Agro-Visbek Bydgoszcz

Bydgoszcz

Opinie o Agro-Visbek Bydgoszcz

selaselas 2014-11-19 20:38
Witam
Firma Agro-Visbeck Bydgoszcz to jedna wielka ściema. Zatrudniają ludzi w Niemczech. Warunki pracy fatalne , mój mąż za prawie m-c zarobił około 650 zł, a jego kolega 550 zł. Praca pakowacza bardzo ciężka można zejść na tamten świat , masakra , mąż odchorował tą pracę jest w szpitalu. Odradzam każdemu tą firmę.
goka 2014-11-26 23:54
nie płacą za urlopy wypoczynkowe bo niby dają co miesiąc zaliczki do wypłaty tylko w wypłacie tego nie ma czy ktoś wygrał z nimi w sądzie napiszcie proszę
remik 2014-11-27 10:20
...omijaj te firmy ( agro visbek i IRC czuprynski ZOO )...z daleka,na 100 % nie bedziesz ani z pracy ani z zarobku zadowolona nie wspominajac o zakwaterowaniu..
magda k. 2014-11-27 10:31
jak masz alternatywe - powiesic sie- albo jechac przez te firme do pracy - to jedz przez nich do pracy - ale tylko i wylacznie wtedy- rozumiesz?
Marek 2014-12-17 13:43
Jestem dziennikarzem, szukam kontaktu z osobami, które pracowały w niemieckich rzeźniach w trudnych warunkach. Bardzo proszę o kontakt na adres sekimarek@gmail.com Zapewniam pełna anonimowość
bruno 2014-12-22 16:44
Piotr ? no ty i twoj brat Pawcio musicie byc u wujka zadowoleni,bo za ta wasza "prace" i tak za duzo dostajecie (chcialem napisac zarabiacie he he)!
wielki 2014-12-30 13:58
Ja tam pracuje wszyscy oszukani odzyskaja swoje pieniadze terax wszystko sie da
marek 2014-12-31 20:29
do admina:PROSZE NIE USUWAC,to b. wazne dla tysiaca pokrzywdzonych ludzi
skargi przez osoby pokrzywdzone lub oszukane przez firmy Agro Visbek Bydgoszcz,ul.Wyzwolenia 24,85-790 Bydgoszcz oraz PPHU IRC czuprynscy,ul Staszica 27c,89-100 Naklo,prosimy skladac nw instytucji:
Bundesagentur für Arbeit
Regionaldirektion Düsseldorf
40180 Düsseldorf
ew. faxem +49 211 6924501
lub online Duesseldorf.091-ANUE@arbeitsagentur.de
goka 2015-01-07 13:00
czy ktoś zna dobrego adwokata od prawa pracy z bydgoszczy
slaw 2015-01-20 14:38
pracowalismy z tej firmy w Augustdorf-ie,placili po 3,50 euro na godzine,tak-szef jezdzi porsche za 600 tys pln za nasze pieniadze,teraz przejal nas wlasciciel firmy sander i zarabiamy 10 euro na godzine,nie jedzcie przez te firme do pracy to nieuczciwy pracodawca,z tego co wiem szykuje sie pozew zbiorowy przeciw czuprynskiemu-w koncu
goka 2015-01-23 06:51
co do pozwu do kogo się zgłosić. chętnych na pewno dużo się dołączy.na pip nie ma co liczyć tylko sąd został aby wypłacili co się komu należy
Arbeitsamt Paderborn 2015-01-27 18:00
wazne! od 1 stycznia 2015 obowiazuje w Niemczech placa minimalna-8,50 Euro na godzine,jezeli ktos nie otrzyma tejze stawki prosze o skontaktowanie sie z miejscowym Arbeitsamt-em badz tez z Zollamt-em,informuje w Niemczech nie ma czegos takiego jak akord czy tez platne od wykonanej ilosci;takie uzgodnienia moga byc miedzy firmami,pracownika obowiazuje -Stundenlohn- czyli stawka godzinowa,pracodawca musi sie do tego prawa niemieckiego dostosowac i wam tyle placic; za ew. koszta za kwatere moze wam potracac (np.60 euro)od ogolnego wynagrodzenia ale stawke godzinowa ,placic -pod grozba kary- musi.takze prosze zwracac na to uwage przy wyplacie juz za styczen 2015
