Opinie o Firma ART S.J. w Bielsko-biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma ART S.J.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Firma ART S.J. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma ART S.J. w Bielsko-biała

Czy w Firma ART S.J. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

A.M. Nowy wpis

Jeżeli szukacie pracy gdzie (usunięte przez administratora) jest dozwolony to ta firma jest idealnym miejscem. Zgłoszenie (usunięte przez administratora) stosowanego przez A.S do szefa skutkuje zwolnieniem z pracy osób nad którymi (usunięte przez administratora) Przyszłym klientom życzę aby dokładnie sprawdzali towar który dostają szczególnie grubość, a osobą którym przez myśl przyszło iść tam do pracy no gorzej trafić nie możecie chyba że lubicie (usunięte przez administratora) Dużo obiecywane na rozmowie o pracę niestety później jest tłumaczenie bo jest kryzys , nie liczcie na ,,karpia'' na święta bo nawet złotówki nie dostaniecie. Nowi pracownicy są (usunięte przez administratora) przez tych dłużej stażem żeby tylko błędy które non stop popełniają na jaw nie wyszły. Nie liczcie też na wodę do picia po mimo że socjal na kwitku widnieje ale ciężkie czasy są można pić ,, kranówkę'' Przy rozmowie z (usunięte przez administratora) lepiej mieć świadka bo niestety (usunięte przez administratora) usłyszysz ale ja ci tak nie mówiłam. Co byś robił nowy pracowniku po pracy tam psychiatra murowany a i tak to będzie twoja wina. A już na pewno nie idź na kontrolę jakości bo codziennie będziesz miał kołatania serca zapewnione emocjami dzięki (usunięte przez administratora) która już (usunięte przez administratora) w pracy przerabiała. Warunki pracy tragiczne , warunki płacy tragiczne , więc nie marnuj swojego życia i zdrowia na pracę w tej firmie.

Marcin Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam tego zakładu jeden wielki (usunięte przez administratora) praca pod presją czasu bardzo wysokie normy!!!!! kierownictwo to człowiek który kłamie prosto w twarz !!!!nie przyjemny człowiek zero wyrozumiałości jeśli chodzi o pracę na produkcji to naprawdę nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

Mirex Nowy wpis
@Marcin

Dokładnie zgadzam się!!!!!!

Mirex

Zdecydowanie nie jedyna normalna osoba w tej firmie to szef z którym jesteś się w stanie zawsze dogadać. Natomiast co do kierownika magazynu (usunięte przez administratora) oraz osoba kłamiąca w twarz!!! Zdecydowanie nie polecam iścia na magazyn.

Firma Firma ART S.J. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma ART S.J. - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Firma ART S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma ART S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma ART S.J.