logo Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

jogi 2013-01-24 16:02:29
powiem tylko tyle na temat kierowników z nestle -banda [usunięte przez moderatora] którzy myślą że jak mają biały kask to wszystko wiedzą a tak naprawdę w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] widzieli szczególnie [usunięte przez moderatora]
który dobiera sobie agencyjnych na widzi misie co lepszym daje kopa .
jednym słowem dobiera ludzi na swoim poziomie inteligencji czyli poniżej zera:(
zainteresowana 2013-08-17 15:53:05
Jakie zarobki są w nestle w Strykowie?
Jakie obowiązki?
Proszę o więcej informacji, zaproponowali mi pracę i nie wiem czy warto poświęcać dla nich czas?

pracownik 2013-10-03 08:06:47
Raben jak to raben magazyn jakich wiele, pracować trzeba wszędzie lecz lecz nieliczne grono pracowników etatowych to nieskończeni kretyni i gbury jakich mało. Może jakieś szkoleni z kultury osobistej by im się przydało, prostakom jednym.
jaaaaa 2014-10-05 22:17:57
Pracował tam Przemysław Kempa?
były 2014-11-18 23:59:08
Jak toczy się praca w DOK-u?
XXX 2015-10-09 18:26:52
Gratuluje kolejnych zmian. Bravo. Kto tym zarządza KR czy jego Cień, czyli on. Chyba cień i znowu ktoś mu kazał zrobić coś, a on jak zawsze nie ma koncepcji, bo nie potrafi jej wymyśleć i boi się siebie. Niby skąd ma to wiedzieć. Znany jest z tego. Zmieniaj dalej Panie Dyr bez...j
xxx 2015-10-10 19:03:22
tak myślisz? chyba nie do końca masz rację.
Pablo 2016-08-31 11:55:12
szukają teraz kogoś?
Zostaw swoją opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Stryków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.