piekna 2015-01-28 10:33
Juz niedługo sie to skonczy Ja zgłaszam sprawe do Sadu
ANDZELIKA 2015-01-28 10:43
Firma płaci grosze jak dasz wypowiedzenie i jedziesz do Polski bo niemozesz wytrzymac psychicznie to za mc.pracy dosaniesz ok.200euro Oszusci
Kamila 2015-01-28 10:45
Prawda to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
padeborn 2015-01-29 23:32
czy to prawda że do wypłaty dawali zaliczki 10 20% bo mowią że doliczali i teraz nie chcą wypłacić za urlop wypoczynkowy w wypłatach nie było nic wiecej a jeszcze mniej niż zarobiłem ,niby na piśmie podpisywaliśmy
Kamila 2015-01-30 12:00
Złodzieje i oszusci
alaska 2015-02-15 11:39
Tak,jak najbardziej możesz od nich wyciągnąć kasę za urlop,który ci się należy.Nie jest to jednak takie proste.Firma sama od siebie nie wypłaci.Możesz do nich dzwonić i mówić a oni będą cię kłamać że się nie należy lub został wypłacony lub wypłacą później.Tak to funkcjonuje.Firma zatrudnia bardzo wielu pracowników.Opłaca im się oszukiwać,gdyż tylko mała część pracowników walczy o swój urlop.Ja zrobiłam tak.Pracowałam w tej firnie 2 lata na pakowaniu(straszne).Jeden miesiąc pracy to 2,16 dnia urlopu.Stawkę za jeden dzień naliczysz z wynagrodzenia.Składasz pozew do sądu pracy w Bydgoszczy.Możesz dołączyć inne roszczenia.Ogólnie piszesz ile chcesz.Może ktoś ci w tym pomóc.Sąd wysyła do Agro pismo,takie samo jak ty wysłałeś do sądu ale z terminem rozprawy.Agro wie,że ma przegrane i wysyła ci kasę.Może to nie być 100%,trochę mniej.Oczywiście wszystko to ma sens,jeżeli przy umowie nie podpisałeś czegoś na swoją niekorzyść.Ja odzyskałam pieniądze długo po ustaniu stosunku pracy.Masz na to czas 2 lub 3 lata.Zachęcam wszystkich,nie dyskutować z nimi,sprawa do sądu.Ta firma to ścierwo.Pozdrawiam
goka 2015-02-19 09:51
dziękuje ci bardzo będe walczyć w sądzie jak wygram dam znać oszukują na wszystkim i trzeba z nimi walczyć
andrzej 2015-02-22 16:26
ta firma prosperuje dlatego-bo oszukuje pracownikow-niektorzy za 2 tyg. pracy nie dostali ani euro ,a ty mowisz o 200 euro
adam 2015-02-27 23:24
ciebie tez czuprynski oszukal ? to masz racje-zglos sprawe do sadu tylko nie przeciwko zadnej agro czy irc tylko podaj czupryskiego ryszarda -imiennie ,podobnie uczyn to na policji,on juz jest w aktach policji kriminalnej,najlepiej jak sie to zrobi w Niemczech,bo tam on "dziala".Kazda policja w Niemczech udostepni tlumacza.takze odwagi i powodzenia
adam 2015-02-27 23:30
...gdzie tu ktos napisal ,ze firmy czuprynskiego sa "naprawde w porzadku"..........99,9 % osob wypowiadajacych sie na tym portalu ,twierdzi jasno ,ze zostali oszukani ,zeby omijac te firmy wielkim lukiem !
doniu 2015-03-04 10:42
ja pracowalem w tej firmie 4 lata temu bylo ok.wrocilem do polski na wlasny interes nie wyszlo i wracam z powrotem.jak tak faktycznie jest to na pewno napisze.
