Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

śmierdzącasprawa

Wnioskuję do zarządu o przeprowadzanie testów psychologicznych podczas rekrutacji pracowników i niezatrudnianie ludzi poniżej pewnego poziomu inteligencji, którzy nie potrafią odróżnić toalety od palarni.

Quuuu

Kiedy ruszą szczepienia w zakladzie?

Robert J.

Witam, widziałem ogłoszenie na stanowisko service desk w IT....jakie są zarobki?

Kandydatka

Widziałam ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. marketingu. Czy warto złożyć CV ? jaka atmosfera ? zarobki ?

Ona
@Kandydatka

Też jestem ciekawa, jakie opinie o pracy biurowej ?

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
X

Dlaczego niektórzy pracownicy kaszlący, kichający i smarkający pracują jak gdyby nigdy nic a brygardzista na to nie reaguje?

Ciekawy

Pytanie... Dlaczego nadal kierownicy zabierają premie za kwarantannę skoro prezes zabronił.? Jawne okradanie pracowników bez wiedzy zarzadu. I dlaczego na jednym wydziale kierownik daje dodatkowe premie za to że się jest cały miesiąc w pracy? Dlaczego niema tego w całym zakładzie i skąd bierze pulę pieniędzy na takie ruchy?

Cyrk
@Ciekawy

Bo to Chifa, tego normalny nie zrozumie

kandydat

Pojawiło się ogłoszenie o pracę "Technik Serwisu - Serwis urządzeń AAG" Jakiego typu są to urządzenia? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku?

Adilian
@kandydat

Też jestem ciekaw

Bubba sparxxx
@kandydat

Kokosów nie będzie.

Busta Rhymes
@Bubba sparxxx

Sprecyzuj ile to są kokosy?

Czy w obrębie jednego działu w Aesculap ChifA są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Dopytuje

Jakiego działu ? Jakich liderów ? skąd takie pytanie ?

Jaka kasa taka praca...

Na moim dziale lider wybierany jest co kwartał drogą demokratyczna czyli poprzez wysylanie SMS ów do brygadzisty o treści "donos"

@Jaka kasa taka praca...

To się nazywa gra w ,, zbieraj punkty za (usunięte przez administratora) w pracy ,,

Brązowa rysa na porcelanie

A mnie ciekawi czym się różni lider od brygadzisty?

Ciekawy

Czy ktoś się orientuje co się dzieje w chifie na dziele Kuźnia chciałem tam złożyć dokumenty o pracę lecz usłyszałem że w ostatnich miesiącach ludzie tam odchodzą na potęgę popracują 2,3 miesiace i odchodzą co tam się dzieje podobno jest tak mało ludzi ze kierownik sam robi na produkcji czyżby chodziło o wynagrodzenie?podobno tez nie można robić nadgodzin i sobót kiedy inne działy maja nadgodziny i soboty ? Moze ktos sie wypowiedzieć?

Byłem
@Ciekawy

Szczerze nie polecam. Atmosfera do bani, nadgodzin niema, kiero błazen co nic nie umie a stawia się jakby wszystkie kalkulatory.... Ciekawe co on tam robi na tej kuzni? Ciekawe ile kosztują poprawki po nim ? Co do kasy to w biedrze mają tyle samo, i to bez ściemy. Pozdrawiam odważnych co dali nogę.

@Ciekawy

Nie zgodzę się. Atmosfera jest raczej dobra, nie ma spięć między pracownikami. Na pewno czuć presję na wyniki. Ale to jak wszędzie. Problem stanowią tylko zarobki. Są śmiesznie niskie. 2300 za miesiąc pracy w ciężkich warunkach. Na początku oczywiście. Kowal po roku pracy ma ok 2800 zł. Ci co widzieli jak wygląda praca kowala nie będą się śmiać. Tak 2800 za pracę w 40 stopniach, w hałasie który nie obejmują żadne normy. No ale na szczęście są podwyżki. Jak w każdej szanującej się firmie... 35 groszy. Pozdrawiam chłopaków.

Śmiech
@Kuźnia

Zgodzę się z tym że Kowal po roku pracy ma 2800zl. A po 13latach ma 3300. ????????. Pracując również na innych stanowiskach. Warunki Pracy są Ciężkie. Dlatego te zarobki są śmieszne co do Wymagań Pana "Małego". Obudź się Chłopie i zobacz co się dzieje. Bo nie długo sam bedziesz(usunięte przez administratora)Szanuj Pracowników bo oni na te twoje Premie i Awanse Pracują. Pozdrawiam Kuźnie.

Wiadomo
@Śmiech

Potwierdzam...3300 po 13 latach. . a tylko dlatego tyle że najniższa krajowa idzie w górę i te pseudo inflacyjne co roku do stawki w wysokości kilkunastu groszy. Bo niestety ,, pan mały,, niechce sam od siebie docenić tych co zasługują, i potem musi sam robić jak mu słupki lecą. A podobno fachowiec z niego że hoho.

@Wiadomo

Czyli polityka zakładu jest taka aby za najcięższą robotę płacić najmniej w całym koncernie... A przepraszam, w administracji mają podobne pieniądze. Pora na zmianę otoczenia.

Maciek

Firma ma więcej minusów czy plusów ?

@Maciek

Poczytaj pierwszą stronę tego forum to rozwiejesz wątpliwości...

koleś

Ile zarabia się na stanowisku mechanika linii ? Jakie godziny pracy ? Plusy i minusy pracy ? Firma rozwija się czy ludzie odczodzą? Z góry dziękuje za merytoryczne odpowiedzi.

Folwark nt5

Dlaczego zarząd nie wprowadza rotacji kierowników na działach? Przecież wiadomo nie od dziś, że po paru latach każdy kierownik robi się cwany i kręci walki na boku! Rocznie spółka traci masa kasy.

DOBRZE TO JUŻ BYŁO
@Folwark nt5

Hahaha a ty chciałbyś dzisiaj robić nożyczki za miesiąc być na PRZ a za dwa w dziale utrzymania czystości?? Ty myślisz że przyjdzie nowy Kierownik i będzie lepiej?? Przyjdzie jakiś młody karierowicz śrubkę ci podkręci i już nie pójdziesz sobie zrobić kawki między przerwami ???????? fakt z jednym się zgodzę że wszelkiego rodzaju naprawy powinien robić dział utrzymania ruchu jeśli sobie nie poradzi to w takim przypadku powinien przyjechać serwisant z firmy która produkuje dane maszyny a nie papudrak który Ch..a potrafi i tylko kasę trzepie

Nt5.5
@DOBRZE TO JUŻ BYŁO

Nie mówię o rotacji co miesiąc głąbie. Maxynalnie 5lat i w (usunięte przez administratora) na inny odcinek. Chifa na drugie imię powinna mieć wałek,(usunięte przez administratora), kazirodztwo. Połowa ludzi w tym zakładzie to nieudaczniki życiowe i krętacze żerujący na chifie. Cała masa złodziei zaczynając od góry.

Jarek pis
@Nt5.5

Ciekawe czy ktoś z zarządu interesuje się zleceniami , usługami czy zamówieniami z zewnątrz? Czy czasem dostawcą czy serwisant to nie czasem rodzina,albo były brygadzista czy pracownik? Ludzie obudźcie się! W tej firmie śmierdzi wałkami na kilometr. W błoto idzie sporo kasy . Po cichu pod stołem z rączki do rączki!

Riki
@Jarek pis

Czy związki zawodowe w ogóle interesują się czy firma nie marnotrawi zbytnio pieniedzy ? Na nietrafione inwestycje bądz zakupy ? Czy związki cos robia w tej firmie? Wydaje mi się że nie.

Antypis

Ile płacą na kuźni że nikt nie chce tam pracować? Od jak dawna jednym z nielicznych ogłoszeń na produkcję jest kowal? Teraz znowu jest ogłoszenie na kowala i tłoczarza (kto tak to nazywa!?). Dajcie im po 4000 netto to będą pracować a nie co pół roku nowe ogłoszenie. A i jeszcze szlifierz potrzebny...

@Antypis

2300netto na początek. Jak dożyjesz to jeszcze ze dwie stówki. I tak dalej bez podwyżek i nadgodzin.

Antypis
@Kuźnia

2300 podzielić przez 168 godzin daje 13.70zł netto na godzinę. Tam gdzie pracuję obecnie minimum dla Ukrainy to 15zł netto na godzinę. Pytanie więc dla kogo jest stawka proponowana przez Chifę? A może to praca na pół etatu???

Mamrotny
@Antypis

Co tam się znowu wydarzyło na tej Kuźni. Wypadek.?

Kropek
@Antypis

Tak Płacą na Kuźni że 4osoby w tym Miesiącu podziękowało za taką Pracę. Porażka Panie Kierowniku.

@Mamrotny

Uwięziony kojot w akcie desperacji odgryza sobie uwięzioną łapę. Kowal z kuzni pozbywa się tylko palcy...

Wolne
@Mamrotny

Szybko szybko bo tabelki i wykresiki... No i wypadek gotowy.

Pop
@Wolne

Ktory to już wypadek na kuźni? Co to za (usunięte przez administratora)ze w sobotę druga zmiana ? Tabele i wykresy na lep na szyję!

Pop

Tak masz racje! Ale to jeden pracownik nakreca drugiego u takie kolo błędne. Zero solidarności.

Opanowany
@Pop

Ludzie sami sobie jesteście winni!! Płaczecie że nie ma sobót na Kuźni, a były by gdby jeden z drugi pomyślą trochę tym Małym mózgiem. Gonicie się nawzajem który więcej zrobi. Nie przestrzegacie przepisów BHP a później że Wypadek. Ale nie stety myślenie Boli.

Byk
@Opanowany

Na kuźni jest tylko jeden ,,MAŁY,, problem. Nie umie się docenić doświadczenia.

V
@Byk

To tak jak wszędzie, rogaczy nie brakuje

@Antypis

4tys. zł to mają być godziwe zarobki? Ludzie ogarnijcie się i walczcie o swoje, bo za jakiś czas za te wypłaty na nic nie będziecie mogli sobie pozwolić, to będzie najprawdziwsza wegetacja.

Jak?

Same złe opinie ? Nie ma nic dobrego ?

Lepszy sort

Ta podwyżka to chyba jakaś kpina. Pracuje prawie 8 lat i żebym miał ledwo ponad 20zl na godzinę?! A teraz niecałe 2zl podwyżki, ktoś chyba nie wie ile kosztuje życie w tych czasach.

Ono
@Lepszy sort

Ciesz sie bo ja po 8 latach mam prawie połowę mniej...

Lepszy sort
@Ono

A z czego mam się cieszyć? Że mam mało ale ktoś ma jeszcze mniej to podejście typowej cebuli. Mówią nam że nie ma kasy na podwyżki i inne bajki przepalając na naszych oczach grubą kasę na bezsensowne remonty, niebieskich pasożytów, nie robów w biurach itd itd. Reasumując my produkujemy narzędzia za gruba kasę która zgarnia "góra" i dostajemy ochłap i mamy się cieszyć że możemy pracować w renomowanym zakładzie.

Eryk
@Lepszy sort

To może czas zmienic prace? Bo tu niemasz na co liczyc

Roza

Co nie które panie myślą że są najlepsze i ważniejsze . Krytykują żarty sobie robią z innych .Wielkie damy a słoma z butów wystaje.

Ono
@Roza

Które panie o jakim dziale mowa?

Gdybyś

Gdybyś w zakładzie miał stołówkę to jadłbyś w szatniach. Czy to jest zgodne z kodeksem pracy.

Weź się do roboty
@Gdybyś

Gdybyś zajął się pracą to łaził byś po szatniach... Capie

Proszę o zwrócenie uwagi na to że nie jest przestrzegany nakaz noszenia maseczki. Zwolnieni jesteśmy tylko na swoich dzialach, na stanowisku pracy. Dziś tłumy szły na parking bez osłony twarzy. Tak nie może być.

J

Idzie ktoś sam do auta komu zrobi krzywdę ze niema maski? Ktoś się boi niech nie podchodzi.

@J

Właśnie ze nie idzie sam. Idą w grupie i to jeszcze nie jest na parkingu tylko na terenie Chify. Uważasz że to w porządku? Obyś mandatu nie zarobil wkrótce.

Ochrona mandatu nie wlepi a co to kogo obchodzi jak idą

@Anonim

Jak zachorujesz oj zacznie cie obchodzić. Oj zacznie. Oby Cię ominęło.

Ja nawet nie wiem jak wygląda mój lekarz rodzinny wy wszyscy chyba tro przesadzacie z tym wirusem zachorować można nosząc maseczke

@Anonim

Maseczka chroni innych. Być może jesteś zarażony ale bezobjawowy i mając maseczkę nie rozsiewasz wirusa wokoło. Inni idą za tobą i mają albo nie mają maseczki mogą się zarazić bo Ty wydychasz wokoło bakcyla a oni go wdychają. Ludzie zrozumcie w końcu co mówi Szumowski. "Noście maseczki by chronić innych"

N95

Maseczki chronią wykonane w technologii N95 wzwyż. A nie ze zwykłych szmatek uszyte bawełniane czy fliceliny jendorazowe. Jeżeli mówimy o ochronie skutecznej oczywiście. -. - No ale paragraf paragrafem papier wszystko przyjmie jeżeli chodzi o rząd.

@Anonim

Wybacz ale ja nie choruje i wiem że wirusa w sobie nie mam maseczkę noszę i mam gdzieś twoje paragrafy a sam Szumowski maseczki nie nosi

XD

Jak chcesz to sama/sam sobie noś maseczkę ja nie mam zamiaru na wabić się jakiegoś chorubska panikę siejesz i nic więcej

XXXD
@XD

W Kępnie pewnie też tak mówili, hehe

@XXXD

Dokładnie. W Kępnie teraz ognisko.

J.

Luzuj....!!!! I sam nos jak się boisz!

???

Zadzwoń do sanepidu (usunięte przez administratora)

X

Andrzej stary siwy w okularach z wąsem z kleszczyków oczywiście skończ palić w toalecie. Jak chcesz zapalić to wyjazd na dwór.

XYZ

witam co do dzisiejszej premi rocznej to brak słów średnia premia 910zł ale jest kierownik W.K.który nie wie ile bylo premi pozabierał pracownikom którzy nie chorowali wydajnoś mieli po200% i 910zl dostali 800zł bo trzeba było dać więcej swoim przydupasów z mikro a dyrekcja jeszcze go chwali i pewnie też nie wie ze co za kierownik który nie rozmawia z ludzmi

Weź się do roboty
@XYZ

(usunięte przez administratora). Możesz mieć nawet po 300% ale masz taką robotę ze i tak pół dnia przelerzysz a inny będzie miał 150% ale ciążka robotę i pracuje cały dzień. To komu się bardziej należy premia?

Miły
@XYZ

Jest też D.K który też daje (usunięte przez administratora) Dajcie spokój koledzy. Niech się bałwany cieszą. Jak się jest nieudacznikiem, i ma się złe wspomnienia z dzieciństwa bo wszyscy gościa gnębili to teraz będąc na stołku sam gnębi innych. Wesołych świąt trole.

Barbara
@Miły

Naprawdę w Aesculap dochodzi do gnębienia pracowników? Jakby nie patrzeć, jest to naprawdę spory zarzut, szkoda że nie napisałeś dłuższego uzasadnienia. Możesz podać jakieś przykłady?

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 8 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o