Opinie o Hiper-Com Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hiper-Com Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hiper-Com Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hiper-Com Sp. z o.o. w Warszawa

Olek

Czy firma jest w stanie w ogóle odpisać na przesłanie CV? Odczytują wiadomości i zero informacji zwrotnej. Zatrudniają tylko studentów?

@Olek

nie ma znaczenia czy student czy nie. oddzwaniaja na wybrane cv wiec bez przesady z tym odpisywaniem

Ile jest zmian w Hiper-Com Sp. z o.o.?

jest jedna zmiana, praca w typowo biurowych godzinach, 8-16 lub 9-17. czasem jak sie ugadasz to mozesz pracowac w weekend zeby wziac wolne w tygodniu.

ehh

Raczej nie polecam pracy przy wprowadzaniu danych w tej firmie, dobre na przeczekanie lub gdy ktos nie ma innego wyjscia. Brak mozliwosci rozwoju, Po okresie probnym praktycznie podwyzka sie konczy i zostajemy z zabawną pensją, mozna oczywiscie dostac premie jesli bedziemy zasuwac jak mały samochodzik. Aby dostać premię trzeba osiągnąć odpowiednio wysoki wynik, sporo osób wtedy kombinuje przy wprowadzaniu promocji w systemie, na skargi innych pracownikow szefostwo reaguje wybiorczo. Jesli chcesz pracowac i miec wzgledny spokoj to nie wychylaj sie, rob swoje i nie pokazuj, ze mozesz więcej bo cie zasypią dodatkowymi zadaniami

Po kilku latach pracy w tej firmie mogę stwierdzić, że praca na stanowisku specjalisty ds. wprowadzania danych nie jest dla każdego. Ale po kolei... Po zatrudnieniu odbywa się szkolenie przez wyznaczonego pracownika działu. Pracownik ten tłumaczy wszystko co jest potrzebne, aby wykonywać należycie swoje obowiązki. Oczywiście po szkoleniu można również pytać inne osoby, które bardzo chętnie pomagają i to jest genialne. A czasami warto pytać gdyż częste zmiany w mechanizmach i ilość informacji na początku może wydawać się przytłaczająca i nie każdy zapamięta wszystko od razu. Kolejną sprawą jest wynagrodzenie. Na początku jest ono na poziomie 1900 zł brutto a później 2100 zł brutto. Czy to dużo czy nie to zależy od indywidualnych potrzeb. Jednakże trzeba zaznaczyć, że z każdym miesiącem ilość wymaganych danych również rośnie. Od 400 w pierwszym miesiącu do 600 w dalszych miesiącach. Jeżeli ilość danych będzie większa niż niezbędne minimum to pracownik otrzyma premię 100 zł lub 400 zł w zależności od ilości i poprawności wprowadzonych dodatkowo danych. Każdy pracownik oceniany jest co miesiąc indywidualnie aby otrzymać premie. Nie miałem żadnych poślizgów co do wypłaty wynagrodzenia i zawsze było na czas. Co do ilości danych jakie trzeba wprowadzić... Firma niestety nie bierze pod uwagę święta, dni dziecka dzięki którym pracownikom jest kilkakrotnie ciężej ponieważ trudność promocji w gazetkach reklamowych jest większa poprzez zestawy świąteczne bądź zabawki (każdą niemalże zabawkę trzeba szukać w internecie, aby wprowadzić ją poprawnie do bazy danych co zajmuje nawet po 5/10 min. o ile się znajdzie :)). Pracownicy "z góry" zdają sobie sprawę, że jest ciężej, ale nie chcą wspomóc pracowników poprzez zmniejszenie wymaganego minimum. Uważam, że jest to niesprawiedliwe z ich strony. Napisałem wyżej o gazetkach reklamowych. Otóż dane, które musi wprowadzić pracownik pochodzą właśnie z takich gazetek. Każdy produkt z takiej gazetki jest liczony jako jedna promocja, którą trzeba wprowadzić. Trzeba - niezależnie co by to nie było... jeżeli gazetka ma dobrą jakość i wszystko widać to jest ok, jednakże trafiają się również takie gdzie nie widać jaki to jest produkt i już jest problem, ponieważ jak źle wprowadzisz to możesz dostać ochrzan. Myślenie nad tym czy dany produkt jest pędzlem do konturowania lub pędzlem do policzków niejednokrotnie będzie wywierało frustrację, ponieważ dołożona jest presja czasu, oraz wymagane minimum 600 promocji na dzień. Nie pomagają również częste zmiany w mechanizmach. Pracownicy niejednokrotnie musieli poprawiać to co było kiedyś dobrze a po zmianach jest już źle... taka dodatkowa praca nie była uwzględniana i pracownik musiał wyrabiać również wymagane minimum danych. Co więcej... w firmie istnieje coś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa. Jeżeli ktoś w zespole coś przeskrobie (np. nie dokończy gazetki i jej nie zamknie w systemie lub czegoś nie wprowadzi, zrobi sobie długą przerwę) to każdy z pracowników może dostać karę np. w postaci dodatkowych minut w pracy. Podczas mojego zatrudnienia zdarzało się to kilka razy. Pracownicy w zespole i kilka wyżej postawionych w firmie na ogół są bardzo w porządku. Jak mają czas to chętnie pomogą jak jest taka konieczność. Jednakże czasami zdarzały się sytuacje jak wyżej postawiony pracownik nie odpowiedział na pytanie i zostawił bez odpowiedzi w ważnej sprawie co jest dość słabe. Liczne pomysły szefostwa przez które pracownicy bardziej cierpią niż są zadowoleni ponieważ utrudniają daną pracę, sprawiają, że nie mogę polecić pracy na tym stanowisku. Przynajmniej nie dla każdego... Jak jesteś robotem i monotonna praca nie sprawia ci problemów, oraz masz dużo cierpliwości i nerwów to ta praca jest dla ciebie. Jeżeli nie masz nic lepszego do znalezienia to radziłbym popracować z 3 miesiące szukając w tym czasie czegoś innego...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hiper-Com Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Xyz

Nie polecam.

Abc
@Xyz

Zgadzam się

Zostaw merytoryczną opinię o Hiper-Com Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hiper-Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hiper-Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hiper-Com Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hiper-Com Sp. z o.o.
  • Lwowska 17 lok. 8