Opinie o Tolos S.C w Żory

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tolos S.C. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tolos S.C na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tolos S.C w Żory

Spsbychu

Jaka sytuacja w firmie aktualnie ? Czy są przyjecia do firmy na żurawie ?

@Spsbychu

@Spsbychu Niestety, nigdzie nie zauważyłam, żeby Tolos S.C poszukiwała kandydatów do pracy w takim charakterze. Ale powinieneś napisać do nich bezpośrednio i po prostu zapytać - być może mają jakieś wakaty: http://www.tolos.pl/kontakt/ A byłbyś już całkowicie zdecydowany na aplikowanie?

Edyta

@Niemiły, czy firma daje zatrudnienie na umowę o pracę, czy trzeba założyć swoją działalność gospodarczą? W poście wspomniałeś żeby założyć działalność gospodarczą, możesz powiedzieć coś więcej w tym temacie. Czy nadgodziny, o których piszesz są dodatkowo płatne i obowiązkowe? Myślę, że są pracownicy którzy chętnie korzystają z możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy przy nadgodzinach.

Edyta

@Gosh, nadgodziny są częściej płatne ekstra, czy do odebrania? Jak wyglądają wyjazdy, firma zapewnia zakwaterowanie? Też są dodatkowo płatne? Nie widzę teraz żadnych ofert pracy. Są obecnie jakieś przyjęcia? Opinie o firmie są mieszane, ale wydaje mi się że przeważają te pozytywne.

Gosh

Każdy komu się chce robić i nie boi się czasami naprawdę ciężkiej charówki, a czasami też nadgodzin i wyjazdów to polecam robotę w Tolosie. Pracuje od prawie roku i pewnie było pare sytuacji nerwowych i konfliktów w międzyczasie - ale to wszędzie gdzie są ludzie są kłutnie i nieporozumienia. Generalnie kasa jest w porządku i fajni ludzie. a tych negatywnych komentarzy poniżej trochę nierozumiem - chyba to piszą Ci co by chcieli posiedzieć dniówkę za maszyną i brać wypłatę :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tolos S.C? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Daniel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Brygadzista

Bardzo dbaja o pracowników nowe auta i ubrania na zime:-)

Grzechu

O czym wy tu ludzie piszecie? Większości coś niby nie pasuje, a to bzdury. Ciekawe ile płaci Wam konkurencja za wypisywanie tych wszystkich bzdur?!!! Przecież to widać że sztuczne te wszystkie negatywne wpisy i mocno naciągane. Kasa jest zawsze na czas i to najważniejsze. Możliwość roboty na różnych obiektach. Fajni ludzie. Polecam i nie dawajcie się nabierać na te opłacane przez konkurencje Tolosa negatywne wpisy. Przyjdźcie do firmy, pogadajcie i sami się przekonajcie, że jest po prostu normalnie, a że czasami jest lepiej czasami gorzej - jak w każdej innej firmie.

Edyta

@Bolesna prawda ale być może są osoby w firmie, które naprawdę pracę w Tolos sobie chwalą. Wydaje mi się, że takie sytuacje zdarzają się wszędzie, a na forum jest miejsce na każdą opinie. @Kristo22 a możesz napisać coś więcej o pracy samej w sobie? Jak ocenisz jej trudność i atmosferę w niej panująca?

@Edyta

@Edyta , Atmosfera jest różna - raz lepsza raz gorsza. Zależy też z kim akurat robisz i jaki kto ma dzień. Tak samo z robotą - raz jest fest zapieprz ale są też luźniejsze dni, szczególnie jak jest fest zima. Jak ktoś chce znaleźć problemy to je znajdzie wszędzie, ale jak komuś się chce robić i dostawać terminowo kasę i w miarę dobrą na warunki żorskie to można robić - ja tam nie narzekam.

Bolesna prawda

Kristo22!! Jle Ci dali za ten wpis??? Tutaj jest 18 komentarzy i 90%z tego to opis rzetelny i realny,to Cię czeka jeśli tu się zatrudnisz!!!!

@Bolesna prawda

@Bolesna prawda chyba zabolało Cię to zdanie "Jak ktoś jest leniem i się komuś nie chce robić to zawsze będzie szukał dziury w całym i wymyślał różne bzdury i się czepiał". Uderz w stół, a nożyce się odezwą :))) Jak Ci tak źle to się zwolnij człowieku i znajdź lepszą robote albo jedz na wyspy to dopiero zobaczysz jakie luksusy i po 2-3 tygodnie bez rodziny - ale kto co lubi ;)))

Kristo22

Ja pracuje tu ponad rok i jest OK. Jak ktoś jest leniem i się komuś nie chce robić to zawsze będzie szukał dziury w całym i wymyślał różne bzdury i się czepiał. Na 13 wypłat 12 dostałem w terminie i w kwocie na jaką się umówiłem. Polecam firmę, tym bardziej że fajni ludzie tu pracują - a to też jest ważne żeby nie trafić na jakiegoś gnoja jednego czy drugiego, bo potem ile by nie płacili to nie chce się do roboty chodzić. taka prawda.

Edyta

@ja no to w takim razie, na podstawie jakiej umowy są tu zatrudnieni pracownicy? W przypadku umów o pracę - wynagrodzenie jest jasno w niej określone, w przypadku zleceń - stawka godzinowa. Nie za bardzo rozumiem, jak może być to wszystko możliwe?

Edyta

@tylko prawda czyli w ciagu tygodnia każdy pracownik pracuje 5h za darmo? Możesz napisać coś więcej na ten temat - czy ro tyczy się każdego stanowiska? Czy w takim razie przerwy w pracy są dłuższe i płatne?

@Edyta

w tej firmie niema okreslonych stanowisk każdy pracuje na każdym stanowisku masz umiec i koniec!!! zarobki według uznania szefa a jak sie upomnisz ze za malo ci wyplacil to ci powie ze tyle u niego zarobiles w tym miesiacu a jak sie nie podoba to dowidzenia....

tylko prawda

Witam pare słów o tej firmie!!!! 90%firmy na działalnosciach (firmy słupy) -brak socjalnego (myjemy się w rowach,załatwiamy się po krzakach ,przebieramy się na dworze , patologia budowlana -warsztat( albo jego brak ) dwóch mechanikow nie ogarnia tego złomowiska ,brakuje podstawowych kluczy ,sprzet w opłakanym stanie wszędzie brudno syf kapiacy olej zdezelowane maszyny które nadają się na olmet -wypłaty są na czas,stawka to13/15zł - szefowie to...... nie mogę napisać tych wulgaryzmów!!! mam inną kulturą osobistą -praca od6 ale płacą od7,taki kaprys szefa godzinka gratis -w zeszłym roku zwolniło się kilkanaście osób,w tym już też parę poszło 7/8, a za płotem jakoś kolejki niema!!! -polecam tą firmę desperatą z kredytem hipotecznym ,albo z mocną psychiką. Bym zapomniał o tej wigilii co szef kazał wypie..............

bobek
@tylko prawda

witam mam pytanie te 13-15 zł na godzine jest na umowie czy na działalności?

dfrr

@Eloelo a co masz konkretnie na myśli pisząc to hm?

Eloelo

Ostatnio cos sie nie pojawia na czas....

Bolo

Chamstwo na porzadku dziennym,wyzwiska od najgorszych,mobbing,zastraszanie,brak szacunku do pracownika, wystarczy???

rufus

no proszę Cię, masz zamiar aplikować do tej firmy mimo takich opinii? ja zrobiłbym to tylko wtedy gdy rzeczywiście wiedziałbym , że to tylko plotki. Jeśli masz zamiar wierzyć w takie opinie o firmie to lepiej daj sobie z nią spokój bo raczej długo nie zagrzejesz miejsca w Tolos z takim podejściem ...

stach

No to jak jest z tym Tolosem? Jak tam teraz wygląda z sytuacja z robotą, zarobkami, socjalem, itd?

stach

Obóz pracy to słowo niecenzuralne?

stach

A jak teraz wygląda sytuacja w Tolosie? słyszałem, że si (usunięte przez administratora) tam zrobił, może ktoś się podzielić wiedzą?

Zostaw merytoryczną opinię o Tolos S.C - Żory

• Jak się pracuje w Tolos S.C?

Zobacz opinie na temat firmy Tolos S.C tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tolos S.C?

Tolos S.C
2.3/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Kleszczowska 28
    44-240 Żory