Opinie o Qsr 24H Polen Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Qsr 24H Polen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Qsr 24H Polen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qsr 24H Polen Sp. z o.o. w Poznań

W ofertach pracy dla pracowników produkcji typu kontroler jakości, nawet jeśli jest to praca na miejscu, w Poznaniu, pojawia się wymóg gotowości do podróży służbowych. Co to za oferty i jakie podróże są tu na rzeczy? Chodzi o to, że zmiany ma się w więcej niż jednym zakładzie? Czy to wgl jakiś kontroler mobilny?

Vw

Pozytywna ocena dla firmy QSR. Pani Dominika jest osobą doskonale zorganizowaną. Łatwo nawiązuje kontakty i posiada przyjazne usposobienie, co korzystnie wpływa na postrzeganie jej przez klientów, jak i współpracowników. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą, czym szybko zjednuje sobie ludzi. Dziękuję za profesjonalizm ze strony firmy.

Zgadzam się:)

*Wstawione uśmiechy :):):):):):):)

@Vw

Dominika zorganizowana i uśmiechnięta? To chyba tylko pozory, albo nieśmieszny żart. Traktuje ludzi z góry, podobnie jak Kornelia. Nie da się z nimi współpracować.

Mar
@ChocoB00M

Nie zgadzam się z tym. Jeszcze nie widziałem żeby kogokolwiek traktowala z góry. ;)

Misiek
@Mar

Mar zgadzam sie z Toba, tez tego nie zauwazylem, a pracowalismy nie raz razem na zakladzie, wiec ta opinia jest nieprawdziwa

Daro

Ale bzdura ???? Nieśmieszmym żartem jest twój komentarz

Zuza Nowy wpis

Kłamstwo

Edwardo Nowy wpis
@Zuza

Ty Zuza jesteś jednym wielkim kłamstwem. Znałem Dominikę i opinia Vw jest jak najbardziej prawdziwa!

Laluś

Nie wiem skąd te komentarze tutaj. Sami kombinatorzy i sciemniacze . Jak chcesz czlowieku zarabiac to pracuj sumiennie, bez walenia sciemy non stop to doceni cie koordynator czy lider. czytam te komentarze i nie wierze jak te osoby- tak tak wiem kim jestescie mimo ze piszecie nie podajac swoich prawdziwych danych moga pisac takie glupoty, aaa no fakt internet przyjmie wszystko, ale nie wszyscy lykaja to jak ryby. ci co was znaja / znali bo z wami pracowali wiedza o co komon xd. siedziales jeden z drugim w innej firmie za grosze, a tu w dupach sie poprzewracalo.

Laluś 3
@Laluś

Dobrze że to podajesz swoje imię i nazwisko!

Olga
@Laluś 3

To sarkazm czy na podstawie czegoś z łatwością to wyczytujesz? wiadomo o co chodzi z tym, że tylko ci co pracowali wiedzą o co "komon"? ;p

Julia Nowy wpis
@Laluś

Skoro piszesz, że koordynator albo lider potrafią docienić starania pracownika, czy to oznacza, że można liczyć na jakąś premię?

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie zarobki jak na obecne standardy bardzo małe. Godziny pracy nieregularne ciągłe zmiany w grafiku ponadto nie przestrzega się tutaj 11h przerwy pomiędzy zmianami, często jest się pracownikiem na telefon. Jeżeli chcesz traktować tą prace jako swoje główne źródło zarobku lepiej tutaj nie pracować nigdy nie będziesz pewny czy przepracujesz pełny miesiąc i ile zarobisz, jeżeli nie ma zleceń wysyłany jesteś na przymusowy urlop lub odbierane jest to z twoich nadgodzin. Lider z którym miałem odczynienia niby miał pomagać przy zleceniach a tak naprawdę to wychodził pod pretekstem załatwienia czegoś i wracał na koniec zlecenia. Co do odzieży ochronnej buty oraz odzież jak w każdej innej firmie pozostawiają wiele do życzenia tego co brakowało to odzieży roboczej na zimniejsze dni gdzie trzeba było wychodzić na zewnątrz.

Katarzyna
@były pracownik

skad wynikaja te nieregularne godziny pracy, to chyba nie chodzi o wszystkie stanowiska co nie?

