BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k.

Szczekociny

Opinie o BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k.

worker 2013-04-22 21:32:43
Racja. Pierwsze wrażenie jest niby fajne, ale po tygodniu czy dwóch widać jak jest. Na wszystko normy i często takie że nie ma kiedy iść po materiał. A młody szef tylko pyta jakie są parametry i czemu nie większe. Generalnie ogromny presing i nacisk na szybkość. Ludze spoko ale nie do końca, niektórzy na przerwę nie chodzą bo norme trzeba zrobić i najlepiej to ją przekroczyć
Co do zarobków to raczej słabe
zainteresowany 2013-06-04 13:10:25
zarobki słabe... a jakieś konkrety? ile dla operatora?
młody szef 2013-06-28 15:30:29
Nie jestem szefem nik tak dla fanu a to co napisałem jest jak najbardziej trafione
adi 1 2013-09-10 20:38:31
(usunięte przez moderatora) jak diabli. Pracuje tu długo i zarabiam nie żle . A jak się nie chce komuś pracować tylko woli się (usunięte przez moderatora) to wypisuje to co wypisuje.
2013-09-13 21:44:03
słyszałem że 3 na reke
level 2013-09-16 11:56:40
adi ciekawe kim jestes no moze ze starym pracownikiem ale mniejsza z tym sam wiesz jaka jest atmosfera w firmie nie chce sie pracowac ha ha ha nie wiesz o czym nawet piszesz kazdy przychodzi do pracy zeby zarobic a nie w (usunięte przez moderatora) grac . zarobki jak na prace w tym zakladzie sa niskie a ludzie nie powiem jak sa traktowani przez kierownictwo ,kto nie wie niech sam sprobuje to sie przekona
anonimowy 2013-09-20 08:01:26
ludzie opanujcie się bo to trochę beznadziejne wykłócanie się o nie prawdę.... Mi osobiście się tu pracuje bardzo dobrze. Ktoś kto pisze takie brednie na temat złych zarobków lub złej atmosfery powinien w głowę się strzelić!!!! Jeśli się komuś nie chce pracować to zarobki ma małe bo woli własnie w (usunięte przez moderatora)lecieć!!! a jeśli ktoś ma chęci do pracy i chce pracować to i zarabia dobrze i traktowany jest tak jak on traktuje innych w każdej pracy tak jest!!!!! więc zastanówcie się ludzie kogo słuchać czy jakiegoś lenia który lubi się (usunięte przez moderatora). czy człowieka który chce pracować... W każdej pracy tak jest więc po co pisać takie rzeczy i ludzi w błąd wprowadzać!!!
aaaaa 2013-09-24 22:53:26
3 kola na rękę normalnie je.nę ze śmiechu chyba ktoś z biura to piał
anonim 2013-09-26 13:46:04
jeśli chodzi o wcześniejszą wypowiedź to człowieku (usunięte przez moderatora)... naucz się pisać! a co do zarobków i pracy w firmie BORKOMET to jest spoko. jak pracujesz i robisz to co do Ciebie należy to i zarobisz a jak ktoś pierdo......li robotę to i słabo zarobi. a nie trzeba w biurze robić żeby dostać 3 000. trzeba pracować.
anonim 2013-11-29 11:06:14
Tak oczywiście zarobisz ale garba na plecach.Po 3 kola to zarabiają starzy pracownicy i to nie wszyscy i nikt nie wciśnie mi kitu ze przyjdzie jakiś nowy i nawet jeśli będzie umiał ustawiać maszyny i pisać programy to może liczyć na skromne 9-11 no możne 12zł na godz.Ale to chyba musi być z Zawiercia.(usunięte przez administratora) a co do umowy to pierwszy miesiąc bez jak się sprawdzisz do dostaniesz na cały etat i na jakiś tam okres a socjal podobno zabrali. No chyba ze coś się zmieniło.
Van 2014-04-03 22:06:38
Park maszynowy nowoczesny i to jedyny plus tej firmy.
Gdy idziesz zapytać o pensję bo nie wziąłeś gdy wszyscy brali usłyszysz " po co panu pieniądze, pieniądze szczęścia nie dają" - więc już tam nie pracuje.
Trzeba mieć twardą psychikę żeby tam pracować.
Jeśli ktoś wyrwie 12, 13 zł netto/h na start to na premie nie ma co liczyć. Pozdrawiam pracowników i bardzo kompetentnego kierownika (usunięte przez administratora).
abdul 2014-06-17 11:38:32
Ciekawy jestem dlaczego pracownicy ktorzy potrafia robic to znaczy ustawiac msszyny pisac programy tak szybko uciekaja z tamtad moze mi ktoś powiedzieć
abdul 2014-10-13 17:06:02
sa ludzie z doswiadczeniem kturzy naprawde potrafia robic ale mieli juz dosc traktowania jak niewolnika i gdy tylko nadarzyla sie okazja to zmienili zaklad kazdy mial i ma dosc tej zepsutej atmosfery która tak rozwijaja wlasciciele pozdrawiam
abdullah 2014-11-12 19:26:21
abdul chyba trochę przesadzasz ostatnio się trochę zmieniło, szefa "nie słychać" tak często na hali, młody trochę mniej się wtrąca.
Poza tym ja tak źle właścicieli nie oceniam inwestują w firmę a nie wyprowadzają kasy przez to że jest na czym robić to ponoć mamy roboty na 4 miesiące do przodu jest stabilizacja a nie jak gdzie indziej przychodzisz i mówią idź do domu bo dziś nie ma roboty to też ważne a że zarobki mogłyby być większe to normalne
iluminati 2015-11-13 10:49:08
Tak orientacyjnie to 11-15 możne więcej i trudno to określić czym się kierują przy przydzielaniu stawek bo na dzień dzisiejszy to chyba układem gwiazd na niebie. Przykładowo są przypadki ze pracownik z stażem 20 lat ma mniej niż ktoś co przyszedł do firmy nic nie umiejąc porobił 5 lat i teraz wielki z niego fachowiec.Jeszcze slow kilka co do atmosfery w firmie która by wydawała się być już całkiem znośna ale postanowili z ormowca czy tam zomowca zrobić kierownika no i podpierdalanie stało się teraz priorytetem co dla nie który przez co ludzie się zwalniają a niektórym tak średnio zależny na pracy.Wiem ze zaraz ktoś się znajdzie i napisze ze wcale tak nie jest ale wierzcie mi zaranie bym się wstrzymał z przyjściem tu do pracy puki się nie uspokoją. Dowodzenia państwu
reeki 2016-04-24 15:40:23
Nie przesadzajcie z zarobkami grunt ,że jest umowa o pracę nie to co płaci Wojciechowska Krystyna 4 zł na godzinkę i brak umowy jak w obozie Auschwitz.
Kuba 2016-10-19 12:35:14
Dajcie sobie spokój z ta firmą
Gg 2016-10-20 10:20:40
Tak a jakie to stawki są?
ttty 2016-10-22 08:31:04
1200do 2000max jak pracujesz
3000i dużo więcej kiedy używasz wazelinę
JJ. 2016-10-22 09:02:11
Jak to nie wiecie jakie tam są stawki?
Są dwa rodzaje wynagrodzeń. 1200- kiedy pracujesz, 3000 i więcej jak stosujesz wazelinę.
abcd 2016-11-24 17:34:25
Normy... normy sa takie że sie w 6-7 godzin wyrobisz
Zostaw swoją opinię o BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k. - Szczekociny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k.