Opinie o Usługi Ogólnobudowlane Projektowanie Terenów Zieleni Fornalkiewicz Łukasz w Łęgowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Usługi Ogólnobudowlane Projektowanie Terenów Zieleni Fornalkiewicz Łukasz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Ogólnobudowlane Projektowanie Terenów Zieleni Fornalkiewicz Łukasz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Ogólnobudowlane Projektowanie Terenów Zieleni Fornalkiewicz Łukasz w Łęgowo

Co wchodzi w socjal Usługi Ogólnobudowlane Projektowanie Terenów Zieleni Fornalkiewicz Łukasz?

Piotrek Nowy wpis

Ten człowiek to jakaś porażka. Ostrzegam

Daniol Nowy wpis

Czy ma może ktoś numer telefonu do tego pana?

UWAGA

Uwaga na tą ekipę teraz chyba FORBUD lubią "pożyczać" !!!!!!

Agata
@UWAGA

Pożyczać i nie oddawać czy masz na myśli coś gorszego? Co takiego od was wziął czy to po prostu ogłoszenie zbiorcze jest?

Klient
@UWAGA

Właśnie tez to podejrzewalem. U mnie poszło za dużo materiału i w grę wchodziły 2 rzeczy albo niegospodarność i brak umiejętności albo to o czym piszesz :(

Agata Nowy wpis
@Klient

Czyli za rękę nikt nie złapał? Do teraz udało się rozwikłać zagadkę?

Firma Usługi Ogólnobudowlane Projektowanie Terenów Zieleni Fornalkiewicz Łukasz poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Nie polecam usług tego Pana.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Usługi Ogólnobudowlane Projektowanie Terenów Zieleni Fornalkiewicz Łukasz?

...

Na tzw. mordę

Wkur...ny

Widzę że nie jestem pierwszy. Szkoda tylko że nie znalazlam tych opinii wcześniej ????

Wkur...ny

Uwaga!!! Nie brać!!! Po czasie wszystko do poprawki. Pieniądze wywalone w błoto

inz. budownictwa lądowego

Witam wszystkich. Miałem kiedyś okazje pracować jakąś chwile na jednej inwestycji z tym człowiekiem i niestety zleceniodawca był niezadowolony nawet nazwał jego prace "parodią budownictwa"

Ryszard

Jaka umowa oferowana jest na początek pracy? Okres próbny?

Dodek
@Ryszard

Umowa taka na gębę :) Sie okazało że mi nie opłacał składek

Czy pracodawca Usługi Ogólnobudowlane Projektowanie Terenów Zieleni Fornalkiewicz Łukasz organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zawiedziony inwestor

Ta osoba sama potrzebuje szkoleń. Brak podstawowej wiedzy budowlanej.

Patryk

Czy są jakieś wolne wakaty? Szukałem informacji ,ale nie wiem jak się skontaktować z firma ?

Dodek

Jakie stanowiska :) na jakim Cię postawi na takim robisz. Wymagania są takie, że pracownik powinien być na tyle przy-tępawy aby nie dochodził swoich praw, dał się robić na wynagrodzeniu, albo się nie burzył jak w ogóle nie dostanie.

Jakie wartości są cenione w USŁUGI BUDOWLANE Łukasz Fornalkiewicz?

Możliwe, że chęci ale to za mało :))))

Helmut

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Może nie jest idealnie ale z pewnością dla pracującej dobrze osoby jest tu dobrze

Konrad

Jesteście pewni, że firma nie zasługuje na pozytywne opinie? Miałem starać się o pracę dlatego pytam.

@Konrad

Kiedyś pracowałem tam. Okazało się że miałem nie opłacone składki a to co mi winien do dziś nie mam.

Inwestor

Ta firma nawet do kopania rowów się nie nadaje!!!!!

cvbhnjk

zawsze warto argumentować swoje wypowiedzi @mhm, bo że godna polecenia to naprawde nic nam nie mówi :)

Tymek

To oszust i złodziej i głupi cwaniak, nie zna się na robocie[usunięte przez admina]zaliczki i nie wywiązuje się. Tak naprawdę nie wiadomo gdzie mieszka. UWAGA NA [usunięte przez admina]

mhm
@Tymek

Firma godna polecenia !

maniek

Chyba adres "firmy" jest inny. 60 ? Firma krzak.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Ogólnobudowlane Projektowanie Terenów Zieleni Fornalkiewicz Łukasz - Łęgowo

Usługi Ogólnobudowlane Projektowanie Terenów Zieleni Fornalkiewicz Łukasz
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 60
    66-100 Łęgowo