Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

abc

I zebrania proszę robi w godzinach pracy a nie po, bo za damski ch.j nikt tych pierdoł słuchał nie będzie.

Lol

Nie ma nic ....atmosfera tragiczna obiecane premie poszly z dymem klany kapownie brak mozliwosci normalnie pracowac jeszcze chore ambicje i wymogi gory chca zaorac produkcje i ludzi tu sie juz nie da normalnie pracowac i wsadzcie sobie w du.... zebrania bo najlepiej zrobic na srodku kupe i wyjsc do szatni ....

abc

Następny zrobił sobie z mordy (usunięte przez administratora) To się zemści Panie R!

Lol

Nasz zaklad to dno i plaga oszustow i kombinatorow. Dyr....dzieki jest git roznisz sie od joe chyba tylko wzostem bo tez bakji ciszniesz a ty zasrany pasibrzuchu w tym zjeba.....sweterku nie pokazuj sie na hali siedz u gory i ciś do basa fajo

Wujek dobra rada

Ja proponuje kupić przez pana Dyrektora ferrari dla naszej głównej księgowej może meile do USA będą bardziej przychylne i dłużej potrwa piastowanie lukratywnego stanowiska przez pana osobę a ""białym kijem sport""można extra wysyłki robić Mirek się ucieszy.

Zamiana ról

Jak słyszę opinie jak Zdzisław jedzie z kiero to już nie wiem kto jest tu kim planista kierownikiem czy odwrotnie.

normal

i macie za swoje przydupasy nie zaluje was kazdy chodził do góry i sie laszczył jak kot do buta kazdy na swoj sposób jeden podpierdalal drugi normy wieksze robił a góra wam dupe wypieła dobrze wam tak przydupasy!!!

Wróżbita Maciej

Nasz pseudo kierownik dostanie po dupie za swój tępy łeb załatwią go najwięksi jego przyjaciele Pan Chaczyk Płomyk Bebok i Jego kochany planista ale może to wyjdzie na dobre zakładowi jak ambitny Zdzich go zastąpi bo ten przynajmniej słuchać ludzi umie i wyciągać wnioski dla dobra produkcji.A do dyrektora pan może podejmować jakiekolwiek decyzje czy też kroki dla dobra zakładu i pracowników czy bedziemy słyszeć że decyzje musi podjąć Detroit to po ci ludzie u góry na szczęście na dyrektora będą jeszcze powołani w kolejności pan Ż.K a na końcu nadejdzie nowa era w zakładzie i twardą ręką będzie rządzić pani Agnieszka która wypierdoli połowę góry przy wsparciu właścicieli i tak powinno się stać na początku rewolucji w naszym ukochanym zakładzie.I jeszcze jedno przestańcie latać do tej Ameryki bo z biletów to byłyby pieniądze na premie dla nas.

Ubawiony

Kapital firmy ma puchnac jak Marysia tak wiec zapomnij o premi o podwyzkach i o tym ze wiernego psa ze strony Rymera spotka cos wiecej niz kopniaki a jak brakuje ci kasy to zacznij podpierdalac kolegow jak sztuczna szczeka bedziesz mial trzy podwyzki rocznie i nieograniczona mozliwosc pracy w nadgodzinach

To jest ta wasza polityka prowadzenia firmy i oszc

Gdzie są kur..a te premie miały być od marca obiecał nam je dyrektor w (usunięte przez administratora) was mam oszuści norme sami se będziecie robić i wysyłki z Crsem co wy dodawać nie umiecie żeby nam premie wypłacić system opracowujemy i tak z miesiąca na miesiąc będziecie nas zwodzić cwaniaki na h.j coś obiecujecie jak nie dotrzymujecie słowa będąc na l4 mam dwie soboty i dwie niedzielę zapłacone więc wszyscy będą teraz siedzieć w domu i brać większą wypłatę niž za pracę cały miesiąc już widać ile ludzi nie ma w robocie.

V jak Vendetta
@To jest ta wasza polityka prowadzenia firmy i oszc

W firmie nigdy nie brakowało osób, którym łatwiej przychodzi składanie obietnic niż ich dotrzymywanie. Po dzisiejszej wypłacie wiem, że ostatnia osoba, którą bym o to podejrzewał okazała się łgarzem. Oczywiście żal mogę mieć tylko do siebie, że dałem się nabrać, ale czasem trudno się zorientować, gdzie się kończy, prawdziwy człowiek, a zaczyna maska. Szanowny Panie Dyrektorze nie mam twarogu zamiast mózgu i drugi raz nie dam się tak łatwo wziąć na lep wiem, że dla Pana w firmie są tylko dwa rodzaje ludzi: gracze i pionki, ale niech figura pionkiem nigdy nie pomiata, czasem zwykły pionek da królowi mata!

