Opinie o Suchocki Spółka Jawna w Chwaszczyno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Suchocki Spółka Jawna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Suchocki Spółka Jawna o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suchocki Spółka Jawna w Chwaszczyno

Firma z tych w których z wszystkimi jest problem liczą się tylko metry a czym ty to zrobisz to już ich nie obchodzi. Sprzęt to tragedia bo mechanik to stolarz i ma w (usunięte przez administratora)naprawiać maszyny ważne że ma 40 zł/h ciepły garaż a i na innych pracowników mówić głupoty do szefa to pierwszy. Wypłaty na czas niby ale godziny obcina i nie wypłaca za uczciwie wykonaną pracę (twierdzi że z GPS spisuje ) Teraz może sprawy socjalne czyli odzież której praktycznie nie ma butów nie daje bo twierdzi że pracownicy kradną sobie nawzajem ???? Firma z tych co masz pracować i najlepiej naprawiać samemu nic nie oczekiwać .

Obserwator

Firma papudraków jak prowadzicie pracę przy osiedlach i wykopujecie tam znaki drogowe to nauczcie się je wkopywać z powrotem na swoje miejsce i proszę przyjechać na potęgowską 6 i wkopać znak zakazu parkowania tam gdzie stał na swoim miejscu przy wejściu do parku był znak zakaz parkowania

Administrator Nowy wpis

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Suchocki Spółka Jawna jako Pracownik Biurowy. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Pacownik Nowy wpis

Człowieku co ty tu piszesz firma normalnie płaci jakoś ludzie tutaj pracują kilkanaście lat i jest dobrze .

Koparkowy Nowy wpis

Uważajcie na tego pracodawcę bo nie płaci za przepracowane godziny do tego arogancki typ.

Obserwator

Czy po rozmowie w Suchocki Spółka Jawna rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Obserwator

Proszę firmę o to że jak wykonują pracę przy Osiedlu i wykopują znaki to niech się nauczą się je wkopywać z powrotem na swoje miejsce na koniec roboty i proszę o przyjechanie na potęgoską 6 i wkopanie znaku zakaz parkowania który tam stał bo teraz do dnia dzisiejszego robić tam się (usunięte przez administratora) z parkowaniem

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Suchocki Spółka Jawna? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

B.

Zazwyczaj proces rekrutacji jest jednoetapowy. W przypadku wątpliwości są prowadzone dodatkowe rozmowy.

Co jaki czas w Suchocki Spółka Jawna można ubiegać się o podwyżkę?

B.

W firmie SUCHOCKI Sp. K. można ubiegać się o podwyżkę. Jest dużo czynników regulujących możliwość otrzymania podwyżki. Pracownik powinien umotywować swoją prośbę.

Tak można ubiegać się o podwyżkę tylko szef jest nie słowny i przy następnej wypłacie wszystko jest po staremu .

Czy można liczyć w Suchocki Spółka Jawna na prywatną opiekę medyczną?

B.

Firma SUCHOCKI Sp. K. (nastąpiło przekształcenie) na ten moment nie ma podpisanej umowy z żadnym zakładem świadczącym usługi prywatnej opieki medycznej.

Czy w Suchocki Spółka Jawna pracuje się na open space?

B.

Firma nie posiada open space.

znający problem

firma jak każda inna współpracująca z Polską Spółką Gazownictwa. Śmiesznymi nie są wykonawcy gazociagów i projektanci tylko inwestor , który organizuje przetargi uzyskując ceny dampingowe. Czy inwestor akceptując beznadziejnie niskie ceny nie jest świadom faktu, zmuszania wykonawców do przestępstw. Odpowiedź, że uczestnik przetargu nie musi brać udziału w przetargu nie jest sposobem na rozwiązanie istniejącego od lat problemu. Wszyscy chcą pracować i zarabiać sensowne pieniądze. Nie ma się co dziwić, że brak środków na odtworzenie majątku produkcyjnego, remonty, wynagradzanie pod stołem, brak odpowiednich warunków socjalnych wprowadza nerwowość wśród właścicieli odpowiadających własnym majątkiem za niepowodzenia. W wyniku stosowania kryterium najniższych cen na przetargach w całej gospodarce , szerzyć się będzie wśród wykonawców małych i średnich firm dziadostwo i przestępczość gospodarcza. Pracownicy powinni starać się również zrozumieć problemy przedsiębiorstwa. Ich dobra jakościowo i terminowo wykonywana praca może w jakimś stopniu poprawiać istniejące warunki, ale na pewno nie rozwiąże ogólnokrajowego problemu przetargowego.

korpus
@znający problem

witam, dzieki, szukam pracy, przeszedlem przez pare i nie ma lepszej ani gorszej firmy, czlowiek to tylko trybik, taki silniczek, ktory jak sie zużyje to wymieniaja na nowy, taki biznes w polsce, nich mlodzi sie ucza, robia uprawnienia i maja wylane na januszy biznesu

@korpus

Dzień dobry, zapraszam do biura na rozmowę rekrutacyjną, to zobaczymy czy znajdzie się pole do współpracy. Obecnie poszukujemy osoby do biura, która będzie ogarniać budowy od strony papierkowej - przygotowanie dokumentacji odbiorowych, kontakt z gestorami, projektantem, geodetą. Wprowadzimy w tryb przetargowy, czy wycen danych zadań. Zapoznanie z branżą gazową, trochę teorii i praktyki. Rozwiązywanie problemów pod okiem kierowników budów. Zapraszam, porozmawiamy.

ErwinRommel
@M.

Czy wszyscy pracownicy biurowi maja wykształcenie wyższe techniczne?

Kamila
@ErwinRommel

A skąd taka informacja?

@ErwinRommel

Nie wszyscy mają techniczne wykształcenie, bo to zależy od stanowiska jakie się zajmuje. Obecnie każdy inżynier budowy ma wykształcenie wyższe techniczne, niektórzy kończyli studia już u nas pracując. Zaczynając prace u nas w biurze, nie jest obowiązkiem mieć takie wykształcenie. Zależy nam przede wszystkim na umiejętności czytania projektów, dobrej organizacji pracy własnej, terminowości.

Kamila
@M.

Jest możliwość douczenia kogoś tego wszystkiego już na miejscu?

@Kamila

Tak, jest możliwość nauczenia wszystkiego co jest potrzebne. Potrzebne logiczne myślenie, zaangażowanie oraz chęć nauki - jest to niezbędne byśmy mogli przekazać wiedzę :)

Beata
@M.

Czyli nie trzeba mieć specjalnego doświadczenia? Wystarczy chęć?

@Beata

Tak jak napisałam: logiczne myślenie, zaangażowanie i chęć nauki. Wiadomo, że łatwiej będzie osobie po kształceniu profilowanym technicznym i sanitarnym. Okres próbny jest po to by nauczyć pracownika zadań stanowiskowych oraz po to by sprawdzić czy dany pracownik się nadaje. W przypadku braku oczekiwanych postępów z obu stron nie zostanie przedłużona umowa.

Janusz
@M.

No ale chyba pracownik mający odpowiednie wykształcenie np techniczne będzie szybciej łapał temat i lepiej się nadawał niż taki świeżak, nie? Czy z twojego doświadczenia nie ma reguły?

@Janusz

Tak jak napisałam w poprzednich odpowiedziach. Łatwiej jest osobie, która już wcześniej miała styczność z branżą.

xyz
@Janusz

Pewnie że tak.

@M.

A jak wyglądają szkolenia dla osób zupełnie zielonych?

M.

Wyglądają normalnie jak każde przygotowanie do stanowiska.

Maria
@M.

ale takie szkolenie to przeprowadza ktos z wewnatrz, jakis manager na ktorego w razie problemow mozna liczyc ?

@Maria

Tak, pracownik z doświadczeniem. Stanowimy jeden zespół i każdy może na każdego liczyć.

Jak długo czekaliście na odzew z Suchocki Spółka Jawna? Oddzwaniają zawsze?

B.

Oddzwaniamy. Nie wiem a propos jakiej sytuacji Pan/Pani pisze, staramy się załatwiać sprawy na bieżąco, jednakże może się zdarzyć, że coś umknęło naszej uwadze. Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny na biuro, postaramy się rozwiązać sprawę jak najszybciej.

Felix Steiner

Ciekawe czy siedzi tam jeszcze ten krzykacz z biura xD

.223 rem
@Felix Steiner

Pewnie tak. Gdzie niby miałby pójść ;).

@.223 rem

A co z tym człowiekiem było konkretnie nie tak? :D

Paulina

Ależ to niewiarygodnie brzmi. O co chodzi z tą twoją nagłą zmianą zdania o 180 stopni na temat firmy?

Czy P.I.B. SUCHOCKI ma ściśle ustalone godziny pracy?

B.

Godziny pracy biura: 7-16. 8 h, przedział godzinowy zależny od stanowiska. Godziny pracy na budowie: 6-16 z dojazdem i powrotem na budowę. Pojedyncze sytuacje (np. awaria, konieczność skończenia w terminach umownych, itp.), gdzie godziny pracy się zmieniają.

Czy firma P.I.B. SUCHOCKI w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Może i finansuje ale na lojalke. Nie doprosisz się .

B.

Zależy jakie szkolenia. Trzeba przedstawić pomysł i jak firma na tym skorzysta. Ale jest to do zrobienia.

Czy ktoś z pracowników powie jak tam atmosfera w firmie?

@Ania

Są " lepsi " i "gorsi" . Z rana kop w (usunięte przez administratora) żeby jak najszybciej wyjechać z bazy.

@Odpowiedz

Atmosfera dobra. Wiadomo są sytuacje napięte, jak koniec terminu i widmo kar, wtedy trzeba się spiąć i zrobić swoje. Mimo wszystko można się dogadać, by wspólnymi siłami zdążyć na czas.

Czy zdarzają się nadgodziny w P.I.B. SUCHOCKI?

B.

Nadgodziny zdarzają się bardzo rzadko w wyjątkowych sytuacjach.

Nicola

Oni wymagają znajomosci języków obcych?

Ex pracownik
@Nicola

Nie wymagają.

Ostfront
@Nicola

angielski biznesowy

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w P.I.B. SUCHOCKI?

Slaaaaawek

xDDDD?

WdowiGarb

Zdecydowanie biznesowy.

KniGafka
@WdowiGarb

Ja tam angielski potoczony używałem dla nich i wystarczało.

Zostaw merytoryczną opinię o Suchocki Spółka Jawna - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Suchocki Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Suchocki Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Suchocki Spółka Jawna?

Suchocki Spółka Jawna
1.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Gdyńska 143
    80-209 Chwaszczyno