Opinie o Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA w Białka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA w Białka

Czy zwolnienie kilku pracowników fizycznych dały tak straszne oszczędności dla zakładu wystarczy popatrzeć gdzie kilku kierowników nie ma pojęcia o tym co ten zakład wytwarza chcą coś udoskonalić ale trzeba lat praktyki a nie czytania w internecie.Zatrudnianie osób nie mających wiedzy o specyficznym sposobie produkcji na tym zakładzie stało sie normą.

po co tak oczerniać ten FABIOS wiadomo dobre czasy już nie wrócą przepracowałem tam 27 lat zwolniono mnie ale bez przesady żyć trzeba a nie załamywać śie wszędzie są ludzi i ludziska nikt nie jest bez wad takie życie niestety zakład jest sprywatyzowany i właściciel robi co chce takie życie i taki nasz(usunięte przez administratora)

obserwator

komuna.Pan prezes zadbał żeby nikt nie pisał negatywnie o FABIOS.SA

olo

popatrzcie na siebie (usunięte przez administratora) wszystko zrobicie dla kariery jedno wielkie upodlenie a sławnych na Fabiosie nie brakuje jest ich jak mrówek w lesie

olo

jak to jest goniec pakowacz teraz kierowniczka żeby zaistnieć ludzie lądują na kardiologi parodia mobbing zrobić sprawe sądową i po ptokach gdzie związki i śmieszny gumiś ludzi zwalnia bo chce zaistnieć ale nie pamięta za co wyleciał jej mąż

zeus
@olo

Oj olo olo....po Twoich wpisach widać że biedny z Ciebie człowiek, przepełniony goryczą , zazdrością i zawiścią...widać, że nie wyszło Ci w życiu i obwiniasz o to cały świat, czepiasz się ludzi , którym do pięt nie dorastasz. Uważaj tylko bo prędzej czy później ugryziesz się w język a wtedy zatruje Cię Twój własny jad...

sirius
@zeus

Jak powyżej-Olo, biedny zakompleksiony człowieczku! Jak boli cię to wszystko to się po prostu zwolnij -jeśli w ogóle pracujesz w osłonkach.... .Produkujesz się i piszesz takie teksty że żal (usunięte przez administratora) ciska!

semiwanda
@sirius

A ja jestem wróżką i moje karty mówią, że to nie olo pisze te wszystkie dyrdymały tylko jakiś ..... i to nie żaden Agent ..... -tylko nieudacznik ....., który chciał być sławny, chciał żeby wszyscy go czytali, że do szkoły nie chodził to widać od razu....abecadło go przerosło a co dopiero praca w FABIOSIE Na koniec powiem tylko olo skoro lubisz to imię- co poniekąd jest uzasadnione ze względu na pisownię...kariery chłopie na tej planecie i kilku sąsiednich to ja ci nie wróżę...

Toni
@olo

wtym zakladzie zadza nietylko goncy nawet myjkowy jest Glownym Mechanikiem to pomyscie cotam sie dzieje

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
olo

ludzie nie tylko osłonki istnieją aż tak sie nie upadlajcie te kilka osób które myślą że są idolami i tak odjadą kwestia czasu

mik

To jakie tam zarobki na produkcji na magazynie ? Warto tam składać CV ? Czy raczej kicha ?

ckm
@mik

Tak!Jest super!Czekamy na takich jak Ty i życzymy Ci powodzenia !!!

drx

Może napisze ktoś coś prawdziwego na temat tej firmy. Ludzie tu zaglądają bo szukają pracy i chcieli by się dowiedzieć czegoś konkretnego a wy tu jakieś eseje wypisujecie! Przecież ten zakład w Jaworniku to żadna dla Was konkurencja.

joker

Jakie zarobki są w fabiosie?

olo

to czego sie boicie stanąć i (usunięte przez administratora) bo maszynistów z bezrobocia nie wezmie ludzie tam latami dochodzą do perfekcji a jemu śie zdaje że 1200zł i lecą wszyscy(usunięte przez administratora)

olo

czemu takie głupoty wypisujesz według kodeksu pracy masz mieć 11 gh odpoczynku jest uchwalone a że wy śie boicie to z was d..a nie związki patałachy

zoja
@olo

Mój błąd! Nie 16 a 12 bo takie przymiarki były już rok temu. Kto w tym Kobierzynie by tyle wytrzymał! A że za minimalna krajową - już teraz kokosów nie ma a co będzie czas pokaże. Obudźcie się! To są prywaciarze a nie zakład państwowy! Jedynie te liche związki hamują zapędy do niewolnictwa... Przecież w całej zasranej Polsce to tak wygląda. Prywatni robią co chcą bo mają przyzwolenie kliki zwanej rządem RP!

zoja

Ale Wy Wszyscy mądrzy jesteście! Gdyby nie związki to już dawno robili byście nie osiem a 16 godzin za minimalną płacę. Nie wierzycie? To rozwalcie związki i zobaczycie jak życie potrafi kopać po d..e!

olo

jak można pisac raporty do nie dawna będąc nikim zwalniac ludzi kariera ale babuszki już nie ma pech

olo

co facet wie jako brakarz po mieśiącu roboty laik ale pokotek dziada z żarnówki tak wygląda żeczewistośc w fabiośie pracuje tyle ile dzieci mają wakacji specjalista [usunięte przez administratora]w tym zakładzie łącznie z kretynami którzy sie płaszczą przed kurduplem ale pszyjdzie czas na nich i to nie długo

scigany

Najlepsi są młodzi brakarze za swoją kierowniczką!!! Cud ,miód i malina przyszłość Fabios!

stawowy46@gmail.com

prezes jest najlepszy gościu podoba mi sie

olo

troszeczkę postarania wygląda tak wyjście z głupimi pomysłami bo i tak facet nie ma pojęcia ewentualnie zwolnienie kilku osób fizycznych bo na tym są oszczędności a wzrost kadry kierowniczej bo i tak jest bielej jak w szpitalu od nadzoru chore

lulek

W fabiosie najszybciej robi się karierę będąc siostrzeńcem pana B. Po półrocznej zabawie w pseudo brygadzistę zostaje się super brakarzem!Cóż za fachowość i doświadczenie!

zbyszek

dobrze piszesz terefere tylko nie ma premi a jest nagroda prezesa która zaniża całą stawke urlopową ale nad tym pracują takie same gumiśie jak ten który uważa sie za kubice parodia

ZBYSZEK

otwierają i to całą parą i mają pracować sami specjaliści po ochronie środowiska jako kierownicy produkcji

terefere

Weżcie się (usunięte przez administratora)do roboty ! Potraficie tyko się nad sobą użalać i dekować od roboty !Komuna się skończyła a wam tylko się NALEŻY Poza tym nikt was do pracy nie zmusza możecie znaleźć inną skoro tacy dobrzy jesteście. Co wy potraficie ? Ano nic. Boże jak w tym kraju ma być dobrze jak wam tylko wyro ,piwo i dupy w głowie Związki to tylko obrońcy ściemniaczy Rozwiązać i zwolnić co do jednego Moja propozycja. Tyle w temacie.

sadruk
@terefere

Gówno widziałeś, i (usunięte przez administratora) wiesz matole-co dostałeś premie ,niech zwolni Napoleon ale tych z tłoczenia i zobaczymy co się wydarzy,po za tym co to za Rada Nadzorcza która toleruje nieudaczników obecnego zarządu,jak ma być dobrze jak mamy takich matołów.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA - Białka

• Jak się pracuje w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA?

Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA
2.9/5 Na podstawie 117 ocen.

Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA