Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

głąb

Pracownicy niższego szczebla może nie są odważni na zebraniach ale też nie są głupi .Odwagą mógł się pochwalić były dyrektor magdziak krytykował obecnych włodarzy i z tego co słyszałem skończył w jednym z głębokich mikołowskich lochów cały czas nosi maskę na twarzy a posiłki przynosi mu głuchy i niemy dozorca kolejnym przykładem głupiej odwagi jest obiegło krytykował prace swojego poprzednika który teraz został dyrektorem myślał że jak ma za plecami fontane to jest nietykalny idiota zapomniał że władza nawet ta stara źle znosi bezpośrednią krytykę .I ty chcesz żebym powiedział na zebraniu że ta komediancka farsa nie ma końca że nowy dyrektor sprawia wrażenie człowieka który przekopie się przez tonę gówna żeby znaleźć grosza i odłożyć do banku w Detroit bo w firmie najważniejsze są oszczędności że widząc do czego pracownicy produkcji zdolni są całkiem za darmo nie będzie miał im nic do zaoferowania nawet szczerego dziękuje że grupa zarządzająca uważająca się za rozsądnych i inteligentnych ludzi zdolna jest do naprawdę głupich pomysłów przykład wymieniony wcześniej zawyżanie norm na operacjach przed wysyłkowych i oczekiwanie tego że detale będą w 100% dobre nie da się szybko i dobrze bez dobrego czynnika motywującego może takim czynnikiem będzie wprowadzenie premii dla osób na które nie przychodzą reklamacje + 1% od płacy podstawowej co miesiąc z limitem do 10% dla każdego pracownika na którego nie ma reklamacji i/lub nie został wykryty detal wadliwy przez kontrole wewnętrzną jeśli będzie inaczej utrata premii i start od nowa z naliczaniem .Wiem że dla włodarzy może to być kolejny niepotrzebny wydatek ale co z tego jak firma straci kilka razy tyle na reklamacjach .Jak mówi pewna reklama tyle mamy oszczędności ile mamy na koncie .Wprowadzając taką premie zadbacie też o konto pracowników bo przy obecnych wynagrodzeniach za jakiś czas na produkcji będzie pracować tyle osób że nawet ktoś niewprawny w liczeniu nie będzie musiał zdejmować skarpet żeby je wszystkie policzyć .

Banan

Wszyscy ładnie się wypowiadają tylko szkoda że nie na zebraniach tylko bić brawo jesteście bardzo odważni szacun dla wszystkich głąbów

Tłoczek

Dobrze kolega napisał sami właściciele na to pozwolili a my konsekwencje mamy ponosić dlaczego Panie Kolny znowu nadgodziny na postępach pracują Pana przydupasy miał pan robić to uczciwie Zac..K Do..k S..jka znowu planista z panem I ustawiają nadgodziny ich mam w (usunięte przez administratora) ale pan kolejny raz mówi co innego i robi co innego umywając ręce sam pan M mówił że nie zajmuje się nadgodzinami tylko kierownik i znów wszyscy mają pretensje do Pana .A teraz fajeczki na 12:00 przesuneliście nawet na rano już się nikt was nie boi.

Niterka

Na nitownice zapraszam każdego kierownik obiecał nam urządzenie do plastików ale chyba za 100lat będzie gotowe dziewczyny powinny robić tylko 20 operacje a chłopaki 30 może pan Kolny okarze trochę miłosierdzia dla kobiet i wprowadzi taką zmianę co do norm to Pękale trzeba wysłać za premię 50 złoty normy wam ustali bo nie ma wielkich wymagań zresztą kiero już nas nim straszył.

Leszno
Fura skóra komóra a my robotę do charowania

Panie Rymer pan ma nas za idiotów my damy wam pomysły za parę złoty a wy normy podniesiecie dostanę Max 500złoty a będę zapier.dalał raz szybciej za jakość się weźcie odstępstwa ślusarnie i prowizorke którą stosujecie wtedy bedą oszczedności na pewno ludzie za gołe stawki będą patrzeć pilnie na detale chyba się coś wam pomieszało w głowie.Jesteście beszczelni bo tylko robicie nam pod górke my mamy kredyty hipoteczne i musimy je spłacać tylko z czego reklamacji będzie jeszcze więcej bo nikt nie ma motywacji do pracy przychodzimy osiem godzin i do domu, aferę robicie że na zakładzie przekręty były i co i nic my mamy teraz to nadgonić może to nasza wina a wy kórwa pałace kamery po domach nowobogaccy my pójdziemy gdzie indziej a wy z crs będziecie sobie produkować proszę pamiętać pracy za 1900 jest w cholerę a za wasze stawki bardzo mało .Najpierw rozliczcie stare sprawy a potem sie czepiajcie nas.

Parodia

A na zegu jakiś psychopata robił dziś wchodzę i słyszę jak się ktoś sie wkórwia a to Pękała pręty na kolanie dogina to jakaś nowa operacja jak tak będziemy produkować to powodzenia przy reklamacjach

Do Czasu

Pan sztuczna szczęka ,zacz...k-haczyk podpierdala i będzie podpierdalał brudas jeden Pan Kolny zrobił bląd ze takiego człowieka przyjął za kogo się on uważa fachowiec pseudo ustawiacz żeruje na innych du.... i mówiąc na innych kolegów Uwazać na niego!!!!!!!!!!!!Dopadnie cie ręka sprawiedliwości kolego" WIELKI"

Lol

Co tu znowu sracie kazdy robi tam gdzie jest a ogolnie patrzac to spawarki jada od dzwona do dzwona jeszcze ich dobijaja detalami no gotowo i najlepsze to ze ponoc robia wiecej na gotowo niz invenio paranoja a my cicho kazdy robi tam gdzie jest a jak ci zle zmien dzial pa

hwdp

popatrzcie na króla jag. i haczyka (usunięte przez administratora) ją i stawki wyjeban.e w kosmos ale trzeba być taką kurw.ą ja już wole mniej zarobić i mieć szacunek do siebie przez takich (usunięte przez administratora) i jest jak jest, człowiek człowiekowi wilkiem

koks
@hwdp

święte słowa popieram jeba.ć tych buraków

N co jaraja ale normy maja i prasy im idą a wam

on

Kierowniczka pa ti

Jarosław K.

Idz na nitownice powciskaj sobie 3000 plastików na za duze nity i sprawdzimy o której skończysz. Pamiętaj tam robią laski i nie mają tyle siły co ty. Od pilnowania ludzi jest dyrekcja nie ty, ty się zajmij swoją pracą pamiętając żeby detale które robisz były dobre i nie patrz na ręce innych tylko na swoje.

operator

Bo na tloczni jarają za prasami to ich nie widac. Niech wszędzie normy podniosą a nie tylko za spawarki sie wzięli. A nitownice i zgrzewarki to juz w ogóle porazka najlepsza robota na zakladzie. Ja się cieszę jak mam awarie i mnie tam odesla

Tak tylko ze na zgrzewarkach i nitownicach to 2h wcześniej normy robią a inni do równej robią zeby co w kartę wpisać panie krzyskuvivpanie piotrze proszę sie nimi zainteresować a nie ze na spawaniu czy tłoczni (usunięte przez administratora) i latanie rano czy wszystko jest dobrze wypisane a dupo włazy nawet nie usłyszą ze coś jest nie tak tylko głupie usmiechy a co do dzisiejszego spotkania bedzie kasa lepsza to każdy bedzie inaczej podchodzić do pracy a nie ze kontrola przychodzi raz moze dwa razy na 8 godzin niech sie podpisują o jakiej godzinie sprawdzają detal i podpis mistrza ze potwierdzają dana godzinę. I za niedługo bedzie ze będziemy pisać odstępstwa na odstępstwa bo tu juz godzej byc nie moze koordynator poleciał ale jako jedyny próbował coś zrobic ale wiadomo nie do puszcza do koryta kolejnej pirani

Kosiarz

Sam z siebie robisz durnia zamiast siedzieć przy prasie i klepac detale to ty o 13.15 siedzisz na forum i głupoty wypisujesz. WPADŁEŚ stary ;-)

Panie Rymer no choć trochę sprawiedliwości

13:00 godzina a wszyscy na fajeczce i bajerka to do oszczędzania nie przeszkadza drodzy włodarze inni mają 20 minut przerwy a na fajeczki to mają godzinę extra a my na prasie do 13:50

ustawiacz pl

Panie Piotrze prosimy po sobocie dla kazdej zmiany(I) i bedziemy zadowoleni.

Lol

A ktoz to taki grozny że tak mamy sie bac i olac sprawe

jaja

A jeden ustawiacz tak wolno chodził ze l4 go dogonilo

........

On wierzy swoim kapusiom panu Jagie.... I tym do których telefonuje po info ale powiem tylko tyle znowu pudło to nie Mariusz .D a ten o którego chodzi to nie radze brnąć dalej w tą aferę .

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy