Opinie o Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz w Szubin wieś

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz w Szubin wieś

Kaziu Nowy wpis

8h pracy to nie w tej firmie

Dorota Nowy wpis

Mówisz? A jak można to sprawdzić czy faktycznie ci komornicy na nich siedzą? Tych długów to w sumie ile miałoby według Ciebie być?

Grzesiu S

Firma Pana Zabłockiego jest najbardziej uczciwa z wszystkich firm w Polsce , Pan Zabłocki nigdy nie kłamie zawsze mówi prawdę i tylko prawdę dla Pracowników jest najlepszym pracodawcą w Polsce. Pan Zabłocki powinien być wzorem dla wszystkich Polaków i Przedsiębiorców ,żyjących w Polsce jak i za granicą jako wzorowy ,uczciwy prawdę mówiący przedsiębiorca i Pracodawca. Pan Zabłocki jest tak dobry z żoną ,że pracownicy będą dostawać 13 i 14 pensję jako syn dołoży się do premii po 800 zł. To jest dopiero firma Kierowana prze tak uczciwego pracodawcę jest to firma najbardziej uczciwa na terenie Polski jak i całej Europy o Świecie już nie wspomnę . NAPRAWDĘ WARTO PRACOWAĆ U TAK UCZCIWEGO I TAK DOBRZE PŁACĄCEMU PRACODAWCY JAK KLAN ZABŁOCKICH !!!!!! •

Dorota
@Grzesiu S

To tak w sumie ile tego wynagrodzenia by wychodziło skoro tak dobrze tu?

Leszek P.
@Dorota

od 14 tyś do 23,5 tyś zł

Dorota Nowy wpis
@Leszek P.

Przepraszam a na jakich stanowiskach tak?

Leszek

Dorota
@Leszek

No widzę dość pozytywnie oceniasz, a opowiesz coś więcej o pracy tutaj?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Ktos38

Nie polecam pracy w tej firmie pracowałem tam ale najgorsze jest to że syn szefa olek myśli że jest Bogiem i jedzoe po tobie jak po świni nie patrzy ile masz lat czy jesteś starszy od niego itd maja (usunięte przez administratora) na pracow ika szukają (usunięte przez administratora) a reszta pracow ikow wchodzi im w duże ile można

Jarosław
@Ktos38

Niedobrze ze jest taka atmosfera bo to szkoda zdrowia i nerwów. Chociaż dobrze płacą za taką ilość pracy? Podasz mi stawkę na rękę? Bo chyba więcej niż najniższa krajowa, co?

Urszula

Ktoś napisał, że w tej firmie organizowane są szkolenia co dwa tygodnie. O czym są te szkolenia? W jakim kierunku, że tak często? Firma chyba stawia na rozwój w takim razie?

Czy może wie ktoś czy są jakieś oferty pracy?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz? Ktoś coś?

Hefalump

Tam nie ma takiego systemu.

Ryszard

Czy firma potrzebuje aktualnie ślusarza? Jakie warunki na początek można dostać?

Darek

Nie zawsze trzeba być dużą firmą żeby dobrze prosperować.!!

leszek

Firma jest Super płaci wypłaty zgodnie z umową nadgodziny są płacone co do jednej minuty , monitoring jest 24 H na dobę aby pracownicy czuli się bezpiecznie w zakładzie . Szkolenia są wykonywane co dwa tygodnie dla pracowników . Paczki dla pracowników są zawsze na święta duże talony pieniężne wszyscy pracownicy mają jak w bajce. Prezes cały czas myśli o Nas opiekuje się nami jest jak ojciec mało jak ojciec , dziadek i mamusia razem wzięci jest naprawdę super. W żadnym zakładzie w Polsce nie ma tak dobrze jak tutaj .

Ilona

Bardzo mało opinii pojawiło się od jakiegoś czasu, a sam wątek powoli traci aktywność. Chciałabym w związku z tym spytać, czy coś się zmieniło względem poprzednich opinii na temat firmy Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz? Gdybyście mogli przybliżyć to, jak teraz wygląda praca w tej firmie, to będę wdzięczna.

Iza

Słyszałem. że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

ciekawy zakład sporo maszyn jak na małą firmę

Cezary

Najlepiej narzekać a może trzeba spojrzeć na siebie i swoja pracę?

Sasha

Byłem pracownikiem z Ukrainy i byłem bardzo dobry w pracy w Antoni

Wojtek

Ten pracownik co się tak mondruje to Antoni 100% więc tego wigilię nie czytajcie

Sasha

Prezes Zabłocki

Krętacz , chory psychicznie

Hmmm
@Prezes Zabłocki

Chory psychicznie jest autor wpisu, pewnie były pracownik sfrustrowany swoim życiem :)

@Hmmm

Ty jesteś oszustem i wiesz o tym dobrze

Adrian

Oszust nie polecam tam pracować ma więcej długów a udaje nie wiem kogo ja tam nigdy do pracy bym nie wrócił za żadne pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz - Szubin wieś

• Jak się pracuje w Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Antoni Zabłocki Szubin Wieś Bydgoszcz
2.5/5 Na podstawie 49 ocen.
  • 19
    89-200 Szubin wieś