Opinie o Danfoss Sp. z o.o w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Danfoss Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Danfoss Sp. z o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danfoss Sp. z o.o w Grodzisk Mazowiecki

Jasmina

Uwaga uwaga Omijacie szerokim łukiem hale nr 3 co tam dzieje woła o pomstę do nieba szczególnie dział jasnego oświeconego Pana DWL. (usunięte przez administratora) kolesiostwo to codzienność. Gnoją cie jak mało kogo dobrze ze juz odeszłam. Ktoś tam z wyższego szczebla danfossu powinien zainteresować tym co tam się dzieje bo związki zawodowe siedzą cichą albo nie wiedzą nic w tej sprawie

@Jasmina

A zgłaszałaś do związków zawodowych problem? Bo niby skąd mają wiedzieć ja nikt nie zgłasza , chociaż jak zgłasza się to też robią dużo szumu wokół zgłaszającego i potem cisza i zamiatanie pod dywan.

Dziękuję

W firmie potrzebna jest rewolucja kadrowa na wyższym stanowiskach a także na produkcji chodzi mi o koordynatorow. Siedzą na swoich stołków nie liczą się z zdaniem innych i uważają się za najmądrzejszy na linii. Dla przykładu usunąć paru i odrazu zmienia nastawienie do innych współpracowników

BATMAN
@Dziękuję

Pracuję ponad 20 lat i większość koordynatorów to(usunięte przez administratora) które za 10 % premi zrobią wszystko. Wybierają ludzi o zgrozo bez szkół i kultury. Koordynatorki wybierają koordynatorki, większość jest spokrewniona ,NEPOTYZM szerzy się całą gębą. FIRMA RODZINNA POCZAWSZY OD DEREKTORA. Szukam pracy bo 3500 po 20 latach to policzek w twarz ze strony pracodawcy.

Kandydatek

Hej. Czy ktoś mi powie dlaczego. W SsC do działu RTR non stop szukają GL Accountant a? Czy to wynika z rotacji bo jest beznadziejna atmosfera czy z rozwoju? Dziwne bo od 4 miesięcy szukają GL a...... Hmmm

NEV

A potem się szczycą i dostają nagrody, że zatrudnili 3000 osób, z czego 2000 zwolnili xDDD BEZNADZIEJNA FIRMA, której spędziłam rok, bez sensu. (usunięte przez administratora) Gardzę nimi, choć zwalniając mnie zrobili mi mega przysługę, bo teraz siedzę wygodnie w biurowcu, mam szefa, który mnie szanuje i robię fajne rzeczy :) (usunięte przez administratora)

Janusz Biznesu

Pracowałem w Danfoss na stanowisku kierowniczym. W sumie dość dobre*) zarobki i dobra atmosfera pracy. Trochę decyzji idzie top-down, ale relatywnie niewiele w porównaniu do innych organizacji, w których pracowałem. Duże otwarcie na bottom-up i na sensowne argumenty dlaczego coś zrobić inaczej. Jedno, co mnie drażniło, to małe budżety na szkolenia i na promocję/marketing. Zarobki chyba trochę (15%?) niżej, niź można dostać w firmach amerykańskich, ale za to dają dobrą markę, z którą miło się identyfikować - dużo działaja na rzecz klimatu, oszczędności energii, pracowników, lokalnych społeczności itp Fajna ekipa

Odradzam Nowy wpis

Czytając poniższe opinie jeszcze przed zatrudnieniem ciężko było mi uwierzyć, że tak niekorzystnie wygląda obecna sytuacja. Niestety po kilku miesiącach muszę przyznać rację, że w firmie pospolite są takie wartości jak dwulicowość, kolesiostwo, plotkowanie za plecami i tym podobne. Sam proces zatrudnienia wyglądał profesjonalnie, wdrażanie nowego pracownika dość dobrze. Opłaca się przyjść głównie po to by zdobyć trochę doświadczenia, wiedzy bo rzeczywiście sporo można wynieść ale... - praca w biurze jest możliwa tylko poprzez znajomości, bądź na krótki okres aż pracodawca będzie wolał Cię zwolnić by uciąć koszta, miło posłuchać bredni podczas zwalniania nawymyślanych tylko by się kogoś pozbyć (: - zwolnienie pracownika produkcyjnego 3 krotnie gdy nie ma co robić, tutaj to rzeczywistość, - rotacja pracowników przez wyżej opisaną sytuację bardzo duża - brak postojowego, - brak realnego rozwoju po kilku miesiącach pracy (klepanie dzień w dzień tego samego), - przedłużenie umowy na gorszych warunkach poprzez agencję czy nawet degradacja stanowiska ze starszego magazyniera również by uciąć koszt, - atmosfera początkowo pozytywna aż gdy dowiesz się o plokarstwie, dopowiadaniu oczywiście w negatywną stronę. Firme stanowią ludzie ale nigdy nie będzie oczekiwanego jej rozwoju, gdy jest tak duże nieposzanowanie szczególnie młodych i chętnych pracowników.

Jak to Nowy wpis
@Odradzam

W jakim dziale takie akcje się dzieją? Jak to możliwe, że praca w biurze tylko po znajomości?

Pracownik 5 lat stazu Nowy wpis
@Jak to

Absolutna bzdura na resorach jesli chodzi o prace w biurze tylko po znajomosci. Dostalem sie z przyslowiowej "ulicy" nikogo nie znalem w Danfossie, ale latwo nie jest, pare razy byłem odrzucany zanim moj profil przypasował im do oferty w tamtym czasie. Nigdzie nie jest kolorowo, ludzie wszedzie gadaja i plotkuja ale nie przesadzajmy....

Ciekawa Nowy wpis

zauważyłam, że w trybie natychmiastowym potrzebny jest Factory Controller. Ciekawa bym była przyczyny naborów oraz tego jak praca ewentualnie mogłaby być wynagradzana. Łapię się w dolnym przedziale wymaganego doświadczenia 3-5 lat. czy to wpływa bezpośrednio na proponowaną podstawę?

Spędzenie w firmie rok bez sensu? Taka fraza mi wpadła teraz w oko podczas scrollowania opinii. powiedzcie mi czy ktoś kto był na stażu teraz niedawno ma podobne zdanie? Kusi mnie taka oferta do działu logistyki, jeszcze z tydzień mam żeby się zgłosić, możecie przy tym określić wprost czy warto? czego w pierwszych miesiącach można się nauczyć?

Stażysta

Bylem na stażu w innym dziale, zabawiłem rok i uciekłem do innej firmy. Bardzo dużo się nauczyłem ale później już był brak rozwoju i nudne klepanie excela. Jak masz ambicje to idź, wyciągnij tyle wiedzy ile się da i uderzaj do lepszej firmy

Jacek Placek Agatka

Danfoss = Januszex Nie polecam chyba że lubisz być wykorzystywana/y i zarabiać co raz mniej miesiąca na miesiąc

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Budowy - Energetyka, Teletechnika
Jarex Sp.z.o.o
logo firmy Specjalista ds. Marketingu I Błonie
DTH Selection
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage

Cześć, napisze mi proszę wprost ile wynosi premia wynikowa u Project Managera i od jakiej podstawy można teraz ruszyć. Jest wystawiona oferta i myślę czy by się nie zgłosić. Nie często szukają, że nikt o tej pracy nie pisał teraz ostatnio?

Jakie wartości są cenione w Danfoss Sp. z o.o?

Wartości ????? choćby robol padł na twarz , to i tak doceniony nie będzie.

Napewno z tych wartości to nadgodziny i praca na urlopie.

Wartości....(usunięte przez administratora), lesery zostają osoby które potrafią pracować,a nie daj Boże mają swoje zdanie wylatują.

Wera

I jakie przykładowe zdanie możesz mieć przy tym na myśli? Zastanawia mnie w czym może być zauważalny problem, że aż komuś by dziękowano za współpracę skoro tak piszesz?

Ktoś

Dokładnie , wartości - wazeliniarstwo , włażenie odpowiednim lizusom w cztery litery , W tej firmie brak ludzi z kręgosłupem moralnym. Jak jest duże zamówienie to zapierdzielaj 24/na dobę o urlopie zapomnij , ale jak nie ma pracy to albo cię zwolnią , albo zamiast płacić postojowe zmuszają cię do wykorzystania twojego urlopu , alebo podziękują ci za współprace.

@Ktoś

Nie, że to postojowe zabrzmiało zachęcająco, że pytam ale już wcześniej chciałem tu pracować, tylko teraz zastanawia mnie ten brak roboty. czy to często ma miejsce? Pracownikom tłumaczy się powód?

Sytuacja jest każdego roku postojowe zmieniło forme na 4/5 etatu traci sie na urlopie i wynagrodzeniu (dostajesz pensje poniżej średniej krajowej )praca nie jest lekka zalezy jaki dział ale to jiz można znaleźć odpowiedzi w innych opiniach( które są niestety prawdziwe).

Kandydatek

Po rekrutacji
@Kandydatek

Atmosfera podobno jest super, pracuje tam kilku moich znajomych, praca jak w każdym ssc. Kadra zarządzająca można się dogadać. To nowy ssc, który ciagle się rozbudowuje, przejmują nowe spółki z tego co wiem.

Justyna
@Po rekrutacji

Piszesz o dogadywaniu się i teraz ciekawi mnie kontekst. Bardziej masz na myśli kwestie odnośnie samej atmosfery czy po prostu można liczyć na pójście na rękę? W jakich przykładowych sprawach z własnego doświadczenia? Skoro się rozbudowuje to jakie konkretnie projekty przy tym się szykują? Ilu osób w zespole potrzeba?

@Justyna

To może ja powiem kilka słów ze swojego doświadczenia. Atmosfera w zespole jest super, każdy jest bardzo pomocny i wspiera siebie nawzajem. Pracy trochę jest natomiast firma ciagle wdraża automatyzacje co jest pomocne szczególnie podczas zamknięcia miesiąca. Danfoss jest duża spółka, posiada po kilka oddziałów w danym kraju, na całym świecie, kupuje inne firmy, ciagle się rozbudowuje. A RTR departament jest dość nowym działem, ciagle przejmowane są nowe spółki z kolejnych regionów. Wiec nic dziwnego ze pojawiają się ogłoszenia.

Większość? A z których stanowisk? Upewniam się, bo dwie oferty teraz niedawno wystawili. Dla R2R Accounta nawet dziś i właśnie myślałem, że cos tu poczytam o tym stanowisku. z wątku wiem tyle, że we wrześniu tez szukali, a cos więcej? jakie są powody co do potencjalnych odejść?

@Justyna

Zatrudniają gdy jest produkcja ,jak nie ma zlecen to się pożegnają i może kiedyś zadzwonią. Brak szacunku do pracowników. Nie polecam.

Z 15 pracowników 10 się zmieniło? teraz jakby nie patrzeć wisi 5 ofert na takim portalu, to na te resztę osób czy jak? są może jacyś stali bywalcy?

NEV

Cześć, czy ktoś może podzielić się opinią jaki klimat w R&D? Jakie zarobki i jakie zadania?

Gal anonim
@Marcin

A co Cie konkretnie interesuje ?

@Gal anonim

no w sumie pisał, że kasa go interesuje i podstawowe zadania ale właśnie ciekawe na którym stanowisku... na stronie widziałam, że kierownika do lab szukają, odniesiesz się do warunków? obowiązki jak wychodzą w praktyce i jakie stawki oferują?