5656 2015-03-05 20:02
tam praca jest ok nieroby do polski za 1200 i zapierdalac na 4 zmiany ja tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od 5 lat w tej firmie i jesy ok a cpuny i ziomy co się napierdolo piwa i do roboty wsta sie niehce to firma ma na nih [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nara NYGUSY .....
mega 2015-03-10 22:43
ty analfabeto ty to masz pewno nie tylko z pisaniem ale i z liczeniem problem i takim deklom dają 500 zł za urlop i jołop się cieszy
5656 2015-03-14 17:22
Dobre stary masz racje reszta tych wypowiedzi to są co niechciało sie zapierdalac liczyli na duze euro za nic .....................
jaro 2015-03-14 18:47
ta firma to jedno wielkie oszustwo,pracujemy po13/14 h w rzezni Verl/Hullshorst także w soboty i niedziele /nie placa nam za nadgodziny,za nocki ,za soboty,w mcu pracujemy po 340 h,kierownik Thomas to wyzywajacy nas debil,zaproponujemy wlascicielowi aby nas zatrudnil bezpośrednio,nie chcemy utrzymywać oszusta czuprynskiego i jego rodzinki,jak się nie zgodzi rozwalamy te firme a hullshorst pojdzie siedzieć za niepłacenie podatkow i inne oszustwa podatkowe,np. za placenie na czarno swoim za nadgodziny
Do 5656 2015-04-27 23:16
Drogi (usunięte przez administratora)i - moze do 40stki poznasz fundamentalne zasady ortografii?? Chcąc bronić firmy przed upadkiem popełniasz wiecej błędów niz 5cio latek. Czyżby od koksu i alko za nasze - pieniążki lepetynka tak zgłupiała? Czy z zagarnietego ludziom dobra w dupie sie proprzewracalo?

Ludzie, ta rodzina to banda nierobów. Powyższy Bartek w zyciu nie przepracował w sumie tylu godzin - ile Wy pracujecie miesięcznie..

Pozywajcie ich zbiorowo..

Oszukany
janusz31 2015-05-23 16:32
witam jak w końcu jest z tą agencją czy ktoś pracował w Padeborn przy sokach jaka płaca jakie warunki proszę o odpowiedź
expracownik 2015-05-23 17:29
człowieku nie pytaj jak jest tylko szukaj pracy u innych pośredników ,ale jeśli chcesz sprawdzić jak to jest być śmieciem i zarabiać tyle co w naszym zrujnowanym kraju tylko,że kilka set km od ojczyzny w warunkach rodem z afryki to polecam dobra szkoła życia
załamana24 2015-05-23 17:57
kur... ja miałam wyjeżdżać od tego pośrednika jestem spakowana pożyczyłam pieniądze mam chore dziecko i chciałam zarobić cieszyłam się z tej pracy nie domyśliłam się a powinnam,że to bajeczka nienawidzę takich cwaniaczków dorobkiewiczów co w dupie mają krzywdę ludzką OSZUŚCI!!!!
kil 2015-06-28 16:41
masakra a ja mam tam jechac..
rychu oszust 2015-08-22 22:55
bart to len ale po co ma synalek sie wysilac jak ja nakradlem wystarczajaco duzo , ze nikt z moich nie musi pracowac -proste? -proste -gorzej jak podziele losy np. kulczyka (bo cholera wie) to wtedy firma-wydymka lezy ,te jelopy piotr czy pawel nie wspomne o barcie - sa za tepi aby "prosto pisiu zrobic" nie zalewajac calego kibla....
bartek c. 2015-08-24 15:24
nie jedzcie do pracy przez firmy mojego starego,on placi ludziom grosze,potraca za wszystko -nawet za oddychanie- mi tez malo placi ,za to moja siora natalia np.zamawia sobie w gdansku firanki za 20 tys/pokoj; a jak myslicie kto na nie pracuje?
Koper 2015-10-07 16:40
Panowie nie jedzcie do hulhorsta w Verl! Placa marne grosze po 6euro a obiecuja kokosy. Praca na maciorach. Ubuj rozbior . Po 13h. Brak szacunku. Problem z zaopatrzeniem w noze ,rekawice itp. Urlop ohh to dopiero. Nie traccie ludzie kasy na wyjazd. Bylem tam widzialem. I zaplacil mi 3,5e/h.
piotr 2015-10-17 21:18
"bart" to dep ,po nim mozna sie wszystkiego spodziewac ! a kto obcy znalby takie szczeguly jak te "firanki" a to akurat prawda
ktoś 2015-11-03 19:03
Super praca tylko trzeba robic ,sama kasa nie spada z nieba....
Rybaciota 2016-01-21 16:05
Masz niecale 5 euro do reki. Robisz 310 h w miesiacu w pracy Biegasz i Cie gnębią wyjdzie Ci 1400 do reki za kolkoz
Marian 2016-06-02 12:42
Czy ktos byl w pracy kolo Bielefeldu z tej firmy??
dec 2016-06-17 11:19
Pracowalem w tej firmie ok 3 lat,,, Bak szacunku do ludzi ,mala placa za tak ciezka prace. DAJCIE SOBIE SPOKUJ LUDZIE!!!!
pracownica 2016-09-14 09:23
Ja pracuje 2 lata w Paderborn i jestem zadowolona z pracy i płacy.przez ten czas ogrom ludzi się przewinal którzy myśleli że na wiecznej imprezie są co róż nie chodząc do pracy a potem blagajc o kolejne szanse albo takich co myśleli że wystarczy pachnieć a robota sama się zrobi.nie mam opinii o pakowaniu bo tam nie byłam Ale w Paderborn jest on naprawdę.gdyby było tak złe jak się wyjedzie z Agro to tyle ludzi by tam nie siedziało już po tyle lat ....
pracownica 2016-09-19 06:16
Dodam że pierwszej młodości nie jestem i pierwszy tydzień dwa lekkie nie byly-zanim się nie wdrozylam co gdzie,z czym i kiedy szybko załapałam bo...Bardzo chciałam pracować! !!i być gdzieś doceniona w moim wieku,bo tu w kraju to niemożliwe. Nie chce żeby ktoś mnie niesłusznie atakowali tematu rzeźni nie znam więc się nie wypowiadam Ale tu w Paderborn jest ok.a co do biura w Bydgoszczy to zawsze mieli czas żeby odpowiedzieć na pytania i dalej służą pomocą gdy się czegoś nie wie.
majko 2016-09-19 11:42
@pracownica wszystko z Twojej perspektywy wygląda inaczej, bo Ty chciałaś i się starałaś. Ja zawsze powtarzam, że zamiast narzekać na wszystko w okół warto zacząć zmiany od siebie. Przecież dobry pracownik to wartość dla naprawdę każdego pracodawcy...
zuza 2016-12-19 20:45
@Bywalec. W jakiej branży lub mieście pracowałeś, proszę o odpowiedzi bo nie chce się naciąć wyjeżdżając.
BB 2016-12-23 16:29
TA FIRMA W OGOLE NIE POWINNA ISTNIEC BO TO SA OSZUSCI CHOLERNI MOWILI ZE BEDZIE SIE ZARABIAC DO 1250 EURO LUB 1300 EURO A W OGOLE NIEBYLO TYLE ZA MIESIAC TYLKO ZA MIESIAC BYLO ZALEDWIE 650 EURO DO 700 EURO TO SA OSZUSCI PROSZE NIE POLECAM TEJ FIRMY ZA MIESIAC MIESZKANIA POTRACAJA 240 EURO TO SA MIESZKANIA W KONTYNERACH W TYM BUDYNKU SA MYSZY I SZCZURY AZ STRACH TAM MIESZKAC TO NIE SA WARUNKI MIESZKALNE W TOALETACH MESKICH JEST PO PROSTU SYF CHOLERNY I PO PROSTU ZOSTALEM OSZUKANY WYPLATA PIENIEZNA ZA MALO DOSTALEM WYPLATY W EURO ZA MIESIAC PRACY
dwbx 2017-01-11 16:08
desperaci zawsze w cenie....
pracownica 2017-01-12 10:44
Do dwpx wypraszam sobie bo bo jestem poczciwa kobieta po 50 r.ż a nie żadną desperatka! !!przepracowałam w kraju równe 25lat ale jak skończy się przysłowiową 50 to w Polsce jest się jakby druga kategoria, a jeszcze jak ktoś nie ma prawo jazdy to wogole jest wykluczony na rynku pracy.chciałam pracować ale nie miałam jak w Polsce,wyjechalam 2lata temu i pracuje w Niemczech, nie z desperacji ale z przyjemnością bo lubię to co robię,jestem doceniona w tym wieku i spokojnie jeszcze sobie odkładam.
UWAGA 2017-01-15 08:34
Niech nikt nie jedzie do zadnej pracy nie placa Zus zadne swiadczenia dostalem wezwanie do Sadu
Marian 2017-01-20 09:41
Omijajcie ta firme z daleka szczerze radze
bobas 2017-02-11 18:26
potwierdzam również otrzymałem powiadomienie z sądu o rozprawie kolosalne zadłużenie
Zostaw swoją opinię o Agro-Visbek Bydgoszcz - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro-Visbek Bydgoszcz