@Katarzyna

Wynika to ze słabej organizacji samej firmy i dużej rotacji pracowników kontrolerów, słabej komunikacji pracodawcy z pracownikiem dotyczy to w szczególności pracowników na zlecenie. Zdarzały się przypadki kuriozalnych zmian w grafiku jak wracasz z nocki o 6.00 i ktoś do ciebie dzwonił o 12.00 czy nie przyjdziesz do pracy bo ktoś tam nie przyszedł. Oczywiście nie trzeba się na to zgadzać ale potem wiadomo jak na ciebie patrzą. Tak jak już napisałem te zmiany wiążą się z nieprzestrzeganiem 11h przerwy pomiędzy zmianą. Jednym słowem jak ktoś już tutaj to powiedział wyzysk firma nastawiona jedynie na zysk, absolutnie nie zależy im na pracownikach.

Edyta

A jak w takiej sytuacji się pójdzie za kogoś, kto nie przyjdzie do pracy tego samego dnia, to dostanie się coś dodatkowo ? zostanie się docenionym ?

Czy po rozmowie w Qsr 24H Polen Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ile jest zmian w Qsr 24H Polen Sp. z o.o.?

Edyta

W jakich godzinach te zmiany? Jest obowiązek pracować na wszystkie, czy można się dogadać aby przychodzić tylko na jedną? ;-)

Madonna
@Edyta

Można się dogadać, ja się dogadałam odrazu bo mam małe dziecko i chodzę tylko na nocki, więc nie wiem skad te dziwne informacje

Kamil
@Madonna

A jak już piszesz o nocnych zmianach to wtedy jest wyższa stawka? Za nocki coś dokładają do wypłaty?

Robert

Jako byly koordynator w tej firmie z czystym sumieniem nie plecam pracy. Odzież ochronna jak i obuwie pozostawia wiele do życzenia. Mialem duże problemy z kręgosłupem Koszulki dwie wypierzesz napisy odpadają. Brak motywacji do pracy i czynników na to wpływających. Płacą grosze i teksty za 3-6 miesięcy porozmawiamy o podwyżce jest modą.

Olga
@Robert

A te problemy z kręgosłupem to od czego się porobiły? :( Widzę, że podwyżka leży, ale ktoś niedawno pisał, że dostaje premie, Ty też normalnie miałeś?

Robert
@Olga

Tak otrzymywałem jak się upomniałem. KORNELIA proszę nie rób wstydu wszyscy wiedzą co i jak więc ja ostrzegam czytajcie miejcie rozum firma nastawiona na zysk dla siebie pracownik jest cyfrą

Julia

Czy od nowego roku coś się zmieniło w kwestii premii czy nadal ich nie ma?

Gromek
@Julia

Ja dostaje premie

Gromek
@Gromek

Zapomniałem dopisac- pracuje na wózku

Nieznana

W jakim systemie jest praca w tej firmie?

Nie polecam tej firmy zgadzam się z kolegą co do braku premii, podwyżek i nie wygodnych butów. Wymagania mają coraz większe a płaca nic nie wzrasta. Podejście do Pracowników mają takie że nie czuć że się tam jest docenianym a raczej jak trybiki które można zamienić w każdej chwili.

Tajemniczy

Masakra , nie polecam firmy ! Brak premii , brak dodatków , nie ma dopłaty na paliwo , buty nie wygodne i śmierdzące , gdy idziesz się zapytać , czy będą jakieś podwyżki to ci odpowiedzą ,,Nie mam czasu teraz „ Wymagania coraz większe , a wypłaty stoją w miejscu , a nawet mniejsze!

Kris
@Tajemniczy

Tajemniczy serio? To mam wrażenie, że pracujemy w 2 różnych firmach/ lub że wcale w naszej firmie nie pracowałeś/-aś. Mam całkiem inne zdanie, ale troli jak wszędzie nie brakuje i nie ma sensu zniżać się do ich poziomu. Szczyt bezczelności!!

