Opinie o IBP Instalfittings Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IBP Instalfittings Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w IBP Instalfittings Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IBP Instalfittings Sp. z o.o. w Poznań

Ile można zarobić na stanowisku brak w firmie IBP Instalfittings Sp. z o.o. w miejscowości Poznań?

gogo

jak nie wywalczysz wysokiej stawki na start to o indywidualnej podwyżce zapomnij. Tragedia

@gogo

A jak to na starcie można to osiągnąć? Jedyna opcja to doświadczenie na cv? Chyba, że po okresie próbnym dopiero Ci chodziło? Jest tu taki, jeśli tak to ile trwa?

Track

Zastanawiam się na złożeniem papierów, ale bardziej chciałbym powiedzieć o opiniach. Bardziej to wygląda jaj jakiś czat, te same pytania od potencjalnych petentów, gdzieniegdzie jakieś wtrącenia z działu kadr. Wszystko mało czytelne, jakby zamazane. Podsumowując, nie mam zaufania do takich dziwnych zapisów. Raczej sobie podaruje. Czasami jeden lub dwa krytyczne wpisy mówią więcej niż to co można na tym czacie wyczytać.

@Track

A można z ciekawości tylko dopytać, które opinie masz obecnie na myśli, że pociągnęło to za sobą tego typu wnioski? dodatkowo miałeś jakąkolwiek styczność z firmą tak właściwie, jeśli tak to jaką?

Bezimienny

Hejka jakie macie maszyny na produkcji ? Planuje do was złożyć CV :)

gogo

a gdzie potrzebują elektromechaników, na Obodrzycką czy do Sadów

Firma IBP Instalfittings Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

W IBP Instalfittings Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Elektromechanik. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

gogo

a gdzie potrzebują elektromechaników, na Obodrzycką czy do Sadów

Amanda

Nie polecam. Firma w ogóle nie dba o pracowników, zero szacunku. Za małe potknięcie zabierają premie, którą zresztą trzeba sobie wyrobić. Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Jeden plus to fajna atmosfera i nic więcej.

Jolanta
@Amanda

A jeśli już dostaje się te premie, to jest to jakaś konkretna suma?

Barnaba
@Jolanta

Nie, premia liczona od indywidualnej wydajności wewnętrznym systemem, ogólnie ciężko określić, są miejsca gdzie nikt nigdy nie wyrabia i są miejsca które mają regularnie po 30-40% premii

Jak szybkiej reakcji można się spodziewać po wypełnieniu formularza? Zależy mi na czasie

Fligu

ale wiesz, nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć...

Sylwia
@Fligu

No racja. A dają ogólnie zawsze odpowiedź zwrotną? To mnie najbardziej ciekawi.

reto

Czy od kandydatów na magazyn wymagają uprawnień na wózki?

@reto

ja widziałem w ogłoszeniu że tak

@majk

Okej, a może wie ktoś jak często zdarzają się nadgodziny?

tutaj już nie pomogę

@reto

słyszałem, że czasami tylko się zdarzają, nie jakoś często

@Marcin

Okej, to zawsze jakieś przybliżenie tematu

@reto

No bo to jest zbyt zmienny czynnik raczej żeby to przewidzieć. Ale zależy Ci, żeby były czy wręcz przeciwnie?

@reto

Od kilku miesięcy nadgodziny są praktycznie w każdą sobote

ekkon

Uważam, że to dobra firma, która dba o pracownika. Robię tu już trochę i jest stabilnie, więc mylę, że już zostanę. Jeśli się zastanawiacie to na pewno warto spróbować i sami zobaczycie jak jest

@ekkon

na jakiej zasadzie to dbanie o pracownika?

@ekkon

wiem, że sam zobacze, ale jakbyś mógł coś jednak dopowiedzieć

@Wojtek

Jest całkiem sporo benefitów i udogodnień, dobrze się pracuje

@ekkon

wymienisz kilka chociaż jakie?

@ekkon

kiedyś miałem mulitisporta, fajna sprawa

@Wojtek

Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatki do świąt...

Też mamy dofinansowanie

[]';./

na początku oferują 2200zł na produkcje

@[]';./

A ty to stwierdzasz czy chciałeś dopytać?

Starter
@[]';./

jak to obliczyłeś? Mnie zaproponowano na wejście 19 zł/godz plus premia indywidualna i zespołowa. W pierwszym miesiącu nie pracowałem nadgodzin i dostałem 2664,27 na rękę. Kompletny lewus dostanie 2340 na rękę.

@Starter

Też mnie to zaskoczyło skąd takie wnioski mu wyszły

@:)

Ja dlatego właśnie staram się przeglądać ale z dystansem..

@Paweł

Może spodziewał się, że coś ucinają? Chociaż właśnie nie wiem czy to było jawne stwierdzenie czy pytanie

Przemo

Magazyn - po ile godzin zmiany? Czy często zdarzają się tu nadgodziny?

Letmeki
@Przemo

ja mam jeszcze pytanie, czy nadgo płatne, czy do odbioru (jeżeli się zdarzają)

fen
@Letmeki

wg oferty skoro są w systemie wynagrodzeń zaznaczone to chyba płatne nie?

Letmeki
@fen

ok, nie widziałem takiej informacji, dlatego zapytałem.

fen
@Letmeki

tak dokładnie to też pewny nie jestem, jak tutaj informacji nie znajdę to zapytam jak się odezwą do mnie.

@Przemo

no właśnie zmiany są 2, tylko po 8 czy 12?

katka

Najgorsza firma w jakiej pracowałam.

Nie
@katka

Pracownik elektryczną co sie zajmuje strasznie nachalny pan Paweł ma zome jak słyszałem ja mam faceta a dobiera się fo mnie

Kita

Witam. Mam takie pytanie, stanę tam gdzieś samochodem na rozmowę?

@Kita

Próbowałem zobaczyć jak to tam wygląda, ale wolę się upewnić, nie lubie w takich momentach niespodzianek.

Delo
@Kita

To wyjedź odpowiednio wcześniej, żeby wziąć na to poprawkę.

@Delo

Mistrzostwo odpowiedź, dzięki. Otworzyłeś mi oczy.

Delo

Do usług ;)

Krezus

Firma prowadzi obecnie jakieś rekrutacje?

@Krezus

Należałoby wpisać w google nazwę firmy z dopiskiem praca i i sam sobie odpowiesz na to pytanie

Rou
@Krezus

Prowadzi, ale na stanowiska specjalistyczne

@wujo

I po co od razu ta złośliwość? Bywało, że spotykałem się z tym, że wewnętrznie najpierw pytali czy ktoś nie ma kogoś na jakieś stanowisko

@wujo

Dlatego chciałem wybadać najpierw tutaj i poczytać od razu opinie bo to też się przydaje

@Krezus

a to było złośliwe? Nie sądzę. Zwykła porada, bo najpierw powinno się wykonać właśnie taki krok

@Krezus

Absolutnie nie neguję poszukiwania tu opinii o firmie

Konrad

W jakich godzinach pracuje logistyka? To jest bardzo rozbudowany zespół?

@Konrad

Też bym się chętnie dowiedział. Może pracują tak jak tam niżej pisano jak administracja 8-16?

Karol

Idzie wyhaczyć jaką premię u was?

@Karol

idzie.jest premia produkcyjna. chyba że o co innego pytasz.

@Karol

może inaczej gdzie składasz papiery?

Karol

jak to gdzie? no chciałbym złożyć tu do IBP a jesli pytasz jakie stanowisko to jeszcze nie mam określonego dokładnie bo też nie ma takiej oferty która by mi pasowała

@Karol

no ale mniej więcej jaki zakres?

Bartolini
@Karol

No ale chyba jesteś w stanie mniej więcej określić? Podejrzewam, że nie masz kompetencji na wszystkie stanowiska świata, tylko raczej na jakiś wąski zakres...

Bartolini
@Karol

Chyba, że ty jesteś takim ewenementem, że możesz pracować i na produkcji i jako kierownik...w co wątpię

ubi
@Bartolini

a to nie może być takim ewenementem? różni są ludzie przecież ;)

ubi
@Bartolini

będzie chciał to na pewno określi. poza tym porównanie kierownika z produkcją jest bez sensu. może chcieć pracować albo jako operator albo magaznier. do tego nie musi być człowiekiem orkiestrą

@ubi

Tyle, że na magazyn trzeba uprawnienia na przykład. Myślę że to o to chodziło.

Wojtek

jakie stanowiska na produkcji. czy jest to wlasciwie podzielone? czy gdzie przydzielą tam się pracuje ?

ping
@Wojtek

Właśnie byłby ktoś w stanie odpowiedzieć? Dość ważne też bym się dowiedział wcześniej.

Nero

W jaki sposób weryfikują znajomość języka na rozmowie? Jakiś test, czy konwersacja? A może to i to?

@Nero

Aplikuję na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim, więc pod tym kątem pytam

@Nero

jeśli umiesz faktycznie język to jaką ci to różnice robi w jaki sposób to zweryfikują? chyba to nie powinien być problem

@:)

Różne są rozwiązania, po prostu chciałem być na to jakoś przygotowany. Język znam, ale lepiej się czuję w mowie

@Nero

wydaję mi się, że rozmowa jest najważniejsza skoro po to ci w pracy będzie ten język głównie. ja od razu mówię że nie jestem z tego stanowiska, więc na 100 procent ci nie powiem. jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. tak już pomijając to szanuję bo francuski trudny.

@:)

Spróbować spróbuję, po prostu chciałem ewentualnie wiedzieć wcześniej na co się nastawić.

@Nero

no to nastaw się na to najtrudniejsze to tylko będziesz mogła się miło zaskoczyć. ale jak mówię, jak znasz język to problemu nie powinno być. powodzenia

Dzięki

Krzyś

Witam. Czy są w firmie jakieś benefity. Czy np na święta wielkanocne są jakieś paczki. Jaka atmosfera itp. jakie warunki. Proszę o szczere odpowiedzi a nie tych którym się nie chce pracować. Pozdrawiam

Chimmichanga
@Krzyś

Atmosfera - ja nie narzekam, ludzie są okej, warunki też bardzo w porządku. Jest trochę dodatków, ale nie mam teraz czasu się rozpisywać, wrócę tu jak będę miał wolną chwilę i napisze więcej, ok?

koloo
@Chimmichanga

dla mnie w sumie okej jest prywatna opieka i korzystam, to tutaj się mogę wypowiedzieć.

odpowiedź
@Krzyś

jest właśnie ta wspomniana już opieka, jest dofinansowanie do multisporta, są też dopłaty do wakacji do świąt, pracownicy mogą też brac pożyczki bez procenta.

Medrzec
@odpowiedź

jest faktycznie kilka dodatków, to się ceni. sporo firm już rezygnuje z takich bogatych socjali

Czarna Mamba

Witam. Proszę o szczera odpowiedź. Jakie warunki pracy i płacy. Czy są jakieś benefity. O ludzi nie pytam bo wiadomo każdy jest inny. Czy można pracować w nadgodzinach. Ile się średnio wychodzi na MSC. Proszę o informację

Moro
@Czarna Mamba

Czemu ktoś miałby być nieszczery w odpowiedzi? to wtedy lepiej wcale nie odpowiadać bo sensu nie ma

Moro
@Czarna Mamba

benefitów np jest całkiem sporo bo jeśli chodzi o takie placowe to wiadomo premie uznaniowe, premie od obrotów. a takie pozapłacowe to np multisport, dają paczki na święta i paczki dla dzieci, dodatki do świąt i do wakacji, jest też program poleceń pracowniczych

luidżi777
@Czarna Mamba

warunki moim zdaniem dobre. nie wiem na jakie stanowisko startujesz także szczegółów nie będę tutaj mówił bo to i tak na rekrutacji ci powiedzą.

protego
@Czarna Mamba

jest ogólnie całkiem nieźle. warunki finansowe do ustalania indywidualnie na rozmowie bo po co rzucać liczbami bez pokrycia

Tro
@Moro

Hej, mam pytanie co do programu poleceń - ile musi przepracować polecony pracownik, żeby dostać kasę za niego?

Rojz
@Tro

3 miesiące

Rojz
@Czarna Mamba

Jeśli chodzi o produkcie aktualnie 19 brutto na godzinę na start, po 3 miesiącach możesz negocjować w zależności gdzie trafisz i czego się nauczysz, myślę, że 21-22 to maks gdziekolwiek. Premia uznaniowa oparta o wewnętrzny system premiowania, tu też zależy gdzie trafisz czasem 15-20 % gdzie niegdzie nieosiągalne nawet 5%. Benefity to dopłaty do multisport, świadczenia socjalne na święta 2 razy w roku i raz na wakacje. Atmosfera z reguły dobra i miła. Nie otaczam się ludźmi którzy skarżyli by się na to, raczej zarobki są bolączką tej firmy a nie kontakty międzyludzkie. Polecam jeśli masz jakieś umiejętności i jesteś w stanie sobie wypracować jakąś pozycję, nawet na produkcji. Inaczej robisz pierdoły, które nie są wymagające ale nie masz co liczyć na podwyżki.

@Rojz

Ale jakie umiejętności na przykład?

Igi
@Kandydat

Zależy pewnie jakie stanowisko no nie?

Zostaw merytoryczną opinię o IBP Instalfittings Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w IBP Instalfittings Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IBP Instalfittings Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IBP Instalfittings Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IBP Instalfittings Sp. z o.o.