"QSR 24h Polen" Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o "QSR 24h Polen" Sp. z o.o.

admin 2015-08-01 20:02:41
Jak wygląda praca w firmie "QSR 24h Polen" Sp. z o.o. ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!
D.G 2016-09-16 08:23:40
Bylem pracownikiem firmy Qsr 24h i strasznie sie rozczarowalem.Firma nie dba o szkolenia pracownikow ktore uprawniaja do legalnego wejscia na teren zakladu VW.Pracownicy wymieniaja sie miedzy soba przepustkami(ja sam wchodzilem na przepustki osob ktore juz nie pracuja w qsr)Jesli chodzi o umowe to jest to umowa zlecenie na ktorej stawka godzinowa byla 15 zl,ale coz z tego jak w tygodniu przepracowalem 15 godzin,a do dyspozycji firmy musialem byc 24 godziny poniewaz mieszkalem w sluzbowym mieszkaniu. Pan koordynator z dnia na dzien obiecywal powazne zlecenia,a gruncie rzeczy nie radzil sobie z funkcja ktora wykonywal.Do Pana R.K prezwsa firmy nie mam pretensji gdyz jak mniemam o calym tym balaganie On nie ma zielonego pojecia,a wszystkie problemy zamiatane sa pod dywan i nie docieraja do Niego.Dlatego szczerze odradzam prace w tejze firmie.
Bob 2016-09-16 10:28:36
Całkowicie się zgadzam z kolegą. Firma do bani.
Zostaw swoją opinię o "QSR 24h Polen" Sp. z o.o. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "QSR 24h Polen" Sp. z o.o.