kujawianka

Bydgoszcz

Opinie o kujawianka

anonim 2011-02-08 19:35:09
najbardziej [usunięte przez moderatora] firma o jakiej słyszałem nie polecam szefostwo najgorsze jakie mozna mieć. Brak słów
anonim 2011-05-30 14:12:37
nie polecam, krótko mówiąc. BHP zerowe, jak coś się stanie to bekną i to ładnie tego życze. robota straszna, zarobki nieadekwatne.
anonim 2011-06-07 01:36:50
anonim - 2011-06-07 01:35:05

anonim - 2011-05-30 14:12:37

a d�ugo tam pracowa�e�?

a długo tam pracowałeś?
bezimienny 2012-02-20 15:44:05
Pracowałem tam od czerwca do stycznia i jedyne plusy to że miałem blisko i nauczyłem się jezdzić widlakiem. Minusy to zarobki nieadekwatne to obowiązków. Praca bardzo często wykonywana na powietrzu w różnych warunkach (deszcz, grad, mróz) przy czym wszyscy w prywatnych ubraniach, butach itd. o rękawiczki robocze trzeba było się prosić i zawsze był z nimi problem. Umowa zlecenie odnawiana co miesiąc z tym że bywało że 2 miesiące pracowałem bez żadnej umowy. Przerwa 15min ale w sezonie bywało że nie było jej wcale lub była przerywana przez kierownika( tyle było roboty) CHORE! Przerwa to przerwa! Cieszę się że mam to już za sobą :)
puma 2013-04-08 13:25:21
Syf kiła brak słów obóz pracy zero przerw zero bhp płacą zapomogi i tylko patrzą jak jeszcze skubnąć pracownika czyli [usunięte przez moderatora] co musi wszystko robić.
KANDYDAT 2013-04-12 09:44:26
ukazalo sie ogloszenie o naborze do pracy kierowcy i magazyniera rozumie zeby dac sobie spokoj praca pewnie na sezon a jezeli zarobki i sytuacja jest taka jak opisujecie to .....................
pawel 2016-05-19 15:44:21
Skoro jezdziles wozkiem widlowym to chyba byles na magazynie? a miales uprawnienia czy nie trzeba miec piszesz, ze nauczyles sie wiec podjerzewam ze uprawnien nie miales,tak?Wiec przyjmuja bez dosiwadzcenia?
Zostaw swoją opinię o kujawianka - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kujawianka