki tam mobbing. Do dziś wspomina najsłynniejszy tekst usłyszany od szefostwa, że dwójeczkę robi się w domu bo w pracy to szkoda czasu wody i papieru toaletowego.

Pracuś

Powiem tak, nie pracuje się źle, ale nie jest też kolorowo, czasem bywa lepiej czasem bywa gorzej. Niestety, tak wygląda rzeczywistość, jeśli jesteś PH i tylko oczekujesz od firmy że wszystko zostanie podane na tacy, to nie będzie łatwo. Nie jest to korpo gdzie słabi mogą sie uchować. Po prostu trzeba pracować aby szef Ciebie docenił i tyle, PH przynoszący wynik będzie zawsze doceniany.

Bebe
@Pracuś

Obecnie najlepszy PH nie jest doceniany tylko oszukiwany i nie ma wypłacanych premii oczywiście obiecanych.

Doświadczony
@Bebe

To jest norma w tej firmie, nie on pierwszy i nie ostatni! Ktoś pisał o metamorfozie, nic się nie zmieniło!

@Bebe

Ciekawe ktory ?

BEJBE
@@JJ

Kazdy predzej czy pozniej bedzie tak potraktowany.

@BEJBE

Ale ze jak?

@BEJBE

Pierwszy raz slysze ze tak jest

Daro

Taka firma :-) W takim Żninie gdzie rączka rączkę myję a raczej smaruje jeszcze się ślizgają. W dużym mieście już dawno by się nimi zajął prokurator.

CZN

Kimkolwiek jesteś już Cię lubię i podziwiam za odwagę.

Yyy
@@JJ

To wy wszystkich oszukujecie???!!!!!!!

@ Ania a czy Ty byłaś dobrym pracownikiem pilnie wykonywałaś swoje zadania ? Usiądź i na spokojnie sobie przemyśl zadaj sobie pytanie bądź obiektywna .

Poszukaj byłego pracownika z produkcji lub PH który powie coś dobrego o Pani prezes i pracy u niej. Poniżanie i obelgi na porządku dziennym. Zazdrość i zawiść. Taka jest Justyna. Długo i ciężko pracowała na swoją opinię I to jest przykre ale prawdziwe. A podważanie mojej pracowitości to jest próba zastraszenia. Coś z czego słynie lipro/wape.

Bramkarz

Ktoś już pisał, że wypowiedzenie prawdy nie jest nienawiścią, więc nie jest to hejt. Skoro z Ciebie taka Matka Teresa i tak współczujesz Pani Prezes to idz do niej pracować. Pewnie dostajesz gratis jeden płyn za te swoje wpisy :-) Wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było, takie akcje już robiła. Z FB też znikają negatywne opinie klientów, którzy się skarżą na obsługę lub towar. JEST BARDZO PROSTY SPOSÓB ŻEBY LUDZIE NIE PISALI TEGO CO TY NAZYWASZ HEJTEM - WYSTARCZY BYĆ UCZCIWYM CZŁOWIEKIEM

@Ania

Aniu brawo! W pełni się zgadzam i dokładnie tak było jak ja pracowałem. Dlatego jak tam pracujesz zbieraj na wszystko kwity, drukuj maile i sobie zachowuj, rób kopie smsów i wszystkiego co tylko możliwe, niczego nie przyjmuj na gębę bo się wszystkiego wyprą. Kiedy zacząłem nową pracę w dużej korporacji radca prawny. który nas obsługuje na informację o tym gdzie przedtem pracowałem wybuchnął śmiechem. Powiedział mi, że najwięcej osób ze sprawami z prawa pracy zgłaszało się do niego właśnie przeciwko Lipro/Vape i dodał, że dziwi się ludziom, że idą tam pracować.

@ Ty piszesz że nie hejt a jak to nazwać? 1 Portret hektara - kluczowe cechy : - anonimowość - brak odwagi 2 Dlaczego ludzie hejtują? - chcą się dowartościować - lubią narzekać - próbują zdobyć wizerunek eksperta wytykając błędy innym

elle

Proszę o informację jak pracuje się na stanowisku PH ? Jaka podstawa , jakie auto ? Będę wdzięczna za wszystkie informacje

Serducho
@elle

Nie ważne jaka podstawa i jakie auto, przeżycia jakie Ci zagwarantuje ta firma są bezcenne:-) Życzę dużo szczęścia i powodzenia bo będzie Ci bardzo potrzebne.

Assuuaaa
@elle

Wszystko w porządku według mnie.Kasa dobra,w stosunku do pracy.Szef ok bardzo przystojny bardo wymagający.Auto fajne bo nowe nie daja starych sztrucli.Generalnie nie mozna narzekac.

Assuuaaa

nie wiem o co chodzi z tymi docinkami

asuuaa

a o co chodzi z tymi golami?

UE
@Assuuaaa

Szef to tylko się podoba Pani Prezes

@UE

Warci siebie zgrany duet tworzą.

@Piłkarz

To zaszczyt taka opinia.Bardzo się cieszymy ze nas doceniacie.Dziekujemy

Ulq
@elle

Szybko, nawet bardzo szybko zatęsknisz za poprzednią pracą. Podsumowując nie polecam pracy w wape ride.

Pax
@elle

Samochód jest ok, telefon taki sobie, umowa o pracę za najniższą krajową,atmosfera w pracy jest beznadziejna, szacunku do pracownika-brak. Delikatny opis stanu faktycznego.

Night

Dla jasności. Firma Lipro E-liquid Production przeszła metamorfozę na potrzeby rynku i została zmieniona nazwa firmy (wyżej wspomniana Vape Ride), jak również produkty. To informacja dla osób zastanawiających się nad genezą nazwy firmy. Szefostwo mocno nastawione na rozwój spółki, co dla osób niedoświadczonych może oznaczać stres zawodowy. Nigdy pracując w Lipro/Vape Ride nie doświadczyłem niedocenienia zawodowego, a co za tym idzie finansowego, gdy dawałem z siebie 120%. Firma stabilna, wypłacalna, ale praca zależnie od stanowiska wymagająca bardziej, lub mniej. Handlowcy wg. mojej opinii (bo na tym stanowisku nie pracowałem) mają bardzo dobre warunki pracy, jak na tej wielkości firmę. Narzędzia pracy tj. Auto, telefon są nowe. Moje ogólne zdanie na temat pracy jest takie, że jak dasz z siebie wszystko, to pracodawca to doceni. Nie ma nic za darmo :) Pozdrawiam.

Up
@Night

Umowa za najniższą krajową to jest ta metamorfoza?

Nb
@Night

Wysyłanie wiadomości do pracownika z poleceniami o 2.00 w nocy to też metamorfoza?

Db
@Night

Niedocenienie zawodowe, a co ma napisać mąż Pani Prezes.

Mąz pani Prezes
@Nb

mail wysłany a mail odczytany to dwie różne rzeczy.

Night
@Up

Hmm.. To żyłem całe życie w kłamstwie... Myślałem że pracę się wybiera, a nie że człowiek jest zmuszony pracować u jednego pracodawcy :)

@Night

Mail w nocy ok nie trzeba go czytac ale wydzwanianie po godzinach pracy przez Pania Prezes to norma. Co do kwesti wyboru pracy, wlasnie dlatego warto pisac tutaj prawde kolego jezeli jestes wogole prawdziwym bylym pracownikiem. Kazdy w tej firmie szuka innej roboty i jak ja znajdzie odchodzi, nawet najwieksi lizusowie opuscili ta jakze rozwijajaca firme :-) Firma ma kiedys miala zlecenia dzieki zewnetrznym zamowieniom dla innej marki teraz juz zmienia po raz kolejny branding, marki i widac ze szefostwo nie ma pomyslu na nia ale tak to jest jak sie na nic w zyciu nie zapracowalo tylko sie dostawalo od tatusia. No i pozdrawiam meza temu to wspolczuje

@Up

przeciez to pisany post przez szefostwo, dla mnie to LIPRO RL nie chcial juz zeby jego nazwa poslugiwala sie corka bo pewnie oglosic bedzie musiala bankructwo po to ta zmiana. Teraz upadnie Vape Ride a nie LIPRO i nikogo to nie ruszy a upadlosc Lipro eLiquid zawsze bedzie sie kojarzyla z upadloscia Lipro a przeciez Romek Tomek i Atolek nie o to walczyli :-)

@Db

pojawil sie taki nieszczesnik?

Qt
@Night

Były PH, umowa na pół etatu - wymagania, zaangażowanie i dyspozycyjność 24/h. Dziękuję, nie polecam.

QWERTY
@Qt

To i tak dobrze miałeś, że nie chcieli od ciebie dyspozycyjności 48/h tworzenie absurdów to w tej fej firmie specjalność

Pax
@Night

Auto jest ok, telefon taki sobie, pensja nieciekawa, kultura w pracy beznadziejna, szacunek do pracownika-brak. Bardzo delikatny opis stanu faktycznego.

Jaka jest kultura pracy w VAPE RIDE? Obowiązuje typowy dress code?

Uacha

Kultury nie ma żadnej

Upad

Byle przetrwać i migusiem szukać innej pracy

HAHAU
@Uacha

Dokładnie, kultura to pojęcie obce w Vape Ride

Zostaw merytoryczną opinię o VAPE RIDE - Żnin

• Jak się pracuje w VAPE RIDE?

Zobacz opinie na temat firmy VAPE RIDE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VAPE RIDE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VAPE RIDE