Opinie o Qsr 24H Polen Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Qsr 24H Polen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Qsr 24H Polen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qsr 24H Polen Sp. z o.o. w Poznań

Polkowice

(usunięte przez administratora)pracowników z biezacych urlopów, żeby nie płacić postojowego, a wiadomo, że pracodawca może zmusić pracownika do urlopu tylko zaległego... Banda...!

Jolanta
@Polkowice

Co znaczy, że w Qsr 24H Polen okradają z urlopów? Każą wybierać kiedy im odpowiada? Czy jak to rozumieć?

Elo
@Polkowice

Pani Dorota mówiła, że tylko zaległe.

Filip

Witam. Jakie są zarobki na wakacie kontrolera jakości ?

Magda

Nie polecam masakra .Poznań i Wrzesnia omijać firmę szerokim łukiem.

Johny

nie polecam tej pracy. leca w bambuko z godzinami i wyplatami nie polecam.

Czy po rozmowie w Qsr 24H Polen Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Rhsua

Rychu dalej rządzi ale nie idzie mu to za dobrze jeżeli chodzi o oddział w polkowicach, (usunięte przez administratora) aż szkoda gadać, kiedyś tam pracowałam i nie żałuję odejścia jak widzę co dzieje sie w tej firmie. Samowolka cwaniactwo zawyżone normy, pracownik jest tylko dla zarobienia pieniędzy dla firmy i jak to mowi przełożony "naku**iać ile się da" o premii zapomnij a jak będzie to 100 na czysto szok zarobki takie że szkoda gadać. O czymś swiadczy to że tyle ludzi sie tsm przewinęło, gdyby było dobrze to by sie nie zwalniali po miesiącu. Szczerze odradzam tą firmę, omijajcie szerokim łukiem

Jacek

@Przemek, widzę, że masz jakąś wiedzę na temat firmy, czy byłeś jej pracownikiem? Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego pracodawcy? Opowiedz proszę o warunkach zatrudnienia, jakie wcześniej miały miejsce. Może na forum znajdą się osoby, które będą mogły je porównać z obecnymi.

Przemek

Rychu dalej rządzi?

Jacek

Bardzo dużo czasu minęło już od zamieszczenia przez Was ostatniej opinii na tym forum. Jeżeli jest coś co Waszym zdaniem warto poruszyć odnośnie do "QSR 24h Polen" jako pracodawcy, to zachęcam Was do opublikowania tego w tym wątku. Na pewno są osoby, które chciałyby się zapoznać z aktualnymi informacjami o tej firmie.

KASIA

Pracowalam w firmie Qsr24h jako kontroler jakości i bylam bardzo zadowolona. Koordynatorzy pomocni w razie potrzeby. Jasny system wynagradzania. Przed podjęciem wykonywania zlecenia wszystko szczegolowo wyjasnione. Polecam te firme osobom które w kontroli jakości odnajdują swój cel zawodowy!

D.G

Bylem pracownikiem firmy Qsr 24h i strasznie sie rozczarowalem.Firma nie dba o szkolenia pracownikow ktore uprawniaja do legalnego wejscia na teren zakladu VW.Pracownicy wymieniaja sie miedzy soba przepustkami(ja sam wchodzilem na przepustki osob ktore juz nie pracuja w qsr)Jesli chodzi o umowe to jest to umowa zlecenie na ktorej stawka godzinowa byla 15 zl,ale coz z tego jak w tygodniu przepracowalem 15 godzin,a do dyspozycji firmy musialem byc 24 godziny poniewaz mieszkalem w sluzbowym mieszkaniu. Pan koordynator z dnia na dzien obiecywal powazne zlecenia,a gruncie rzeczy nie radzil sobie z funkcja ktora wykonywal.Do Pana R.K prezwsa firmy nie mam pretensji gdyz jak mniemam o calym tym balaganie On nie ma zielonego pojecia,a wszystkie problemy zamiatane sa pod dywan i nie docieraja do Niego.Dlatego szczerze odradzam prace w tejze firmie.

Normale
@D.G

Nie zgadzam się z Tobą (usunięte przez administratora)

Bob

Całkowicie się zgadzam z kolegą. Firma do bani.

Zostaw merytoryczną opinię o Qsr 24H Polen Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Qsr 24H Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Qsr 24H Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Qsr 24H Polen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Qsr 24H Polen Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Browarna 20
    61-063 Poznań