ChocoB00M

KOSZMAR! Zero szacunku dla pracownika i zleceniobiorcy. Nawet na umowie o pracę jest się pracownikiem na telefon. Atmosfera w biurze przy Browarnej w Poznaniu jest tragiczna. Kornelia zachowuje się jak zadufana w sobie księżniczka, Dominika gardzi wszystkimi, a Paweł myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Zero komunikacji między sobą, przez co wynika wiele nieporozumień. Na start dostajesz 2 koszulki, parę spodni i buty pokroju aliexpress. Cały tydzień śmierdzisz, albo robisz pranie codziennie. Oczywiście używanie własnych ubrań jest niedozwolone. Wieczny brak zleceń, siedzenie w domu za darmo i czekanie na zbawienie w postaci telefonu z komunikatem "jest praca" (czasem jest to zlecenie 4-godzinne). Wypełnianie obowiązków kadr jest przerzucone na pracownika - pilnowanie dokumentów na zleceniach i prowadzenie własnej ewidencji czasu pracy. Najgorsza firma, w jakiej niestety miałam okazję pracować. Z czystym sercem NIE POLECAM!

pork
@ChocoB00M

a kto jest teraz szefem w firmie ?

@ChocoB00M

Szczerze mówiąc przypuszczam że jesteś osobą która została zwolniona bo ta opinia jest bardzo skoloryzowana. Nie wiem co rozumiesz przez brak szacunku bynajmniej nigdy nie odczułem czegoś podobnego. Co do opisanych ludzi mam odmienne zdanie. Z Kornelią nie miałem doczynienia ale Dominika sympatyczna pyta zawsze pomoże gdy sie do niej przyjdzie, Paweł podobnie. Wnerwiają jak jest dużo roboty, ale kto nie wnerwia jak wymaga. Ubrania to fakt dostaje się 2 koszulki spodnie i buty ale obok Ali to nie leżało. Wskaż firmę w której dostaniesz 5 koszulek na start na cały tydzień tutaj przynajmniej jak poszedłem to dostałem jeszcze jedna. Co ty się spodziewałes/as na zleceniu? Po okresie próbnym dostajesz umowę o pracę i chodzisz do niej codziennie. Nie tylko w tej firmie wypełniasz swoją godzinowke. oj jeszcze trafisz na taką firme która tobą potrzasnie xdddd

admin

Jak wygląda praca w firmie "QSR 24h Polen" Sp. z o.o. ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

@admin

Jednym słowem - KATASTROFA

Vw Pol.

Generalnie bałagan. Na rozmowie co innego niż w rzeczywistości. Szanowny Pan Paweł na Browarnej w Poznaniu niby lider co powinien normalnie pracować a tylko laptopa nosi koordynatorowi. Na dobrą sprawę nic nie potrafi sliniąc się na pracownice w Qsr. W sumie niby firma ok. Ale z drugiej strony zero organizacji. Mówią na rozmowie jedno a po podpisaniu umowy inna rzeczywistość.

@Vw Pol.

W punkt!

Czy pracodawca Qsr 24H Polen Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ChocoB00M

Nie. Oni oszczędzają nawet na ubraniach dla pracowników.

Klaudia

Nie polecam! Trzeba być dyspozycyjnym 24h na dobę, zmieniaja zmiany jak im się podoba, nic nie można zaplanować nawet w weekendy dzwonia. Wieczne wyjazdy bez dodatkowych pieniędzy i jeszcze bardzo często własnym samochodem bo służbowe mają kierownicy tylko. Firma (usunięte przez administratora) śmieszne pieniądze ciągle, problemy z urlopami.

@Klaudia

Niestety muszę się z tym zgodzić

Kamil

Zdobyliście tam doświadczenie ?

Burza

Ogolnie do niczego . Kasa ginie z banku godzin problemy z urlopami i rozliczeniami. Pracowałem pół roku i (usunięte przez administratora)mnie na 52 godziny ,niby nie wiele ale jednak.

Maro

jestem aktualnie pracownikiem QSR 24 h i moge polecic pracę u nich. Wszystko jest na czas, fajna ekipa. pracuje pol roku juz, wiec co nieco moge powiedziec

Jaca
@Maro

Kimkolwiek jesteś liderem lub panią z kadr, zmień styl, bo słodzisz za bardzo. Szukacie ciągle ludzi bo dobrzy jak tylko coś lepszego znajdą, uciekają. pozdrawiam Wrześnię

Filip

Firma z dobrymi opiniami i to pod każdym względem dlatego polecam pracę!!!

Stef

w jakich lokalizacjach obecnie jest QSR ?

Zostaw merytoryczną opinię o Qsr 24H Polen Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Qsr 24H Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Qsr 24H Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Qsr 24H Polen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Qsr 24H Polen Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Browarna 20
    61-063 Poznań