P.I.B. SUCHOCKI

Chwaszczyno

Opinie o P.I.B. SUCHOCKI

karol 2015-06-04 12:31:37
Witam pracuje w tej firmie 2 lata niby z 40 letnim stażem działalności ale to firma "DZIAD" na wszystko żałowane koparki cieknące olejem, doprosić się o co kol wiek to dramat i aż uszy więdną od darcia mordy Romana Suchockiego który twierdzi że wszystko jest ok a pracownicy wymyślają. Chłopie tak dalej będziesz to prowadził to z ręką w nocniku zostaniesz już teraz ludzie chcą odejść za lepszymi pieniądzami bo co to ma być wykwalifikowany monter i stawka 12zł za godzinę operator koparki 14/15 gdzie nic nie robi tylko gwintem do góry se leży temu monterowi podnieś dziadu jeden a nie pchasz tam gzie nie trzeba .

ogólnie słaba bardzo firma gdyby sie zmieniło to może może bym coś miłego napisał ale na dzień dzisiejszy sory ogarnij się człowieku bo nie jesteś arystokrtą i nie zadzieraj nosa bo jeszcze ci go utemperują pozdrawiam szanujących się pracowników.
gazownik 2015-08-17 16:25:31
firma zenada, niby wykwalifikowana kadra a ochlejtusy takie, ze jak nie pijesz z nimi to cie wykoleguja i doloza wszelkich staran by pozbyc sie osoby ktorej nie podoba sie chlanie w pracy. wyplata "pod stołem", na umowie najnizsza krajowa, reszta do koperty. jakby Dziada nie bylo stac...ale wazniejsze by synek mial czym nos pudrowac. ogolnie jak lubisz pic i nie zalezy ci na emeryturze to polecam
Robert 2015-08-18 11:28:21
opinie wyzej sama prawda moge tylko dodac ze delegacje oplacaja sie tylko romkowi on zapewnia obiad i nocleg w najtanszy mozliwy sposub a pracownik jak wraca z takiej delegacji ma w kieszeni o duzo mniej pieniedzy niz jakby codziennie do domu wracal stary to wyzyskiwacz i traktuje pracownikow nie jak tania sile robocza ale jak niewolnikuw nie wspominam juz o podwyrzce ktora jest odkladana w czasie najbardziej jak sie da
:) 2015-10-25 09:59:40
Wszystko prawda żeby nie przydupasy to było by dobrze.Sa brygady na akordy i na godziny.Tylko ciekawe ile Pawelek dostaje doli od metra. :)
Wiertacz 2016-04-08 12:01:32
Szukają, bo podobno ekipa wiertaczy to pijusy
rostek 2016-04-24 12:06:59
łatwo rzucać jest takimi oskarżeniami których tak naprawdę nie jesteś w stanie poprzeć żadnymi argumentami
Zostaw swoją opinię o P.I.B. SUCHOCKI - Chwaszczyno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.I.B. SUCHOCKI