logo BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k.

BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k.

Szczekociny

Opinie o BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k.

worker 2013-04-22 21:32
Racja. Pierwsze wrażenie jest niby fajne, ale po tygodniu czy dwóch widać jak jest. Na wszystko normy i często takie że nie ma kiedy iść po materiał. A młody szef tylko pyta jakie są parametry i czemu nie większe. Generalnie ogromny presing i nacisk na szybkość. Ludze spoko ale nie do końca, niektórzy na przerwę nie chodzą bo norme trzeba zrobić i najlepiej to ją przekroczyć
Co do zarobków to raczej słabe
zainteresowany 2013-06-04 13:10
zarobki słabe... a jakieś konkrety? ile dla operatora?
młody szef 2013-06-28 15:30
Nie jestem szefem nik tak dla fanu a to co napisałem jest jak najbardziej trafione
adi 1 2013-09-10 20:38
(usunięte przez moderatora) jak diabli. Pracuje tu długo i zarabiam nie żle . A jak się nie chce komuś pracować tylko woli się (usunięte przez moderatora) to wypisuje to co wypisuje.
2013-09-13 21:44
słyszałem że 3 na reke
level 2013-09-16 11:56
adi ciekawe kim jestes no moze ze starym pracownikiem ale mniejsza z tym sam wiesz jaka jest atmosfera w firmie nie chce sie pracowac ha ha ha nie wiesz o czym nawet piszesz kazdy przychodzi do pracy zeby zarobic a nie w (usunięte przez moderatora) grac . zarobki jak na prace w tym zakladzie sa niskie a ludzie nie powiem jak sa traktowani przez kierownictwo ,kto nie wie niech sam sprobuje to sie przekona
anonimowy 2013-09-20 08:01
ludzie opanujcie się bo to trochę beznadziejne wykłócanie się o nie prawdę.... Mi osobiście się tu pracuje bardzo dobrze. Ktoś kto pisze takie brednie na temat złych zarobków lub złej atmosfery powinien w głowę się strzelić!!!! Jeśli się komuś nie chce pracować to zarobki ma małe bo woli własnie w (usunięte przez moderatora)lecieć!!! a jeśli ktoś ma chęci do pracy i chce pracować to i zarabia dobrze i traktowany jest tak jak on traktuje innych w każdej pracy tak jest!!!!! więc zastanówcie się ludzie kogo słuchać czy jakiegoś lenia który lubi się (usunięte przez moderatora). czy człowieka który chce pracować... W każdej pracy tak jest więc po co pisać takie rzeczy i ludzi w błąd wprowadzać!!!
aaaaa 2013-09-24 22:53
3 kola na rękę normalnie je.nę ze śmiechu chyba ktoś z biura to piał
anonim 2013-09-26 13:46
jeśli chodzi o wcześniejszą wypowiedź to człowieku (usunięte przez moderatora)... naucz się pisać! a co do zarobków i pracy w firmie BORKOMET to jest spoko. jak pracujesz i robisz to co do Ciebie należy to i zarobisz a jak ktoś pierdo......li robotę to i słabo zarobi. a nie trzeba w biurze robić żeby dostać 3 000. trzeba pracować.
anonim 2013-11-29 11:06
Tak oczywiście zarobisz ale garba na plecach.Po 3 kola to zarabiają starzy pracownicy i to nie wszyscy i nikt nie wciśnie mi kitu ze przyjdzie jakiś nowy i nawet jeśli będzie umiał ustawiać maszyny i pisać programy to może liczyć na skromne 9-11 no możne 12zł na godz.Ale to chyba musi być z Zawiercia.(usunięte przez administratora) a co do umowy to pierwszy miesiąc bez jak się sprawdzisz do dostaniesz na cały etat i na jakiś tam okres a socjal podobno zabrali. No chyba ze coś się zmieniło.
Van 2014-04-03 22:06
Park maszynowy nowoczesny i to jedyny plus tej firmy.
Gdy idziesz zapytać o pensję bo nie wziąłeś gdy wszyscy brali usłyszysz " po co panu pieniądze, pieniądze szczęścia nie dają" - więc już tam nie pracuje.
Trzeba mieć twardą psychikę żeby tam pracować.
Jeśli ktoś wyrwie 12, 13 zł netto/h na start to na premie nie ma co liczyć. Pozdrawiam pracowników i bardzo kompetentnego kierownika (usunięte przez administratora).
abdul 2014-06-17 11:38
Ciekawy jestem dlaczego pracownicy ktorzy potrafia robic to znaczy ustawiac msszyny pisac programy tak szybko uciekaja z tamtad moze mi ktoś powiedzieć
abdul 2014-10-13 17:06
sa ludzie z doswiadczeniem kturzy naprawde potrafia robic ale mieli juz dosc traktowania jak niewolnika i gdy tylko nadarzyla sie okazja to zmienili zaklad kazdy mial i ma dosc tej zepsutej atmosfery która tak rozwijaja wlasciciele pozdrawiam
abdullah 2014-11-12 19:26
abdul chyba trochę przesadzasz ostatnio się trochę zmieniło, szefa "nie słychać" tak często na hali, młody trochę mniej się wtrąca.
Poza tym ja tak źle właścicieli nie oceniam inwestują w firmę a nie wyprowadzają kasy przez to że jest na czym robić to ponoć mamy roboty na 4 miesiące do przodu jest stabilizacja a nie jak gdzie indziej przychodzisz i mówią idź do domu bo dziś nie ma roboty to też ważne a że zarobki mogłyby być większe to normalne
iluminati 2015-11-13 10:49
Tak orientacyjnie to 11-15 możne więcej i trudno to określić czym się kierują przy przydzielaniu stawek bo na dzień dzisiejszy to chyba układem gwiazd na niebie. Przykładowo są przypadki ze pracownik z stażem 20 lat ma mniej niż ktoś co przyszedł do firmy nic nie umiejąc porobił 5 lat i teraz wielki z niego fachowiec.Jeszcze slow kilka co do atmosfery w firmie która by wydawała się być już całkiem znośna ale postanowili z ormowca czy tam zomowca zrobić kierownika no i podpierdalanie stało się teraz priorytetem co dla nie który przez co ludzie się zwalniają a niektórym tak średnio zależny na pracy.Wiem ze zaraz ktoś się znajdzie i napisze ze wcale tak nie jest ale wierzcie mi zaranie bym się wstrzymał z przyjściem tu do pracy puki się nie uspokoją. Dowodzenia państwu
reeki 2016-04-24 15:40
Nie przesadzajcie z zarobkami grunt ,że jest umowa o pracę nie to co płaci Wojciechowska Krystyna 4 zł na godzinkę i brak umowy jak w obozie Auschwitz.
Kuba 2016-10-19 12:35
Dajcie sobie spokój z ta firmą
Gg 2016-10-20 10:20
Tak a jakie to stawki są?
ttty 2016-10-22 08:31
1200do 2000max jak pracujesz
3000i dużo więcej kiedy używasz wazelinę
JJ. 2016-10-22 09:02
Jak to nie wiecie jakie tam są stawki?
Są dwa rodzaje wynagrodzeń. 1200- kiedy pracujesz, 3000 i więcej jak stosujesz wazelinę.
abcd 2016-11-24 17:34
Normy... normy sa takie że sie w 6-7 godzin wyrobisz
abcd 2017-01-18 17:42
Jasne 6-7 godzin... Chyba tylko wtedy kiedy stoi nad tobą ten nienormalny zomowiec
wiatr 2017-01-25 19:30
Widziałem obecnie na urzędzie pracy w Zawierciu ogłoszenia o pracę na operatora CNC i dają na początek 2500 brutto. Czy warto składać tam swe papiery? Czy stawki są uzależnione od stażu pracy?
Roger 2017-04-11 21:01
Praca tutaj jest dobra na start kiedy chcesz zdobyć doświadczenie w obróbce ale i doświadczeni pracownicy mają tu co robić. Wszystkiego możesz się nauczyć a wynagrodzenie wiąże się z tym ile umiesz. Minusem jest dezorganizacja, nigdy nie wiesz co będziesz jutro robił i na której maszynie bo coś jest akurat pilne.
Iza 2017-07-20 11:09
@Roger
to, że BORKOMET jest dobrym miejscem na zdobycie doświadczenia będzie na pewno cenną informacją dla osób rozważających dołączenie do firmy. Czy więc firma jest również otwarta na zatrudnianie osób, które swoją karierę zawodową dopiero rozpoczynają? Co mógłbyś doradzić osobom, które są zainteresowane aplikacją do firmy?
Szwagier 2017-08-01 23:47
@Iza
w Borkomecie przeważają pracownicy którzy lubią wazelinę i lub "%" więc jeśli zaliczasz się do którychś z nich na pewno sobie poradzisz :)
Xxx 2017-08-08 12:17
Co to za ,,%,,?
Iza 2017-09-04 12:48
Na stronie internetowej firmy poszukiwani są kandydaci na stanowisko Operator obrabiarek sterowanych numerycznie. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy właśnie na tym stanowisku? Konkretne informacje będą bardzo pomocne.
G.G 2017-09-12 14:49
Myślę że temat został wyczerpany w powyższych wypowiedziach
Zostaw swoją opinię o BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k. - Szczekociny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k.