Opinie o Suchocki Spółka Jawna w Chwaszczyno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Suchocki Spółka Jawna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Suchocki Spółka Jawna o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suchocki Spółka Jawna w Chwaszczyno

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie P.I.B. SUCHOCKI? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

K

Zawsze jest wolna Wigilia

Henryk

Czy jest tak dobrze , że nikt z pracowników nie zagląda na forum?

@Henryk

Pracowałem pieniądze takie jak wszędzie ale...i własne te ale...rękawiczki najtańsze jakie mogą być które dostajesz z wielkimi pretensjami o butach zapomnij(na własną kieszen)doprosic się o co kolwiek graniczy z cudem...najlepsze są delegacje obiad jak najtaniej tak jak i nocleg nic więcej nie dopłaca masz tyle samo co na miejscu...cham i prostak tak pracowałem kilka lat temu ale w życiu tam bym nie wrócił

max

No może ci na noclegi pokój w Hotelu Hilton zamówić

Orstein
@max

nikt tu nie mówi o Hiltonach cwaniaczku

Franek

To jest niezła sknera z tego gościa musiałem mu wydać 24 złote za transport który mu robiłem widać że biedak typowy????????????????

Magdalena

@anonymous, a czy Ty pracujesz w P.I.B. SUCHOCKI? Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? A może rozważasz po prostu aplikowanie do pracy w tej firmie? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Jak P.I.B. SUCHOCKI wypada na tle innych firm z branży?

Czy po rozmowie w Suchocki Spółka Jawna rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Igor

Jak sie pracuje w firmie? Zarobki mam nadzieję są dobre, własnie aplikowałem.

generatorfrajdy
@Igor

daj siana firma dziad oszczędza na wszystkim chamy i prostaki kasa oczywiście pod stołem

Anjur
@generatorfrajdy

Są kiepskie.

@Anjur

Co oznacza dla Ciebie kiepskie?

Magdalena

@Igor czy firma zaprosiła Cie na rozmowę rekrutacyjną? Mógłbyś przybliżyć w kilku zdaniach, na czym polegał proces rekrutacji i na jakie stanowisko aplikowałeś w P.I.B. SUCHOCKI? Może wiesz, czy w tej chwili również szukają ludzi na jakieś stanowiska? Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę techniczną, a czy zarobki są adekwatne do wymagań? @Anjur piszesz, że są kiepskie. Wiesz, że to dla każdego może znaczyć coś innego. A może Ty nie jesteś zadowolony, a kogoś te kwoty będą satysfakcjonować? @generatorfrajdy pamiętaj, że każdego obowiązuje regulamin i kultura słowa. Wpisy go łamiące są usuwane przez admina.

Błażej Przybylski

Skandal W relacji z klientem totalny brak kultury oraz rzetelności. Nie wywiązują sie z umów. Po prostu bydło rodem z głebokiej komuny

@Błażej Przybylski

Szanowny Panie, Pan nie był naszym klientem tylko gazowni, chyba pan pomylił podmioty? Z poważaniem MS

Negocjator

latwo zucac obelgi,tak nie mozna,mialem doczynienia z tymi ludzmi,nie wszyscy sa hamami pijusami itp.ale pracowac trzeba,pracuja tam tez mlodzi ludzie ,oni maja rodziny i musza pracowac z roznymi ludzmi ktozy tez nie bywaja przyjemni,znam paru pracownikow,nie sa glupi i niezdarni,nadzieja ze ktos to zauwazy,ale coz,moze zostana doceniani a nie wzucani do jednego worka z cwaniakami.

Negocjator

Wiertacz

Szukają, bo podobno ekipa wiertaczy to pijusy

rostek
@Wiertacz

łatwo rzucać jest takimi oskarżeniami których tak naprawdę nie jesteś w stanie poprzeć żadnymi argumentami

@rostek

otóż nie są to ,,łatwe oskatżenia,nie poparte dowodami".....nie jestem pracownikiem i jedyna relacje jaką mam z tym dziadostwem to relacja wynikająca z awantury o nierealizowanie robót zgodnie z umową...... Nie wiem jakim cudem ta granda istnieje...ludzie omijajcie to tatałajswo szerokim łukiem

@rostek

Wszystko prawda żeby nie przydupasy to było by dobrze.Sa brygady na akordy i na godziny.Tylko ciekawe ile Pawelek dostaje doli od metra. :)

Robert

opinie wyzej sama prawda moge tylko dodac ze delegacje oplacaja sie tylko romkowi on zapewnia obiad i nocleg w najtanszy mozliwy sposub a pracownik jak wraca z takiej delegacji ma w kieszeni o duzo mniej pieniedzy niz jakby codziennie do domu wracal stary to wyzyskiwacz i traktuje pracownikow nie jak tania sile robocza ale jak niewolnikuw nie wspominam juz o podwyrzce ktora jest odkladana w czasie najbardziej jak sie da

gazownik

firma zenada, niby wykwalifikowana kadra a ochlejtusy takie, ze jak nie pijesz z nimi to cie wykoleguja i doloza wszelkich staran by pozbyc sie osoby ktorej nie podoba sie chlanie w pracy. wyplata "pod stołem", na umowie najnizsza krajowa, reszta do koperty. jakby Dziada nie bylo stac...ale wazniejsze by synek mial czym nos pudrowac. ogolnie jak lubisz pic i nie zalezy ci na emeryturze to polecam

karol

Witam pracuje w tej firmie 2 lata niby z 40 letnim stażem działalności ale to firma "DZIAD" na wszystko żałowane koparki cieknące olejem, doprosić się o co kol wiek to dramat i aż uszy więdną od darcia mordy Romana Suchockiego który twierdzi że wszystko jest ok a pracownicy wymyślają. Chłopie tak dalej będziesz to prowadził to z ręką w nocniku zostaniesz już teraz ludzie chcą odejść za lepszymi pieniądzami bo co to ma być wykwalifikowany monter i stawka 12zł za godzinę operator koparki 14/15 gdzie nic nie robi tylko gwintem do góry se leży temu monterowi podnieś dziadu jeden a nie pchasz tam gzie nie trzeba . ogólnie słaba bardzo firma gdyby sie zmieniło to może może bym coś miłego napisał ale na dzień dzisiejszy sory ogarnij się człowieku bo nie jesteś arystokrtą i nie zadzieraj nosa bo jeszcze ci go utemperują pozdrawiam szanujących się pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Suchocki Spółka Jawna - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Suchocki Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Suchocki Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Suchocki Spółka Jawna?

Suchocki Spółka Jawna
1.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Gdyńska 143
    80-209 Chwaszczyno