DO PANA RYMERA

Czy w marcu będą wyrównania stawek i premie miesięczne.Wyrównania niektórzy już dostali ale jak zawsze po kryjomu za czasów fontanny i ogiegło prosimy o odpowiedź P.S znowu tracicie dwóch pracowników z pras postępowych kwestia paru dni kto tam będzie pracował jestem ciekaw.

będziemy pytać

Proszę o postawienie urny/skrzynki na pytania przed następnym spotkaniem z załogą.

spoko loko

żal mi ściska wiecie co na układy niema rady kapusie są i będą jak nie ten to skusi się inny za parę złoty i nad godziny taki sztuczna szczęka malinowy czy duch duchów bebok a pan K i kocha i wierzy jak mamie przy niedzielnym rosole tak krzysiu masz racje i pogłaskała go po czole.Mamy w zakładzie kłódki spawarki zamknijmy to w trzy p.... i czar głupot pryśnie

Wasz Szef

Mówiłem Wam Darmozjady Ze Jak Macie Pytania To Pytac Na Zabraniach !!! A Nie Pisac Na Forum Mądrości, Problemy ,Żale!!! A Wy Jak Barany Kiwac Głowami Tylko Potraficie !!! Nic Sie Nie Zapytacie A Potem Pretesje !!! NIE BEDZIE NIC TYLE WAM POWIEM SKORO SIĘ NIE UMICIE DOSTOSOWAĆ , I PRZESTAĆ SPRZEDAWAĆ KOLEGOW !!!

I ty zostań kombinatorem

Oszczędności na zakładzie kajzen 2016:Może zaczniemy od mazdy 6 która w ramach oszczędności została zakupiona żeby pan z góry ładnie sie prezentował ,kwiatach i skarpie z kamyczków wraz z zraszaczami zmywarki bo rączki delikatne,prasy 500ton picowanie jej ciekłym lodem naprawa i demontaź w obecnej sytuacji dwukrotny remont pomieszczenia na bęben do dziś niedokończonego jeżeli chodzi o wyciągi jeden z kolegów robił badania jak wpływa na niego ten uroczy aromat który się tam unosi zbierając w ten sposób dowody na przyszłość,zakup wirtualny koszy na magazyn,tankowanie samochodów zakładowych no i brak nadgodzin ale to akurat mi pasuje bo nie trzeba w WEKKEND sie fatygować.Jeżeli ktoś będzie chciał pisać magisterke jak poczynić oszczędności w firmie z prywatnym kapitałem serdecznie zapraszam do lektury.

Do pitagorasa

Mógł byś wyliczyć miesięczne koszty utrzymania crs który będzie kontrolował a teraz dodatkowo naprawiał zamiast nas detale bo to jest chyba nie opłacalne ile moglibyśmy zarobić my w ramach nadgodzin i zakład zaoszczedzi czy też nie

I Ty zostań Pitagorasem

Poniżej kilka zadań z matematyki wraz z odpowiedziami: Piotrek dostał w spadku od wujka z Kanady sad z kilkoma jabłoniami sam jest za niski żeby zrywać owoce do tego ma lęk wysokości dlatego wynajął trzech pracowników którzy pracują w systemie trzyzmianowym w ruchu ciągłym pięć dni w tygodniu po osiem godzin dziennie każdy pracownik za jedną godzinę pracy w sadzie dostaje 12,50 zł wiedząc że luty miał dwadzieścia jeden dni roboczych oblicz ile jeden pracownik dostanie wypłaty dziesiątego marca. 8 godzin x 21 dni x 12,5 zł = 2100 zł Norma na osiem godzin to tysiąc zerwanych jabłek każdy z pracowników wyrabiał ją w określonym czasie i był zadowolony z ilości obowiązków w stosunku do wynagrodzenia do czasu w którym jeden z pracowników powiedział Piotrkowi że da się zerwać więcej owoców w osiem godzin wtedy Piotrek zwiększył wszystkim normę o 20% pozostawiając wynagrodzenie na tym samym poziomie wiedząc że kapuś dostał jednorazowo 500 zł brutto premii oblicz miesięczne oszczędności z pomysłu. 2100 zł x 3 pracowników x 20% = 1260 zł Inny z pracowników wpadł na pomysł żeby oszukać klientów i owoce z sadu sprzedawać jako awokado w kształcie jabłka po 3,99 zł za sztukę a nie jak było do tej pory jabłko lekko twarde po 0,50 zł za sztukę Piotrek jako jedyny dostawca takich owoców zaczął je sprzedawać na największym targu warzyw i owoców w Skawinie i eksportować do Chin oraz Meksyku sprzedaż szła tak dobrze że otworzył znaną na całym świecie firmę z nadgryzionym jabłkiem w logo wiedząc że pracownik za tak genialny pomysł dostanie maksymalnie 50000 zł brutto oblicz miesięczne szacowane oszczędności. 1200 szt/zmianę x 3 zmiany x 21 dni roboczych x (3,99 zł/szt - 0,50 zł) = 263844,00 zł

........

Kiedy będziemy mieli maszynę do nakładania plastików na nitownicach bo gębę pan umie drzeć że braki na crs wyłapują Panie kierowniku dużo pan gadasz a nic nie robisz na pewno powie pan że przekazał do realizacji ale ma pan o to pytać konstruktorów co dzień ale tego ich szefa drągala sie pan boi a nie że na słowach się kończy.

ktoś

Dokladnie a nie tylko obowiazków dodaja a kasa w miejscu stoi

Wujek

Po prostu Panowie i Panie jak płacą tak pracujemy !!! Dadzą wkoncu lepsze stawki lepiej bedziemy pracować i TYLE !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy