Opinie o Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c. w Rzeszów

Czy w Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jak duży jest ten cały magazyn? i czy poważnie robi się w nim po dwie osoby? według każdego z was to za mało? Jaki jest umowny zakres obowiązków, że ktoś zaczął inne zawody przytaczać? Jest to na jakimś szkoleniu?

Obiecywane było co innego. Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej pracowałem dotychczas. Na umowie introligator a robisz za sprzataczke, magazyniera bo 2 ludzi na zmianie nie ogarnia wielkiego magazynu. Produkcja=(usunięte przez administratora)

Ktoś

Praca ok ale ludzie robią sobie na złość w każdej dziedzinie zaczynając od kierowników kończąc na pracownikach produkcji. Z tego względu atmosfera dość toksyczna.

Poskarżyć? O ktoś w ogóle próbował gdzieś zwrócić się o pomoc do kogokolwiek? Jaka jest tu struktura w tym zakresie? Czyli z kim jako ktoś nowy można się tak w sumie kontaktować?

Firma Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c.?

Julia

Soboty i niedziele były obowiązkowe? Ktoś taką sugestię zarzucił i się zainteresowałam tematem. Jakie zarobki mogą wynikać z takiego trybu pracy? Na stronie są oferty, na jakie warunki w tym roku może nastawiać się Introligator? była w ofercie wzmianka o możliwości rozowju, odniesiecie się do zakresu? jaka jest perspektywa czasowa odnośnie awansu?

...
@Julia

Daj sobie spokój, masz zdrowie to je szanuj. Awans? Co to takiego haha. Zarobki jak Zarobki nikt Ci nie nawali choćbyś była mistrzynią w swoim fachu. Jak są podwyżki to każdy do jednego wora i nie ważne jest czy robi i czy wogole umie cos robić podwyżkę ma. Chorować możesz ile chcesz i jak często chcesz , kasę też dostaniesz. W sumie to nawet zachęta żeby tu pracować :)

Damian

Ile jest zmian pracując jako pracownik produkcji? I czy pracuje sie w soboty obowiązkowo?

@Damian

W soboty (usunięte przez administratora) również jak i w niedzielę :)

Pracuje w firmie i uważam że firma Studio Kolor jest naprawdę dobrym zakładem pracy. Atmosfera na produkcji jest miła, ludzie się szanują i pomagają sobie nawzajem. Kierownicy są w porządku. Uważam że młodzi ludzie z czasem docenią , że to stabilna i cały czas rozwijającą sie firma i zamiast narzekać wezmą się do pracy albo zwolnią jeśli im tak źle.

Były

O czym Ty człowieku w ogóle piszesz? Jak ja tu widzę po komentarzach że starzy pracownicy niezadowoleni bo młodzi na zleceniowkach zarabiają więcej niż oni więc o czym Ty piszesz? Powodów do narzekania nie mają

kongmistrz

Witam, serdecznie, aż tak źle jest, że kierownictwo samo musi dodawac pozytywne komentarze ? Pozdrawiam gorąco z konga

okej moze i dobrym by była zakładem gdyby nie machloje na produkcji i placenie 200zl za sobote gosciowi ktory teoretycznie nie moze chodzic w soboty ale jak jest kasa to nagle zdrowy i jest chetny. kazdy pracownik o tym wie i atmosfera znowu masakryczn na hali przez takie akcje. ludzie ida z mysla ze inny ma placone do reki a ty masz smieszny dzien na tygodniu wolny. w takim razie jak ludzie maja wydajnie pracowac skoro tu jest takie (usunięte przez administratora) czego nikt sie za to nie wezmie? czego nie sa sprawdzane listy obecnosci pracownikow i weryfikowane czy faktycznie byla w pracy czy tylko na liscie?? jeden wielki przekret!!!

@ja

Czyli nie każdy może za 200 zl przyjść w sobotę? Ok, czytam i widzę, że sprawiedliwie to Wy tam nie macie. Ale ile idzie zarobić na produkcji? Może choć kasa taka, że człowiek by zęby zacisnął jakoś

Pablo

O czym ty piszesz Paweł ?

@Pablo

To jest zawsze śmieszne, jak ktoś po wpisach zgaduje autora. Można się mocno zdziwić, bo pozory mylą :)

Anonim :)

Jedna wielka (usunięte przez administratora) w tej robocie , nie polecam pracy w tym miejscu. Dyskryminacja, (usunięte przez administratora)w pracy że strony pracowników a zwłaszcza kobiet. :) Ten kto nie doświadczył tego, niech doświadczy zatrudniając się tam . Ja piszę całą prawdę jak tam było. Zwolnili mnie pierwsi, za to że pracowało się "za wolno" . Każdy powód jest dobry żeby znaleźć go do zwolnienia a tylko dlatego ze "kolezanki" potrafiły donosić i ściemniać że źle się robi a nawet żadna nie było chętna do pomocy żeby pomóc. Tak że w skrócie ludzie (usunięte przez administratora) jak i dyrektor wielmożny :)

Anonim :)

Chyba piszesz ta opinie jako jakiś dyrektor albo osoba która piszę dobre opinie o firmie :) Najpierw wymagana jest kultura do pracownika ale co tu wymagać jak jej brak . Ludzie nie zatrudniaciajcie się tam . Wyjdzie wam na dobre :) mówi to osoba pracująca już tam .

ostatni w SK

Kiedyś fajnie się tu pracowało ale teraz jedno wielkie kalectwo.. nie wymaga się niczego od nowo zatrudnionych pracowników. Podaję przykład: osoba zatrudniona już rok nie potrafi obsługiwać żadnej maszyny nawet głupiego klina, fotoby etc.Chorobowe co tydzień albo dwa i firma trzyma taki etat. Kierownicy zmian narzekają że totalna porażka w ludziach bo większość introligatorów ma słabe umiejętności. To pytam dlaczego się nic z tym nie robi?? Czemu szef nie weryfikuje umiejętności pracowników i ich przydatności dla firmy? Wiem że to na chwile obecną największa bolączka. No ale jeżeli wszystko się ukrywa przed szefem i pisze maile ze pracownik mobilny dobrze mi się z nim współpracuje to zawsze tu będzie kalectwo.

Komando
@ostatni w SK

Potwierdzam pracodawca nie wnika kto jakie ma kompetencje, wystarczy się z panem wladziem dogadac i juz 0 obowiązków.

Teresa
@Komando

kim jest pan władzio w firmie, włascicielem ?

Elżbieta
@ostatni w SK

No ale skoro ci pracownicy sa wg ciebie niekompetentni to czy firma nie traci na tym, wymiernie czy nie traci finansowo?

Emilia

Coś tutaj widzę o pracy w soboty... Czyli wychodzi na to, że pracujecie obowiązkowo też w weekendy? Czy może da się tego uniknąć? Bo by mi właśnie weekendy nie pasowały :-/

Czemu od razu tak niemiło do niej mówisz? Może opowiesz lepiej jak jest w firmie a nie wylewasz swoje frustracje?

Komando
@Ewa

nie atakuje i mogę nawet przeprosić jeśli uraziłam/em kogoś. Ale tak naprawde kierownicy planujacy tu prace weekendową maja wywalone na ludzi i ich życie. ważne ze oni muszą wypocząć po 5 dniowym za..., przecież zwykły robol nie robi wiele na tygodniu to co mu tam 6 dzien. TAK NAPRAWDE JEST GRAFIK KTORY MASZ NA MIESIAC A I TAK NIE OBOWIĄZUJE CIĘ BO ROBIA MISZ MASZ KIEDY CHCA I JAK CHCĄ. Zasad 0 w tym zakładzie pracy !!!!!!!!!!!!

maria

drukarnia ma problem ze znalezieniem ludzi do tak zwanej najcięższej roboty. w tej chwili drukarnia ma problem by OBSTAWIĆ zmiane do yebana krótko mowiac. Zleceniowka bawi sie Facebookiem albo pali peta a kierownik widząc to uśmiecha się i goni 2-4introligatorów którzy za nich zrobią robotę.Szef SAM powinien tak jak w normalnej firmie zaczać zatrudniać pracowników i przeprowadzac znimi rozmowe o prace a nie kirownik który robi statystyki że co on to nie zatrudnił, a bierze wszystkich czyli najgorszy CHLAM. Firma zakłamana na dzień dzisiejszy. WIELKIE kamuflowanie nienadających sie pracowników do pracy, WYZYSK ale niestety szef za bardzo wierzy emailom a nie faktom i mimo teraz gdzie sa kamery i waidac jak na dłoni prace poszczególnych pracowników.

@maria

Lepiej juz nie będzie. Największym bólem są soboty 2zmiana.

Widzę że portal o pracodawcach, przerodził się w atak na osoby zatrudnione w StudioKolor. Poziom frustracji osób piszących na forum sięgnął zenitu, ale jak się jest  życiowym  nieudacznikiem  to tak jest , nie stać mnie na dom, na lepsze auto to swoje żale wypisze na portalu,tylko czy to coś zmieni w twoim przypadku ? Może spróbuj wprowadzić jakieś  zmiany  w swoim życiu, ja wprowadziłem : przestałem rozmawiać z toksycznymi ludźmi.

Ewidentnie chodzi tu ludziom o równy poziom traktowania po przeanalizowaniu tych wpisów. Jakby wszystko grało na produkcji i było sprawiedliwie to połowy wpisów pewnie by nie było. A tak nawiasem mówiąc jak Ty pracujesz na produkcji gdzie w grę wchodzi praca zespołowa, kontakt z drugim człowiekiem a powiadasz że nie gadasz z ludźmi?

Maria

To chyba nie jest portal o pracodawcach tylko portal dla pracowników, a to co tu jest pisane, to nie atak na pracowników, tylko wpisy, które oni sami zostawiają! Jak można tego nie rozumieć. Ja też uważam, że tu problem jest z równym traktowaniem i to, że się ludzi skarżą chyba nie jest atakiem na kogokolwiek, tylko skargą na własny los. Co za kompletne nieporozumienie.

rehabilitant

To że ktoś pisze o tym jaka jest uczciwość, ze jeden dostaje 200 stówy a inny śmieszny dzięń wolny nazywasz atakiem na osobę zatrudnioną. nie zauważyłem tu żeby padały jakieś nie miłe słowa w twoim kierunku. Nieudacznikiem to wątpię bym był bo potrafię wszystko zrobić w pracy a ty okazuje się że nie i w tym momencie mnie tak nazywając to ty atakujesz drugą osobę. Poza tym gdybym już miał kasę za sobotę tak jak ty to może bym sobie odłożył na lepszy samochód, choć nie zauważyłem żebyś ty nie wiadomo czym jeździł. Gdzie indziej trzeba było zapieprzać żeby zarobić a tu większości nie musi robić a kaska jest i jeszcze zdziwiony że ludzie piszą prawde.

Najlepsze jest to że tutaj kazdy jest mądry i potrafi napisać wszystko a prosto w twarz już trochę trudniej.

Kierownik

Brak sprawnych ludzi do pracy. Połowa nie pracuje na tzw ziemi. Nie moga nic dźwigać. Czy maja na to jakieś zaświadczenia lekarskie panie (usunięte przez administratora)?? Czemu inni maja za nich robić wszystko?? Starzy pracownicy wracają a okazuje się że nagle większości rzeczy nie mogą robic. Nawet kierownik jeden z drugim się zastanawia co mu dać do roboty bo tego nie może tamto za ciezkie. Chyba ni tak tak to powinno wyglądać. Taki gość to powinien połowę zarabiać skoro połowę może zrobić.

REKOWALESCENT

DOKŁADNIE I ZARAZ ON PIERWSZY PO PODWYŻKE POBIEGNIE BO PRZECIEZ MU SIE NALEZY.

Praca w biurze

Co o tym sadzicie. Często pracownicy się tam zmieniają? Jak atmosfera itp. Proszę o opinie

studio xD

Za każdym razem cieszę się jak widzę tutaj opinie mówiące jak jest na prawdę. Jednak po czasie zacząłem się zastanawiać po co to robicie, wiecie, że nie będzie lepiej i jest tylko gorzej, po prostu się do tego przyzwyczajacie. Złożenie wpowiedzenia to była moja najlepsza decyzja od momentu podjęcia tutaj pracy co prawda zostało mi jeszcze chwile okresu wypowiedzeniowego, ale poczułem za to ulgę. Jednak z waszej strony widzę tylko narzekanie, bez konkretnego działania. Myślę teraz nawet, że powinienem pogratulować szefowi bo nie musi się w ogóle starać bo zwolnienia to i ta rzadkość. Podawanie ręki kierownikowi odpowiedzialnemu za hale produkcyjną tez jest wątpliwym gestem kiedy z jego ust można usłyszeć ,,nikt nie jest nie zastąpiony" na pewno motywuje to was to jeszcze cięższej pracy kto tu pracuje ten się w cyrku nie śmieje

Mimo
@studio xD

Co jeśli chodzi o pracę w administracji? Ktoś się wypowie?

Sk

Straszna niesprawiedliwosc w firmie, jedni mają dzień wolny za sobotę a inni nie dostają dnia wolnego. Dlaczego?? Inni już nie muszą odpocząć od tego dziadostwa?? Potem się dziwią ze ludzie odchodzą albo mało wydajnie pracują. To nie dziwne jak tu taki totolotek jest. Także lipa pod każdym względem w tej firmie. Pracujesz 3tygodnie 6 dni a potem dziwota że pracownik zwolnił. Tu potrzeba (usunięte przez administratora) a nie pracowników w tej firmie.

dobry
@Sk

tak samo z sobotami, szwaczki nie maja 2 zmian w sobote a introligator ZAWSZE, a tekstyliów do szycia to chyba nie brakuje? chory system.

mario z krzaków
@dobry

szwaczki umieją postawić na swoim i coś wywalczyć a jak produkcja siedzi cicho i przytakuje to tak jest xD

Przedszkole

U nie jednej osoby w domu pies jest lepiej traktowany niz pracownik w tej firmie.

Kubuš.

Wyzysk, wyzysku. I kierownicy jak kapo zarabiający ochłapy, produkcja zarabiająca ochłapy. Metrów w kilometrach druku. Odchodzą wykwalifikowani pracownicy, zostają zleceniobiorcy do cięcia nitek. Brak komunikacji, brak wyrozumiałości. Jeszcze chwila i tylko patrzeć jak kierownicy produkcji zejdą na parter. Brawo.

docenieni pracownicy
@Kubuš.

najlepsze jak główny z głównych kierowników przelicza na kalkulatorku ile to ludzie nie powinni przerobić metrów, szkoda tylko że nie przeliczy jakie śmieszne pieniądze wezmą i że nic nie maja kompletnie z tych ybanych sobót, zero kasy, dnia wolnego nic po prostu nic. ludzie z dziecmi sie nie widuja całymi tygodniami, nie moga nigdzie pojechac bo tylko praca i praca!!! ludzie w (usunięte przez administratora) mają te metry!!!! i ile byś nie przeliczal to bez pieniędzy i normalnego traktowania pracowniak nic nie zdziałasz i sam bedziesz tu niedługo dymał...

Dzień dobry, Chciałam zapytać jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku introligator/pracownik produkcji na starcie? ;) oraz jak godzinowo wyglądają zmiany? ;)

@Kandydat

Zależy chyba od humoru szefa jaki ma w danym momencie.

zaq
@Kandydat

na początek bedziesz mial pewnie 2300 na łape a po 3 miechach dostaniesz znowu pewnie z 200 albo 100zl i bedziesz mial tyle co wszyscy, tyle ze ty bedziesz w lepszej sytuacji bo nie bedziesz musial ogarniac wszystkiego na produkcji tylko jakies pakownie standardowo i tyle. Grzanie banerów, obsługa kalandra czy konsberga to juz nie bedzie cie dotyczyla bo tak teraz jest ze nowi maja spoko kase za mniej obowiazków.

Aaa
@Kandydat

Tylko i wyłącznie umowa zlecenie w tej firmie!!! Na umowie o pracę zarobisz marne pieniądze a godzin bedziesz miał przewalone tyle samo miesięcznie czyli z 200. Na umowie o pracę weźmiesz 2300 tak jak wyżej ktoś napisał a na zleceniu 3100-3300. No i oczywiście na zleceniu tylko pakowanie, obsługa jakiej kolwiek maszyny nie wchodzi w grę także luz. Na podwyżki też nie ma co liczyć większe bo Ty na początek masz 2300 a typy że stażem 5letnim ( choć już mało ich zostało i z tego co wiem to i oni już innej pracy szukaj także zaraz I tych nie bedzie) i w górę 2500-2600 hehe. Cyrk motywacja jest. Aaa i wogole kierownicy w tej firmie zarabiają mniej niż zleceniowka hehe. To tylko w studio kolor taka patologia może być.

pracowałem tam
@Kandydat

potwierdzam poprzednika. na umowie o prace kaszanka z kasa. nasprowadzali dzieciaków ktorzy kase dra za nic mozna powiedziec. typy pracuja rok i nie potrafia banera zgrzac ! brawo ! dac im wiecej kasy moze to ich zmobilizuje do checi pozyskania nowych umiejetnosci. kamery sa ale tego co trzeba to nie widza.

Taka
@Kandydat

3000 na start wiadomo ubezpieczenia itd to pojdzie w dol wyplata.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c.
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • 47
    36-060 Rzeszów

Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c.