Gal Anonim
@Monika

Jeśli kasa interesuje to chyba nie od tej strony się zaczyna. Płaci się za kompetencje i konkretną pracę, wiec chyba od tej strony się powinno zaczynać :) Podsumowując, kasa ok, zadania ok, wprawdzie ostatnie poł roku dużo zawirowań z kierownictwem (nie wiadomo czy w dobą stronę póki co) ale generalnie na +. Jak jesteś dobry i masz co zaoferować to i kasa będzie ok :) Pozdrawiam

##@@hahaha
@Gal Anonim

Chyba właśnie od kasy się zaczyna... chyba firma wie ile i za co jest w stanie zapłacić. Liczę na to że w końcu wprowadza jawność wynagrodzeń to nie będzie juz (usunięte przez administratora).

@##@@hahaha

Cześć, a ty tu pracujesz? Jesteś zadowolony z wynagrodzenia? Zarobki są tajne ogólnie, czy w firmie wiadomo mniej więcej jakie widełki są przewidziane na dany dział? Ktoś wyżej pisał o zawirowaniach z kierownictwem, że nie wiadomo w jaką stronę to pójdzie wszystko. Trochę czasu już minęło, jak teraz sytuacja wygląda?

Ktoś

Sytuacja jest beznadziejna patrząc realnie , firma nie szanuje ludzi , pozbywa się dobrych ,oddanych pracowników podpierając się trudną sytuacją w firmie brak zamówień - jak dla mnie planiści do wymiany ,prace powinno planować się na cały rok ,a nie tylko na sezon ,a pracownicy aut na bruk , po czym wchodzisz na stronę danfossu i jakież moje zdziwienie poszukują operatorów , a nie dalej jak w grudniu wyzbywali się ludzi ,którzy już nabyli doświadczenie no i najwyższy pułap finansowy starszy operator no i trzeba by było dać umowę na stałe to wyzbywają si e przyjdą inni i będą pracować za mniejsze pieniądze. Ewentualnie odczekają i zadzwonią po starego pracownika ,który ponownie zacznie od zera .... Ja podziękuję szukam stabilnego zatrudnienia i normalnych zarobkór bo 3200 netto za grudzień mnie nie satysfakcjonuje.

Z Ciekawości
@Ktoś

@Ktoś co ten komentarz ma wspólnego z pytaniem, czyli z działem R&D? Jeśli już to może się ktoś wypowie w temacie?

Ktoś tu sugerował zgłoszenie problemu do ZZ? Nie wiem czy ostatecznie poszedł ale teraz zastanawiam się jakie problemy ostatnio rozwiązały? Jakie wczesnej występowały i czy weszły jakieś istotne dla pracowników postanowienia? Może z tym rokiem?

Jasmina

Olek
@Jasmina

To ta nowa hala? Czym się tam zajmują? Jak długo tam pracowalas? Możesz coś więcej napisać bo chciałem aplikować. Bardziej zależy mi na konkretach niż takim ogólnym "omijać szerokim łukiem". To trudna decyzja, na pracy zależy a opinie byłych pracowników nie zawsze są do końca szczere I prawdziwe. Dlatego prosiłbym o jakie przybliżenie problemu- a może zobaczy to też ktoś z firmy I coś z tym zacznie działać:D Z góry dziekuje za odpowiedź;)

gość
@Jasmina

Hala nr 3 to która? Nowa?

Lidia

a jak chorowales to co, nie przyjma do pracy?

Magdalena

A jak ktoś ma,miał to jest już wykluczony ?

Hala 1

Wspaniały prezent przyszykował nam zarząd na Boże Narodzenie. Praca na 4/5 etatu od stycznia :-( Dziękujemy!

Nikt taki
@Hala 1

4/5 wchodzi na Japonię i halę nr 2. Hala nr 1 ma normalnie cały etat. W gorszej sytuacji są pracownicy h1, którym kończą się w styczniu umowy. Mimo zapewnień SV o przedłużeniach umów, Pan (usunięte przez administratora)ponoć ogłosił oficjalnie, że żadna z tych osób nie będzie dłużej pracować w Danfoss.

@Nikt taki

Niestety brak poszanowania dla dobrych ,oddanych pracowników . Hala 2 ECO takie czystki pracowników od listopada mimo wcześniejszych obietnic , pozwalniano ludzi . Powinni zacząć czystki od osób ,które już tam pracują dłuuuuugoooo i czują się jak pączek w maśle koordynatorzy jak z koziej (usunięte przez administratora) może ze dwóch koordynatorów jest godnych tego stanowiska , reszta to zbieranina ludzi ,która nastawiona jest na wyzyskiwanie innych i ich nie szanowanie (usunięte przez administratora) w tej firmie jest , jak się poskarży pokrzywdzony to jest wywalany ,a oprawca dalej ma się tam dobrze , zwykłe kolesiostwo. Liżesz (usunięte przez administratora) zostajesz , mówisz co myślisz broniąc się wylatujesz . Zobaczcie jakie zakłamanie wywalają ludzi , zmniejszają etaty dla dobra podobno pracownika , ja twierdzę , że dla dobra pracodawcy , a na stronie Danfossu dalej oferty pracy dla młodszych operatorów ,obłuda jakich mało (usunięte przez administratora) Nie polecam .

Dziękuję

obiektyw
@Dziękuję

Koordynatorzy ? to jakaś masakra. Mają się za Bogów , nic sobą nie reprezentując . Zero kompetencji , patrzą kogo (usunięte przez administratora). Jak wybiorą sobie ofiarę , to ją tak zgnoją , że człowiek się zwalnia. Góra nie reaguje. Najgorsze jest to , że odchodzą wartościowi pracownicy , a (usunięte przez administratora)zostają i dalej rozwalają psychikę kolejnym ofiarom.

Brawo
@obiektyw

Dobrze mówisz i to się dzieje na każdym dziale. Kierownictwo nic nie robi aby poprawić sytuacje miejscu pracy to jest skandal o tym trzeba mówić!!!!

BATMAN

Janusz Biznesu

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Danfoss Sp. z o.o?

xxx

Nie polecam młodym kobietom, które planują ciążę. Kobiety po powrocie z macierzyńskiego nie dostają podwyżek, które otrzymują wszyscy pracownicy. Lepiej wybrać inną firmę.

Cześć. Poszukuje pracy w inżynierii (CAD/Projektowanie), widzę ze jest wakat na Senior Design Inżyniera, chciałbym podpytać jak praca w dziale Inżynierii, czy warto, jaka atmosfera? jakie zadania? jak płacą? Czy ktoś może się podzielić opinią? Dziękuję.

DK

Hej. Od jakiegoś czasu Danfoss rekrutuje na stanowiska Credit Analyst z językami skandynawskimi. Jak wygląda praca w takim dziale? Czy są możliwości rozwoju, awansu itd.? Czy firma pozwala na pracę zdalną? Jaka atmosfera panuje w tych działach? Bardziej opłaca się zatrudnić z językiem duńskim, czy może norweskim? Z góry dzięki za odpowiedzi.

CAD engineer

Widze, że ogłoszenie na CAD engineera już jakiś czas wisi. Jakie widełki osiągalne? Okolice 9k brutto realne?

Takitamten

Nie polecam. Rekrutacja to jakaś kpina. Dział HR to porażka. Zero informacji o rezultacie rozmowy....dno

@Takitamten

Do jakiego działu rekrutowałes?

Pracowałem w Danfoss przez rok na stanowisku inżynierskim w Industrial Refrigeration. Śmiało mogę polecić każdemu kogo pensja na poziomie 12k brutto zadowala. Zmieniłem pracę tylko ze względu na zarobki bo atmosfera, warunki pracy i sam pracodawca super.

Zostaw merytoryczną opinię o Danfoss Sp. z o.o - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Danfoss Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Danfoss Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danfoss Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Danfoss Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Danfoss Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Danfoss Sp. z o.o
2.2/5 Na podstawie 59 ocen.

Danfoss Sp. z o.o